Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Xxx

Dzisiaj wziąłem urlop na piątek, niebyło żadnego problemu.

śmiech

Jacy wy pokrzywdzeni jesteście, skoro przez wiele lat nic dla was się nie zmieniło, stoicie w miejscu we wszystkim, to po co pracujecie po 15 lat w jednym miejscu? Jak wszędzie jest lepiej a was wykorzystują? Boicie się ze nigdzie indziej sobie nie poradzicie? a nie daje wam to do myślenia, ze najpierw trzeba się wykazać, pokazac że chce się rozwijać, uczyć się od lepszych a potem dopiero ktos moze stwierdzić ze się nalezy. a nie odpękac swoje godziny, wybrać miejsce do pracy najlżejsze, bo po co sie przemęczać, jak można zarobić sie nie narobić i co godzine fajkę w mordę wsadzać a wymagania wielkie i podwyżki chcą.

Xs

Co to ma być na ICC z urlopami?? Jedna osoba na dzień na wszystkie 3 zmiany z jednego warsztatu!! O ile dobrze zrozumiałam. Dwa miesiące wcześniej trzeba się zapisać. Czy na innych działach też tak jest?? Jak długo to będzie trwało? ??

wporządeczku

Phoenix Contact to jest potęga niema bogatszej firmy w tym rejonie a także w Niemczech się liczą. są w stanie przekupić wszystkich a tm bardziej w naszym mieście. jak taki burmistrz dostanie milion czy dwa w łapę to zrobi dla nich wszystko. a milion to na parę kolacji starczy bo sam na takich bywałem. tak że oni mają to w dupie. Najważniejsze żeby produkcja szla dobrze a ludzie to są przecież narzędzia do wykonywania pracy zawsze mona ich wy mienić jak zachorują czy się zestarzeją. ogólnie mówiąc wszyscy was maja w dupie ale gdybyście przestali pracować to nawet ci u góry będą mieli problem. i tylko tak można ich załatwić

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hahaha

Co to się dzieje w tej firmie !!!!! Robią zebrania , ludziom wodę z mózgu i na końcu się okazuje ,ze nie ma żadnego dodatku 200 zł

aaa

W tej firmie można się wiele nauczyć. Jak się chce oczywiście. Zawsze znajdą się i tacy co będą narzekać i tacy co będą zadowoleni. Ja jestem. Wiele można się było nauczyć wystarczyło pokazać że się chce i się może. Oto klucz do sukcesu i wyższych zarobków. :)

sukces?
@aaa

Chyba piszesz na złym forum? Pracuje tu 15 lat i jestem bardzo dobry w tym co robię. Ale kompletnie nie przekłada się to na sukces ani zarobki! "Sukces" to może osiągnęli różnej maści donosiciele i karierowicze ale to musi im wystarczyć bo podwyżek i tak nie dostali.

wporządeczku

Kiedyś pracowałem w tej firmie zarabiałem ponad 3 koła i wierzyłem ze nic lepszego mi się nie przytrafi. ale (usunięte przez administratora) mnie z tej firmy i zostałem na lodzie bez pracy. byłem jednym z założycieli pierwszego forum na temat firmy Phoenix Contact ale skasowali to bo mieli kase. Dziś nie żałuje tego że straciłem te prace. pracuje bezpośrednio dla Niemców na podobnym stanowisku. zarabiam w miesiąc trochę więcej niż w Phoenix bym zarobił przez cały rok i mam (usunięte przez administratora) Dążę do tego że to wy sami na to wszystko im pozwalacie i Niemcy traktują was jak śmieci(pracowników) A wasi kierownicy maja (usunięte przez administratora) zamiast mózgu. i trudno ich z gównem porównać bo nie chce obrażać gówna.

do_mia

mia .. Czy ty się naćpałaś czy napiłaś? Jakie wiązki do przemysłu motoryzacyjnego ? A końcówka całkiem nie wiem o co chodzi ... Bez sensu twój wpis, więc po co się udzielasz w ogóle?? Tutaj większość wpisów jest przez jakieś kretynki wypisywana..

ada

W biurze mają nosic ubrania robocze? w kazdej firmie są ubrania robocze, bo pracujesz przy maszynach, bardzo dobrze, ze są ubrania, przynajmniej ksiezniczki z pi zda mi nie bedą jarały innych facetów a baby tak maja, jak jakiś plemnik sie usmiechnie, to już są całe szczęśliwe.

Do I....

Ihm specjalistów ....dobre ...

tymoteusz

Prowadząca badania pani psycholog, przedstawiana jako niezależny ekspert przez parę lat była przełożona siwiejącego z plecaczkiem, w Zakładzie Psychologi Pracy na UAM. Możemy być pewni, że przeprowadzone badania będą całkowicie anonimowe, bezstronne i wiarygodne. Okaże się, że wprowadzane pod inspirującym przywódstwem zmiany prowadzą ku świetlanej przyszłości , tylko tępa produkcyjna hołota tego nie dostrzega i nie potrafi docenić. Potwierdzi się, że negatywne opinie szkalujące dobre imię firmy to hejt i bzdury rozpowszechniane przez złośliwych idiotów, roszczeniowych nierobów i zawistnych matołów. Jak zwykle głupi robole nie rozumieją tak wybitnych hr-owych umysłów. W nagrodę za całokształt działalności dla hr – podwyżki i premie oraz zielone światło dla dalszych genialnych pomysłów.

ciemna masa

Co wam ni9e pasuje , ze ukraińcy pracują? a jak wy wyjeżdżacie do Niemeiec, czy Holandii to wyobraźcie sobie ze tez jestesmy dla nich z nizin społecznych, którzy pracują w swoim kraju za grosze,czasem dają wam mieszkania, hotele, czy inne miejsca zamieszkania, i Niemcy mają z tego powodu Ból d u py? Czy wy siebie czytacie? mnóstwo Polaków jest za granicami naszymi. Traktuj drugiego jak sami byscie chcieli byc traktowani. Polacy słynni z marudzenia, ciagle źle, to pogoda zła, to facet za mało ru cha, to praca nijaka, to szef nudny i wymagajacy. proponuje popełnic zbiorowe samobójstwo na znak protestu zeby było lepiej.

Wałęsa

Ty baranie a chciałbyś pracować za 10zł daleko od domu

Minne

Żądamy dodatku do mieszkania!!! Jak wszyscy to wszyscy.,żeby było sprawiedliwie.

Poinformowany

Przy wzrostach produkcji nie będzie komu pracować ..

Xyz

W BERO pracują prawdopodobnie sami UKRAIŃCY i płacą im chyba połowe stawki.Dlatego może podnieśli pare złotych dla pracujących tam paru POLAKÓW.

fff

Doszły do mnie informacje że Ukraińcy co pracują w PXC mają opłacany przez zakład czynsz za wynajem mieszkania. Ja też wynajmuje i chce dodatek. I co wy parobki na to? Uprzejmie proszę o nie kasować mojego wpisu. Dziękuję

poinformowany

To już widać skąd taka desperacja... Spokojnie, na nowej hali będzie dużo pustego miejsca..

Poznaniak

Podobno ktos pojechał ale to tajemnica miała byc.

Poinformowany

Czy to prawda ze ludzie od nas pojechali do bero prosić żeby zarobków na produkcji nie podnosić w bero bo u nas nie będzie ludzi ?

lol
@Poinformowany

No. i kazali im spier papier. :D

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska