Opinie o Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA w Zabrze

Olgiert

Byłem na masażu u Agnieszki ,mam nadzieję że będzie pracowała nieco dłużej niż jej poprzedniczki jestem zachwycony podejściem, do pracy kultura osobista a przedewszystkim zaangażowaniem jest sobą

Helena
@Olgiert

A to w firmie jest aż tak wysoka rotacja pracowników? :D

Stały klient
@Helena

Tam dziewczyny ostatnim czasie nie pracują dłużej niż 3 miesiące

Hanna
@Stały klient

I do teraz tak dalej jest? wiadomo tak właściwie dlaczego?

max

Czy ktoś może polecić masażystkę z tego salonu?

Łucja

Czyli często korzystałaś/łeś z usług i jesteś na bieżąco? Domyślam się, że pojawił się jakiś inny pracownik, nie ma takich kompetencji, które by cię zachęciły do skorzystania z oferty salonu?

Nadzieja .com.

Agnieszka sympatyczna, usmiechnieta mega wyluzowana czułem się swobodnie bez stresu..prawidłowa osoba na prawidłowym miejscu

Wiktoria
@Nadzieja .com.

A często do niej chodzisz? Jakoś się trzeba wcześniej zapisywac czy nie?

Nadzieja.com.
@Wiktoria

Tak bylem juz kilkakrotnie i się nie zawiodłem ,masaz umawia się telefonicznie proszę wyszukać numer gabinetu i śmiało dzwonić pozdrawiam

Mateusz

Szanujcie Maje, mega sympatyczna i urocza kobieta :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca stała lub dorywcza od zaraz w firmie Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Praeniczka

Niech Pani Katarzyna zacznie składki zdrowotne .

Prawnik

Osoby, które wypisują ten stek bzdur powinny się mocno zastanowić nad sobą. Jestem klientem gabinetu od 5 lat i osobiście doświadczyłem mocnego namawiania na usługi dodatkowe. Wiem jak podchodzi Pani Kasia do tego, bo powód odejścia tych osób o tym świadczy. Dziewczyny zarabiały masę pieniędzy a robią z siebie ofiary. Teraz ciężko się dostać do niektórych masażystek, bo wykonują naprawdę świetny masaż, są sympatyczne i wartościowe. Mają pozmieniany system całkowicie i to na plus. Trafiłem do Gliwic na niby masaż byłej pracownicy - porażka. Nie będę tu pisać kto - ona wie. Polecam i ostrzegam niektórych piszących, że nr IP można uzyskać i wytoczyć sprawę. Te wszystkie imiona łącznie z byłymi pracownicami są zmienione. Pozdrawiam

Zaciekawiony
@Prawnik

To co niby wszystkie dziewczyny co pracowały u Pani Kasi w ciągu 5 lat świadczyły inne usługi tylko Ola nie bo tam pracuje . Nie było innych powodów że inne nie pracują . Dziwne te tłumaczenie

Antoni

Maja cudo! Piękna, sympatyczna, super masuje i mimo młodego wieku jest o czym z nią porozmawiać. Brawo ! Więcej takich masażystek

Stały

Laura już nie pracuje ??

Raczej nie

@max

Ciekawe czemu.Coś sypie się w tym gabinecie skoro taka rotacja.

@@Stały

Chodzę tam już kilka lat i zdaje się ze jest coraz gorzej jeśli o atmosferę chodzi

@Benek

Szefowa pozybyła się najlepszych masażystek jak Amelia Laura Ola. A to na prawdę dobre ręce były.

Mały
@@Stały

Ciekawe jak wypadnie dziś nowa masażystka miło gdyby ktoś podzielił sie opinią.

stały bywalec
@@Stały

Szczególnie Ola czyniła cuda. Ciekawe gdzie teraz pracuje.

@@Stały

Laura robiła wiadomo co. Byłem u niej raz i była bardzo natarczywa jeżeli chodzi o dodatki. Żadna strata

@Stały

Nie pracuje i niema szans powrotu. Kolejna do kolekcji. Mogą wrócić tylko te osoby; które się szanują

@Paul

Fajne ktoś opinie sieje na temat masażystek.Laura była jedyna dziewczyna która skupiała się na masażu a nie na dodatkach.Nie raz dziewczyny które tam pracowały mówiły o szefowej jaki ferment sieje wokół nich.Najlepiej pracowac na umowie zlecenie i jeszcze wykorzystywać pracowników żeby zapierniczali najlepiej całe dnie.

Ben

Był ktoś u maji

Milena

Byłam na masażu kręgosłupa u Pani Kasi. To osoba z wielkim talentem i niesamowitą empatią. Jestem osobą niepelnosprawną. Zostałam bardzo dobrze potraktowana i zaopiekowana. Po dwóch masażach i zabiegach prądami TENS ból zniknął. Dlaczego ludzie tutaj potrafią tylko źle rzeczy pisać? W tych czasach hejt jest okropny. Pozdrowionka dla Pani Kasi. Robi Pani robotę na medal

MC

Po co Olka wróciła znowu będzie zamieszanie !!! I zaraz znikną wszystkie masażystki komedia

@MC

Po to żeby utrzeć nosa nie jednej gwieździe która tu pracowała typu Amelka, Roxana, Laura. Wyleciały za intrygi, usługi seksualne i powrotu nie mają. Odzywa się jeden z drugim nie mając pojęcia o sytuacji. Komedie to Wy robicie. Widać że zajęć i pasji nie macie bo jedyną rozrywką jest pisanie plot. Te wyssane z palca historie nie robią na nas wrażenia. Pozdrawiamy

Skwarek

Witam serdecznie, gościłem ostatnio w Gabinecie metamorfoza i chciałbym podzielić się wrażeniami, mianowicie z tak miła uprzejma przedewszystkim skromna osoba jaką jest masażystka Agnieszka nie miałam długo okazji mieć tak sympatyczny pełen mocnych emocji masaż superrrr świetna osoba ..tylko tak dalej polecam ..brawo

Benek

Nie mogę zrozumieć jak można dopuścić żeby takie dziewczyny jak Amelka czy Paulina odeszły , przykre ale prawdziwe Pozdr

@Benek

Dokładnie, dwie najlepsze masażystki odkąd pamiętam. Po masażu w ich wykonaniu człowiek czuł się jak nowo narodzony. Jak teraz żyć..?

stały bywalec
@Benek

Nie zapominajmy o Oli , która była świetna.

@Tomek

Gwiazdorzyły. Są naprawdę lepsze masażystki. One miziały a tu chodzi o porządny masaż. Idźcie się przekonać to przyznacie mi rację

@Benek

Osoby te świadczą inne usługi i wylądowały wiadomo gdzie i po co. Odżyli ws-yscy. Jest spokój. Siały zamęt i psuły atmosferę. Wypowiadają się osoby nie znające faktów.

Uka

Jest jakaś szansa powrotu Vanessy? Słyszałem taką plotkę.

@Uka

Nie

klient stały

Nie oczerniajcie p. Olę , ona jedyna nie miała usług dodatkowych.

Tomasz
@klient stały

Oczernia tutaj tylko i wyłącznie szefowa podając jaki nick Właśnie dlatego wszystkie masażystki odchodzą

klient stały

Jeżeli chodzi o wiek, to były niektóre panie dużo starsze, co do usług dodatkowych to skąd wiesz, chyba nie byłaś u niej na masażu.

klient stały

Co do wieku, to były tez starsze od Oli, jeżeli chodzi o usługi dodatkowe, to skąd wiesz, byłaś u niej na masażu?

miły

Były też duzo starsze, co do dodatkowych usług to skad wiesz, bylas u niej na masazu?

Byla pracownica
@klient stały

Zaskoczę Cie ,ale nie :) Wystarczy ,że klienci stali od Oli chodzą do nowych dziewczyn.I samo wszystko wychodzi :) Nie otrzymując nic poza masażem, wracają na "stare" (usunięte przez administratora)

@Tomasz

Ja się cieszę , że są zmiany. Mam żonę od 25 lat i wiadomo, że nudą wieje, więc gdybym miał chodzić do jednej masażystki to bym szybko szukał innego salonu. Wszyscy tak narzekają na usługi dodatkowe a sam z nich korzysta. To chyba Wasza moralność upadła. Biedaki, którym na siłę ktoś chce coś zrobić. Hipokryzja pełną parą. Ja wiem z pewnego źródła że za to właśnie masażystki lecą, bo szybko wychodzi co wyprawiają. Olę pozdrawiam. Fajnie, że Amelki i Roxany niema. To był dramat. Pozdrawiam Darię i Kasię

stały klient

Może wiesz gdzie teraz pracuje Ola. Czy dalej masuje?.

Kam
@klient stały

Przepraszam ...wykonywałam masaże i nigdy nie świadczyłam innych usług, nie wiem czy Pan był u mnie ,ale pewnie nie bo wiedział by że można wykonać dobry masaż w cudownej atmosferze zmysłowo o którym nie mozna zapomniec dlugo po wyjściu i chce się wracać... Pozdrawiam Kamila???? Pozdrawiam

obiektywny
@stały klient

Nie wiem, i nie bardzo mnie to interesuje... Wybacz ! Byłem u niej raz i jakoś mnie nie oczarowała. Dla mnie Ola to ,, gdakająca,, niezbyt kształtna kobieta była , która wydawała dziwne udawane dźwięki podczas masażu. Tak naprawdę to było wręcz komiczne:) owszem dojrzała, ale ani ciało ani sztuczne zachowanie ani tym bardziej masaż mnie nie urzekł. Pytaj pracodawczyni, może Ci powie jak znaleźć tę Twoją ,,,masażystkę,,, i uwierz mi, nie chodzi o jej wiek. Miałem okazję doświadczyć masażu dużo starszej masażystki w tym salonie. Takiej nie będzie już chyba nigdy :( (( ciało, dotyk...Magia! Jeśli chodzi o Olę, jestem pewny że P. Kasia coś wie, dzwoń do niej. Pozdrawiam

Robert
@Kam

Potwierdzam

Jest nowa masażystka, Inez, ale czy ona wcześniej tam pracowała? Myślę, że pamiętam jej zdjęcia.

adam

a to nie laura???

Nov
@Piotr

Potwierdzam. Osoba ta jakiś czas temu masowała. Szybko zrezygnowała. Teraz pod znienionym imieniem. Dziwne zachowanie.

Zbyszek
@Piotr

Bzdura jakich mało. Dziewczyna świeżynka. Byłem w piątek. Nie jest w ogóle że Śląska. Fajna, dobrze masuje jak na początki. Żadna gwiazda jak Ola czy Amelka

@Nov

I wypowiada się osoba bardzo w temacie - wszystkowiedząca. Niesamowite. Zachowanie conajmniej dziwne. Pozdrawiam

Pn
@Piotr

Wcześniej była jako Paulina.

Sławek

Taka rotacja masażystek! Szaleństwo.

Misiek
@Sławek

Teraz są trzy porządne masażystki I się nie zmieniają. Jest spokój i komfortowo. Ja się w pełni zrelakowalem. Muszą być zmiany bo nikt by nie chodził od lat. Żonę można mieć tą samą. A to bzdury że Daria robi coś więcej.

Sławek
@Sławek

Masakra. Żart.

Wojciech

Byłem wczoraj, bo bardzo mnie zaintrygowały niektóre komentarze. Moja opinia jest konkretna : *Masażystka Daria 10/10 - naprawdę polecam, bo masaż jest bardzo profesjonalny, poza tym jest świetnym psychologiem i wierzcie mi, że nie robi nic poza tym a mocno ją przekonywałem * Woda pod prysznicem 8/10, ale dobrze ze było ciepło * wystraszyłem się psa przed drzwiami, ale to łagodny starszy psiak * zapach w pokoju 6/ 10 -,jakieś kadzidełka zbyt intensywne jak dla mnie * zbyt małe ręczniki - jestem wielkiej postury Polecam mimo wszystko. Wrócę, bo mnie chodzi o porządny masaż. Podejrzewam też ze pisze te komentarze tą cała Ola lub klient który nie otrzymał tego czego chciał. Pozdrawiam

Wiktoria
@Wojciech

Brzmi zachęcająco, a to jakieś masaże regeneracyjne? Czy z jakimś urazem też można przyjsć?

Wojciech
@Wiktoria

Masaż bardzo regenerujący. Czułem się po nim jak po dniu w SPA. Urazy to do Pani Kasi. Z tego co wiem jest dobra w swoim fachu. Czytałem, że jednego gościa od amputacji nogi uchroniła. Warto czasem spojrzeć na ludzi co dobrego robią a nie jak wyglądają.

Ciekawy

A powiedzcie mi co to za rekrutacja na Szkolnej niby piszą tu ze Ola wygryzala a jak jej nie ma to dużej tam nikt nie jest niż miesiąc . Może to szefowa albo miejsce jest tak spalone ze już nikt nie chce tam chodzić . Ceny tez wysokie co do jakości miejsca

On

Byłem i polecam. Jest sympatyczna, bardzo zaangażowana i po prostu wie co robi.

@On

dzięki za opinie możesz tylko podpowiedzieć czy pozwala na dotykanie ??

zainteresowany
@max

Podpinam sie pod pytanie czy może ktoś wyrazić opinie oczywiście osoby, które u niej były.

Janusz
@zainteresowany

To masaż z dotykaniem czy zwykły relaksacyjny? Bo chyba nie do końca załapałem o co chodzi? Wytłumaczysz mi?

Mi pozwoliła.

Arczi

A moim zdaniem to zależy od masażystki i największą głupotą szefowej jest napis, że pozwala dotykać. Laska nie ma ochoty na dotykanie przez każdego a potem na skwaszoną minę, dla mnie to jest sprawa indywidualna a nie grupowa, czy pozwala - temu pozwoli tamtemu nie i bezsensowne jest zadawanie takich pytań

Vero
@On

Ale na co pozwoliła?

@Vero

"max 13.05.2022 08:01 @On dzięki za opinie możesz tylko podpowiedzieć czy pozwala na dotykanie ??" Dotykanie

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA - Zabrze

• Jak się pracuje w Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA
4.2/5 Na podstawie 200 ocen.

Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu METAMORFOZA