Opinie o Solid Security w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Łódź

nie ma to jak wypociny cieci i leni

re
@ja

kto cię zrobił i czym -ty to chyba JAKIŚ SŁUGUS DELMY albo cienias z solidu że taki mądry chamek jesteś cieciu

Jeden z wielu

Zmiana klimatu na dworcu są ludzie z konsalnetu są byli dowodzacy i ponton.nie ma brudasa z Łowicza i starych smierdzieli których tu przywiozła by robić na nich kasę.atmosfera jak narazie fajna.Vartej tylko znów próbuje mieszac. .Max jest też powrotem i dowodzi więc może będzie powrotem ogarniał nierobów.ja do tej pory spoko zobaczymy jak długo

Ss
@Jeden z wielu

Hmm czy spoko. Po 2 tyg. Mozesz juz wydawac opinie. Ludzi jak niebylo tak nie ma do pracy! Caly czas braki! Biegaja za Toba zeby Cie uwalic po co to, chyba ze placa za km/zl i robisz norme to ok. A nie broniac łowicza bo nie jesem sympatykiem. Ale skoro mowisz ze brudasy to jakim Ty jestes człowiekiem a moze juz dosiegnales ewolucji i zrownales sie z małpą! Pozdro. Na ta chwile dowodzacy chca pokazac kto kim jest smiech na sali pseudo dowodcy!

Jeden z wielu
@Ss

nie wiem im jesteś i czemu ty wydajesz opinie i próbujesz mi ubliżyć jesteś tylko anonimowym gejem ja widzę i co widzę to piszę a ty widzę jesteś pozostałością solidu albo jeszcze gorzej jesteś jednym z tych co jak k.....a pracował u wszystkich i wszystkim donosisz i liżesz (usunięte przez administratora) .mówie ze brudasy bo każdy to powie i poświadczy no oczywiście z małymi wyjątkami takimi jak np DOMINIK I WIKTOREK SYNEK MAMUSI KTÓRY NIC NIE ROBI ALE BRUDASEM NIE JEST to ze delma wygląda zawsze jak delma to jej sprawa ,nie widzę też żeby ktoś tam za kimś latał i próbował kogoś uwalać bo w ogóle nie ganiają ,a skoro tak piszesz to znaczy że jesteś jednym z tych nie robów co siedzą na parapetach albo cały czas sie chowają i gadają na komórkach -posłuchaj zarabiamy nie małą kasę wiem jak płacili nam na KALISKIM i w innych firmach TY PEWNIE BYŁBYŚ ZADOWOLONY ZABIERAĆ KASĘ ZA SIEDZENIE PRZERWY I SPANIE JESZCZE MIAŁBYŚ PRETENSJE ZE TAK MAŁO MOŻESZ POSPAĆ JAK JESTEŚ TAKI MĄDRY TO CZEMU NIE ZOSTANIESZ JEDNYM Z DOWODZĄCYCH SZUKAJĄ może cie wezmą zobaczymy jak ty zostaniesz jaki dobry będziesz ,chyba ze za głupi jesteś a jak tak to albo pracuj rzetelnie i siedź cicho albo idź gdzie indziej za 11 zł i siedź na cieciówie bo widzę ze to twoje aspiracje może tam byś się nadal nierobie psełdo to był ten łysy z konsalnetu co nikt z nim nie chciał pracować to synki DOMINIK I WIKTOREK beż doświadczenia i wiedzy to był wstyd że mamusia ich na dowodzących dała i tem ZBYSZEK co ic nie robi tylko z (usunięte przez administratora) siedzi i ma maślane oczy A co możesz mieć do tego z monitoringu bo ten wymaga po to jest - lub do grubasa jedyny co zna fabrykę od podszewki i trzyma takich opierdaleczy jak ty za mordę bo byście tylko po katach sie chowali a my za was (usunięte przez administratora) i jeszcze zbieramy za was nierobów zjebki pewnie TOMEK też jest zły bo chłopak ma ambicje i zna robotę i chce by tu grało i było jak należy idz do nich i pokaż kim jesteś jaki masz charakter i jaja bo widzę że nie masz ani jaj ani charakteru moze masz ambicje być dowódcą ale za głupi jesteś

pracow nieniewolnik

jest jakiś ład MAX weź się jak kiedyś i zrób porządek z tymi ludźmi na fabryce my chodzimy i tyramy ,a (usunięte przez administratora) koordynatora robią co chcą i te dzieciaki brudasa delmy nie robią nie przychodzą i walą w ch...a masakra jesteśmy z tobą chcemy pracować ,ale nie może być tak że ty nas gonisz żeby grało a fabryce a te nieroby robią co chcą i tylko knują jak cie (usunięte przez administratora) jesteśmy z tobą grubasie nie pozwalaj by wychodzile kiedy chcę i robili zamęt tylko ty i brylant możecie to zrobić pozwodzenia

kotka

Ponton wrocil i ok gadalam z Bartkiem i Arkiem nie chca wracac na Dowodctwo robia tylko kilka sluzb ja jestem ciekawa ile wytrzyma Robert bo ten co chcwile zwalnia sie i zatrudnia hehe

@kotka

Juz nie jesteście pracownikami solidu, w takim wypadku powinniście opisywać swoje wypociny na stronie impela. Czytałem z uwagą wasze wpisy jak oczekiwaliście na zmiany, tak wam było źle, to teraz macie lepiej. Powodzenia

Pracownik Ochrony

Rozmowa z Instruktorem (sic!), a de facto koordynatorem pracowników na obiekcie) przebiegła gładko: zero pytań o doświadczenie tylko, co gdzie trzeba odhaczyć, by przejść patrol, pokazał wszystkie 4 stanowiska (najdłużej to, które przypominało przyczepę kampingową), po czym wyznał, że na podpisanie sterty dokumentów i pobranie umundurowania trzeba udać się na wskazany adres zabierając ze sobą wszystkie świadectwa pracy, dowód osobisty i dwa zdjęcia. I tam wyszło szydło z worka. Wszystkie egzemplarze umowy, oświadczeń podpisujesz in blanco. Żadna kopia podpisanego dokumentu, czy umowy nie trafia do Twojej ręki. Przynajmniej nie przez najbliższe dwa tygodnie (zgodne z prawem?). Co najfajniejsze zmiana stawki godzinowej (uzależnionej od stawki obiektowej) nie wymaga formy pisemnej, czyli zmniejszą Ci wynagrodzenie nawet nie informując Cię o tym fakcie.

Możesz zacząć od jutra ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
BATMAN

witam do wszystkich wrócił ponton i ten drugi gruby też dowodzi ponoć byli dowódcy będą s powrotem ale najważniejsze że ten brudas DELMA ZOSTAŁA WYPIE......A możemy wracać do pracy ,może będzie tak jak kiedyś jak nie wrócą (usunięte przez administratora) wywalone z KONSALNETU ja wracam kasa chyba jak była tylko będą kazać chodzić ale to praca

Gsetygf

Czytam i oczom nie wierzę. Nie ma grafików, nie ma wiadomości kto będzie pracować. Nie będzie pracowac Maxiu bo na dowodzeniu będzie Delma Więc nadal bedzie pisała dyzury swoim Nadal bedzie nami brudas pomiafał. Nadal będzie od nas kasę wołał za dyżury. Nie będę pracowała z nią więcej a szkoda myślałam że będzie fajnie.wam też radzę. Zabieram Cię rzeczy i do innej firmy.daleko od (usunięte przez administratora)z Łowicza

Rozczarowany.a jednak Namówił że będzie dowodził że będzie jak kiedyś a mnie mówią że Delma ma zostać na powodzeniu.czyli on nadal będzie ponizac nami i robić co chce myślałem że nowa firma zrobi z nie pozadek. Po co zawiodłem papiery do kumpela.nie wiem tylko czemu gruba mnie (usunięte przez administratora)ja nie przechodzę hak ta brudasnica dalej żądzą.mało tego powiadomić Pop. (usunięte przez administratora)

Rozczarowany61

Z ostatniej chwili Delma chachmęt ma być jako dowódca. A ciekawe co na to ponton i ten łysy co to wywaliła

gruby

Najwiecej miesza karateka Van Damme z wiochy co jest tepy jak but

MJ

Wypłaty zawsze w terminie, godziny się zgadzają. Lubię atmosferę w Solid Security za: Kontakt z kierownictwem, pomoc z ich strony.

EL -KAR
@MJ

A ty to chyba jeden z lizusów albo jesteś ślepy i głupi kasa jest bo musi a inne rzeczy ty widzę jako czarnuch powinieneś pracować albo koń w kopalni ,kto cię nasłał człowieku każdy z nas wie jak tu jest naprawdę i kto co robi nikt nie pisał o kasie tylko o wałkach i o tym co WIEŚNIARA z dzieciakami odwala w pracy oraz jak postępują z dowodzeniem oraz ze ci co dowodzą walą w c..... ale co maja robić skoro nie mają pojęcia o pracy i o dowodzeniu już nie wspomnę ze traktują nas pracowników jak głupie bezdomne bydło mam nadzieję przegrają przetarg i będzie inna poważna firma więc nie wypisuj tu bzdur chodzi by tu pisac obiektywne opinie zgodne z prawdą

@EL -KAR

Bardzo dobrze ujęte popieram!

@EL -KAR

A ty masz pojęcie o pracy???? Jesli tak to zapraszam na dowódcę. Masz Okazję się wykazać jakie masz pojecie o pracy.

@EL -KAR

Właśnie wykrakałeś. Teraz dopiero będą Ciebie walić w c....

sylwia

A mnie delma tak nie przeszkadza jak ten wielki dowodca z czerwona twarza co czasem jest wczorajszy z reszta jego kolega z zona

cichy tu
@sylwia

dziwne mnie on nie przeszkadza robi co swoje i nie podkłada się i nie czepia jakoś normalnie rozpisuje patrole ,i idzie się z łbem dogadać za to brudas delma to jakaś kpina skreśla każdego kto sie jej nie podlizuje i w d...nie wchodzi teraz dziewczyny sie pozbyła ba chyba zazdrości jeszcze trochę to nikt z nią nie będzie pracować tylko te chłopki z Łowicza co jej (usunięte przez administratora) wożą i płaszczą się by mieć spokój i robotę dziwi mnie ze tego szef z firmy Solid nie czyta bo powinien LUDZI POPYTAĆ I ZWOLNIĆ WIEŚNIACZKĘ .DO GNOIU A NIE RZĄDZIĆ I PONIEWIERAĆ NAMI

@cichy tu

Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum! Piszmy w sposób, który nie obraża nikogo i nie jest wulgarny. Jak sam piszesz, pracujesz w Solid Security w Łodzi. Co możesz napisać o samej specyfice pracy i jej trybie? Po ile godzin trwają zmiany w pracy?

@cichy tu

Oczywiście że czyta,tylko dziwą mnie wpisy, bo prościej być anonimowy i nie ponosić za swoje słowa odpowiedzialności. Pytanie? A gdzie droga służbowa? Czy przełożony ma się pytać czy pracownicy powinni z problemem się zgłaszać.

@Dominika

Witam. Specyfika pracy jest różna w zależności od obiektu i wymagań kontrahenta. Z treści wpisów wnioskuję że chodzi o Dworzec Fabryczna Łódź. Są pracownicy i pracownicy, jedni poważnie traktują swoją pracę i obowiązki wykonują sumiennie a reszta to są bo są. Politykowanie i wprowadzanie chaosu to woda na młyn, gdzie czują się jak ryba w wodzie.

@Hombre

Wątek dotyczy ogólnie pracy w Solid Security w Łodzi, rozumiem więc, że ta lokalizacja, o której piszesz, również się w nią wpisuje. Czy Ty pracujesz właśnie na Dworcu Łódź Fabryczna? Jak wygląda praca właśnie na tym obiekcie - czy jest spokojnie? Ciekawi mnie, po ile trwają zmiany i czy nie ma problemu z przerwami podczas nich.

@Dominika

Witam, Pewne pytania pozostawię bez odpowiedzi, wiadomo tajemnica służbowa. Uważam że praca na dworcu jest spokojna, z przerwami niema problemu, system godzinowy 12-godzinny. Wiem że pewni pracownicy nie czują się w tym zawodzie pewnie i obowiązki nałożone na nich ich przerastają, wówczas wypisują to co widać na portalu.(Ci co nie mają nic do powiedzenia w domu najbardziej głosują w pracy) A praca jak praca tylko zarobki nie są adekwatne do wysiłku włożonego w pracę( tam gdzie po przecinkach są zera, człowiek się nie liczy)

cichy tu
@cichy tu

witam chodzi o FABRYCZNY pewnie ze o fabryczny ale to już nie ważne wiem ze władze firmy nie czytają a decydują na dworcu dyletanci i ta brudaska która ne ma pojęcia o pracy ani żadnego wykształcenia w tym kierunku ośmiesza firmę i dyrektora firmy i podrywa autorytet ,to kierownictwo powinno się interesować jak są traktowani pracownicy i do czego zmuszani . teraz jak się troszkę głośno zrobiło i ludzie mieli sie zwolnic to chłopaka przywrócili do pracy by mu gębę zatkać ale i tak pani A.powiedziała ze go (usunięte przez administratora) i będzie tak jak ona mówi więc z tego wniosek ze nie firma rządzi na fabrycznym tylko pani inspektor śmiechu warta wstyd panowie kierownik owie że ktoś taki wami kreci jak dziećmi i robi tam swoje interesy .ja odpadam szkoda pisać bo i tak nikt nie czyta a my pracownicy mamy to na co dzień

@Hombre

Trzeba się przypatrzec na klany rodzinne pracujące na dworcu i na strażników miejskich dorabiajacych gdzie dla nich wybiera się posterunki wciąż te same i jak najmniej odpowiedzialne z pracą, a takie istnieją.

@Anqturius

To jest prawda są układy. pracują jako dowódca zmiany i dorabia na monitoringu PKP lub odwrotnie , a żona, teściowa, oraz innych dowódców synowie mają takie posterunki żeby się niczym nie przejmowac i jak najmniej interwencji , tak samo jest ze strażnikami miejskimi co przychodzą na dorabianie do pensji też mają ciągle posterunki nie wymagające jakich kolejek interwencji ale to są układy a na układy niema rady chyba że zaczniesz lizać i masz kondycję!

@Mamba

Dzięki za zgodność opinie pracy na dworcu Są tez inne bulwersujace sprawy ale to może w innym czasie jak zmieni się kierownik z Jab.......go na innego.

@Anqtyrius

A dlaczego się toleruje wychodzenie z pracy tych samych osób o przynajmniej godzinkę wcześniej czy tego nikt nie widzi? Wtedy na nie których posterunku jest jedną osobą.

@Mamba

Bo dużo osób jest z poza Łodzi i mają problem z dojazdem ale licząc w skali miesiąca co niektórzy wybrani defekto pracują kilkanascie godzin mniej w miesiącu a biorą pieniądze za pełne wypracowane godziny, ale jak jest przyzwolenie od dowódcy zmiany to co my mamy zrobić, po prostu za mało kontroli i zrobił się bałagan, a z drugiej strony to 95 %osób pracuje na zlecenie a nie na umowę o pracę więc ludzie maja to w tylnej części ciała!

@Anqtyrius

Ja nie mogę się z tym do końca pogodzić praca nawet na zlecenie jast praca przychodzę to powinnam mieć odnotowane o której się zgłosiłem do pracy i o której zakończyłem a nie walenie (usunięte przez administratora)

@Mamba

UKŁADY I BRAK KONTROLI do tego to doprowadziło!

@Anqtyrius

I jak się wie z góry o kontroli w danym dniu to wszystko wygląda tam cacy To jest chore na tym dworcu

tup tuś
@Anqtyrius

tu nikt nikogo się nie boi -pani kierownik DELMA-i jej dzieci to osobny temat walą w ..... i robią co chcą ale tak jet jak się liże kierownikowi ,straż miejska to osobny temat oni nie maja prawa dorabiać na dworcu ani gdzie indziej-ciekawe co na to komendant straż miejskiej .jak się się coś odwali na dworcu to może wtedy ktoś to sprawdzi i te POF-Y.???????? heeee kiedyś był łysy za konsalnetu i ponton oni by się wzięli i zrobili porządek bo jak pracowali to trzymali ludzi za mordy i każdy wiedział gdzie jego miejsce ale ze nie wchodzili w układy to polecieli nie martwmy się już nie długo przetarg i wątpię żeby ta firma się ostała i super MENAGER dworca pan .R.widzę że patrzy na to wszystko i też olewa więc jest jak jest może ktoś z zewnątrz w koncu to skontroluje jak trzeba

MJ
@Mamba

Nie ma takich posterunków. Każdy posterunek to odpowiedzialna praca.

@MJ

Jezeli każdy posterunek to odpowiedzialna praca to dlaczego taka firma jak SOLID co sie szczyci zatrudniajac pracowników tylko na zlecenie nie daje im kopi umowy zlecenia co chcą ukryć? widać że to wałki wymagania w ch...uj lecz umowy nie dają a się podpisuje po 2 egz. dla każdej ze stron.Ciekawe co na to inspekcja pracy jeszcze trochę i o wszystkim będzie powiadomiona

@Mamba

Tam nie dają kopi umowy tylko dlatego żeby było ciezko udowodnić prace są odświeżane co drugi miesiąc wałek jak ch.. j. Właśnie co powie inspekcja pracy. Będzie trzeba się zapytać nawet przez internet i zgłosić skargę na pracodawcę

Handuduru
@cichy tu

Dziewczyna sama sobie narobila brudu wiec mieli ja trzymac????????????? zalosne....

@Anqturius

Jeśli chodzi o strażników miejskich to nie tak do końca jest prawda co piszesz, ale z drugiej strony patrząc czy twoja praca by była mniej stresująca bez nich? Uważam że szybciej reagują koledzy ze straży miejskiej jak ich znajomi do nich zadzwonią. A po drugie przyjrzyj się i porównaj, ilu z kolegów garnie się do interwencji, wolą bawić się telefonami i to tak że wszyscy dookoła ich widzą, czy widzisz różnicę? Piszesz tak jakby pracowały cale klany rodzinne a tak generalnie chodzi o jeden.

@Anqturius

Nie dają???? śmieszne, a czy chociaż zwróciłeś się do inspektora żeby ci powiedział że to co piszesz to wszystko jest pomówieniem. (usunięte przez administratora)gdy stwierdzą że twoja umowa leży w kadrach, nikt za Tobą nie będzie latał i prosił. Jeśli uważasz że to wałek , to po co ja podpisywałeś? W innych firmach docenią ciebie a może zasłużysz sobie że nawet w d...ę pocałują.

Wieslaw Wiesio
@Hombre

Jaki wklad? Chodzenie? Taki zawod wybralas/ea. Nie odpowiada to szukaj dalej. Nascie zlotych za godzine na stanowisku pracownika ochrony to raczej tragedii nie ma. Pozdrawiam myslacych.

@Anqtyrius

Pobożne życzenie (jak zmieni się kierownik z (usunięte przez administratora)na innego) Teraz kierownik jest bardzo ciekawy jak wam będzie dobrze od czerwca. Życzę powodzenia jak będziecie te same obowiązki wykonywać za mniejszą stawkę. Tak jak wcześniej pisałem, zapraszam na stanowisko kierownika, są wolne etaty, może wówczas zmieni wam się pogląd z konia dorożkarskiego w pogląd woźnicy.

Nois

Praca na dworcu rewelacja. Sztywne dziadki jak cos sie dzieje to glowa w druga strone! Ale dobrze ze jest sporo mlodych os. wiec jakos ogarnia sie temat gdy cos sie dzieje. Wyplaty sa regularnie chyba ze ktos nie dopilnuje papierkowej roboty to sa poslizgi. Ale takto spoko nie ma co narzekac. A co do dowodzenia normalni ludzie z wszystkim da sie dogadac nie robia problemu. Moje sugestie dla Solid Security: BDB

ona

Powiem tak chcialabym zeby wrocili starzy dowodcy ARTUR BARTEK AREK i chodz tez nanich gadali jak to ludzie to teraz to wszystko doceniam

Wasza Delma

Mozecie mi naskoczyc :)

kontra MJ
@Wasza Delma

Pocałujemy cie i to juz nie długo -już wiem jak rozpisujesz godziny i co z kasą robisz jak cie sprawdzą i te twoje załatwianie P O F,ów to cie szczy-sci ,zobaczę czy wtedy będziesz taka mądra już dopala sie twoja kariera za (usunięte przez administratora) zobaczymy jakie masz papiery i kto cie zrobił nieuku inspektorem -byki pasać w Łowiczu bo tam cię znają a nie ludźmi dowodzić .bo nie masz żadnego pojęcia o tym

kontra MJ
@Wasza Delma

ludzie już nie długo będzie się tu normalnie pracować bo albo firma ją garnie albo będę musiała napisać do pip-u ja mam dośc inni też ,ona nie ma żadnej szkoły i doświadczenia by nami pomiatać

paula665

(usunięte przez administratora) NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.. :(

@paula665

Zobaczymy

to On

Stanowisko handlowe. Umowa o pracę: Dzielona, najniższa krajowa na UOP, reszta zlecenie, brak jakichkolwiek pozapłacowych dodatków. Solid Security jest firmą niepoważną z modelem zarządzania sprzed 25lat, do pracy handlowca używasz własnego samochodu, za eksploatację którego nie dostaniesz zwrotów, jedynie za paliwo ryczałtem, a jeśli wyjeździsz więcej, cóż... Twoja strata. Tabeli prowizji nie zobaczysz na oczy, zapomnij o tym, że zasady i wysokość prowizji będziesz mieć w umowie o pracę. Handlowcy mają nakaz sprzedawania produktów ubezpieczenia firmy TUZ (jest prowizja od sprzedaży), jednak bez jakiejkolwiek umowy z TUZem. Chore i mało realne plany sprzedażowe, usługa oferowana przez Solid jest marnej jakości (nie odstaje tym od konkurencji), jest droższa zarówno w abonamencie jak i sprzęcie, obsługa klienta ze strony instalatorów/serwisu skutecznie odstrasza klientów. Handlowiec w Solidzie ma bardzo małą autonomię na proponowane warunki , to na co solidowski musi dostać zgodę kierownika, konkurencja daje od ręki, do tego taniej. Klient stracony, trzeba napisać raport z wyjaśnieniami. Rano składasz raport gdzie jedziesz (ulica), jakie plany (podpisanie umowy, ofertowanie, wycena itp), po powrocie ilość kontaktów zdobytych, złożonych ofert, podpisanych umów i jeszcze parę pozycji. Wszystko jest na PAPIERZE, brak jakiegokolwiek programu wewnętrznego, z którego można wyciągnąć jakiekolwiek statystyki. I teraz najważniejsze KARY FINANSOWE za brak wykonania planów sprzedażowych, jest to forma "motywacji" do osiągania wyników, więc jeśli jesteś dogadany na np. 2000zł netto + 500 paliwo, na umowie o pracę dostaniesz najniższą krajową, reszta na zlecenie, nie wykonasz planu sprzedażowego o np 2 umowy, to nie dosyć, że nie dostaniesz premii z tego tytułu to twoja wypłata zostanie POMNIEJSZONA o kwotę kary za każdą umowę. Za brak sprzedaży polis TUZ też są kary. Podsumowując, solid to firma zabetonowana, nie rozumie lub nie chce zrozumieć działania konkurencji, która sprzedaje równie marną usługę, jednak w niższych cenach. Praca dobra na początek żeby zdobyć pierwsze doświadczenie jako asystent handlowca lub handlowiec.

Ewka
@to On

Jak jeśli wyjeżdzisz więcej to Twoja strata? Solid oddaje pieniądze wg rozpisanej kilometrówki, więc nie wiem jak mogłeś tracić. Co do zgody kierownika, to nie można do niego napisać SMS czy maila? Pracownicy Solidu są przyklejeni do telefonów.

@to On

Wykonując taką samą pracę na umowę zlecenie i etat to kłania się sąd pracy. Możesz dochodzić swoich praw w sądzie.

pracownik -niewolnik

masakra wszystkim odradzam szczególnie pracą na dworcu w łodzi masakra kto tam pracuje na temat inspektorów lepiej nie będę pisać, aby niw używać wulgaryzmów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić podejście do ludzi zmienić mentalność inspektorów bo zachowują się jak pępek świata

Ewka
@pracownik -niewolnik

A moze pracownik ochrony na PKP zachowuje się jak pępek świata... W każdej firmie jest jakas hierarchia władzy a tutaj pracownik ochrony udaje że wie więcej od Kierownika

@Ewka

Jesteś aktywna w tym wątku - rozumiem więc, że jesteś lub byłaś w przeszłości pracownikiem Solid Security w Łodzi. Jaka jest Twoja ocena tego pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w tym miejscu.

@pracownik -niewolnik

Niewolnicy nie otrzymują wynagrodzenia. A kto zmusza do pracy???? Jeśli chcesz poprawić atmosferę w firmie i zmienić podejście do ludzi i mentalność inspektorów, TO ZAPRASZAM SĄ WOLNE WAKATY. Ilu z was proponowałem bycie "pępkiem świata"i nic cisza jak w rodzinnym grobowcu. STRACH i JESZCZE RAZ STRACH w oczy zagląda. Boicie sie odpowiedzialności, prościej popisać się swoimi wpisami i krytyką innych. Proponuję więcej odwagi gdy z rana spoglądacie w lustro, widząc własne odbicie spytajcie się sami siebie czy jesteście w porządku do otaczających was ludzi

Dominika

Bardzo proszę osoby wypowiadające się na forum o zachowanie kultury wypowiedzi i ich merytoryki! Naprawdę obrażanie innych osób związanych z firmą nie jest tu koniecznie. Ostrzegam, że wpisy rażąco naruszające regulamin portalu mogą zostać usunięte przez administratora forum. Czy jakieś osoby zatrudnione w Solid Security w Łodzi chciałyby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Warto złożyć tu swoją aplikację ze względu na rodzaj umowy i wysokość wynagrodzenia?

bezsilny

mam dość czy nie czyta tego nikt z firmy SOLID czy każdy ma to w (usunięte przez administratora) od czasu kiedy to wieśniara oprócz dowodzenia jest inspektorką chyba to nie da się pracować biorę jak każdy coraz mniej dyżurów a już szczególne gdy ta prostaczka ma dowodzenie (delma) ale ona też się zamienia jak jej pasuje i kiedy jej odpowiada jak nie ma masówek .po ostatnich dyżurach z tą prostaczką bez szkoły mam dość pozostaje mi się zwolnić nie da się pracować z tą suką -czemu nikt z pozostałych nic nikt nie powie i nie napisze na ten temat czy fajnie wam sie pracuje jak traktuje was jak (usunięte przez administratora) i odzywa się jak do psów ja mam dość jeszcze zarobić na świeta i spadać a szkoda

@bezsilny

Forum służy głównie do dzielenia się opiniami o pracodawcach, tak aby służyły one osobom na przykład chcącym podjąć pracę w danym miejscu. Nigdy nie ma pewności, że dany pracodawca tutaj zagląda. Rozumiem, że chciałeś wyrazić swoje zdanie na temat pracy w Solid Security, ale bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo. Czy mógłbyś dopowiedzieć jeszcze, po ile godzin trwają dyżury w Solid Security?

Obiektywny
@bezsilny

Firma ma Cie w (usunięte przez administratora) Po prostu... To jest branza ochrony...

@Obiektywny

Bardzo prosiłabym mimo wszystko o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum. A Ty pracujesz w Solid Security? Jeśli tak, to może zechcesz napisać coś więcej o zatrudnieniu w tym miejscu. Jakie cechy powinna mieć osoba myśląca o podjęciu pracy w Solid Security?

Obiektywny

Jak mozecie czepiac sie inspektorow??? Chlopaki maja kilkadziesiat obiektow. Chcielibyscie sie z nimi zamienic? Panowie panie smialo????jestescie kwalifikowani, zrobcie bron i bierzcie sie za prace. Na tak duzych obiektach od ogarniania sa dowodcy zmian!!!nie biore pod uwage wisiory z Lowicza - wielkiej pani koordynator????????reprezentuje poziom jaki reprezentuje a pracownicy ja kochaja. Ogolnie robota ok, pensja na czas, ludzie w porzadku. No poza wyjatkami. Pozdrawiam normalnych???? R...

@Obiektywny

Fajnie, że zechciałeś zabrać głos w dyskusji na forum na temat pracy w Solid Security w Łodzi. Czy mógłbyś napisać coś więcej o tym pracodawcy? Interesuje mnie chociażby tryb pracy, sposób układania grafiku i wszystko to, co może byś istotne z punktu widzenia osoby zainteresowanej pracą w danym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Łódź

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security