Bumet Sp. J.

Opinie o Bumet Sp. J.

zenek

nalezało by sprowadzić inspektorów BHP,SANEPID,PIP

polek

Panie na stołkach skubią równo,szczególnie jedna pani(właścicielka) co niema zielonego pojecia o robocie,ma swoich przydupasów co na innych pracowników kablują.ZENADA

mumia

a sa u nich jakieś stanowiska gdzie dostawałabym prowizje?

tomek

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Traktują ludzi jak zło konieczne Żenada.

marek

Stawki godzinowe to jeden wielki żart, no ale jak się chce trzymać wysoki standard życia to pracownika trzeba skubać. Tym bardziej ze z korytka jeszcze ciągną dwie mało produktywne Panie na stołkach.

Słowa kojarzące się z Bumet Sp. J. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Bumet Sp. J. : Najbardziej nie podobało mi się w Bumet Sp. J. :

Zostaw opinię o Bumet Sp. J. - Kłobuck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumet Sp. J.