Opinie o HYDROTRADE w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HYDROTRADE. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HYDROTRADE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDROTRADE w Pszczyna

Kacper Nowy wpis

Słyszałam ze ta firma ma dużo benefitów to prawda ?

janek z czołgu Nowy wpis

witam, widziałem lift strony internetowej, czy jakieś ruchy kadrowe się pojawiły?

Piotrek Nowy wpis

HYDROTRADE to super firma i nie dziwi mnie, że nie potrzebują nowych pracowników. Czy wiecie coś o ewentualnych ofertach pracy? Teraz wiem dlaczego nikt nie pisze

Karolina Nowy wpis

Aktualnych ofert pracy w HYDROTRADE brak @kogut. Ktoś wie czy ta sytuacja może ulec zmianie? Wiele osób nadal interesuje się pracą tutaj więc warto dać znać na co można liczyć w przyszłości.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie HYDROTRADE? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
vfd

Skoro umowa jest w pełni respektowana @komfen, to przecież bardzo dobrze o nich świadczy. O legalne zatrudnienie jest dość trudno, a u nich to jest możliwe. To się ceni, zwłaszcza, że wynagrodzenie u nich i tak jest w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków.

kogut

Słyszałem że chcą kontrakt z klientem na dystrybucje cronne na Czechy rzucić, będą kogoś potrzebować do roboty? proszę o info plis;-)

ktos

co tam się dzieje w hydrotrade, widzę że mają już kolejny oddział w Anglii, jak tam z zatrudnieniem?

xxx

Takie życie, śląsk jest jak wyrodna matka niestety. Niby bogato wszędzie a tak naprawdę jest jak jest.

znajomy

Pracowałem tam, jest tak: firma rodzinna, z tego co wiem najlepiej zgłaszać się z zapytaniem o podjęcie współpracy niż szukaniem etatu bo nikogo nie przyjmują. Jeśli masz np. działalność i masz możliwość sprzedać coś z oferty firmy przy okazji- to jest najlepszy sposób na dobry interes. Szef jest otwarty na tego typy współpracę i daje naprawdę zarobić. A co do zarobków to wszystko zależy od efektów i kontaktów. Lajik nic nie wskura. To tyle.pozdrawiam;-)

znajomy

Panie Mobil, oni tam nie odkrywają nowych pierwiastków lecz dostarczają produkty z różnych dziedzin filtracji w dobrych cenach, nikt nie wspomina o eksperymentach na miarę nagrody Nobla, trochę luzu stary!;-) a co do referencji to wystarczy poczytać i podzwonić tam z kim handlują i się można wszystkiego dowiedzieć a nie fantazjować bo to nie tajemnica. tak się po prostu robi...;-)

Wojciech

Są dobrzy, z tego co wiem to firma prototypowa oni różne cuda sprzedają, ja kupuje filtry do kabin dla palacych, nikt w Polsce tego nie robi bez umów a oni tak.polecam

figo fago

widzę, że strasznie cenzurowany jest tekst tych postów, dalej nic z tego nie wiem czy dobra firma czy zła, czy warto pytać i dalej czytać te bzdury

lami

ten monolog zaczyna być śmieszny

ktoś

zależy kto;-)

zainteresowany

i co udało się? Jakie tam są płace bo słyszałem, że 5K+ to prawda?

anonim - 2013-07-30 13:30:05 anonim możesz powiedzieć jakie warunki pracy zaproponowała ci firma HYDROTRADE? i o jakie stanowisko chodziło?wysłałam CV, zostałam zaproszona na rozmowę i zaproponowano mi z uwagi na wykształcenie i moje doświadczenie możliwość pracy w dziale lotnych związków organicznych, a co do warunków nic jeszcze nie wiem bo z tego co się dowiedziałam od przedstawiciela jest kilka etapów rekrutacji, ciężko tam się dostać tak mi powiedziano;-(

wie ktoś czy kogoś wybrali już na stanowisko menadżera lotnych związków? Byłam na rozmowie i już dzwoniłam do firmy ale jeszcze niby trwa nabór. dzięki z góry za info

Byłam na rozmowie, po jakim czasie można się spodziewać jakiejś odpowiedzi? Z góry dziękuje

Hehe nie ma co tu gadać firma to nie przedszkole, to zlepek kilkunastu firm i idąc dalej złapać robotę na zasadzie "coś zarobie i się naucze " nie ma szans, masz wiedzę masz robotę, i jeszcze jedno nie masz wyników to szef rozwiązuje umowę to wszystko, znam to z autopsji :-(

Stary jest tak, z tego co się dowiedziałem jest teraz rekrutacja na strikte handlowca ale obdzierając to ze skóry jeśli nie pracowałeś w przemyśle np. w utrzymaniu ruchu, byłeś przedstawicielem w innej firmie -aftermarket, itp. nie masz kontaktów, które pozwolą Ci szybko zrobić rynek sprzedaży i wyrobić plan- to stary szkoda Twojego czasu;-(, Firma się rozwija i działa wraz z firmami kooperującymi, więc jest duża możliwość rozwoju. U nas, gdzie większość jeździ ma określony cel i jedynie to poszerza. Doświadczenie i ogarnięcie rynkowe to podstawa. No chyba, że masz pomysł i chcesz się sprawdzić to pozostaje jedynie przekonać szefa, że dasz rade;-) Ale uprzedzam, nie ma miodu bez wyników;-) powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROTRADE - Pszczyna

HYDROTRADE