Opinie o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Detal Partner Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Detal Partner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

lazal

panie Marku, ludzie uczciwi, którzy pracują w DP i starają się i cos z tego wychodzi, zawalani sa sukcesywnie robota z która ciężko jest się wyrobic, az w końcu nie daja rady i albo sami odejda albo zostaną wyrzuceni a potem się o nich mowi zle do innych pracownikow. to jest bardzo słabe... chodzi mi tu o tych co odeszli a byli dobrymi pracownikami, bardzo dobrymi. pan dobrze wie o tym, ze tych najlepszych już w DP nie ma. a szkoda bo to niedys był swietny zespol, ale jak bardzo nie doceniony i zle prowadzony. o fajnych ludzi trzeba dbac, teraz już takich malo

zibi

Dziękuję za wyjaśnienie. Myślalem, ze jeszcze nie jest tak źle z ludzmi ale chyba za krótko zyje na tym swiecie.

mmmmmmm

i właśnie popieram gdyby każdy pracodawca mógł 0pisać każdego pracownika z imienia i nazwiska to rzeczywiście stopa bezrobocia wzrosła by na pewno i żaden z tych kombinatorów nie dostał by pracy najlepiej napisać ze jest źle bo pracodawca to pracodawca tamto młodzi żyją inną rzeczywistością najlepiej pracować i się nie napracować i mieć kasę choć są tez wyjątki i te wyjątki się docenia

Nie tylko pozytywne opinie można zamieszczać na tej stronie, ale tylko opinie prawdziwe, bez nieuzasadnionych oszczerstw, bez prostackich przekleństw. Opinie które pomogą innym podjąć pracę w tej czy w innej firmie, lub zaniechać podejmowania tej pracy. Na pewno jednak nie jest to strona do prywatnej wojenki oburzonych za zwolnienie pracowników, umieszczających zmyślone, kłamliwe opinie, piszących bzdury tylko po to żeby się zemścić za zwolnienie, czy to dyscyplinarne za kradzież czy też dlatego, że ktoś się do tej pracy zwyczajnie nie nadawał. Gdyby pracodawca miał takie same prawa jak pracownik i tez mógł pisać o pracownikach na forum, o przyczynach zwolnienia, to zdecydowana większość zwolnionych pracowników z tej firmy miałaby ten przywilej, że do końca życia byliby na wakacjach.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Detal Partner Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

zart

potwierdzam, trafna opinia niestety

uczciwość
@zart

a jednak..prawda boli...Pozdrawiam

uczciwość

Pracowałem w tej firmie...i szczerze nie polecam...(usunięte przez administratora)Gadam czasem z pracownikami, którzy teraz tam pracują...co chwile ktos inny..teraz nowi...juz szukaja pracy...za chwile znowu bedzie ogloszenie ze firma zatrudni uczciwych pracownikow...trudno..znalazłem inna pracę..od 5 lat stała..mogę tylko podziekowac;)

Skalagrimson

JUŻ BIEGNĘ I SIĘ ZATRUDNIAM !!! :)

helenka

Nie pracuje juz w tej firmie ale mam same dobre wspomnienia. Pracy bylo zawsze duzo, ale przynajmniej szybko lecial czas a czlowiek duzo sie uczyl. Przykro czytac takie negatywne komentarze... firma ta znana mi byla bardzo dobrze i wiem ze przyczyna tych wszystkich obelg jest wykryte zlodziejstwo. Fakt, szefostwo jest wymagajace ale za prace i uczciwosc nagradza. Nie znam w chwili obecnej zadnej firmy, ktora tolerowalaby nierobstwo i zlodziejstwo. Moze kiedys uda mi sie tam wrocic... pozdrawiam wszystkich oburzonych, ktorym nie udalo sie nakrasc bez poniesienia konsekwencji :-)

****

Pracuję w Napoleonie już drugi rok i nie narzekam. Mam umowę o pracę, wypłatę zawsze do 10-go i prawie co miesiąc dodatkową kasę (konkursy, targety). Obowiązków sporo ale dzięki temu praca ta nie jest nudna. Jeśli chodzi o odpowiedzialność materialną, nie widzę w tym nic dziwnego ani strasznego, przeszłam kilka inwentaryzacji i kazda z nich wypadła na tyle dobrze, ze nie musiałam nic spłacać. Za nadgodziny płacą i to tak dobrze, że tylko jak jest możliwość popracowania dodatkowo jestem zawsze chętna.

diana

Ja jestem cały czas pracownicą w tej firmie. Tak w sporym skrócie jak to wygląda zacznę od minusów: praca za najniższą krajową nadgodzin nie wypłacają, za to co klienci ukradli na sklepie płacisz ty ( każdy ma podpisaną odpowiedzialność materialną) , na plus- praca spokojna , nikogo nie masz na sklepie podczas zmiany wizyty kierownictwa kilka razy w miesiącu, co do kierownictwa raczej też bez żadnych większych zastrzeżeń.

Hiki

Ja powiem jedno, jesli jestes uczciwa to mozesz sie starac o prace w Napoleonie. Pracowalam wczesniej w sano i torgu i tam to jest szkoła zycia, to co teraz mam to luz i komfort. Tam nie ma chwili na odpoczynek, jak wylozysz karton makaronu to zapierdzielasz po kolejny towar i tak 8 godzin, a tu masz zadania do wykonania, zamowienia, obsluga, przyjecie dostaw i rozstawienie - jak wykonasz swoje to i masz czas na kawe. Raz na tydzien generalne porzadki, codzienne dbanie o polki i wystawki. Moja koordynatorka przyjezdza mniej wiecej raz na tydzien, pochwali , poprosi o kilka rzeczy i tak sie kreci. Ja polecam, spokojna praca i kasa na czas.

była mmmmmm

jeżeli jesteś w porządku nie kradniesz i lubisz pracować jako sprzedawca starasz się i jesteś zaj.....ta jak ja to na pewno źle nie będziesz miała

Ona

Ja pracuje od pazdziernika i jestem zadowolona. Wypłata na czas, atmosfera super, moja koordynatorka równa babka. Co miesiąc robione są konkursy dla wszystkich pracownikow i mozna dostac dodatkową nagrode i dzieki temu w ostatnim miesiacu dostatłam dodatkowe pieniadze :) Słyszałam, ze kilka osob wylecialo za kradzież i wcale sie nie dziwie, ze potem rozżaleni narzekają tu....boli dyscyplinarka :) u mnie byla inwentaryzacja i manko bylo 60 zl, wiec nadal pracuje, jestem chwalona i nie narzekam....

bardzo przydatna opinia.

a kto to jest korownik?

pracownica

ja mam chyba najlepszego kierownika chociaz nie chyba tylko napewno

kkkk

Witam.pracuje w firmie od paru miesięcy i nie prawda jest to co piszą ze praca zła, szefostwo nie takie wiadomo ze ktoś kto nie ma ochoty pracowac i jest leniem to zawsze będzie miał jakieś ale i nic mu się nie będzie podobało. Ja ogólnie jestem zadowolona a kierownik mojego sklepu jest ok

smerfetka

Jestem pracownikiem firmy Detal Partner już ładnych parę lat i z niesmakiem czytam negatywne opinie o swoich pracodawcach. Jestem zadowolona z pracy w tej firmie i nie szukam innej "lepszej" bo czuję się docenianą i właściwie wynagradzaną za obowiązki, które wykonuję. Bzdurą jest, że pracownicy otrzymują tylko najniższą krajową i nie okazuje im się należytego szacunku. Nie było miesiąca, żebym nie otrzymała premii (i nie było to 50zł) ale oczywiście nie za ładny uśmiech tylko za zaangażowanie, wiedzę o asortymencie i uczciwość. A za Bezmózgie lemingi uważam autorów negatywnych opinii bo z pewnością są to moi byli współpracownicy, którzy wylecieli z firmy za złodziejstwo bądź nieróbstwo. a

jarek

To po jakimś czasie jeśli ktoś się wykarze i będzie pokazywać cały czas że zasługuje to do jakiej pensji można dojść?

pracownica

jest jak tylko sie wykarzesz ze zaslugujesz na to by wiecej zarobic i nie (usunięte przez administratora) glupot o wyzysku bo moze nie wszystko jest idealne ale da sie to przełknąć a negatywy zawsze piszą ci co mają zranione serce przez własną głupote i nie mogą sie z tym pogodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Detal Partner Sp. z o.o. - Koszalin

Detal Partner Sp. z o.o.