Opinie o HYDROTRADE w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HYDROTRADE. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HYDROTRADE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDROTRADE w Pszczyna

Radek, wyslij cv i zobaczysz, szef rekrutuje

Nie czytajcie tych głupot, każdy ma szansę pracować wszędzie. Trzeb jedynie mieć determinację i sposób na siebie poza tym trzeba chcieć pracować. Nigdzie nie ma pieniędzy za darmo a jak ktoś szuka innych sposobów zarobkowania bez stresu to trzeba zostać celebrytą.

anonim - 2013-07-05 08:51:27 tak wiem z tego co słyszałem tam pracuje tylko rodzina i dostać się tam graniczy z cudem, inaczej jest jak startujesz na handlowca ale to też nie jest lżej, wymagania ogromne przyjmują jedynie kadre byłych dyrektorów i kierowników z branży, ogólnie mówiąc masakraJa wysłałem cv i oddzwonili :) a wcale nie byłem dyrektorem. Już jest sukces ale ogolnie jest ciężko o dobra pracę

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie HYDROTRADE? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
maciek

Wracam właśnie z rozmowy kwalifikacyjnej, no cóż pewnie nic z tego nie będzie:-( Rozmowa była chyba z szefem hm może i są możliwości rozwoju ale moje liceum zawodowe i skromne doświadczenie czuje to za mało. Życzę wszystkim powodzenia

gość - 2013-06-25 12:36:59 Co z tym ogłoszeniem o pracę wiecie coś? Pojawiło się czy już jest pozamiatane?Są nowe ogłoszenia na stronie firmy

gość

Co z tym ogłoszeniem o pracę wiecie coś? Pojawiło się czy już jest pozamiatane?

Jak na pewno już się dowiedziałeś firma działa w przemyśle filtracyjnym, najlepiej jak przychodzisz na rozmowę o prace z bagażem tj. gotowymi klientami wtedy negocjujesz warunki i szef za bardzo się nie spina, gorzej jak blefujesz albo na podstawie umowy nie wyrabiasz planu, wtedy no cóż;-), z tego co słyszałem były i takie przypadki , przeważnie przyjmują na zasadzie firma firmie, nie słyszałem żeby kogoś do handlowego ostatnio przyjmowali, tak więc jak masz doświadczenie i kontakty w branży i co najważniejsze nie musi to być doświadczenie z aktualnego programu firmy;-) ostatnio był koleś z bagażem ze spożywki ale nie wiem jak się to potoczyło, a co do zarobków: jak dobrze idzie to w dwa miechy dobre wesele zrobisz;-) Ja zachęcam- jest dobrze ale jak to mówią zawsze może być lepiej, powodzenia na rozmowie

gość

Ja śledzę ogłoszenia od miesiąca i nic nie ma, gdzie pojawiło się to ogłoszenie? Te co były niedawno na stronie głównej są nieaktualne. :-(

Po pierwsze premia zależy od: podpisanej umowy, przyjętych stawek, targetu, rodzaju produktu jakim się handluje itd. Po drugie niestety nie mogę i nikt o zdrowych zmysłach nie napisze ile zarabia z prostych względów:-) Ale z tego co wiem jak już się narobi na premie to jest to nie mniej niż tysiak do wypłaty. Mam nadzieję, że pomogłem;-)

Zauważyłam ogłoszenie dla kierownika regionalnego, ciężko się tam dostać? Jak wygląda praca? proszę o info, please

Dokładnie 100% to jest jedynie gwarancja że stary nie wylecisz:-) pytanie jak z kosmosu. Chciałbym pracować w firmie, która extra płaci za wykonanie planu. Kto ma numer do Wacka co był integracyjny? Mam do niego biznes niech znajdzie mnie na fejsie. Dzięki

Krzysztof

To dalej ma robote

Krzysztof

co wy mi tu smolicie, my tutaj to nie wiele mamy w porównaniu z tym kolesiem co jeździ w lotnych związkach, tylko niestety (usunięte przez administratora) trzeba się jeszcze znać na robocie;-) Nie ma co zazdrościć tylko z powrotem do szkoły trzeba iść - a ja za 2 tygodnie na urlop jadę i cześć;-)

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROTRADE - Pszczyna

HYDROTRADE