Detal Partner sp z o.o.
3 2

Opinie o Detal Partner sp z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Partner sp z o.o.

Administrator

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Detal Partner sp z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

   
łukasz

@Monter, chyba czegoś nie rozumiem. Skoro to forum, to chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć. Nawet ktoś, kto niestety pisze caps lockiem :) pozdrawiam.

   
XYZMMMMMM

Żałosne są te opinie ....., A CO POWIECIE NA TO JEŚLI PRACOWNIK PRACOWAŁ W TEJ FIRMIE BYŁ OSOBA UCZCIWĄ, LOJALNĄ ,I TYLKO TYLE ŻE POTRAFIŁ POWIEDZIEĆ SWOJE ZDANIE , ZOSTAŁ ZWOLNIONY .... NIGDY NIE LICZYŁO SIĘ JEGO ZDANIE, ZAWSZE WSZYSTKO ROBIŁ JAK NAJLEPIEJ ALE I TAK SZEFOWEJ NIE SZŁO DOGODZIĆ; W FIRMIE ZNAJDUJĄ SIĘ OSOBY KTÓRE CHOĆ BYWAŁY RZADKO NA SKLEPACH TO I TAK MOŻNA ICH ZALICZYĆ DO WYROZUMIAŁYCH OSÓB I POTRAFIĄCYCH ZMOBILIZOWAC PRACOWNIKÓW DO DALSZEJ PRACY ,JEŚLI KTOŚ IDZIE TAM DO PRACY TO NA WŁASNE RYZYKO.

   

Szukasz pracy?

anonim

A ja polecam. Jeżeli ktoś kradnie i wpadnie to nigdy nie będzie zadowolony z szefowej ani z pracy. Ja pracuję już piąty rok i jestem zadowolona zarówno z szefowej jak i zarobków oraz atmosfery.

   

Zostaw opinię o Detal Partner sp z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Partner sp z o.o.