Opinie o Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o. w Mielec

Jakie są mocne strony pracodawcy Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o.?

palmo Nowy wpis

Bin im Besitz eines Leopard, der einzige der in Deutschland zugelassen ist, würde gern von einem Mitarbeiter erfahren, wie viele Autos ausgeliefert wurden.

anonymous Nowy wpis

Napiszcie jaka atmosfer panuje w firmie? Mam zamiar złożyć papiery.

Sonio Nowy wpis

Prezes O jest jeszcze prezesem?

jaro

jak mają zapotrzebowanie, a i aplikacji zbyt wiele nie otrzymają, to na pewno przyjmą. Do takich firm raczej nie ma wyścigu szczurów, można spokojnie próbować swoich sił i wysyłać ce fał. Powodzenia :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Były2

Ze Szwecją to ta firma ma nie wiele wspólnego. A teraz to nawet miała( mowa o Sp.z o.o.) Nie wiem jak jest z S.A. Ale tylko nazwa sie zmieniła i były prezes jest teraz menagerem ale to tylko dla zmyłki a Pan dyrektor d/s produkcji jest teraz prezesem ale to też dla zmyłki US i reszty dopominających sie zapłaty za wykonane usługi

gość

głębokie to było

jakob

Nie istotne czy pracownik wie o przekrętach czy nie ale jedno jest pewne pracownikowi trzeba zapłacić a nie wozić się lexusem i nie płacić pracownikom przez 6 miesięcy i udawać głupa że nic się nie stało. A jak pracownik pójdzie się upomnieć o zaległe wynagrodzenie to się go ochroną straszy taki był pan PREZES "O". Nowy nie wiem jak tam przędzie ale myślę że szału nie ma bo stary jest managerem nowej spółki a nowy tylko widnieje w dokumentach. Całym syfem zarządza stary PREZES "O"

ktoś

Hahahaha. Jeszcze dobrze nie zaczęli a już S.A. przekręty robi. Super Pan rządzi Panie Pawle nową spółką. Już w maju poszedł pozew za brak wynagrodzenia dla Pana dyrektora. Nieźle jak na początek. A ten gay z dziwną fryzurą to już nie jest prezesem tylko podobno menagerem. To chyba dlatego co by mu komornicy na tyłek nie wleźli, ale to jego sprawa. Powodzenia nowy Panie prezesie. Jak Pan "O" narobi długów to życzę powodzenia w spłacaniu. Hahaha. Mam nadzieję że już się nie spotkamy.

Zły

Czy ma ktoś aktualne informacje o Leopard Automobile S.A. tudzież Assisto Mielec. Nie zapłacili mi za zlecenie, ich przedstawiciel (usunięte przez administratora) ślizga się po wielokrotnych obietnicach, źle to wygląda

Olaf

Firma ogłosiła upadłość.

nowy

Obecnie firma szuka nowego prezesa (ogłoszenie na gazetapraca.pl)Czyżby jakieś zmiany? Coś więcej wiece na ten temat?

mikołaj

Panowie narzekacie a przecież dostaliście lub dostaniecie najwyższe bony świąteczne w Mielcu w postaci zaległych wypłat lub ich części :) hahaha więc o co chodzi? - pieniążki się na święta przydadzą a jak byście dostali wypłatę w terminie to na święta nic by po niej nie zostało. Nie narzekajcie Jaśnie Pan Prezes( stfu!) dba o Was. Powodzenia, wytrwałości i wesołych Świąt!!!. P.S A może zrzucilibyście się na prezent pod choinkę dla Jaśnie Pana (stfu) Prezesa?

krak

prawda jest taka że większość tych którzy tam jeszcze pracują nie znalazła innej pracy ale to tylko kwestia czasu

johny10

klaxon, a kim jest ten wielki majster?

klaxon

Prezes tego bałaganu jest człowiekiem psychicznie chorym. Jego podnieca to jak pracownicy przychodzą do Niego prosić się o pieniądze. Uważam iż powinien się udać do lekarza od czubków a jedyną diagnozą powinno być umieszczenie Go w przytułku dla ludzi obłąkanych i to dożywotnio. Ten gość tak samo szkodzi pracownikom co pedofil dzieciom. A towarzyszem jego podróży do czubków powinien być wielki majster (usunięte przez administratora) który ma pusto w głowie jak bębnie. Inteligent spod ciemnej gwiazdy ze słomą w butach. Jak możecie to omijajcie tą firmę jak najdalej i prezesa którego słowa są (usunięte przez administratora) warte a pojęcie o życiu to ma żadne.

?

Przestańcie narzekać. Wszyscy się zintegrujemy będzie lepiej, proponuję napisać pozew zbiorowy bo inaczej dalej będziemy dostawć po kilka stówek

?

a co mają robić kostki :) :)

?

Fachowcy odchodzą bo nie będą pracować za obietnicę, a tylko zostają ci co nie mogą nigdzie pracy znaleźć, siedzą i czekają aż ktoś ich gdzieś indziej zatrudni, więc puki nie znajdą nowej pracy to co im szkodzi pójść może prezes zapłaci 200zł. Maszyny z dotacji, tylko może w końcu ktoś rozliczy na co wzięte a co robią bo to też niezły przekręt.

?

co się czepiasz chłopaka, chyba spawa?

debile

Prawda jest taka że firma robi spawaczom szkolenia i to za kilkadziesiąt [usunięte przez moderatora] tysięcy od A do Z a potem ten pracownik ma w dupie i jedzie do niemiec napierdalać . Konstuktorów brak a jak są to mało proste. panowie w każdej firmie jak coś ktoś spierdoli to są konsekwencje a w tej nawet jak gości spierdoli na kilkanaście tysięcy to prezes maha ręka i idzie dalej to skąd ma być kurwa dobrze. Jak każdy narzeka. Powiem wam panowie jakbyście byli dobrymi pracownikami to byście pracowali a nie zajmowali sie pisaniem tutaj. A tak to pewnie tata lub mama da i dawaj po jabola.

Zostaw merytoryczną opinię o Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o. - Mielec

Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Al.Niepodległości \"Biurowiec Wisłoka\" 14 lok. P.51, IIIP
    39-300 Mielec

Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o.