Opinie o Movate Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Movate Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Movate Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Movate Sp. z o.o. w Wrocław

Pewnie jak wszędzie wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz. Z tego co wiem płacą nieźle i od razu po okresie próbnym dostajesz pierwszą podwyżkę. A rekrutują właściwie cały czas.

Zadowolona

Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj:http://www.pracuj.pl/praca/Wroc%C5%82aw;wp/CSS%20Corp%20Sp.%20z%20o.o.;en; Myślę, że wysokość zarobków Cię nie rozczaruje;)

gg

hej, czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają etapy rekrutacji na inżynier - sieciowiec, bez doświadczenia? jakie pytania mogą się pojawić (chodzi mi o kilka konkretnych przykładów, np. co może być z CISCO, z zakresy TCP IP, LAN/WAN?) będzie to moja pierwsza rozmowa i chciałabym się przygotować :)

UTM

Na stanowisku TSE (Tech Support Engineer) mozna sie mnóstwo nauczyć, najlepeij po studiach, ale obecny zarząd jest do bani. -Niezorganizowani -Nie wiedzą czego chcą -Nieodpowiedzialni -Niekompetentni

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie CSS Corp Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.

Anika

Ja miałam tam rozmowę sprawdzającą znajomość języka angielskiego przez telefon - była to rozmowa z rodowitym Anglikiem, więc trzeba znać ten język naprawdę dobrze.

aneta x

jakie są możliwości rozwoju na stanowiskach związanych z nietechniczną obsługą klientów?

xxx

na czym polega praca jako 'contract renewal specialist"

ilonka

mi sie wydaje, że jak najbardziej jest to możliwe @Utw, bo słuszałem od znajomego, ze miał tam własnie kolege, który zaczynał praktycznie od zera, ale miał duży potencjał no i też starał się bardzo, więc stopniowo wchodził coraz wyżej i wyżej i nawet ma dobre teraz stanowsiko, jedno z tych kierowniczych tak naprawde.

Nie jest tam tak źle, to prawda jest dużo pracy, ale atmosfera zwykle bardzo pozytywna. Chyba że rzeczywiście jest nawał telefonów to czasem puszczają nerwy. Fajni ludzie przede wszystkim i można się sporo nauczyć.

ooo

Jest tam bardzo różnie (zagraniczni mają zazwyczaj więcej) szeregowi pracownicy od 2k do 6k netto (zazwyczaj 4k), tyle ile wytargujesz tyle masz, ale ja bym tam nigdy nie poszedł, przeczytaj wszystkie opinie

ppp

Podbijam

gosc34

Jak wyglada kwestia zarobkow na stanowiskach zwiazanych z sieciami i systemami?

ar123kcj

draka - 2013-07-10 12:20:30 a jakie stawki proponują? skoro (usunięte przez administratora) to pewnie nie za wysokie? i jest stała pensja czy prowizja?bardzo proszę o opisanie pracy na stanowisku informatycznym? Jak wyglądają zarobki testetów? Atmosfera jest taka sama? Pozdrawiam

anonimm

nasz dział nie musiał pracować w soboty,ale wszystko zależy od projektu na którym jesteś- sa rozne godziny dla roznych projektow.Niektorzy maja na 9.00 inni na 12.00.Z zalatwieniem na miejscie czegos jest ciezko.Tam sie wchodzi jak do wiezienia.Mozesz sie dogadac ze sie urwiesz szybciej i odrobisz czy cos takiego ale oglnie ciezko bo ktos musi siedziec na sluchawie i zasuwac.Nie wylacza infolinii bo musiales cos zalatwic.Wspominam to miejsce pracy b, negatywnie.To byl [usunięte przez moderatora] a nie praca a do tego jeszcze hinduskie standardy

Magdalena

Hej, jakie sa stawki w customer service ?

zgadzam sie w 100%.Istna tragedia.Zatrudniaja za malo osob a teelfonow jest tyle,ze nie zdazysz odlozyc a dzwoni drugi i tak 8 godzin.Jak juz jest chwila odpoczynku to napierniczas mejle[usunięte przez moderatora] po wielkiej psychologii w platnej szkole.Zwykle call center a udaja wielkie nie wiem co.Odradzam kazdemu,kto nie chce miec nerwicy

kirra_m

Nie polecam tego pracodawcy. Atmosfera w pracy kiepska (zasuwaj i siedź cicho), niekompetentne osoby na kierowniczych stanowiskach, pracodawc[usunięte przez moderatora] (nie było mowy o pracy w Święta, potem okazało się że jest obowiązkowa). Lojalka, uczucie więzienia i stres = CSS Corp.

Zostaw merytoryczną opinię o Movate Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Movate Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Movate Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Movate Sp. z o.o.?

Movate Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.

Movate Sp. z o.o.