PHU Logos

Wołomin

Opinie o PHU Logos

bolko

emilek, tak szczerze powiedziawszy wątpię żeby do nich teraz jakieś oferty się pojawiły. Słyszałem, że skład jest u nich optymalny a nowe zlecenia się nie trafią.

TR

marna atmosfera, praktyki i staże traktują jako darmową pomoc. nie ma co się łudzić że się zostanie tam w pracy. grafimom i dziennikarzom prłacą grosze. wszyscy odchodza po krótkim okresie.

Robert

Mój kolega tam kiedyś pracowal jako handlowiec. Żadnej pensji stalej tylko prowizja od pozyskanego kontraktu

Słowa kojarzące się z PHU Logos (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobre. Od jakiej stawki można negocjować pensję? stała pensja Najbardziej podobało mi się w PHU Logos: miła atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w PHU Logos: niskie zarobki, brak rozwoju

Zostaw opinię o PHU Logos - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Logos