Opinie o WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS w Będzin

olo Nowy wpis

lu' spróbować zawsze można aplikować, nawet na poczatek zalapiesz troche dosiwadczenie i pozniej bedzie ci lzej

jjj Nowy wpis

Pracujesz 6 godzin i sprzedajesz watpliwej urody " informatory" zarobki.. ok 600 zł.

diabeł Nowy wpis

I ta niby pseudo firma nie proponuje ten chłamski biuletyn tylko wciska na c (usunięte przez administratora) a...Dzwoniac i podając się za urząd miejski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje że ktoś w końcu wezmie się za tych (usunięte przez moderatora).Wcześniej wciskali niby książki telefoniczne no jażeli można było nazwać to książką telefoniczną...brak nazwisk,poprzekręcane nazwiska instytucje.A gdy książka po ankiecie okazała się za gruba do wydruku to poprostu wycinając kilkaset stron trafiała do drukarni a potem do ludzi.

diabeł Nowy wpis

To prawda ze nie wszystkie firmy to oszusci...ale akurat ta niby firma logos info to (usunięte przez moderatora),przekrety!!!!!!!Wiem ze co pare lat tylko zmieniaja nazwe firmy i dalej (usunięte przez moderatora).Wczesniej nazwa solaris,warto poczytac o tej firmie na forum.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
kasia4444

Większość z Państwa pisze bzdury, nie wiem czy to konkurencja?? Firma proponuje biuletyn a nie każe go kupować. Cena jest zawsze taka, jak mówi telemarketer, a to, że dają się Państwo naciągać kurierowi to Wasz błąd. Powiem więcej, wiem z doświadczenia że zwracają różnicę w cenie jak cena jest inna niż ta proponowana przez telemarketera. Nie wszystkie firmy to oszuści.

Zbuntowany

Ludzie uwazajcie na tych (usunięte przez moderatora)!!!Dzwonia podajac sie ze sa z Urzedu Miejskiego i wciskaja chlam,informator.Ksiazka beznadziejna,nienadajaca sie do niczego a na dodatek pelna bledow.Ta firma Logos Info to nic innego jak firma Solaris tez z Bedzina.Poprostu zmienili tylko nazwe i dalej oszukuja biednych ludzi i trzepia kase.

Zostaw merytoryczną opinię o WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS - Będzin

WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS
1.3/5 Na podstawie 10 ocen.

WIECZOREK TOMASZ Firma LOGOS