Opinie o Solid Security w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Łódź

Rocco

Pozdrawiam Sławka, Bajtka, Gada i Michała z Monitoringu ME. Jest szansa że jeszcze pracujecie w tym bajorze. Dajcie znać czy Łysy wziął się za robotę, czy już nawet do kibla trzeba za niego chodzić. :D

Nutelo
@Rocco

Także Pozdrawiam oraz ślę zapytanie czy pracuje tam ten mały pryszczaty człowiek który udaje że pracuje? Mowa o Panu Adamie F xd

Heh
@Nutelo

A ten typ też jest wybitnym pajacem jak i nowy koordynator pan Radek To nie wina pani Wioli że zmienia się grafik kilka razy jeśli ludzie na ostatnią chwilę piszą że nie będzie ich w pracy Ktos pisał o Panu W lecz pracownicy nie mają z nim bezposredniego kontaktu Pan P znający się na temacie i osoba która to wszystko spina Pani O fakt patogia

MateuszGR

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest teraz stawka netto w Solidzie jeśli proponują umowę z 20,55zł brutto?

Poskosie

Ratuj się kto może , pracowałem w tzw. Solidzie , firma bazuje na oszustwie w każdej postaci , ciekawe jak długo , tej instytucji powinna dokładnie przyjrzeć się Inspekcja Pracy , moja rada olewać ich ogłoszenia , nie wierzyć w żadne słowo zakłamanych typów obiecujących złote góry .

Zaleski
@Poskosie

Mógłbyś dokładnie się określić co było nie tak? Inna stawka godzinowa niż na umowie, (usunięte przez administratora)na przepracowanych godzinach?

KaKa

Pracowałem jako operator monitoringu na magazynach Media Expert. Podejście Solidu - to ciężka (usunięte przez administratora) Po to jest stos (ok 100 kartek) podpisywanych przy zatrudnieniu papierów, aby najprawdopodobniej nie połapać się w tym, że zostaje się zatrudnionym w 3 różnych firmach, na 3 różne umowy, odswieżane co kilka miesięcy. Firma Solid wykorzystuje w ten sposób furtkę w przepisach, aby nie opłacać comiesięcznych składek emerytalnych w pełnej, najniższej wysokości. Takimi praktykami zwyczajnie (usunięte przez administratora) pracowników, w zamian proponujac g. warte 14-15 na rękę. Przełożeni to osobna kwestia. Stańczyk się przy nich chowa, a w sumie był nadwornym pajacem... Taki ważniejszy - coś na W. Z niego można było toczyć bekę. Wyglądał i chodził, jakby przeżył iniekcję złamanego kija od szczotki w miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Pod nim był wybitny pajac na P. Nierób i pozer, w dodatku lubiący geriatryczne klimaty. Była jeszcze dziewczyna o imieniu na O. Wybitna patusiara. Klnęła lepiej od szewca. Trzeba przyznać, że miała talent w fluganiu. Potrafiła w ten knajacki sposób rozmawiać z pracownikami. Świeża dziewczyna, opisywana tu w postach, dopiero pojawiła się jako zwykły pracownik - więc nie mam o niej wyrobionego zdania. Kończąc apeluję do potencjalnych kandydatów:. Nie idźcię tą drogą, szkoda czasu, nerwów i pieniedzy, bowiem istnieje prawdopodobieństwo, że wy również podpiszecie ~100 kartek aby zostać później oszukanym na składkach, noe wspominając o nędznej stawce netto. Na takie firmy się leje, a nie w nich pracuje. Pozdrawiam.

Pracownik Ochrony

Rozmowa z Instruktorem (sic!), a de facto koordynatorem pracowników na obiekcie) przebiegła gładko: zero pytań o doświadczenie tylko, co gdzie trzeba odhaczyć, by przejść patrol, pokazał wszystkie 4 stanowiska (najdłużej to, które przypominało przyczepę kampingową), po czym wyznał, że na podpisanie sterty dokumentów i pobranie umundurowania trzeba udać się na wskazany adres zabierając ze sobą wszystkie świadectwa pracy, dowód osobisty i dwa zdjęcia. I tam wyszło szydło z worka. Wszystkie egzemplarze umowy, oświadczeń podpisujesz in blanco. Żadna kopia podpisanego dokumentu, czy umowy nie trafia do Twojej ręki. Przynajmniej nie przez najbliższe dwa tygodnie (zgodne z prawem?). Co najfajniejsze zmiana stawki godzinowej (uzależnionej od stawki obiektowej) nie wymaga formy pisemnej, czyli zmniejszą Ci wynagrodzenie nawet nie informując Cię o tym fakcie.

Możesz zacząć od jutra ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Zniesmaczony

Ogólnie firma Solid bazuje na (usunięte przez administratora), najlepszym przykładem jest ochrona na ul . Jędrzejowskiej i tzw . koordynatorka (usunięte przez administratora) , ta osoba nie odnajduje się w swojej roli , przerasta ją ta funkcja , w 1 rzędzie dba o swoje długie paznokcie , inne tematy nie ogarnia lub olewa , czy dyrekcja tego stara się nie zauważać , że ta osoba nie nadaje się do pełnienia tej funkcji , przykładów jej nie kompetencji można wymienić całe mnóstwo, najprostrze rzeczy typu grafiki zmieniane kilka krotnie , nie dostarczanie umów , zmienne rozmowy na temat wynagrodzenia , to wierzchołek góry lodowej , jak tej osobie nie wstyd spojrzeć w swoje odbicie w lustrze . Ludzie chcecie mieć spokój omijajcie Solid , a w szczególności obiekty na ul . Jędrzejowskiej .

bolo

moja opinia jest negatywna na jędrzejowskiej w media koordynatorka nie nadaje się pani wiola pomyliła stanowiska nie ma szacunku do ludzi siedem razy w miesiącu zmienia grafik ona nikogo nie widzi tylko swoją zadufaną osobę dla niej najlepiej zeby pracownicy pracowali codziennie po 24 godziny Zamiast porozmawiać z pracownikami o konkretnych rzeczach to co chwile zmienia stanowiska możne dojść do tego ze obecni pracownicy i juz niepracujący pójdą do sądu jeśli dyrekcja solidu czyta opinie to niech zmieni jej stanowisko ona (usunięte przez administratora) ludzi co do zarobków trzeba tez patrzec dla czego na jędrzejowskiej jest taka rotacja ludzi nie polecam tej placówki ani koordynatorki musicie się zastanowić nad tą placówka jeszcze jedna sprawa co do umowy dostałem dopiero jak się zwolniłem odradzam

Szkoda gadać na Jędrzejowskiej byłem tam raz jest tam chora gosciuwa udaje wielce dowódcę drze mordę i gada jedno i to samo w kółko jak by się na ćpała praca w solidzie jest do (usunięte przez administratora) nie polecam jedynie jak trzeba być na rozmowie o pracę warto nagrywać rozmowy gadają że jest 18zl na rękę a co sie okazuje że na rękę wychodzi około 14zl szkoda nerwów na tą firmę

Czy Solid Security zatrudnia studentów?

Aa

Zatrudnia, sama jestem studentka i pracuje

Niezadowolony

Czy za rezygnację z pracy firma solid może nie wypłacić pensji?

Beti
@Niezadowolony

O ile cie nie przekreca na godz w ewidencji to wyplaca ci normalnie

Goerge
@Niezadowolony

Może, nie może... Przycina na kasie jak pracujesz, jak odchodzisz... Jak się odwołasz, to duża szansa, że wypłacą. Ale często ludzie machali na to rękami dla świętego spokoju.

Trick

Dostalem oferte przejscia na bonprix.koordynatorka jest tam podobno kobitka niejaka M.Wasilewska.cos ktos wie o wspolpracy z w/w Pania i warunkow pracy na obiekcie???

Bbbe
@Trick

Pani koordynator jest bardzo w porządku, współpracuje się z nią równie dobrze. Zawsze można z nią porozmawiać, jest konkretna. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

@Bbbe

Rozumiem ze pracujesz na bonprixie?

Koordynatorka
@Trick

Masz jakiś problem co do tej osoby?! Uważaj bo za zniesławienie i obrażanie kogoś jest karane 216) § 1.

@Koordynatorka

A kogo ja znieslawilem niby?!pyt o wspolprace o warunki pracy?kobieto ogarnij sie i czytaj ze zrozumieniem co sie pisze!I nie powoluj sie na paragrafy jak nie masz podstaw!

Trendi
@Trick

Pani M Wasilewska to zona pana Darisza jak tak samo traktuje ludzi jak on to uciekaj????????????????????????????

Beti
@Trendi

Skad Ty bierzesz te herezje???

Goerge
@Trick

To małżonka kierownika o tym samym nazwisku, charakter podobny. Warci siebie. W sumie to ciekawe, że może pracować małżeństwo w jednej firmie, gdzie jedno podlega pod drugie....

szukam etatu

witam mam pytanie poć czy pracuje u wasz jeszcze koordynatorka czy tam kierowniczka bo tak się określa. z Łowicza ,taka niska niedomyta ANITA zbierała tez ludzi na masówki, szukam pracy w waszej firmie chcę pracować ale pod warunkiem ze nie trawię na nią w waszej firmie.czekam na szybką odpowiedz,a moze ktoś wie gdzie to pracuje

Zmarnowany czas

Zgadzam się ,,załogantem grup int"Lepiej bym sytuacji w tej firmie nie opisał.Ja pracowałem o wiele dłużej.Wszystko jest niestety prawdą.Kariery tam nikt nie zrobi.Firma wychodzi z założenia ze jesli kilka lat pracujesz i sie nie zwolniłeś to się nie zwolnisz.Z czasem zarabiasz mniej niż nowoprzyjęci.24h w samochodzie wielu zrujnowało zdrowie.Omijajcie te firme dobrze wam radzę.

Wiktoria
@Zmarnowany czas

Zawsze pracujecie w Solid Security po 24 godziny? A ile jest potem wolnego? Daj znać, jak możesz.

@Wiktoria

Tak, często zdarzają się służby po 36/48h jak pozwolisz sobie 'wejść na głowę'. Bywają ludzie zatrudnieni którzy głownie robią tzw. 'dwunastki' czyli służby po 12h - ale to na dosłownie kilku rejonach, gdzie kierowca jeździ całą dobę, a prawy kończy pracę o 18 30. Specjalny zabieg po to, żeby drugiej osobie nie płacić - bo po co... :)

@Zmarnowany czas

Dzięki, specjalnie się wysiliłem na wrzuceniu tutaj swojej opinii i miło się robi kiedy ktoś ją przeczyta i zaaprobuje. :) Co do końca Twojej wypowiedzi - sądzę, że gdybym był żonaty, miał dziecko/dzieci to moja kobieta nie wytrzymałaby mojego trybu pracy na dłuższą metę..

AlterEgo

Identyczna sytuacja byla swego czasu na bon-prixie.2och koordynatorow jeden zaginiony w akcji artysta-alkoholik 2ga z przerostem ambicji(zona inspektora).O ile ten pierwszy byl faktycznie ludzki to dama ktora przejela obiekt to juz dramat.Ludzi traktowala jak zlo konieczne.Wymysly pomyslow,zakazy nakazow i totalnie chora atmosfera w mcu pracy.Nie daj boze odezwac sie o jakis dzien wolny to juz wstawki typu ogarnij sb zastepstwo za siebie bo ona nie ma ludzi.Nie zgodzisz sie na nadgodziny to tel typ jedz rozlicz sie do biura i dziekujemy.Wytrwali tylko rasowi (usunięte przez administratora)bo kariery zadnej i tak nie zrobili.

Kaśka
@AlterEgo

Nie wiem czy wyżej wymieniony arytysta-alkoholik był aż tak ludzki. Miał tylko "swoich" ludzi, których traktował dobrze. Obecna Pani koordynator traktuję wszystkich na równi. Wprowadza bardzo ważne i potrzebne zmiany. Zawsze gdy trzeba wolne to nie ma problemu w jego otrzymaniu. Właśnie ta Pani jest bardzo ludzka i wyrozumiała w porównaniu do wyżej wymienionego osobnika. Wiele zmieniło się po objęciu magazynu przez Panią koordynator, oczywiście na lepsze! :)

Trinny
@Kaśka

Bla bla.a swistak siedzi i zawija w sreberka.Gdyby tam bylo tak rozowo i a pani koordynator taka idealna to ludzie waliliby do was do pracy drzwiami i oknami a nie pracowali 3 dni z dzisiejszym

AlterEgo
@Kaśka

Ile ci zaplacila za te wypociny?Ona ludzka?wszystkich traktuje na rowni?nie rozsmieszaj mnie.Jak przejmowala magazyny to prawie nikt sie wg niej nie nadawal do pracy.wszyscy byli "surowi".chlopaka,ktory teraz jest dowodca uczyla garretowania,dziewczyne z sortu zgnoila tak ze musieli interweniowac brygadzisci,kolejne 2 przeniesione karnie na inny magazyn za tzw koneksje pracownicze.Tj wg cb ludzkie podejscie?to gratuluje

Kaśka
@AlterEgo

Nikt mi za nic nie zapłacił. :) Po to jest ta strona żeby wyrażać swoje opinie, cóż, każdy ma inną... Pozdrawiam! ;)

JPML
@AlterEgo

Koordynatorka to normalna ludzka i rozsądna kobieta ludzi traktuje normalnie wszystkich jednakowo. Może mieć do niej uwagi i pretensje jedynie cwaniaczek i leser. Ja pracuję z Panią koordynator i naprawdę, ona ma czasem do niektórych osób nerwy na powrozach.

Wiecie czy Solid Security udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Praca

Tak

Ydi

>Żle opłacany ochroniarz nie szanowany przez przełożonych z pewnością nie zapewni bezpieczeństwa waszej firmie> Dokładnie tak jest w Solid.. A koordynator na Jędrzejowskiej -koszmar.

@Ydi

Zgadzam się z wypowiedzią, a koordynatora nie kojarzę :)

anty solid
@Załogant Grup Interwencyjnych

dzieciak 22 lata ma hehe pociotek

RTS -Widzew
@Ydi

Firma Solid nikomu nie polecam pracę na jedrzejowskiej (45 )obiecują umowę o pracę po trzech miesiącach a guwno dostaniesz z,ludzmi się pracowało w ochronie to nie którzy byli ok a nie którzy ciebie sprzedawali dla koordynatora i dla inspektora żeby mieć umowę o pracę i więcej godzin Nie polecam tej firmy Solid nikomu mijać ja z daleka najgorsza firma tam gdzie pracowałem (usunięte przez administratora)warta

RTS -Widzew
@RTS -Widzew

Nie polecam tej firmy Solid na obiekcie na jedrzejowskiej 45 .kariery tam się nie zrobi .koordynatorzy beż uprawnień zwykli pracownicy ochrony jak się dla inspektora (usunięte przez administratora) lize i ludzi się sprzedaje dla inspektora to można zostać koordynatorem. Albo dowódcę zrobić że zwykłego pracownika ochrony to jest skandal .i na bramie jedna osoba ludzi sprzedaję dla koordynatora i dla inspektora ludzi co pracują na obiekcie żeby dostać umowę o pracę albo więcej godzin mijajcie tą firmę SOLID z daleka nie polecam bo tam kariery się nie zrobi

ArtBi

Firma do pierwszej wyplaty.zle rozliczane godz,brak ewidencji,umowa w 5ciu egz,koordynatorzy zaginieni w akcji.Inspektor to funkcja dekoracyjna.Jest bo jest ale w zasadzie to wlk (usunięte przez administratora) go interesuje co sie dzieje na obiekcie.warunki pracy zalezne od lokalizacji.umundurowanie tragedia.Ludzie jak ludzie.trafiaja sie normalni ale z przewaga karierowiczow-podpierdalaczy.jednym slowem protekcja,uklady,ukladziki jedna wlk rodzina

realista

We wszystkich firmach ochroniarskich są różne warunki pracy i lepsza lub gorsza atmosfera. Nie ma przymusu pracy w każdej chwili można odejść. Jakby nie patrzeć nie jest to praca b. ciężka, ale jest prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa, choć przez 4 lata pracy nie miałem poważnego zagrożenia . Pamiętam jedną sytuację kiedy skóra ścierpła. Raportu nie pisałem.Gdybym miał pracować w swoim zawodzie ( operator żurawia budowlanego) , żona i dzieci by się do mnie nie odezwali. To jest b. niebezpieczna robota i 30 m nad ziemią cierpnie skóra na D..ie kiedy zawieje mocniejszy wiatr. Mam radę :jeżeli praca nie odpowiada , trzeba odejść w zgodzie.

Mała mi

Dostałam ofertę pracy na teofilowie wersalska na bramie mam pytanie jak praca klimat i finanse ?

Sklep

Nie polecam firmy chciałem ochroniarza do sklepu podpisałem umowę a oni dali mi dziadka co ledwo zyl wymienili mi 3 razy same dziadki zerwałem umowę teraz mam młodego ochroniarza z locusa nie polecam solid

RTS
@Sklep

Bo u nich to już nikt nie chce pracować to mają swoją jakość

ŁKS
@RTS

Tragedia ta firma

Uwaga

Panie i panowie trzeba zrobić jakiś porządek z tymi 2 grupami zwalniaja zdrowych ochroniarzy i wciskają ludzia co ciężko zarobiona kasę płaca faktury a dostają starych dziadków chorych bez oka nogi czy upośledzonych tak nie może być musimy jakoś się bronić !!!!

Jaka umowa obowiązuje w Solid Security podczas okresu próbnego?

Załogant Grup Interwencyjnych

Umowa zlecenia będzie Cię obowiązywała dopóki nie zrobisz kursu kwalifikowanego prac. ochr. fiz. Chyba, że coś się zmieniło... :)

...

Dwie umowy zlecenia min 3 miesiace

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Łódź

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security