PLIMET SC

Częstochowa

PLIMET SC

Opinie o PLIMET SC

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ręka Boga

napisze w maleńkim skrócie zarejestrowanie na najniższą krajową a jednak na rozmowie o prace dowiadujesz się ze jest stawka godzinowa czyli to już pierwszy przekręt bo zarobisz więcej ale nieopodatkowane pieniądze dostaniesz pod tzw stołem brak premii brak socjali brak jakiegokolwiek bhp (usunięte przez administratora) i straszne traktowanie pracowników fizycznych przez pracowników biurowych szczególnie perfidną i strasznie okrutną osobą jest szefowa kontroli jej traktowanie innych pracowników podchodzi pod mobbing okrzykniętą przez prezesa prawa ręką poczuła się tak pewnie ze wynosi informacje z firmy i sprzedaje je konkurencyjnym firma.

Rafał

@88h swoim wpisem złamałeś regulamin forum. Nie jest dozwolone pisanie obraźliwych i wulgarnych komentarzy. Ponadto wpisy nie mogą zawierać danych pracowników, które pozwalają na ich identyfikację. Administrator ma prawo usunąć tego typu wypowiedź. W przypadku wątpliwości, regulamin znajdziesz tu: https://www.gowork.pl/regulamin

Teekwondo
@Rafał 19.06.2018 23:09

a gdzie (usunięte przez administratora) 88h napisał kogoś nazwisko od razu widać że jesteś osobą pracującą w plimecie bądź samą jej prezesem

88hh

pozdrowienia dla wszystkich herbatników a piotrowi h-- w du-e i kamieni kupę

(usunięte przez administratora) i wyzysk, bez dopłaty za nadgodziny, socjalu i perspektyw.

Rafał

Napiszcie proszę czy można liczyć na umowę o pracę? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Podzielcie się opinią. Im więcej ich tym lepiej. Ktoś z was pracuje w Plimet? Jakie macie zdanie? Możecie napisać coś pozytywnego o tym pracodawcy?

@Rafał 02.05.2018 11:03

jak sam piotr ci coś napisze to na pewno będzie pozytywnie a od innych osób pracujących tam raczej się pozytywnych opinii nie spodziewaj a z braku laku dobry i kit każdy gdzieś pracować musi

88hh

24.04 elektryk/automatyk za 2100 a reszta do koperty teraz takie ogłoszenia trzeba nadawać w przedszkolu może tam jeszcze jest ktoś naiwny i nie potrafi czytać a jak przedszkolaki się nie nabiorą to zostają ostatni wolni ludzie -stacja kolejowa

88hh

to znowu ja ja ja nie zapomniałem pietja o tobie drogi przyjacielu tym razem mam pytanie czy arnold jest nadal twoją prawą rękom

Egzorcysta

Po przepracowaniu kilku dni w tym zakładzie pracy można poczuć się jak w filmie "Powrót do przeszłości" po pierwsze brak tu jakiegokolwiek BHP po drugie woda ma w sobie całą tablice Mendelejewa po trzecie pracownicy muszą jeździć wózkami i suwnicami bez uprawnień po czwarte brak narzędzi na maszynach najlepiej by było jak by każdy przyniósł swoje z domu to by było na tyle.

Lucyfer

W wielkim skorcie moge napisac tyle brak socjala szef nie chce sie dzielic niestety brak jakiej kolgwiek premi. Jeszcze jedna istotna sprawa w zakladzie jest fatalny stan wody strasznie smierdzi ma glony i jest zielona.

Skadnaliczne warunki pracy , krętactwa w płacy , omijanie płacenia z listy płac , pracodawca jak kapo w (usunięte przez administratora) , że tez taki zakład istnieje w XXI wieku jeszcze ! Gdzie PIP , US , ZUS i inne instytucje kontrolne ?

88hh

(usunięte przez administratora) net.pl polecam

88hh

ach pietja zapomniałbym pozdrowienia dla władka serafina nie zapomni mu wysłać paczki na święta

88hh

co to jest super zakład przede wszystkim to godziwa pensja za limit godzin w miesiącu 3000-4000 tysi netto i odprowadzone od tego składki dwa fundusz socjalny dla pracowników i możliwość brania pożyczek nieoprocentowanych trzy kasa lub talony świąteczne cztery dbanie o higienę i czystość na zakładzie -firma sprzątająca pięć prawdziwe utrzymanie ruchu sześć kompetentna kontrola jakości siedem logistyka -co pietja masz z tych rzeczy NIC NIC NIC NIC NIC NIC NIC jedyne co masz dobrego to pracowici i dobrzy pracownicy i jeden gość w biurze Pan R. bez tych osób nie istniejesz

88hh

pietja jak będziesz usuwał wpisy to się przejedziesz zrobię jeszcze zdjęcia jak brudny i zaniedbany jest zakład [ nie igraj z ogniem na mnie sądy nie działają ]

88hh

co w tym zakładzie ma być super czy to że większość pracowników ma umowę na najniższą krajową a druga część wypłaty do koperty i jeszcze z opóźnieniem a może super ma być robienie nadgodzin co dzień i soboty żeby ta wypłata jakoś wyglądała a czy super jest chodzenie po zakładzie i szukanie sobie palet albo wózka a może super jest płacenie pietji kasy jak się coś [rozwali czy zepsuje nieświadomie na terenie zakładu ] z jednym się zgodzę że jest to zakład a super to jest tylko dla tych co znikają na dwa tygodnie a później wracają od tak jakby byli na wakacjach tylko te wakacje bardzo często im się zdarzają

OBSERWATOR

Dlaczego wszystkie niekorzystne opinie zostały USUNIĘTE ??????? COŚ PEWNIE NIE TAK Z TĄ FIRMĄ LEPIEJ OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!

88hh

super zakład pod względem oszukiwania pracowników ze składek i państwa z podatku tutaj to na pewno pietja z prl ze swoimi kopertami zajął by pierwsze miejsce wśród pracodawców

mmm

Super zakład

@mmm 23.03.2018 15:18

super zakładem to on może był w latach 60tych a czy ty mmm jesteś z keni w afryce ok. to może być super zakład jak jeden rower macie na całą wieś a tu zobaczyłeś tyle maszyn to można dostać halo

Jak przedstawia się sytuacja PLIMET SC na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Częstochowa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie PLIMET SC? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o PLIMET SC - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLIMET SC