Opinie o Zakład Poligraficzny Grawipol G. Zblewska I Wspólnicy sp.j. w Słupsk

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Poligraficzny Grawipol G. Zblewska I Wspólnicy sp.j.?

Gość Nowy wpis
@Pytanie

Nie polecam owszem jest (usunięte przez administratora) ludzie obgadują innych i jak pokażesz ze dużo umiesz to robić kilka rzeczy na raz.

Stach

Taka to firma, że nikt normalny (bez grupy) nie chce tam pracować a "starzy" pracownicy już pouciekali. Właściciele mają wszystko gdzieś, uważając że jak nie ten - to następny przyjdzie. Zarobki słabe, obietnice hojne a wymagania z upływem czasu bardzo duże. Nie polecam.

Łucja Nowy wpis
@Stach

Cześć @Stach, ok- minimalna krajowa, jako pensja. Ja chciałabym się jednak dowiedzieć, czy wypłata jest co miesiąc na czas? Czy zespół kończy pracę zgodnie z grafikiem, czy zdarzają się sytuacje, że musisz zostać dłużej? Kontynuując- czy firma wypłaca nadgodziny?

Nick

W tej firmie panuje klasyczna spychologia. Jak coś potrafisz to już po tobie, bo Cię zajeżdżą za te same marne grosze. W dodatku nikt dobrego słowa nie powie, tylko ciągłe narzekanie. Wszystko w tej firmie jest jedną wielką tajemnicą poliszynela a w dodatku uprawia się tam donosicielstwo na pracowników.

Łucja Nowy wpis
@Nick

Hej @Nick, mam nadzieję, że dalej korzystasz z forum, chociaż Twój post jest z 2018 roku. Zdradzisz więcej na temat donosicielstwa? Bardzo ciekawy post, rozwiń temat.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zakład Poligraficzny Grawipol G. Zblewska I Wspólnicy sp.j.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Gość
@Pytanie

Jak będziesz dobrze d...liz...to dostaniesz nawet tysiąc podwyżki. Inaczej przejdziesz kasting i będziesz robić za dwa złote więcej niż najniższa....jak inni.

Łucja
@Gość

Tysiąc złotych podwyżki za bycie miłym dla szefa- nie brzmi tak źle:) Pamiętajmy, że dla niektórych z Nas 1000 zł to duża suma pieniędzy:) @Gość, mam jedno pytanie "na poważnie": czy dalej tam pracujesz? Sytuacja się zmieniła?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łucja

Hej, prace zaczynam w poniedziałek. Przeglądam ich stronę internetową i naprawdę fajny pomysł z opisem zmagań dotyczących rozkręcenia biznesu w Polsce. Czy ktoś zdradzi mi jaką stawkę godzinną zaproponowali mu na stanowisku Asystenta Sprzedaży? Jeżeli są tu inny pracownicy Grawipol,z chęcią wysłucham Waszych historii związanych z pracą w firmie.

Daniela

Nie chce się wierzyć, że tak jest ponieważ firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Pst

Trzeba się znać na tym co się prowadzi. Tego tu brakuje. Ustawiają tylko wszystkich po kątach - pracownik bez swojego zdania, Dlatego jest taka rotacja pracowników..

niweżny

Cóż to co piszesz o tym zakładzie jest juz przeszłością. Zarobki słabe, wymagania wysokie, brak współpracy z kierownictwem i dyrekcją, jawny [usunięte przez moderatora]. Pokażesz raz że cos potrafisz i już zginąłeś, rada nie wychylać się. W sumie można przeżyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Poligraficzny Grawipol G. Zblewska I Wspólnicy sp.j. - Słupsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Poligraficzny Grawipol G. Zblewska I Wspólnicy sp.j.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznańska 42
    76-200 Słupsk
  • NIP: 8392794191 REGON: 771524476 KRS: 0000081128
Zakład Poligraficzny Grawipol G. Zblewska I Wspólnicy sp.j.