M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic

Opinie o M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic

Tragedia

Firma to dno. - pani kierownik kompletnie nie zna się na niczym i zwala odpowiedzialność na swoich pracowników - nepotyzm, na wysokich stanowiskach urzedują krewni kierowniczki, którzy nie mają żadnych kompetencji - klienci, mimo że wydają ogromne kwoty na towary i usługi, są traktowani w sposób pretensjonalny - w biurze panuje bardzo zła atmosfera, pracownicy donoszą na siebie, otwarcie krytykują się i zrzucają na siebie odpowiedzialność. Wszyscy boją się otwarcie rozmawiać z Panią kierownik o jakichkolwiek problemach. - pracownicy są często ignorowani przez zarząd firy, gdy przychodzą z pytaniami i problemami, prosząc o informacje - zarobki są tragiczne - gdy przychodzi kontrola, chowane są wszystkie dokumenty itp, pracownicy nie przychodzą do pracy - prawdopodobnie firma nie jest zarejstrowana w tym budynku... - bezpłatne nadgodziny, jesli pracownik podróżuje do klienta po godzinach swojej pracy. - Nie raz natknąłem się na sytuację gdy pracownik był karcony przez zarząd w obecności innych pracowników NIE POLECAM tej firmy nikomu.

Natalia

Nie widziałam by obecnie M&J Corporation, poszukiwali pracowników, być może prowadzona jest rekrutacja ale ofert w internecie nie ma? Jeżeli ktoś z Was wie, czy obecnie poszukują pracowników napiszcie, tym bardziej, że od dawna nikt nie dodał żadnego aktualnego komentarza.

szymon

Jako klient sam jestem zadowolony @putin, ale i tak nie ma teraz żadnej szansy, żeby znaleźć u nich zatrudnienie. Widocznie nie chcą prowadzić żadnej rekrutacji, bo opowiadają im warunki zatrudnienia jak i bieżąca atmosfera.

tomek

A ja myślę, że osoby które szkalują imię byłej firmy same nic sobą nie reprezentują. Ciekawe jak obmalowały poprzednie firmy gdzie pracowały.

Zostaw opinię o M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic - Szałsza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic