Opinie o Solid Security w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Łódź

Oko

Ta firma to masakra , nikt nie chce u nich pracować , na początku podpisuje się książkę dotyczącą umów w 3 firmach , ręka boli od składania podpisów na korytarzu , na pytanie o stawkę tzw. kadry wysyłają do koordynatorki zasłaniając się niewiedzą , koordynatorka obiecuje 18 netto , przy wypłacie okazuje się niecałe 14 netto na umowę zlecenie , po prostu (usunięte przez administratora) . W najbliższym czasie zajmnie się tą sprawą Inspekcja Pracy . Koordynatorka z ul . Jędrzejowskiej zagubiła się w ,, akcji ,, , brak jej oprócz prawa jazdy kompetencji do wykonywania tej funkcji . Nazwa Solid powstała chyba od solidnego okradania pracowników .Rada omijać szerokim łukiem . Można by było napisać o braku badań lekarskich pracowników , składania oświadczeń o nie karalności , zapoznania pracowników z przepisami BHP, czego w tej tzw. firmie się nie praktykuje . Przyjmuje się pijanych , związanych i o łasce, nie wymieniając osób chorych psychicznie .Podsumowując tzw. SOLID to żenada .

Załogant grup interwencyjnych
@Oko

Czyli nic się nie zmieniło :D

Zuza
@Oko

Niestety firma nie patrzy na to kogo zatrudnia przy rekrutacji padło tylko pytanie „czy masz sprawne ręce i nogi” przy czym zatrudniają osobę z żółtymi papierami

Agnieszka

Zgadzam się w 100%

Obserwator
@Oko

Ratuj się kto może nie pracujcie w tzw. Solidzie w tym bez dna bajorze .

Vulgi
@Oko

Ta firma jest super, dobrze zarabiam i nie muszę siedzieć w pracy cały miesiąc, wystarczy tak 300 godz., umowę to nie wiem jaką mam i na jaką kasę jeszcze ładny mundur jak policja ma, naprawdę jest dobrze.

Marzena
@Vulgi

300 godzin? To nie przesada?

axel
@Oko

żenada .nikomu nie proponuję tam pracy.

Była

(usunięte przez administratora) w tej firmie prawie same emerytki i Ukraińcy. W oddziale na Wigury w Łodzi. Szefowa pani Asia kierownik lepiej nie mówić o tym. Pracownicy obrabiają (usunięte przez administratora) jak jej nie ma a przy niej podlizusy ich ach Miałam mieć umowę zlecenie na miesiąc a tu 5 miesięcy unie ma o pracę. Z kasą (usunięte przez administratora) jak mogą. Nie polecam nie To Jest (usunięte przez administratora)

Pani X

Witam, pracowałam w terqu na zakładowej i zawsze spotykały mnie przykre historię, a przede wszystkim ze względu na Pana dowódcę niespełnionego najprawdopodobniej komendanta Pana R.Sz. Poniżanie przy ludziach, patrole w deszcz, zmuszanie do zostawiania po swojej zmianie pod nieobecność innego pracownika który nawalił, obgadywanie za plecami. Liczne skargi do koordynatora oraz inspektora niestety nie były rozpatrywane. Współczuję ludziom którzy jeszcze siedzą w tym (usunięte przez administratora) z tym człowiekiem. Nie pozdrawiam.

Była

Ja piszę o solid Łódź Wigury Firma beznadziejna pracują prawie sami Emeryci i Ukraińcy. Pracowałam przy pieniądzach miała być umowa zlecenie na miesiąc a tu po 5 nie nic o umowy o prace Praca w nocy za które nie ma dodatkowej kasy. Przy wypłacie pensje ucinają Atmosfera chora beznadziejna. Najlepiej robić po 12 godzin i niedziele Pani Asia kierownik lepiej nie mówić Odradzam w 200 procentach

Pracownik Ochrony

Rozmowa z Instruktorem (sic!), a de facto koordynatorem pracowników na obiekcie) przebiegła gładko: zero pytań o doświadczenie tylko, co gdzie trzeba odhaczyć, by przejść patrol, pokazał wszystkie 4 stanowiska (najdłużej to, które przypominało przyczepę kampingową), po czym wyznał, że na podpisanie sterty dokumentów i pobranie umundurowania trzeba udać się na wskazany adres zabierając ze sobą wszystkie świadectwa pracy, dowód osobisty i dwa zdjęcia. I tam wyszło szydło z worka. Wszystkie egzemplarze umowy, oświadczeń podpisujesz in blanco. Żadna kopia podpisanego dokumentu, czy umowy nie trafia do Twojej ręki. Przynajmniej nie przez najbliższe dwa tygodnie (zgodne z prawem?). Co najfajniejsze zmiana stawki godzinowej (uzależnionej od stawki obiektowej) nie wymaga formy pisemnej, czyli zmniejszą Ci wynagrodzenie nawet nie informując Cię o tym fakcie.

Możesz zacząć od jutra ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Internista

A czy wie ktoś czy pracuje Filipek i D.Opałek ?

@Internista

Ludzie się zmieniają jak w kalejdoskopie, nowa koordynatorka, bardzo sympatyczna osoba po kilku tygodniach podziękowała za pracę. Oczywiście firma jak zawsze twierdzi że to oni ją zwolnili. Cały czas ma miejsce selekcja negatywna zostają tylko ci co nie potrafią znaleźć innej pracy. Tacy są posluszni, sztucznie uśmiechnięci i oczywiście przegrani.

Pracownica

Pani Wiola nie miała podejścia do pracowników W sumie co się dziwić po osobie która nie ma uprawnień a jest koordynatorem ? Mój były chłopak pracował kiedyś na monitoringu i słyszałam kilka słów i niej. A mnie zwolniła po tym że stwierdziła że nie sprawdzam się w roli pracownika

PK
@Internista

Nie, jeden sam się zwolnił a drugi od górnie a co tam?

Kandydatka

Pierwszy raz spotkałam się z takim buractwem na rozmowie kwalifikacyjnej. Aplikowała na stanowisko asystentki. Rozmowa była bardzo nieprzyjemna, dwuznaczne komentarze. Jedna z osób prowadzących sama w trakcie rozmowy przeszła z "pani" na "ty". Radzę nie marnować czasu na tę firemkę.

Freeman

Pozdro dla spoko Koordynatora D.Potasiak. A ciebie Panu Radku nie pozdrowie bo to od twoich rządów zaczęło się sypać. Ty (usunięte przez administratora)myśleliście kiedyś że wygryziecie D.Potasiaka.

Gekon
@Freeman

A Filipek jest i był takim małym obłudnym facetem. Jak potas go woził to było dobrze a potem chcieli z Nowym koordynatorem zawładnąć nad TERQiem Tylko zapomnieli że wtedy Potas czuwał na CDL3. Wgl to towarzystwo jedna wielka pomyłka.

Maniek

Jak się pracuje

Zaleski

Witam wszystkich. Podjąłem się pracy w ochronie w Solidzie. Przy załatwianiu wszelkich formalności dostałem stos papierów do wypełnienia. Po wypełnieniu wszystkiego od kadr otrzymałem tylko legitymację i dwa dokumenty dotyczące ubezpieczenia, natomiast nie dostałem klasycznej kopii umowy-zlecenie z czasem umowy, stawką itp. Czy jest to tam normalne, czy to zwyczajnie moje niedopatrzenie?

Rocco
@Zaleski

I nie doczeka się Pan tej umowy. Żeby ją otrzymać trzeba skontaktować się z biurem i poprosić o dokumentację. Jak wszystko dobrze pójdzie to papiery będą do odebrania po dwóch tygodniach. Oczywiście tyle samo czeka się na wszelkiego rodzaju inne zaświadczenia. Mimo że to cholernie uciążliwe nie to jest w tej firmie najgorsze... Polecam podejść w wolnej chwili do ZUS i poprosić o wykaz odprowadzanych składek emerytalnych/rentownych. Może być Pan niemile zaskoczony. Dam sobie rękę uciąć że nikt nie poinformował Pana na rozmowie o tym że co druga składka jest niepokojąco niska. Wynika to właśnie z zatrudniania na trzy umowy zlecenie jednocześnie... Machlojki i balansowanie na granicy prawa. No chyba że pracuje Pan na Umowie o Pracę albo coś się w tej firmie zmieniło ale prędzej świnię zaczną latać ????.

KaKa
@Zaleski

To jest jak najbardziej normalne. Załóż sobie konto w eZUSie i spójrz na opłcane składki. Najpewnie zobaczysz, że w pełnej wysokosci (ok 400zł) wpływają co drugi miesiąc. Nie wiem dlaczego moderacja cenzuruje slowo "oszukiwanie", ale inaczej nie można nazwać praktyk Solidu w sposoboe opłacania składek emerytalnych. Niech będzie. Prowadzą kreatywną kadrowość, księgowość zresztą pewnie też. ????

@Rocco

Koordynator mnie zapewniał że umowę przyślą pocztą, tylko przez to że właśnie przechodzi to przez 3 agencje to trochę trwa. Zobaczymy, na razie pracuje w Solidzie dwa tygodnie. Taka kopia umowy to praktycznie niezbędna sprawa, bo bez niej człowiek nawet nie będzie wiedział gdzie wysłać wypowiedzenie, co zrobić z mundurem itp, a mieszkam od Łodzi 100km, więc z każdą pierdołą nie będę jeździł i się dopytywał. Rzeczywiście w takich kwestiach formalnych panuje tam bałagan, ale z drugiej strony pracuje tam za krótko abym wyciągał zbyt pochopne wnioski.

@KaKa

Tak jak napisałem pracuje tam bardzo krótko. Jeśli większość rzeczy, które państwo piszecie okaże się prawdą, to po 3 miesiącach skończy się pierwsza umowa, której po prostu nie przedłużę mając wyjeb...

KaKa
@Zaleski

Chłopie ja dobrze radzę. Spier... stamtąd czym prędzej. Popatrz na ilość opinii, na ogólną liczbę gwiazdek i wyciągnij wnioski. Wszedłeś do bajora..Noc dobrego Cię tam nie czeka..l A jak zdecydujesz się zostać - daj znać po 2 pełnej wypałcie jak się mają twoje skłdki zusowskie. XD

@KaKa

Jestem na sklepie Rossmann, który również ma na serwisie gowork sporo negatywnych opinii i tylko dwie gwiazdki, a mimo to na moim sklepie kasjerzy sobie chwalą tę pracę, bo sklep sklepowi jest nierówny. Praca na ochronie 24h przy pilnowaniu jakiegoś obiektu, a praca 6-8h dziennie na małym sklepie to spora różnica mimo że tu i tu to Solid. Biorę sobie do serca wasze uwagi, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A tematem wynagrodzenia na pewno się zainteresuje, bo nic tak nie wpływa na decyzję człowieka jak walenie go na kasę za jego uczciwą pracę.

@KaKa

No na opinię to trzeba sobie zapracować, średnia mówi sama za siebie.

Kónuz

Nie polecam terqa z zakuadowei. Wyrzucili mnje bespostawnie pani n.w sondzac rze piję wutke po wyisciu z terenu i pszychodze pijany na suzbe. Teras w boszu mam spokuj świetny. Na cdl jezt jeden wielki spisek i pszyjacielstwo

Marzena
@Kónuz

No tak. Jeśli tak było (choć podejrzanie ten komentarz wygląda xd) to raczej wyrzucenie za picie jest uzasadnione? Często się tutaj takie sytuacje zdarzają?

@Marzena

Nie bardzo, człowiek złapany dwa razy na piciu pracuje nadal, tak samo jak osoba wyrzucona przez BHPowca z budowy po upadku na dno wykopu. Podobno ciągle nie ma ludzi, a tak naprawdę to takimi po prostu łatwiej się steruję.

DJ

Większość opinii niestety są prawdziwe. Koordynatorem można zostać bez jakichkolwiek uprawnień czy szkoleń. Pracuje już tu jakiś i sam zastanawiam co ja tu robię dlatego zastanawiam się by odejść. Pracownicy monitoringu na obiektach TERG dziels się na pracowników którzy się wykazują i na tych co mają wszystko gdzieś. Po zmianach koordynatorow od Hubów i Zwykłego monitoringu jest lepiej to fakt wcześniejszy koordynator to porażka. Przez którego odeszło kilku spoko pracowników. Po dłuższym czasie sam doczekałem się mini awansu lecz szkoda że podwyżka jest ale obowiązków.

Mistrz jednej zmiany
@DJ

A mnie zastanawia ten cały monitoring po co te raporciki notateczki itp jakby nie było można napisać maila do przełożonego z informacjami. Na ogólnym monitoringu okej weryfikację itp ale na dziale o nazwie Hub monitoring dla najlepszych najważniejszych przecież oni mają tam tyle raportów że można zgłupiec po co ? A zresztą czemu TERG nie może stworzyć własnej ochrony tzn wewnętrz zakładowej i dać normalne umowy i pracę a co za tym idzie normalniejsze warunki pracy ?

@DJ

Bo na tym polega awans w ochronie, możesz pogadać o firmie poza godzinami pracy odbierając telefony odpisując na wiadomości. Kasa to nie wszystko nie bądź materialista. Sam wiesz że tu najbardziej tępi mają najlepiej, nikt ich niczym nie obarcza.

Zdzisiek

Na Jedrzejowskiej i Zakładowej w Media expert Łódź. Solid kara karami jak na chwilę zobaczysz coś w internecie płaci 14,00zl na hali 10stopni ciepła wszyscy chorzy .MASAKRA

Zdzisiek

Uwaga na pracę w media expert w solidzie na Zakładowej i na Jedrzejowskiej zwalniają bez powodu straszą że wpiszą na czarną listę i niemasz powrotu do solidu

Mefisto
@Zdzisiek

A kto w ogóle chce do nich wracać?

@Zdzisiek

Straszą? Przecież tam znaleźć kogoś do pracy to sukces, po którym koordynator przez tydzień chodzi dumny. Od firmy kwiaty, gratulacje, wizja awansu. Nie ważne że długo nie porobi ważne że jest. Choćby na tydzień, dwa to już sukces.

Na rozmowie o pracę spotkałam się z chamstwem i prymitywne. ZERO profesjonalizmu.ŻENADA.

Kamila
@Gość

A opowiesz więcej szczegółów? Co takiego powiedzieli/zrobili?

@Gość

Czego ty wymagasz? Przecież żaden normalny człowiek nie daje sobie wcisnąć 30 objektow jako koordynator. Gdzie tam masz profesjonalistów? Cytując klasyka człowiek chamieje jak się styka z tym elementem.

Jarek

Nie polecam tej firmy żeby monitorowała obiekt. Przyjazdy zamiast być do 5 minut to są w 10 minutach a te które mają być do 15 minut potrafią być nawet do 30 minut, ostatnio miało miejsce że nawet wcale nie przyjechali, ja byłem na obiekcie w ciągu 3 minut a firma dzwoni do mnie że ochrona była i sprawdziła obiekt i czyni to po 25 minutach.Skoro ja byłem w ciągu 3 minut i nikogo nie było to jak można powiedzieć mi że ochrona była? JEST TO ABSURD, świadczy to że posłużono się kłamstwem. bo ochrona wcale nie dotarła na obiekt, po tym telefonie poproszono mnie o hasło( miało to miejsce 25-30 minut)

Załogant Grup Interwencyjnych
@Jarek

To prawda, tak w wielu przypadkach wyglądają przyjazdy na obiekt jednakże nie można czepiać się stricte pracowników patroli tylko ludzi, którzy decydują żeby na naprawdę wielkich rejonach jeździł jeden pojazd zamiast dwóch. To po prostu cięcia kosztów - w weekendy tj. soboty i niedziele wyłączane są z 'mniejszych' rejonów patrole i jeden taki wóz z innego rejonu obstawia takowe w te dnia dni ... :)

...
@Załogant Grup Interwencyjnych

Solid ma gdzieś mając łączony rejon i że w kolejności realizujesz alarm jesteś u klienta po półtorej godziny, to zaloganci muszą oczami świecić,chociaż nie mają na czas dojazdu wpływu skoro realizują po kolei.

Bolek
@Jarek

Czy ktoś mógłby zainteresować się wiecznie po spożyciu alkoholu pracownikami firmy Solid którzy pracują na nocne zmiany w Carefurze na ul. Bandurskiego

@Bolek

Pewnie ktoś by mógł, ale po co. Tak przynajmniej ktoś tam jest, choćby duchem. Solid daje po kilka ogłoszeń dziennie, ale kandydatów do pracy to wybierają też chyba po spożyciu. Zresztą pijany nie dzwoni do koordynatora, głowy nie zawraca. Stawiać się też nie będzie bo zawsze są na niego kwity.

Prezes ochrony

Czy Solid upada?

Halina

Firma szuka właśnie Rekrutera Terenowego. Oferują prowizję za pozyskanych pracowników. Wiecie jak ona jest wysoka? I jaka jest stała pensja z założeniem że do tego dochodzi ta prowizja?

@Halina

Pracownik, który zwerbuje chętnego do pracy kiedyś dostawał od 250 do 500 zł. Pod warunkiem że kandydat przerobi chociaż 3 miesiące, a z tym różnie bywa. Jak odejdzie po 2 to nici z kasy.

@Tom

Ale rozumiem, że te 2700 zł/netto (taką podstawę podawali w tamtym ogłoszeniu) to dostaje się na pewno, tylko premię po 3 miesiącach, tak? Ciekawe, kiedy taka praca będzie na Łódź, bo ta oferta raz, że na Kraków, a dwa - już wygasła.

Na jakie benefity można liczyć w Solid Security?

Teli40

Żadne

Tom

Niestety oddział firmy w Łodzi to dno, totalny brak kompetencji I organizacji. Ciągle zmienia się grafik, bez uprzedzenia z dnia na dzień. Ludzie brani z lapanki, bo niby nie ma chętnych. Chętni są, tylko odchodzą do innych firm, gdzie nie ma takiego bałaganu. W porównaniu do Warszawy, to jakby inna firma. Oczywiście to głównie zasługa koordynatora, który albo się nadaje albo nie.

Kiedy mogę wymienić umundurowanie na sklepie? Koszula mi się podarła

Anulka323

Ktoś pracował jako rektruter terenowy w Łodzi ? Jakie macie doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Łódź

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security