M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic

Szałsza

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic
2 12 6 1

Opinie o M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic

Natalia

Nie widziałam by obecnie M&J Corporation, poszukiwali pracowników, być może prowadzona jest rekrutacja ale ofert w internecie nie ma? Jeżeli ktoś z Was wie, czy obecnie poszukują pracowników napiszcie, tym bardziej, że od dawna nikt nie dodał żadnego aktualnego komentarza.

szymon

Jako klient sam jestem zadowolony @putin, ale i tak nie ma teraz żadnej szansy, żeby znaleźć u nich zatrudnienie. Widocznie nie chcą prowadzić żadnej rekrutacji, bo opowiadają im warunki zatrudnienia jak i bieżąca atmosfera.

tomek

A ja myślę, że osoby które szkalują imię byłej firmy same nic sobą nie reprezentują. Ciekawe jak obmalowały poprzednie firmy gdzie pracowały.

Zostaw opinię o M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic - Szałsza

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&J Corporation, Szałsza k.Gliwic