Opinie o Solid Security w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Łódź

Brela

Nie polecam pracy na stanowisku Referenta ds. biurowych. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie są przekazywane prawdziwe informacje. Gdy dochodzi do podpisania umowy okazuje się, że najniższa krajowa na umowie, a pozostała część na zleceniu z którego nie można zrezygnować.

Pontonej

Jak wygląda ochrona agencji towarzyskich przez solid chodzi mi o grupy interwencyjne, nie ukrywam że chciał bym pracować przy takiej specyfikacji i lokalizacji obiektów

Lll

Czy solid chroni agencje towarzyskie w lodI sanocja. Jam to wyglada jaki jest rejon aby tam tez jezdzic jak to wyglada od srodka...

U

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa

Pracownik Ochrony

Rozmowa z Instruktorem (sic!), a de facto koordynatorem pracowników na obiekcie) przebiegła gładko: zero pytań o doświadczenie tylko, co gdzie trzeba odhaczyć, by przejść patrol, pokazał wszystkie 4 stanowiska (najdłużej to, które przypominało przyczepę kampingową), po czym wyznał, że na podpisanie sterty dokumentów i pobranie umundurowania trzeba udać się na wskazany adres zabierając ze sobą wszystkie świadectwa pracy, dowód osobisty i dwa zdjęcia. I tam wyszło szydło z worka. Wszystkie egzemplarze umowy, oświadczeń podpisujesz in blanco. Żadna kopia podpisanego dokumentu, czy umowy nie trafia do Twojej ręki. Przynajmniej nie przez najbliższe dwa tygodnie (zgodne z prawem?). Co najfajniejsze zmiana stawki godzinowej (uzależnionej od stawki obiektowej) nie wymaga formy pisemnej, czyli zmniejszą Ci wynagrodzenie nawet nie informując Cię o tym fakcie.

Możesz zacząć od jutra ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Były pracownik 6 lat

Pracowałem w tej firmie kilka ładnych lat parę lat temu najpierw w Makro potem w IKEA w Makro na wszystkich stanowiskach posterunkach w Makro bodajże 3 lata w Ikea też 3 lata od początku jej powstania.Przez wiele miesięcy było w porządku w miarę nie czepiali się robiłem swoje nikt zarzutu nie miał na zlecenie oczywiście chyba 7 zł za godzinę wtedy było i nagle coś im po 3 latach w Makro i 3 latach w Ikea zaczęlo nie pasować i z dnia na dzień zwolnienia bez podania przyczyny bardzo chamskie zachowanie dlatego nie polecam tej firmy nikomu przez 6 lat pracy nie przyszedłem pijany nie ukradłem nie spóźniałem się nie robiłem problemów pracowałem sumiennie wydaje mi się że zwolnili bo po prostu nie chcieli dać umowy o pracę. przykre po zwolnieniu z Ikea zwolnił mnie szczepanczyk dzwonię do niego z pytaniem za co a on bezszczelnie się rozłączył a w makro zostałem zwolniony za rozmowę z innymi pracownikami po godzinach pracy za takie rzeczy się zwalnia pracowników.

Czy Solid Security narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Załogant Grup Interwencyjnych

Szczerze, nie potrafię teraz tego określić - bazuję tylko na wiadomościach od znajomych którzy zostali w tej firmie. Słyszałem jedynie, że jeden z moich byłych współpracowników poszedł za namową swojego kiero na L4(dłuuuższe) oraz z powodu zaistniałej sytuacji pracownicy mają cięcia etatowe. Po prostu przepracowują mniej godzin niż wcześniej bo 'załogantów' nie potrzeba.

Ehhh

Porażka... Praca przedstawiciela handlowego nie ma z tym nic wspólnego. Ciągła kontrola, co, gdzie, ile kontaktów, ile umów ile jest ile będzie ( nie da się czesto tego przewidzieć bo to zależy od innych ludzi ty tylko przedstawiasz ofertę). Wieczna papierologia... Dział techniczny szkoda słów, ty się starasz podpisujesz umowy z klientami a dział techniczny nie przyjeżdża na umówiony montaż bez poinformowania klienta i bez ustalenia ewentualnego nowego terminu... Później się ty martwisz że umowa jest niezrealizowana. Mimo że z w solidzie pracujesz nastaw się na pozyskiwanie kontaktów na ubezpieczenia TUZ.A i kierownik potrąca z prowizji jak nie ogarniesz wszytskiego co sobie zażyczy czyt. Kontakty na ubezpieczenia i nie masz ankiet...

Łukasz Erlich

Przepraszam Pana Jacka Kujawe Administratora Firma Adja za moje słowa oraz wszystkie osoby które obgadałem luz źle o nich mówiłem. Choruje. Przepraszam Łukasz Erlich

Jaka jest stawka godzinowa Netto

Załogant Grup Interwencyjnych

Cześć wszystkim ! Pracowałem kilka msc-y temu w Solid Security(jak w tytule-grupy inter.) i uznałem, że warto będzie podzielić się moimi wrażeniami i doświadczeniami. Przedstawię kilka różnych sytuacji z pracy żeby naświetlić "jak się sprawy mają". Na początku wręcz sielankowa atmosfera - gdy czegoś potrzebowałem nie było problemu z załatwieniem czegokolwiek(mowa tutaj o doinformowaniu ws procedur,podstawowych rzeczach związanych z pracą - bojówki, druga para butów, dodatkowe t-shirty itd.). Schody zaczęły się kilka msc-y później. Problem z najprostszymi sprawami - dzwonię do inspektora żeby np:. dopytać się o procedury związane z moją interwencją (przykładowo jaki 'papier' wypisać, co spisać itd.) i otrzymuję odpowiedź: Ch*j mnie to obchodzi, że nie wiesz dzwoń do [drugiego insp.]. Inna sytuacja - mój staż około 5 msc-y, dzownię również do insp. ws nowego obuwia (nastawcie się na to, że cały ekwipunek jaki dostajecie jest najniższej jakości) by podwiózł mi jedną parę jak będzie przejazdem u mnie na rejonie po odbiór kompletu dokumentów. Jego odpowiedź była cojamniej złośliwa w tej sprawie, a na buty czekałem około 2 tyg. gdzie w tym czasie pracowałem z jednym niedopiętym 'desantem', ponieważ ekspres już niedomagał :) Przedstawiłem powyżej kilka tych różnych sytuacji jak wspomniałem wcześniej żeby naświetlić jak w praktyce wygląda podejście szefostwa/kierownictwa do pracownika po krótkim okresie zatrudnienia - traktowanie pracownika jest poniżej godności, za najniższą krajową(!!!!) w pracy gdzie podejmowało się nie raz interwencję która groziła utratą zdrowia lub życia. Wiadoma jest jedna sprawa - jak komuś się nie podoba w miejscu pracy, to przy lepszej sposobności ją po prostu zmienia - i tak właśnie było w moim przypadku. I uprzedzam wszystkich - jest to obiektywna ocena stanu rzeczy na okres roku 2019-tego. Istnieje na rynku wiele innych firm ochroniarskich które gwarantują lepsze warunki pracy i płac, ale to nie miejsce na reklamę/rekomendację. Tak w skrócie i ogólnie czego się spodziewać w Solid Security: -praca po MINIMUM 240h w miesiącu z niewypłacalnością za nadgodziny-pracujesz na umowę zlecenia albo na dwie umowy: o pracę i zlecenia (etat wyrabiasz z um. o pracę a ze zlecenia nadgodziny za które masz płacone podstawową stawkę,czyli najniższą krj. :)) -spanie, jedzenie i ŻYCIE w samochodzie przez 24h - nie słyszałem o rejonie w Łodzi który miał wynajęte miejsce postojowe z ludzkimi warunkami -praca w stresie, uprzykrzanie życia przez insp. I tak jeszcze na koniec (to długa opinia, więc większość będzie czytać to co znajduje się na początku i na końcu więc równie ważne info): inspektorzy zabierają pieniądze w postaci 'pajdy' jak maja w zwyczaju mówić(np. 500 złotych) za niewykrycie włamania, ewentualne stworzenie problemów w trakcie interwencji itd. Nigdy nie liczcie, że na 'papierze' pokażą wam gdzie,ile i za co mieliście zabrane pieniądze :) Aaaa i ważna sprawa - nie liczcie za premię (w odwrotnej sytuacji kiedy zrobicie coś "nadprogramowo") w przypadku kiedy przeprowadzicie interwencję na celujący, wykryjecie włamanie które było ciężko wykryć itd... Reasumując - trzeba być wg mojego zdania trzeba być człowiekiem uwiązanym finansowo lub bez perspektyw na inną pracę żeby w "Solid Security" pracować na dłuższą metę.

Agata

@Arni czyli nie ma szansy na umowę o pracę tutaj?

Koralgol

A jaka macie atmosferę i na jakie zarobki można liczyć?

Arni
@Koralgol

Atmosfera fajna ale mimo obiecanej umowy o pracę przy zatrudnianiu nie ma co na nią liczyć. Praca tylko i wyłącznie na umowę zlecenie!!! Nie polecam.

Dostałam zaproszenie na rozmowę o pracę jako pracownik ds. obsługi klienta, głównie połączenia przychodzące. Co powiecie na ten temat? Jak wygląda praca? Jak zarobki

Obiektywny

Szczęśliwie odpuściłem ten burdel.Nie polecam tej firmy tam kodeks pracy to klasyka SF.

Biurowa

Biuro Łódź Gibalskiego 2/4. Nie polecam. Nadęta atmosfera, każdy każdemu obrabia tyłek. Fałsz, zakłamanie. Zarobki kiepskie. Najniższa krajowa na umowie o pracę + dodatkowo jakieś ochłapy na umowę zlecenie. Zero świadczeń pozapłacowych. Jeżeli masz szacunek do siebie, to nie składaj CV.

Re: biurowa
@Biurowa

To dobrze, że chociaż jest jakiś dodatek drugiej umowy, bo wiele firm daje wciąż tylko najniższą krajową i nic poza tym. A atmosfera jak wszędzie. Najlepiej robić swoje i nie mieszać się w plotki.

Mariusz

Witam, jakie firma ma wymagania co do wykształcenia? Pozdrawiam

dawni ochroniarze

takich ludzi jak tomek w jak Mateusz m czy jak Paweł b i Krzysztof d ...nie będzie oni ogarniali dużo i mieli ogarnięte posterunki i bardzo dużo mieli interwencji za czasów konsalnetu ..także piszcie co chcecie ale takich jak oni młodych silnych mających pojęcie interweniować nie raz obezwładniać nikt nie ma ...przepraszam do tego grona jest jeszcze ponton jako dowodca facet z jajami i tyle w temacie

Nobbb

Nobbb kaleką to z ciebie jesteś cwaniak na forum to ujawinij się i powiedz mu w prost a no właśnie.... Jesteś zapewne wielkim zerem i tyle w temacie nigdy nie będziesz mieć ani dużych aspiracji a ni poziomu... A z chęcią mogę Ci pokazać co to jest prawdziwa interwencja... Chłopak ma rację ja tych kolesi znam szacun dla nich i pontona. Ma rację jak by oni byli plus straż miejska byłby spokój a takto roszady

Czarna
@dawni ochroniarze

Jakie ma jaja ? Ze tak dla zasady kogoś wyzwać i być nadgorliwym ?!

patrol

to jak masz jaja pedale to powiedz to pontonowi do piet mu nie dorastasz facet ma lata ler takich ja ty śmieci na masówkach oprawia jak kurczaka a ty nawet sie wysłowić nie podtrawisz wypisujesz jako różne osoby a myśle ze wiem kim jesteś impotencie

Straz Miejska

Ludzie z ochrony to tragedia nawet prawa czy przepisow nie znaja do. tego kreca sobie afery

Ochrona
@Straz Miejska

A straż to nmiejska to ( większości) nieuki o sprawności fizycznej 80 latków.

@Straz Miejska

Dałeś własnie wyraz swoim kompleksom Ludziom z ochrony nie potrzebna jest znajomość wysokosci mandatów za handel pietruszką. A tak na marginesie dlaczego nie udaje sie straznikom zdac egzaminu na broń i muszą rekrutować ludzi z ochrony którzy zdobyli te nieosiągalne dla straży miejskiej uprawnienia??????

Inspektor
@Obiektywny

I tu się "obiektywny" mylisz,nic nie stoi na przeszkodzie żeby strażnicy zdawali egzaminy na 'broń" A po drugie twoje uwagi dotyczące aktualnej firmy w której pracujesz to nic nowego, tylko po co piszesz na stronie Solidu??? Wydaje mi się że robisz to tylko po to żeby chronić "dobre" imię Impela. Wiedziałem że prędzej czy później zmienią się bałwochwalcze piania. Przeglądając wasze wpisy na temat pracy w Solidzie że tak wam było źle, odnoszę wrażenie że robicie już tak z przyzwyczajenia. Przecież możecie swoje życie zmienić, zakładając firmę, wówczas wszyscy będą zadowoleni

@Inspektor

Piszę o Solidzie nie o Impelu.W Impelu nie wiem jak jest bo nie mam z nim nic wspólnego. Nie zakłamuj rzeczywistosci Solid sięgnął juz dna pieniedzy nie ma juz na nic począwszy od godnej płacy na sprzęcie kończąc.Wystarczy popatrzeć na wasze samochody w patrolach i ludzi tyrajacych w nich po 300 h.Bo tak cienko przedziecie ze nikt nie chce się zatrudnić 11 zł n h za taki zap???????????????? Wiem bo pracowałem u was.Ale już nigdy więcej.

dawni ochroniarze

a co do osob z łowicza do ochrony nie będę się wypowiadał nikt się nie nadaje ...czepiacie się strazy miejskiej ale oni w porównaniu co do niektórych nie boją się interweniować i mają wiedze,ale zal tylek sciska niech wrócą tamte chłopaki plus straz miejska i dopiero bylby porządek

Obiektywny

Nie polecam pracy w tej firmie kadra mentalnie lata 90 .Brak szacunku dla pracownika.Praca minimum 240 godzin w miesiącu.Umowa o pracę uwarunkowana podpisaniem umowy zlecenie(Oczywiscie po to by nie płacić nadgodzin i zusu od nich .Oraz móc w legalny sposób wykorzystać pracownika)System jest prosty 2 pracownikow po 240g jeden Zus w gratisie.Inspektorzy to zwykli naganiacze taniej siły roboczej .Nie dajcie się nabrać na ich obiecanki przy rekrutacji rzeczywistośc was rozczaruje i stracicie tylko czas.Oni cierpią na chroniczny brak siły roboczej może warto sobie zadać pytanie dlaczeo??Klientów tez ostrzegam źle opłacany ochroniarz nie szanowany przez przełożonych z pewnością nie zapewni bezpieczeństwa waszej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Łódź

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security