Opinie o Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu Relax w Zabrze

Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu Relax
4 192 1010 5 1
Maxi Nowy wpis

Hej mam pytanie czy ktoś wie co jest z Ania bo chciałem niej iść a nie ma jej od tamtego tygodnia i grafik szybko się zmienił wczoraj.

Mateusz Nowy wpis
@Maxi

Pewnie chora jest do salonu zadzwoń to ci powiedzą kiedy będzie

Henry Nowy wpis

Podpowie ktoś coś? Czy wymagają dużego doświadczenia?

?? Nowy wpis
@Henry

Ale doświadczenia w czym?? Chcesz iść na masaż i pytasz czy musisz mieć doświadczenie czy co ??? A jeśli chodzi Ci o doświadczenie w masażu (dla chcących tam pracować) no to chyba jakieś musi być bo tak z d*upy to ja np bym nie potrafił takiego masażu zrobić a dziewczyny znają się na rzeczy

koneser

która z dziewczyn najlepiej masuje???

Tak1Nie
Odpowiedź
@koneser

To jest tak indywidualna sprawa że dla jednego faceta dana dziewczyna będzie mistrzynią masażu i osobistym ideałem a drugi by do niej nie poszedł nawet jakby mu za to zapłacili. Chcesz się dowiedzieć to musisz sam pójść do każdej z osobna i potem wybrać. Nie ma sensu pytać która najlepsza bo każdy tu powie Ci co innego a pozatym to jest serwis służący opiniowaniu pracodawców i warunków pracy a nie szukaniu opinii na temat dziewczyn,to nie g a r s o n i e r a...

Anka

Czy jakaś Pani była u masażysty Mirka i może podzielić się opiniami?

TakNie1
@Anka

Proszę też o opinię dotyczącą masażysty Tomka

Miły
@Anka

Anka zapraszam do mnie na masaż niższa cena i bardziej komfortowo jeżeli jesteś zainteresowana to mogę podać namiar.

Tak5Nie3
@Miły

A może tak sam znajdziesz sobie klientki a nie robisz sobie reklamę krytykując konkurencję i to jeszcze na stronie jej dotyczącej?

Tak7Nie1
@Anka

(usunięte przez administratora)już dawno tam nie pracuje

@On

Dziękuję za odpowiedź. Wobec tego macie jakieś opinie na temat masażysty Tomka?

ZADOWOLONA

WIE CO ZROBIĆ Z KOBIETĄ

Tak2Nie1
on
@ZADOWOLONA

ja wiem

Tak3Nie7
@Miły

Podaj jakis namiar na siebie

Tak4Nie6
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Marian

Jako wieloletni klient czuję się zobowiązany napisać własną opinię bo widzę że konkurencja robi sobie ostatnio niezłą wyżerkę. Salon odwiedzam często jak tylko mogę,dziewczyny super,zawsze czysto i przyjemnie. Śmiesznie to zabrzmi co do takiego miejsca ale jest tam "domowa atmosfera". Jest parę niedociągnięć typu barierka czy już trochę stare ręczniki ale wina jest po stronie osoby zarządzającej a nie dziewczyn które zawsze się starają żeby masaż jak i cała wizyta była na najwyższym poziomie. Polecam ten salon wszystkim kolegom

Daniel
@Marian

Wszysto ładnie napisane tylko szkoda że dziewczyny nie porozmawiaj na ten temat z szefowa bo naprawdę jeśli chodzi tam o higienę to bym dał 3 . Ręczniki proszą się już od dawna o wymiane a pomieszczenia lub ściany to naprawdę dają dużo do myślenia . Co z tego że dziewczyny będą mile itp . Ja tam przyda się generalny remont . Również jestem stałym klientem który chodzi od lat ale przyznam szczerze że tam coraz to gorzej wygląda

Krzych
@Daniel

Dziewczyny same mi mówiły że mówienie o tym szefowej nic nie daje,dla niej ważne jest że gabinet przynosi kasę a już jakim kosztem to nieważne

A
@Daniel

Jak my klienci nie zaczniemy się osobiście skarżyć to to nic nie da. Bo ona nawet tu nic nie czyta. Jakby czytała to ze wstydu zamknęłaby salon. A racja,dziewczyny mogą sobie jej mówić ale to po niej spływa. To my musimy się za to wziąć

Maciek
@A

Jedynie żeby do niej coś doszło to trzeba wezwać tam senepid . Bo ona i tak nie odbiera telefonów a co jej się mówi to ma gdzieś . Szkoda mi dziewczyn

:::
@Maciek

Taa,najlepiej nasłać sanepid i doprowadzić do tego że to zamknie niż powiedzieć jej wprost że coś nam nie pasuje,tchórze jesteście i tyle. Pomimo że nie wszystko jest idealnie to chciałbym żeby salon dalej działał bo zawsze wychodzę zadowolony z masażu. Jak nie odbiera telefonów to piszcie jej smsy do skutku,może coś ją w końcu ruszy

Kalapucior

Chyba lepiej dołożyć do benzyny i jechać do innego miasta. Stare baby które od lat dają d* jak Ola czy chuda , obu śmierdzi z ust że masakra. Kolejne laski rozmiarów XXL. Ani dobrze nie masują ani innych usuog nie potrafia. Salon prosi się o malowanie i chociaż zwykle umycie podłogi w gabinecie. Nie zmieniają prześcieradła tylko takie tłuste po innym . Dramat tylko sanepid wezwać

TakNie18
@Kalapucior

N.e ma to jak wredny zmyślony komentarz konkurencji,nieźle się uśmiałem ???? Każdy kto chodzi że wszystko co napisałeś jest dokładnie odwrotnie

on
@Kalapucior

Ja bym sie zgodził z tym komentarzem natomiast z tego co widać dalej klientów pełno to po co zmiany robić. Jak dla mnie za ten rodzaj uciech cena wysoka.

TakNie15
Marcin
@on

Nie wiem czy wiesz ale w innych salonach ceny są od 200 wzwyż a w dodatku w większości dziewczyny masują w bieliźnie a nie nago i nie ma opcji że sobie cokolwiek podotykasz. Dla mnie dziewczyny jedne z lepszych na Śląsku,starają się i zawsze jest czysto przytulnie i dyskretnie

Zaciekawiony opini

Widać ze konkurencja robi wszystko żeby salon zniszczyc a może są to dziewczyny które w ostatnim czasie się bardzo wymienialy bo Pani Kasia zwalniają . Salon jest skromny ale i czysty dziewczyny przesympatyczne i żadnych usług nie robią . A to co jest tu wpisywane to tylko po to żeby zrobić szum

Współczuję dziewczynom
@Zaciekawiony opini

Prawda,to co tu piszą od dłuższego czasu to jest jakiś kiepski żart. 90% opinii to brednie i to widać że pisane z czystej ludzkiej złośliwości bo nawet jak się komuś nie podoba to można kulturalnie napisać a nie wyzywać od "starych bab" albo oczerniać że ktoś "od latd aje d*py". Jedyny i najlepszy salon w Zabrzu,nie ma tam luksusów ale dziewczyny i atmosfera lepsza niż w tych wymuskanych i pięknych salonach z masażami od 200 wzwyż

Tak14Nie

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu Relax na pozycji Elektryk? 18 września widziałam ich ogłoszenia na Nuzle.pl.

Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

elektrostymulacja miejsc intymnych nowa usługa ....właśnie skorzystałem!!!

Tak1Nie6
Lol
@Pytanie

Dobrze wy się czujecie z tym elektrykiem? To jest gabinet masażu i tam nie szukają żadnego elektryka hahaha

pracownik Tauronu
@:)

.............a ile to kosztuje??????!!!!!

hurtownia elektryczna
@:)

Podobno w trakcie strzeliły korki.......wysłać ofertę?

Szuszu
@pracownik Tauronu

Nie widzisz że ktoś sobie żarty robi? Nie ma tam takiej usługi,tak samo jak się śmieją i pytają o posadę i zarobki elektryka tam,to jest salon masażu przecież.Komuś się nudzi i zrobił sobie rozrywkę debilną

Belka

Dobra ja chcę pojechać tam pierwszy raz, nie mam doświadczenia w tego typu miejscach. Jak jest tam z dyskrecja? Czy klienci siebie widzą, jest gdzie zaparkować? Czy spory tam ruch? Ile wcześniej się umawiać? Sam masaż to pełna godzina czy wlicza się w to też np prysznic? No i jak to się ma do komentarzy na temat higieny i brudu w tym miejscu? Niczym się nie zaraże?

@Belka

Dyskrecja 100% bo dziewczyny bardzo pilnują żebyśmy się wzajemnie nie widzieli,parkować możesz naokoło całego budynku,ruch spory ale zazwyczaj wystarczy tego samego dnia się umówić. Godzina jest już z prysznicem,chyba że dziewczyna nie ma potem masażu to nie pilnuje czasu aż tak bardzo,to nie ich wina tylko właścicielka tak umawia co godzinę. To nie agencja ze miałbyś się czymś zarazić,dziewczyny dbają o higienę i porządek,te wpisy to złośliwość konkurencji bo nigdy jeszcze się nie spotkałem aby nie było czysto

@Klient

Ta szkolna to same centrum, ruchliwa okolica? To ile trwa sam masaż? Czy mogę sam decydować co ma być masowne na tao tao? Czy jest możliwość umawiania się drogą mailową?

Tak2Nie
@Belka

Kawałek od centrum,spokojna mało uczęszczana ulica,masaż trwa około 50-55minut. Na masażu masują całe ciało oprócz głowy i stóp. Chyba że jakiejś części ciała nie chcesz to mówisz. Z tego co mi wiadomo to tylko telefonicznie

Najemnik
@Klient

Potwierdzam jest czysto bezpiecznie i dyskretnie

miły
@Belka

I co byłeś jak tak to opisz swoje odczucia.

@miły

Nie byłem, ciężko mi się zebrać. Dużo sprzecznych komentarzy jak na tą cenę.

@Belka

Chłopie Ty nie patrz co na tej stronie losu napisane bo tu są jaja jak berety,każdy może napisać co chce i jeden przez drugiego wypisuje głupoty,konkurencja też sobie rozrywkę robi. Ta strona nawet nie powinna przyjmować komentarzy na temat dziewczyn i to takich obleśnych bo nie od tego jest! Cyrk tu od dawna każdy może zmyślić mg napisać co mu się podoba!

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu Relax, interesuje mnie praca jako Elektryk.

TakNie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu Relax?

TakNie4
Igor

Warto tam zajrzeć? Przymierzam się do tego ale nie znam lokalu.

Ten
@Igor

Ja polecam. Czysto przyjemnie profesjonalnie super dziewczyny,fajna lokalizacja,nie mam zastrzeżeń

@Ten

A jak to wygląda z ubraniami? Są jakieś zamykane szafki czy coś? Które dobrze masuja?

Ten
@Igor

Ubrania zabierasz ze sobą do pokoju. A do której iść to musisz sam się zdecydować bo każdy lubi co innego ale każda się przykłada do masażu,chodzę do wszystkich i zawsze zadowolony

@Ten

Zależy mi na dobrym masowaniu. A ta nowa Ewelina? Też ok? Kobiety są też nagie?

Lol
@Igor

Ona już tam nie pracuje. Tak,masaż jest po nagu,chcesz się więcej dowiedzieć to zadzwoń tam i zapytaj,szybciej będziesz wiedział niż czekając na odpowiedź tutaj

Borys

Tak jak ostatnio było pojawiła się i znikla widzę ze maja tam bardzo ciekawie z nią haha

onek
@Borys

I sie nie załapałem szybko jej to poszło ciekawy czy sama znikła czy Kasia ja out. Ma ktos dobre zdanie o Izie jak u niej masaż i na co pozwala?

Borys
@onek

Pewnie sama znikła bo ostatnio też tak było że zaginęła bez śladu . Nie masz co żałować . A jeśli chodzi o Ize to babka srarsza od Oli i robi wrażenie wystraszonej doty kac nie można nigdzie i nie pozwala na nic

onek
@Borys

Dzięki za info bo tak bym znów kase tylko stracił. To nic zostaje tylko weteranka OLA z tych najlepszych.

@onek

Każda z dziewczyn ma coś w sobie. Iza też bardzo fajnie masuje i wcale nie jest starsza od Oli,są w bardzo podobnym wieku

Tak10Nie1
Opinia
@onek

Iza przykłada się do tego co robi,nie pozwala na wszystko ale to jest salon masażu więc to szanuję. Można ją dotykać po ciele wszędzie za wyjątkiem strefy zero ale to zupełnie normalne,przynajmniej wiadomo że się dziewczyna szanuje a nie jak dwie o których ostatnio było głośno. Z salonu najbardziej polecam Ole i Patrycje,one dwie pracują najdłużej i mają przez to największe doświadczenie w masażu. Fajnie masują też właśnie Iza i Anastazja . Upodobania są różne,każdy znajdzie coś dla siebie

Tak10Nie3
Szymon
@Borys

Z tego co słyszałem to wtedy nie zniknęła sama tylko szefowa ją wywaliła za "usługi"

:D

Sama sobie winna niestety

@:D

oj samce za ładna ?....zakochali się a nie mogą mieć...ha ha . Nie dla psa kiełbasa!!!!!!!!!!!

TakNie8
Larngolog
@Szymon

....a myłeś ostatnio uszy???? Może tam pracujesz albo masz urojenia......albo WIELKA KLATA/MIĘSIEŃ PIWNY MAŁY PTASZEK? ....chopy plotkary czy cioty!!! Wstyd widzę portki nosić....spadam do Szkocji!!!

TakNie9
Hah
@:)

No chyba odwrotnie,bo mieć ją może każdy,byle z kasą

Tak9Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Katarzyna Nocoń Gabinet Masażu Relax na pozycję Elektryk? Pojawiło się 19 sierpnia na Nuzle.pl. Będziecie na nie aplikować?

Mark
Nazwa działu: Handlowy

Proszę o informację na temat nowej masażystki?

Max
@Mark

Dopiero dziś zaczyna wiec raczej na obecną chwile nikt nie powie opiniach.

Babs
@Mark

Sprawdziłem dzisiaj i to żadna nowa,teraz (usunięte przez administratora)a jakieś pół roku temu pracowała krótko jako (usunięte przez administratora). Znowu będzie chciała agencję z salonu zrobić,nie wiem po co właścicielka ją znowu przyjęła

Tak15Nie
Adam
@Babs

Oj to tylko wejdzie we współpracę z naszą Wiktoria . Teraz we dwie będą robić dodatkowe usługi . Szkoda mi tylko reszty dziewczyn

Max
@Adam

To ja już nie wiem jedni kuźwa chcą coś więcej jedni niby nie ? Panowie jeżeli chodzi tam tylko dla masażu to ja wam współczuję żadna z tych Pań nie jest w tej kwestii wyszkolona i przestańcie pisać takie pierdoły. Salon jest ukierunkowany na masażu ciałem co wygląda jak wygląda i zakończeniu 99 % przychodzi tam tylko po to. Szanuję dziewczyny, które tam pracują natomiast żadna z nich nie jest wstanie wykonać poprawnego masażu.

TakNie13
Sam
@Max

Tu byś się zdziwił.Niektóre masują dużo lepiej od Pani K. A jeśli idziesz na masaż nie dla masażu to nie jest to miejsce dla Ciebie. Wiadomo to masaż erotyczny i zakończenie jest mile widziane tylko rękoma albo piersiami. Chcesz innego to nie chodź na masaż tylko gdzie indziej

Sam
@Babs

O to Pani As* a widocznie w innych salonach już spalona a Pani K. już chyba jest tak zdesperowana że bierze byłe pracownice

@Sam

Czy to ta z Sosnowca?

Tak1Nie
Ma
@On

Jaka z Sosnowca?

As
@Mark

Pani jest bardzo ładna. Masaż super. A zakończenie lepiej nie pisać. Jest najlepsza w tym salonie.

TakNie15
Mirus
@As

Haha oferta specjalna juz chyba byla

Gogo
@Adam

Zgadzam się. To rzeczywiście ona,straciłem kasę tylko po to aby się przekonać

@12567da
@Gogo

To wkoncu opłaca do niej iść czy lepiej nie?

TakNie11
Mirus
@@12567da

Szczerze nie babka cała sztuczna wszystko zrobione . Widocznie brak kasy że wróciła . A tak wogole to ma wysokie mniemanie o sobie .

Dobrarada
@Mirus

Wole Ole gdzie jest w swoim wieku i prawdziwa niż (usunięte przez administratora) która jest sztuczna i wali się na hektary ciekawe gdzie jeszcze ja znajdę wszędzie spalona jest długo tu nie będzie . Oj Moniko haha

nowy
@Gogo

Możesz w 2 zdaniach napisać jak ona masuje oraz czy można ją dotykać i czy też siada na twarzy? lub co jest minusem żeby do niej nie iśc dobrze by było też błędu nie zrobić żeby kasę wydać. OLa jest najlepsza tylko minus, że jest do południa po południu słaby wybór.

Gogo
@nowy

O masażu nie ma czego pisać bo ona go poza głaskaniem nie robi. Zamiast zajmować się Tobą to przez większość masażu głaszcze i dotyka siebie po piersiach itd,zachowuje się jakby grała w jakimś filmie por*o. Dotykać pozwala się wszędzie,nawet więcej ale nie chciałem bo na masaż przyszedłem. Poprostu widać że to wszystko jest strasznie sztuczne razem z nią. Tak Ola jest jedną z lepszych ale po popołudniu są jeszcze fajne opcje jak Patrycja czy Anastazja,najlepiej we dwie bo wtedy jest wesoło :-)

Misiu
@Gogo

No to wychodzi na to że Pani pomyliła miejsca i lepiej ja omijać

Mnich
@Gogo

Ja osobiście bardzo uwielbiam Ole i Anie są przesympatyczne i każda inaczej masuje tylko jeden minus jest taki że są one tylko na rano

Sik
Nazwa działu: Marketing

Czy z którąś z masazystek można się całować?

Rob
@Sik

A Ty chcesz iść na masaż czy na randkę? To jest masaż a przy masażu się przecież żadna nie będzie całować

Sik
@Rob

Może nie w usta, ale czy można po ciele, cycuszkach itd?

Tak1Nie4
Rob
@Sik

W sumie po ciele można,jak chodzi Ci o tam na dole to już chyba zależy od dziewczyny,musisz sam zapytać

Tak4Nie
Szwagier

Witam. Sporo tu komentarzy. Jestem zainteresowany Panią Olą lub Patrycją. Bardziej Ola bo na zdjęciach ma większy biust. Czy można połączyć masaż hiszpański z tao? Jaka wtedy jest cena? Czy biust można też całować? Jakie są szanse na oral?

Radek
@Szwagier

Przy tao standardowo jest'też hiszpan zawsze. Dziewczyny nie zrobią Ci nic ustami,od tego są inne miejsca. Obie są godne polecenia,Ola jest dojrzałą milfką (lat 40 kilka)u której masaż jest bardzo żywiołowy i na wesoło. Patrycja-lat 20 parę,u niej masaż bardziej zmysłowy,i widać więcej technik masowania. Zależy co wolisz ale polecam obie

@Szwagier

Anastazja też ma wielki biust taka zgrabna 6

Sz
@.

Może i wielki ale na bank to nie 6. Największy ma Ola. Przynajmniej tak to na zdjęciach wyglada;)

Chyba nie

Nie ma wcale małego biustu ale żeby 6? najwyżej mała 4 bym powiedział

???
@.

Pytanie było o (usunięte przez administratora) a tu ktoś robi chyba kryptoreklame albo laurke. To już dziewczyna nie potrafi samą sobą przyciągnąć klientów???

Nowicjusz

A ja mam znowu inne pytanie która z tych Pan jest najładniejsza. I uroda swoją przyciąga

---
@Nowicjusz

To już musisz sam przyjść do każdej i ocenić bo każdemu się będzie co innego podobać. To tak jakbyś pytał innych ludzi jaki smak lodów masz wybrać.to Ty musisz wiedzieć

@Nowicjusz

Ola jest starsza ale bardzo ładnie się starzeje,blondyna z klasą na twarzy. Patrycja jest tam najmłodsza,ładne oczy i taki bym powiedział młodzieńczy typ urody,ma również coś w sobie. Sam musisz przyjść najlepiej do każdej bo każdy Ci co innego doradzi

Nowy Jarek

Witam czy może mi ktoś powiedzieć ile Wiktoria ma lat? I coś więcej o niej . Dziękuję za odpowiedzi

Pjoter
@Nowy Jarek

Około 40-40 kilka z wyglądu,ile naprawdę to nie wiem. A o niej to masz wszystko poniżej. Chcesz masaż to strata pieniędzy i czasu,jeśli czegoś więcej to można wszystko za dopłatą

Tak15Nie
Krzysztof
@Nowy Jarek

Około 34-35, masaz całkiem przyjemny :)

Tak2Nie14
Haha
@Krzysztof

Jeśli masażem nazwać siadanie na twarzy albo ślizganie się ostrygą po małym to ja dziękuję ;) Ta Pani masażu nie potrafi zrobić,nadaje się do zupełnie innego miejsca. O tym co piszą niżej już nie wspomnę

Mareee
@Haha

Dziewczyna pomyliła naprawdę miejsca . Ona jest za chuda żeby wykonywać taki masaż kości jej wystają z każdej strony . Jedynie to co może zaoferować to tylko dodatkowe opcje chodź tez się nie opłaca bo nawet tego nie potrafi dobrze zrobić . Wiec odradzam chodzenia do niej

@Mareee

A te grube są lepsze? Już wolę szczuplutką W niż pozostałe. Nie mowię o każdej, ale ci co chodzą wiedzą. One nie mają kobiecych kształtów tylko wielkie dupska i brzuchy. Dla mnie jest to obrzydliwe

Tak4Nie15
Mareee
@Waldi

To nie chodzi o to ze jest za chuda tylko o to ze zrobiła z gabinetu (usunięte przez administratora) bo z każdym uprawia seks . Nic się dziewczyna nie szanuje . A to ze ja bronisz to musi dobrze ci robić

Mily
@Waldi

Oooo widzę ze obrońca Pani W się znalazł hahaha to se chodź do niej tylko uważaj żebyś się czymś nie zaraził. A dziewczyny nie są grube tylko przy sobie .

Kinol
@Waldi

Tylko że ona nie jest szczuplutka tylko wychudzona i wcale nie piszę tego złośliwie bo szkoda dziewczyny i jej już nie zdrowia ale życia. A do masażu takiego właśnie kolego ciało jest potrzebne. Grube czy chude każdy co innego lubi,kto był ten wie jak każda dziewczyna wygląda i myślę że jakiekolwiek dyskusje o wyglądzie są tu bez sensu.

@Kinol

Każdy ma inny gust i o tym się nie dyskutuje, jednak jeśli spojrzeć na to od strony zdrowia czy życia, to nie o Wiktorię tutaj bym się martwił

TakNie12
Kinol
@Waldi

A ja tak. Bo anoreksja czy inne zaburzenia odżywiania to choroba. Już nie mówiąc o innych chorobach które jej grozą poprzez to co robi

Jarek2
@Waldi

Powiem Ci szczerze że właśnie inne dziewczyny są lepsze bo nic nie robią starają się i masuja nie idą na skróty. A dwa po co je wyzywasz że są grube i obrzydliwe spójrz w lustro . Obrzydliwe jest to co ona robi . I wogole tu są wypowiedzi o niej a nie o innych dziewczynach to po co je do pyska bierzesz

Tak13Nie2
@Jarek2

Chodzę do wiktorii i nigdy nic nie zrobiła ponad masaz, a podobno z każdym uprawia seks, tak tu piszą. I wyrażam swoje zdanie o innych dziewczynach,dlaczego? Bo mogę hahahahah Wcale się nie starają,byles u Ani? Jej masaz to śmiech na sali

TakNie16
Kic
@Waldi

Bo pewnie nie pytałeś,ona wie co i z kim,nie jest głupia i wie który klient się jej odwdzięczy sowicie a który będzie bardziej skąpy. Albo jej do gustu nie przypadłeś poprostu lub siusiak Ci zalatywał haha

Młody
@Waldi

Ja do Ani chodze i bardzo fajnie masuje nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. A jeśli mizianie i siadanie na twarz nazywasz masażem to masz bardzo duże pojęcie o masazu teraz twoja wypowiedź to śmiech na sali

@Młody

Widzę ze obrońcy grubaskow atakują, czy to same grubaski? A przepraszam, przy sobie dziewczyny jesteście ;)

Tak1Nie15
Jarek2
@Młody

Zgadzam się z toba kolego Ania masuje i się stara a nie leci na łatwiznę jak Wiki . Bo z tym siadanie to przesada nawet się nie zapytała tylko odrazu bo tak jej się podoba

@Jarek2

Pani (usunięte przez administratora)prowadzi monolog. Idę po popcorn bo robi się tu niezle kino. A Ania jako masażystka to jest ogromna pomyłka Hałaśliwa, ciagle się śmieje, nie stwarza żadnej atmosfery do masazu, siedzi obok i masuje jedna reka,świetny masaz

Tak2Nie17
Rozbawiony
@Waldi

Jak dla mnie to te wpisy są tu chyba nie na miejscu . Cyrk na sali się tu zrobił . Co to kogo obchodzi kto z kim coś robi . Każdy masuje jak potrafi i się stara . Zrób kubel więcej

Klient gabinetu
@Rozbawiony

Każda z nich jest inna oby dwie są sympatyczne . Różnią się napewno wyglądem ale nie nazywa się kogoś chudym czy grubym bo to Panowie to już przegięcie jest z waszej strony . Mi Wiktoria się podoba fajnie masuje nie siadała na twarzy i nic więcej nie robila a chodze czasto do niej . A jeśli chodzi o Anie to fajnie masuje . Każdy lubi coś innego i nikt was nie zmusza chodzić do danej masazysti jest tyle ich że znajdzie się dla każdego . A obrazanie ich to i tak nic nie zmieni

Tak15Nie1
Bi@ła myszka
@Klient gabinetu

Którego gabinetu ?

Czarny kot
@Bi@ła myszka

A na stronie z opiniami na temat jakiego gabinetu jesteś???

Daro
@Klient gabinetu

W chyba za dużo masaży ma, dziewczyny muszą dbać o swoje interesy

TakNie9
Mlody
@Waldi

To ja nie wiedziałem że ta strona jest tylko od wyzwania danej masazystki . Bo widzę z tego jak się kogoś pochwali to już są sugestie inne . Nikt ci nie każe do niej chodzić nie podoba ci się to nie patrz . A twój poziom kończy się na etapie podstawówki z tymi wyzwiskami. Dorosły i mądry facet nie nazywa kogoś ,,grubasem " .

Tak16Nie
Zdolowany

Ludzie sami robicie zamieszanie jeśli dziewczyna coś z kimś zrobiła to pewnie wam zaufala . A wy teraz to wyciągacie na forum byście się wstydzili. Czy chuda czy gruba ciekawe jak wy wyglądacie. To jest ich praca i masuja . Tez może ktoś z was im się nie podoba i muszą masować nie mają nic do powiedzenia . Zastanówcie się co piszecie . To forum jest o salonie a nie o tym co kto z kim robi porażka aż wstyd mi za was

Czarny kot
@Zdolowany

Co do opinii na temat wyglądu też myślę że to dno totalne aby opisywać i obrażać bo każdy jest inny i każdy co innego lubi. Ale co do tego co piszą o W. to w tym wypadku nie jest to już salon masażu a b**del,szefowa napewno nic nie wie bo już dawno by wyleciała. Gabinet masażu to gabinet masażu a nie siadanie na twarzy czy na wacławie

Tak7Nie1
@Czarny kot

Pierwszy raz muszę zabrać głos , tak jak ktoś tutaj poniżej również chodzę do Wiktorii i również otrzymuje za każdym razem super masaż , nie było też ani siadania na twarzy ani na wacku, inna sprawa że gdyby usiadła wcale nie protestowałbym ;)

Tak1Nie10
@Klient

Wiadomo że nie robi tego przy każdym,ona już wie jak złowić bogatego jelenia i jak takiego rozpoznać. Sam kiedyś pytałem czy coś można,miałem nawet gumy miałem. Ale jak mi kwotę zaśpiewała to i vip divy takich nie mają. Cena z kosmosu a rakieta z niej żadna

@Klient

Pewnie cena gra role którą dziurkę by Ci udostępniła

@Klient

Za tą cenę co zaproponowała to bym miał 2 godziny dobrego walenia w każdą dziurę,także nie skorzystałem

@Yhm

Pewnie nie jej typ faceta hahah

@Klient

Czyli Ty jesteś jej typem i Tobie dała niższą cenę?

Wiktoria
@Yhm

To może przyjdziesz i powiesz mi to w twarz? Czy jesteś mocny w gębie tylko tutaj, gdzie wydaje Ci się, że jesteś anonimowy, no to masz rację, wydaje Ci się. Nigdzie nie jesteś. Art 212 par 2 kk, przeczytaj ze zrozumieniem, jeśli potrafisz.

Wiktoria

To ja Was panowie tych, którym robiłam coś więcej zapraszam na darmowy masaż. A tym którym się nie podobam, po prostu wybierzcie inną dziewczynę. Ps z moim odżywianiem wszystko jest w porządku, dzięki za troskę.

Tak2Nie9
Mały
@Wiktoria

No to jestem chętny na taki darmowy masaż. Ja uważam że Wiktoria jest piękną kobietą. Jest bardzo seksowna. Bardzo podnieca. A masaż członka częścią intymna to normalne w TAO. Wszyscy co tu piszą najpierw namawiają do usług dodatkowych a jak nie dostaną to piszą takie opinie. A brać tych opinii na serio nie należy.

Tak1Nie10
Duży
@Mały

Jeśli według Ciebie uprawianie seksu przy masażu to normalne tao to ja nie wiem do jakich "salonów" chodzisz. Nie czepiając się już wyglądu i figury bo to kwestia gustu ale w żadnym innym salonie i u żadnej masażystki nie dostaniesz czegoś takiego na profesjonalnym masażu. Nie wierzysz to zapytaj choćby innych dziewczyn z Metamorfozy,ciekawe która się zgodzi aby miejscami intymnymi się ocierać. Choćby nawet do seksu nie doszło to przy takim ocieraniu można się zarazić różnymi chorobami,to ja odpadam :-)

:) :)
@Mały

Tylko dziwi mnie to że to nie jest jedna opinia a kilka i to nie od teraz tylko od kilku miesięcy . A to siadanie na małego lub na twarzy to twoim zdaniem to jest Tao? Wiktoria miło że zapraszasz na darmowy masaż ale napewno nie skorzystam szkoda czasu na ciebie .

Tak7Nie2
to

A co Wiktoria robi dodaktowo. Na zdjęciu wygląda bardzo ładnie. Czy pozwala się dotykać w środku?

Tak8Nie32
Babs
@to

Jak byś po czytał inne odpowiedzi to byś wiedział co robi . U Wiktori ful wypas jest siada na twarzy 69 lubi wiec jeśli chodzi o wsadzanie palców to napewno nie ma z tym problemu . A co do wyglądu to nie będę się wypowiadać

Tak35Nie4
mm
@Babs

A czy za69 pobiera dodatkowo opłaty? Można kończyć w usta?

Tak36Nie6
Klient stały
@Babs

69 to można u każdej jeśli na to pozwoli ale to jest 69 tylko w jej stronę,nie ma szans na lodzika u żadnej u której byłem i się nie dziwię bo to w końcu salon masażu a nie agencja

Tak31Nie2
@Klient stały

Generalnie to jest tak Ola 69 ale tylko w jej kierunku jeżeli chodzi o jezyk, Patrycja tak samo oraz Wiktoria. Anastazja nie pozwala na takie typu zabawy można tylko popatrzeć. Ola Patrycja dochodzą nie wiem jak Wiki. Co do pozostałych Pań może ktoś opisze kto byl u IZY, Pauliny, Ania - jak to wygląda i do której najlepiej sie wybrać.

Tak32Nie
Nazwa działu: IT

To może ktoś opisze jak jest u Ani i jak naprawdę wygląd bo zdjecia na stronie to fikcja i tylko Ola i Pati real inne zdjęcia z du....

Tak33Nie5
Trelekk
@bywalec

Ania to bardzo duża kobieta,o wiele większa od Pati,zero talii,ogromny brzuch,jej zdjęcia na stronie rzeczywiście fikcja

Tak42Nie16
@Trelekk

No to mamy wszystko opisane wg. mnie to chyba warto iśc tylko do Oli i Wiki. Wiadomo idziemy na masaż ale każdy oczekuje czegoś trochę więcej. Kiedys to była tam fajne dziewczyny teraz sie rypło na maxa.

Tak1Nie35
Fabian
@bywalec

Jak na mogę oko to Patrycja i Ania tak samo wyglądają bo bylem u nich na masażu we dwie .

Tak12Nie43
buwalec
Nazwa działu: IT

Mnie tam słonice nie interesują tym bardziej za takie sumy jakie są w salonie. Płacę wymagam dziwie sie tym co tam chodzą.

Tak1Nie43
Zdziwiony
@buwalec

Powiem wam panowie że jesteście gorsi niż baby sami nie wiadomo jak wyglądać a oceniacie jedna za chuda druga za gruba czy robi dodatkowe usługi itp. Ta strona jest od tego żeby oceniać salon i jak się pracuje w gabinecie a nie jak ktoś wygląda . Dziwię się że administrator przyjmuje takie głupie wpisy i nie na temat

Tak40Nie2
Derek
@buwalec

Dla mnie 170 za godzinę to nie jest zła cena,nie wiem gdzie chodzisz,pochwal się gdzie tak tanio masują że tu dla Ciebie za drogo. Rozumiem nie każdemu muszą pasować puszyste dziewczyny ale już obrażanie słowami typu "słonica" to jest przedszkole... Lubisz szczupłe to idź do Wiki podobno wiele można u niej dostać z tego co tu piszą. Ja wolę pulchniejsze i młodsze

Tak42Nie
Szok
@bywalec

Ja akurat chodzę tam przedewszystkim na masaż,myślę że jeśli ktoś chce czegoś więcej to od tego są inne miejsca. A potem się dziwicie i piszecie że się bur**el robi z salonu jak czego sami oczekujecie

Tak39Nie1
@Derek

Pulchniejsze tez lubię,,ale tam dziewczyny nie są pulchniejsze tylko wielkie

Tak3Nie39
Bywalecgabinetu
@bywalec

To po prostu nie chodź tam jak ci się nie podoba jest tyle gabinetów ze możesz przebierać . To jak ty twierdzisz ze one są wielkie to może ty jesteś za malutki . Wiec skacz obrażać kogoś za wygląd jak pewnie sam nie jesteś modelem . Ja uwielbiam dziewczyny za to jak masuja i jakie są z charakteru .

Tak39Nie
@bywalec

Ty chyba wielkiej baby w życiu nie widziałeś,tak jak kolega napisał musisz być naprawdę lichej budowy że figurę jaką mają niektóre w salonie oceniasz na wielką. Ja uwielbiam ich kształty i wielkie kobiety to ja czasem widuję na ulicy i to są takie jak Pati i Ania razy dwa albo trzy. I tak jak tu piszą nie podoba się to idziesz do innej albo gdzie indziej i obrażanie zostawiasz dzieciakom

Tak42Nie1
Dominik
@Wojak

Zgadzam się on chyba wielkiej i grubej dziewczyny nie widział śmiech na sali . Dziewczyny nawet nie są puszyste tylko mają bardziej kraglejsze kształty. Założę się ze to pisze chudy mały człowieczek gdzie u niego wszystko jest ogromne

Tak37Nie1
@Dominik

186cm, 96kg wagi, do małych nie należę, Przyznam nawet jestem grubasem, wyraziłem tylko swoje zdanie, dla mnie dziewczyny są bardziej niż puszyste, ale to jest tylko moje zdanie

TakNie39
@bywalec

Napisać w necie można wszystko,bądź sobie czy to wielkim chłopem czy małym karzełkiem ale wyrażanie swojej opinii trochę się różni od opisywania dziewczyn jako "wielkie" czy "słonice"

Tak39Nie
@Wojak

Nigdzie nie napisałem o słonicach Wielkie to przecież nie obraźliwe normalne słowo

Tak2Nie38
Obcy
@Babs

Czy to przyjemność wsadzanie palców gdzie kolwiek? O czym wy ludzie piszecie. Odnoszę wrażenie że gdyby nie tego typu lokale żaden z was nie widział by gołej kobiety. Po wpisach widać kto tam przychodzi. Płacić za to że kobieta pozwoli się dotykać?lub za to że trzepnie Ci ogórka?

Tak31Nie4
Zniesmaczony
@Obcy

Tu akurat się zgodzę. Ale dla mnie takie gabinety są właśnie od korzystania z masażu a niektóre tam potrafią to zrobić naprawdę profesjonalnie. Oczywiście erotyka jest tu jak najbardziej miłym dodatkiem ale takie rzeczy o których piszą albo pytają tu co niektórzy to od tego są zupełnie inne miejsca

Tak33Nie
Poruszony99
@Zniesmaczony

Bo te osony co to wypisują to mają małe mniemanie o sobie dogaduje innym wypisują która da sobie palce włożyć która nie . Jeśli któraś na więcej sobie pozwala to pewnie chciała by zostać anonimowa a nie oceniana na jakiś forum które nawet do tego nie należy . Może dziewczyny tez zaczną wypisywać ten ma małego ten dużego ten to ten tamto i rozkręci się znów jakiś temat jak zawsze . Strona ta jest po to żeby oceniać salon i Panią Kasię a nie dziewczyny . Jesteście naprawdę debilami że tak piszecie i nie rozumiecie po co ta strona jest stworzona .

Tak33Nie1
Zniesmaczony@@
@Poruszony99

Ja osobiście bardziej szanuje dziewczyny które wolą masować niż dawać sobie wciskać Paluchy lub robić mine tke . Bo idą tylko na łatwiznę i same się pograzaja . Rozumiem masaż erotyczny ale niech są w tym jakieś granice a nie każdy pierwszy lepszy przyjdzie wymaca wylize i tak po kolei . Obrzydliwe to jest

Tak2Nie33
Niecierpli wy

W tak zachwalacie ta Pati jak ona jest głupia jak but . Wcale nie jest seksowną ma duży tylek i 3 brody . Jedynie to pozwala sobie na więcej niż masaż i jest to wszystko w cenie nie tak jak u innych

Tak14Nie40
Mądry
@Niecierpli wy

Fajnie i bardzo dorośle oceniać kogoś inteligencję nie zbadając uprzednio swojej . Patrycja komu się ma podobać temu się podoba,nie potrzebuje agencji takich chamów. Głupia jak but? Mądra oczytana dziewczyna,może wydała Ci się głupia bo nie dosięgasz jej do pięt rozumem i nie rozumiesz o czym do Ciebie mówi. Cyrk na sali,było trochę pochwał to musiał się znaleźć ktoś żeby po złości dowalić i to jeszcze w tak prymitywny sposób...

Tak37Nie6
Znowu cyrk
@Niecierpli wy

Znalazł się napewno Pan model z okładki. Nie każdy się każdemu musi podobać ale można to opisać w inny sposób niż docinki na poziomie podstawówki,tego wpisu pewnie żaden facet nie pisał tylko zazdrosna koleżanka bo normalny facet takich określeń nie użyje...

Tak37Nie3
Młody
@Znowu cyrk

Z tego co mi wiadomo od dawna dziewczyny tego nie czytają bo nie wierzą w żadne wpisy . Bo tak naprawdę żaden facet na poziomie nie siedzi tu i wypisuje jakieś głupoty . Te forum nawet nie jest do tego żeby pisać

Tak44Nie2
Mateusz
@Znowu cyrk

Powiem szczerze że faceci piszą krótko zwięźle i na temat. A tu są takie wpisy jak by ktoś na siebie pisał . I jest to tylko podkrecane Czyste dno tu jest

Tak2Nie38
@Mateusz

Zdziwibyś się,ja jak mam co opisać to robię to dokładnie i czasem wyjdzie litania :D A płci przynajmniej narazie zmieniać nie zamierzam :D Na moje to ta strona zeszła na psy i żaden normalny facet tu w większości nie zagląda,same buraki piszący bzdety z nudów czy frustracji

Tak35Nie1
Abdul wisimulacha
@to

Wsadź jej palucha to się przekonasz. Najwyżej dostaniesz w morde i wyjdziesz ze stojącym ciulkiem. Umyj go najpierw szczególnie pod pazorami.

Tak27Nie
Tobi
@mm

Można,kwotę już sam musisz ustalić bo nie będę tutaj pisał

Tak22Nie
Witkacy
@Tobi

Ona dla kasy wszystko zrobi,można się nieźle dogadać,nie ma żadnych hamulców

Tak22Nie
Flick
@to

Jak chcesz coś poza masażem to tylko ona,full serwis

Tak16Nie
Bywalec
@Flick

Kogo macie na myśli?

Trip
@Bywalec

Zobacz sobie pierwszy wpis w tym wątku,wszystko jest napisane,Pani W

...
@Trip

To akurat żadna rewelacja bo to wiadomo od dawna,dziewczyna praktycznie do kiedy jest w salonie ma parcie na szkło,a że masaż w jej wykonaniu to kpina to musi w inny sposób przyciągnąć klientów. Dziwię się tylko że albo szefowa tyle czasu o tym nie wie albo na to pozwala

Mimomi
@...

Mi się wydaje ze dobrze sie demaskuje i dlatego jeszcze to nie wyszło . Bo ona to taka cicha woda i poszkodowana przez los jak opowiadala o sobie . Wiec musi jakoś kasę zarobić

Jakiś
@Mimomi

Chyba maskuje :-) Coś w tym musi być bo przez dłuższy czas kiedyś chciałem się do niej umówić bo na zdjęciach bardzo ładnie wygląda. Ale wiecznie zajęta i duży ruch u niej. W końcu się dostałem i laska mniej niż średnia,bardzo chuda i wiek już nie ten,nie tak jak na zdjęciach. Masaż o ile można to tak nazwać słaby strasznie,nie jest warta tych 170 zł wcale

Uu
@Jakiś

Szefowa nic z tym nie zrobi ważne że chodzą i ona ma z tego dochody. A co dziewczyna robi to już nie ważne . Po malu to już się robi gabinet pod inną nazwą . Bo zawsze się znajdzie jakaś która będzie chciała więcej zarobić i nie będzie mieć z tym problemu . Bo po co masować jak można coś innego zrobić i mieć kasę i przyjemność w jednym .

Aa
@Uu

Mapię że ona wie. Bo Patrycja też kiedyś to robiła i był dawno wpis że K. z nią porządek zrobiła i przestała dawno temu,inaczej by ją zwolniła bo wiadomo jaki ma do tego stosunek. Wystarczy zapytać o coś więcej przez telefon to jak rozmawiasz z właścicielką to dostajesz niezłą wiązankę. Na moje to laska ma duże szczęście i jeszcze się nie wydało

Uu
@Aa

Oj ma szczęście i to duże ale wydaje mi się że wyjdzie to szybko . Bo napewno jakieś słuchy dojda do Pani .k. że jedna robi od dawna z jej salonu (usunięte przez administratora) . Bo założę się że z każdym to robi jak ktos więcej jej zaproponuj niż cena masażu . Dziewczyna Sie nadaje do agencji a nie do takiego salonu

ciekawy
@Uu

Ile trzeba dać napiwku żeby było coś więcej ? skoro tu tylu znawców to liczę na odp.

początkujący
Nazwa działu: IT

Witam, mam pytanie czy ktoś korzystał może z opcji szkolenia masażu np. TAO jeżeli tak to proszę o opisanie jak to wygląda oraz, na której masażystce się szkolimy? za wszystkie pomocne opinie z góry dziękuję

Samuraj
@początkujący

Wybierasz którą masażystkę chcesz,Ty ją masujesz a Pani Kasia jest przy tym i Cię instruuje

początkujący

ale wy korzystaliście z takiego szkolenia? czy na koniec dobrego szkolenia i dobrego masowania masażystki jest jakaś nagroda?

Tadzik
@początkujący

Ale jaka nagroda? normalnie masujesz i tyle

pocz
@Tadzik

Czy masowana masażystka sie odwdzięczy i coś wymasuje na koniec?

NAJLEPSZE SZKOLENIE JEST NA ANASTAZJI

pocz