counter
2 26 31 5 1
Kacper Nowy wpis

@spedytor jak to nie ma bhp?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Plimet Piotr Mazik?

Spedytor Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Po rozmowie z kilkoma pracownikami tej firmy można by powiedzieć że taki zakład w 21 wieku nie ma prawa istnienia opiszę w kilku słowach, pensja to najniższa krajowa na konto reszta w kopercie , zmuszanie pracowników do nadgodzin , zmuszanie do pracy w sobotę jak i w niedzielę w firmie jest brak jakiego kolwiek BHP.

Tak2Nie
88hh Nowy wpis

człowiek nie wielbłąd pić musi a co do pracowników to elita elit w dobrym słowa znaczeniu

Tak5Nie
...

Zero kontroli piją i pracują. Ciekawe jak dojdzie do tragedii co będzie się działo

Ewa
@...

Ty jesteś pracownikiem Plimet? Czy skąd wiesz, co tam się dzieje? I piszesz zapewne o sytuacji na produkcji Częstochowy?

pracownik_produkcji
@...

Nie podoba się to odejdź, nie rozsiewaj plotek.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 291 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Plimet Piotr Mazik? Ktoś coś?

Niewazne

(usunięte przez administratora) Nie polecam tego zakladu pracy z kilku powodow . linie produkcyjne nadaja sie tylko i wylacznie na zlom , nie przystosowane do 21 wieku samorobki pospawane i polapane trytytkami . wozek widlowy bez hamulcow i nikt sie tym nie interesuje bo ma jezdzic , polowa suwnic nie przeszla odbioru udt i powinna byc wylaczona z uzytku . jak sie zdarzy jakis wypadek to kierownictwo robi wszystko zeby go nie zglaszac ani nie wzywac pogotowia .pracodawca obiecuje podwyzki oraz premie ktorych oczywiscie nie ma i nigdy nie bedzie . oczywiscie umowa o prace na najnizsza krajowa reszta po kilku dniach w kopercie , w kopercie zawsze brakuje ok 100-200 zl jak ktos sie upomni to standardowy tekst ze kadrowa sie pomylila i za miesiac wyrowna czego wiadomo nie ma . w firmie wiekszosc osob nie stroni od alkoholu przy czym mozna sie napatrzec na rozne sceny . firma ciagnie jakos z miesiaca na miesiac wlasciciel liczy kase i nie zwraca uwagi na inne rzeczy zeby to jakos funkcjonowalo. A najsmieszniejsi sa pracownicy ktorzy narzekaja i siedza w tej patologii albo sie zwalniaja i wracaja po 2 miesiacach . pozdrawiam bylych i obecnych pracownikow .

Tak16Nie
Ręka Boga

napisze w maleńkim skrócie zarejestrowanie na najniższą krajową a jednak na rozmowie o prace dowiadujesz się ze jest stawka godzinowa czyli to już pierwszy przekręt bo zarobisz więcej ale nieopodatkowane pieniądze dostaniesz pod tzw stołem brak premii brak socjali brak jakiegokolwiek bhp (usunięte przez administratora) i straszne traktowanie pracowników fizycznych przez pracowników biurowych szczególnie perfidną i strasznie okrutną osobą jest szefowa kontroli jej traktowanie innych pracowników podchodzi pod mobbing okrzykniętą przez prezesa prawa ręką poczuła się tak pewnie ze wynosi informacje z firmy i sprzedaje je konkurencyjnym firma.

Tak1Nie
Teekwondo

a gdzie (usunięte przez administratora) 88h napisał kogoś nazwisko od razu widać że jesteś osobą pracującą w plimecie bądź samą jej prezesem

Tak5Nie

88hh

pozdrowienia dla wszystkich herbatników a piotrowi h-- w du-e i kamieni kupę

Tak7Nie

(usunięte przez administratora) i wyzysk, bez dopłaty za nadgodziny, socjalu i perspektyw.

Tak6Nie
Rafał

Napiszcie proszę czy można liczyć na umowę o pracę? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Podzielcie się opinią. Im więcej ich tym lepiej. Ktoś z was pracuje w Plimet? Jakie macie zdanie? Możecie napisać coś pozytywnego o tym pracodawcy?

Tak5Nie1

@Rafał

jak sam piotr ci coś napisze to na pewno będzie pozytywnie a od innych osób pracujących tam raczej się pozytywnych opinii nie spodziewaj a z braku laku dobry i kit każdy gdzieś pracować musi

Tak11Nie

88hh

24.04 elektryk/automatyk za 2100 a reszta do koperty teraz takie ogłoszenia trzeba nadawać w przedszkolu może tam jeszcze jest ktoś naiwny i nie potrafi czytać a jak przedszkolaki się nie nabiorą to zostają ostatni wolni ludzie -stacja kolejowa

88hh

to znowu ja ja ja nie zapomniałem pietja o tobie drogi przyjacielu tym razem mam pytanie czy arnold jest nadal twoją prawą rękom

Egzorcysta

Po przepracowaniu kilku dni w tym zakładzie pracy można poczuć się jak w filmie "Powrót do przeszłości" po pierwsze brak tu jakiegokolwiek BHP po drugie woda ma w sobie całą tablice Mendelejewa po trzecie pracownicy muszą jeździć wózkami i suwnicami bez uprawnień po czwarte brak narzędzi na maszynach najlepiej by było jak by każdy przyniósł swoje z domu to by było na tyle.

Tak10Nie

Lucyfer

W wielkim skorcie moge napisac tyle brak socjala szef nie chce sie dzielic niestety brak jakiej kolgwiek premi. Jeszcze jedna istotna sprawa w zakladzie jest fatalny stan wody strasznie smierdzi ma glony i jest zielona.

Tak12Nie

Skadnaliczne warunki pracy , krętactwa w płacy , omijanie płacenia z listy płac , pracodawca jak kapo w (usunięte przez administratora) , że tez taki zakład istnieje w XXI wieku jeszcze ! Gdzie PIP , US , ZUS i inne instytucje kontrolne ?

Tak17Nie

88hh

(usunięte przez administratora) net.pl polecam

Tak19Nie

88hh

ach pietja zapomniałbym pozdrowienia dla władka serafina nie zapomni mu wysłać paczki na święta

Tak16Nie
88hh

co to jest super zakład przede wszystkim to godziwa pensja za limit godzin w miesiącu 3000-4000 tysi netto i odprowadzone od tego składki dwa fundusz socjalny dla pracowników i możliwość brania pożyczek nieoprocentowanych trzy kasa lub talony świąteczne cztery dbanie o higienę i czystość na zakładzie -firma sprzątająca pięć prawdziwe utrzymanie ruchu sześć kompetentna kontrola jakości siedem logistyka -co pietja masz z tych rzeczy NIC NIC NIC NIC NIC NIC NIC jedyne co masz dobrego to pracowici i dobrzy pracownicy i jeden gość w biurze Pan R. bez tych osób nie istniejesz

Tak24Nie

88hh

pietja jak będziesz usuwał wpisy to się przejedziesz zrobię jeszcze zdjęcia jak brudny i zaniedbany jest zakład [ nie igraj z ogniem na mnie sądy nie działają ]

Tak17Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Plimet Piotr Mazik - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Plimet Piotr Mazik
2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kasztanowa 48