Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Czorna

Hahahhahaahahhaahhahhaaa dobry żart :D

złom

Żenada!!!! te z HR-ów już nawet nie próbują udawać,że podszywają się pod pracowników! Słownictwo wyniesione z kiepskich studiów!!

bulbulator
@złom

Piszą bez sensu w kółko i to samo. Żeby to chociaż z sensem albo składnią. Piszą pewnie na szybko w wolnych chwilach podczas przerw w łapaniu pokemonów :-)

kita

Co za denne wpisy. Nie stać was na cos lepszego ?

Paździoch

Co za bełkot...

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

kasia

Te osoby co poszły do BERO już proszą żeby przyjęli ich,chcą wrócić no i co podobno może ploty ale chyba nie dostały wypłaty.

B.
@kasia

Plota wyssana z palca.Dla niewtajemniczonych _ Bero _ 2.000 na wejscie bez nadgodzin.Wypłaty na czas. ..Dojazdy ...

Bomba

Kasia to HR

anka
@Bomba

ja mam na hali dwie koleżanki które przyszły z Bero i nie wiem czy to co zostało napisane przez Kasię to plota wyssana z palca, dla kobiet praca bardzo ciężka zarobki takie jak u nas też są linie gdzie pracujesz w akordzie i na fajkę mogły wyjść tylko na zmianie nocnej.

informator
@B.

Co ty pier... kobieto. W bero na umowie masz 12.20 bruto za godzinę na start. Użyj MÓZGU LUB KALKULATORA. Przy 168 godzinach daje to 1494zł netto podstawy. Do tego masz premię i akord i może jak się sprężysz to wyjdziesz 1800-1900 na rękę.

Ola
@B.

haha,pierwszy miesiąc dostaniesz dwa,a kolejne -hahaha chcialbyś ,życzę powodzenia i wytrwałości :D

pleban

Halo wtryskownia i solar, wpiszcie sobie w google "praca lumberg Świebodzin", to jest wasza branża a zarobki mogą być większe czasem, właśnie ogłoszenia wyszły na jober.pl

Joooo
@pleban

Tak, ale atmosfera z tamtej firmie jeszcze gorsza jak u nas( tak, moze być gorzej) miałem tam znajomego... Kaszanka.

Anka

Siema. Mam pytanie bo nie widzę od dłuższego czasu młodego pracownika gospodarczego ? co z nim się stało ? wykończyli go te geje z hunsters ?

Wałęsa

No i stało się zmiana b pójdzie z torbami a to pech

Wałęsa

No i stało się zmiana b pójdzie z torbami a to pech

bez honoru

Uwielbiam moją nowo zatrudnioną koleżankę na MP 1 która wali odrazu do wszystkich na "ty" nawet do osób które są od niej dużo starsze i na dodatek uwielbia się wtrącać w czyjesz dyskusje. Pozdrawiam Cię.

Gosc
@bez honoru

Na icc jest od niej e bania takich serdecznie Cię zapraszam

Minnie

Lekka praca?! Chyba Ci (usunięte przez administratora) o...

IFC SAC W1

Chcesz mieć dobrze wypracowaną wydajność? Lepsze zarobki? Dobra rada: kup wazelinkę i bądź przydupasem grupowej, efekty gwarantowane. Jedno wielkie przebieranie roboty, ładne zlecenie na wstępnym - koleżanki na zawołanie, a reszta , reszta niech się nie wyrobi co tam, najlepiej patrzeć na swój tyłek i jeszcze wielka łaska , że zlecenia sprawdzić muszą:) Brak organizacji, swoją drogą ciekawe zarządzanie ludźmi, jedni latają z linii na linię , a zaś drudzy zajmują codziennie te same stanowisko, achhh ta elastyczność pracowników.

Ło matko

Nope czy ty przed opublikowaniem tego wpisu chociaż go przeczytałeś ?? Co za bełkot ... "rzeczywiśćie ma całkiem dobre zarobki, bo są do tego jakieś karty multisportu, ubezpieczenie na życie".... a jeżeli nie podali jakiego rodzaju jest zawierana umowa z pracownikami, to powiedz koleżance czy koledze z biurka obok żeby to ci dopisał w ogłoszeniu.

bolek

oooch , twój nick wspaniale określa twoje odczucia. oooch, oooch, oooch, jakie to ja wspaniałe wpisy umiem tworzyć. Przenieś się na magazyniera MCZ, to takie wspaniałe stanowisko i te wspaniałe zarobki !!! OOOOOOOOCH , OOOOOOCH , OOOOOOCH !!!!! No naprawdę tam jest cudownie !!! Jeden chyba miesiąca nie przepracował, drugi po tylu latach to zostawił bo miał dosyć, a trzeci zmarnował sobie tylko zdrowie po 20 latach. Współczuję im.

Jojo
@bolek

Hr-y chyba zapomniały, że w zeszłym roku magazynierzy strajkowali. A wielu z nich rzucilo pani dyrektor wypowiedzenia na buirko.Tak zajebiste warunki pracy mają.

wololo

Drogie HR-y, proponuję wam utworzenie w gazetce firmowej nowego działu "Co o nas mówią na gowork" i wklejanie tam swoich peanów na cześć firmy, które tak ochoczo piszecie tutaj. Ciekawe, kto dostaje co miesiąc dodatkową kasę za pisanie tych głupot.

Paździoch
@wololo

Dobrze ujęte :-)

Przestańcie jęczeć. Zachowujecie sie jak moherowe berety bo własnie okazało się , ze ich ksiądz jest pedofilem. Ludzie idzie c tam gdzie wam lepiej, ja bym nie pracowała w miejscu gdzie mi sie nie podoba, jesteście dorośli i zalezni od siebie, czy nieudolni i nie radzicie sobie w świecie? jak wam xźle to wyjazd za brame,. będzie praca dla mnie :D

bolek

Nawet na Polsacie tak zaje.biście nie reklamują maści na hemoroidy ..

Boczek

Wcale ci się nie dziwię że nie rozumiesz nastawienia, zważywszy na jakim stanowisku pracujesz...... Ofert przybywa a ludzi ubywa .. Dlaczego ?

qwer

pracuje w tej firmie od niedawna i NAPRAWDE nikomu jej nie polecam. Juz szukam czegos innego.

domin

Hahaha Nie wierzę usuwają negatywne opinie aby renomy sobie nie popsuć jeszcze bardziej rozjeby w chuj

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska