Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Anka

Człowieku nie jestem z HR-u, pracuje na Produkcji.

Wiadomo do kogo

Kociaku nie z takimi słowami .Wszystko w swoim czasie .Myslisz , że za pieniądze kupisz wszystko ? Niestety nie ...

Ox

A kiedy ten strajk? Czy już się panie osrały i te śmieszne 200 zł opodatkowane żal

,.-

Weź się lepiej zajmij swoją papierkowa robotą. Myślicie że jak powpisujecie parę pozytywnych opinii typu: "Poszukują tego i tego, na takich super warunkach","Jak tu fajnie jest"itp. to zamkniecie ludziom usta!!!!!!?????ludzie wiedzą jak tu jest,przekonali się na własnej skórze i pare wymuszonych komentarzy ze strony HR nic nie zmieni

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Anka

Wika, Ja pracuje na produkcji, aktualnie mam stawkę godzinowa plus premie za wydajność, jakość od maja do września jest dodatek frekwencyjny 175 zł brutto i od 1 lipca dodatkowe 200 zł(200 plus:)).

kolo

Wolny rynek pracy też :) Ambicją pracodawcy, jako przywódcy, powinno być płacenie lepszych zarobków, niż w którymkolwiek podobnym przedsiębiorstwie, a ambicją robotnika powinno być umożliwienie tego

Do Henry

Umieć docenić pracownika to jest dopiero artyzm....

Od_Pracodawcy

Kilka faktów: 1) 200 zł brutto będzie wypłacane za miesiące począwszy od lipca do grudnia dla pracowników na stawkach godzinowych 2) możliwość przedłużenia tej premii będzie zdecydowana około listopada, na etapie przyjmowania budzetu na rok 2017 3) czy "papierek" (aneks do regulaminu) będzie podpisany zależy aktualnie od ZZ, Pracodawca prowadząc komunikację na produkcji miał poważne zamiary. Podpisanie dokumentu przez obie strony gwarantuje wypłacenie premii. Brak podpisu takiej gwarancji nie daje. 3) rozmowy z psychologiem robione są dlatego, żeby zebrać bezpośrednio od pracowników opinie i odczucia w temacie tego, jak postrzegają pracę w firmie 4) pracodawca jest świadomy, że zadowolenie z pracy pogarsza sie i będzie podejmował działania zaradcze po zebraniu opinii 5) wszystkie osoby obecne na forum, chcące zdobyć infotrmacje o warunkach wynagrodzenia - proszone są o kontakt z działem rekrutacji 6) wszystkim osobom, które ośmielą się napisać tu coś dobrego - dziekujemy za odwagę 7) na pozostałe osoby nie mamy wpływu, ale rozumiemy, że anonimowoćś sprzyja obniżaniu poziomu dyskusji. Dla jasności - pracodawca nie ma nic przeciwko prezentowaniu negatywnych opinii i frustracji, jednak warto pomyśleć o ludziach spoza firmy, którzy "poznają tutaj" swoich przyszłych kolegów i koleżanki poprzez taki poziom dyskusji 8) nie obiecujemy tymi postami, że będziemy na stałe obecni na forum, jednak chcemy sprawdzić czy warto 9) nadal spodziewamy się negatywnych komentarzy, ale jesteśmy też otwarci na rzeczowy dialog, jeśli jest na to szansa 10) jeśli to nie będzie możliwe, pozwolimy Państwu nadal kontynuować dotychczasowe praktyki, już bez naszego angażowania się Pracodawca

Henry Ford
@Od_Pracodawcy

Przytoczę teraz cytat jakże znanego pana Henrego Forda o którym tyle słyszymy w ramach szkoleń S5. Karzecie brać nam przykład z jego wizji na budowę firmy ale zapominacie o pracownikach... Henry Ford: "Ambicją pracodawcy, jako przywódcy, powinno być płacenie lepszych zarobków, niż w którymkolwiek podobnym przedsiębiorstwie, a ambicją robotnika powinno być umożliwienie tego."

Do Pracodawcy

Szanowny Pracodawco . Bardzo mi przykro , ze musze to powiedzieć ale to co ludzie tu piszą to prawda .Dlaczego atakują i wszystko jest prawie negatywne ? .Myślę ze Pani psycholog poda Wam jednoznaczną odpowiedz, jeśli dotąd sygnały ktore docierały zewsząd były dla Was za mało wiarygodne.Jesli nic się nie poprawi ludzie będą się zwalniać a "nowi " hmmm ich czas na produkcji _2 _ 3 miesiące_ tak jak to ma miejsce teraz.Ta Firma była kiedyś prestiżową firmą .Z dumą mówiło się o niej.Niestety ....Zniszczyc coś jest bardzo łatwo ale odbudować o wiele trudniej .Fakt jeszcze nie jest za pózno...

Od_Pracodawcy

Witam. Formum gowork to miejsce, które niestety, najczęsciej, skupia negatywne opinie. Jako pracodawca chcemy sprawdzić, przy pomocy tego postu, czy administratorzy i właściciele dopuszczają wolnośc wypowiedzi i inne niż negatywne opinie. To, że część osób zareaguje nienawiścią i obraźliwymi reakcjami na ten post jest dla nas oczywiste - podpisując się anonimowo jest się odważnym i bezkarnym. Na tym ten portal buduje swój biznes. Proszę pamiętać, że każda osoba która tu pisze może wchodzić na kilka nicków. Udawać różne osoby. Każdy może podszyć się pod istniejący już nick. Mamy to sprawdzone. Widzimy, że jakakolwiek pozytywna opinia jest natychmiast atakowana totalnym hejtem. Jeśli jest tu jakakolwiek osoba zainteresowana faktycznymi informacjami n/t warunków pracy, zatrudnieniem, za chwilę podamy kilka faktów. Tymczasem sprawdzamy, czy administrator dopuści tego posta. Pracodawca

kolo
@Od_Pracodawcy

Ambicją pracodawcy, jako przywódcy, powinno być płacenie lepszych zarobków, niż w którymkolwiek podobnym przedsiębiorstwie, a ambicją robotnika powinno być umożliwienie tego :)

anka

w firmie pracujemy na akord, jest podstawa i dodatki premie stałe, dodatki frekwencyjne, nie jest żle. Praca nie jest ciężka i warunki ok.

jaion2

praca nie jest zła świetni ludzie tam pracują a zwłaszcza kobietki na jednej linii . serdecznie pozdrawiam was

Inna

I co z tym strajkiem? Będzie?

anka

dodatek 200 zł od lipca, trzeba było słuchać na zebraniu a nie z zasady się nakręcać :)po co ci aneks, trochę zaufania.

!!!

A czy ktoś wspomniał że z następna wypłata, opinia była ogólna więc nie czepiajmy się faktów.Poczekamy zobaczymy!!!!!

Gg

Z tego co zostało przedstawione na zebraniu, dodatek 200 zł ma być wypłacany od lipca, więc nie wiem o co chodzi niektórym tutaj.

p.p

Normalnie!!!Nie nie... Mało co ostatnio jest normalne, długi i trudny temat. To już nie te Phoenix Contact co jakiś czas temu. Szkoda bo opinie można szybko stracić, a odzyskać trudno.

Do p.p

To nie szok...To niedowierzanie.Czyzby zbiorowa halucynacja ? Jest dodatek nie ma dodatku. ..Nikt mnie nie uprzedził , ze pensja z dodatkiem będzie mniejsza i to duzo !!!!!!!!!!

p.p

A co z waszymi wypłatami, był szok?

hans

Wycieczka Karpacz no no same mężatki a się bawiły że hoho ciekawe co na to mężowie jak zobaczą filmy na YT

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska