Detal Partner sp z o.o.

Opinie o Detal Partner sp z o.o.

Xxxxxx ddd

A ja nie polecam ! Po zmianie szefostwa jest tylko gorzej ! Zero pomocy ze strony koordynatorki a tylko dwa dyzurne zdania jak mialo sie jakia problem tj. Witaj w swiecie Detal he he , Ale co ja mam ci zrobic ! Wszystko na glowie dwoch zatrudnionych na caly sklep osob ! Praca po 12 godzin i to czasami po kilka dni ! A roboty tyle ze po 160 godzin na etacie i po 120 charytatywnie ! Zlecenie zadan do wykonania ktore potem jak sie okazuje nie potrzebnie ! Bo albo nie trzeba bylo tego robic albo robi sie to jeszcze raz od poczatku ! Brak mozliwosci robienia nadgodzin ! A jezeli w jednym miesiacu jakims cudem ci sie uda to zaraz w nastepnym ci to wyrownaja ! Zwariowany system z ktorym ciagle wychodzily jaja oczywiscie zglaszane za kazdym razem ! St kasy i manko z kosmosu to juz bez kom ! Potem inwentura i przebudowa sklepu w 3 dni ! Chaos , (usunięte przez administratora) , kurz ! Spadajacy sufit , zwarcie w inastalacji , ciagle problemy z alarmem ! Zdarzaly powroty o 23 czy 24 bo sie nie uzbroil , ochrona dzwonila ! Po calym chaosie jak gdyby nigdy nic otwarcie sklepu , wszedzie kurz , klejaca lada , brudne blaty , nie umyte podlogi , nie rozpakowany towar , kabel ciagnie sie przez pol sklepu brak przejscia na zaplecze ale to nic na koniec gwozdz programu na srodku sklepu wystajacy z podlogi kabel , zaizolowany tasma i to ten sam przez ktory bylo cale spiecie ! Brak klimy , wlaczonych 10 lodowek , goooraco , drzwi nie mozna otworzyc bo panowie daszek wlasnie demontuja przed wejsciem !! Dnoooo ! Malo tego to po 3 dniach zapierdolu po 12-14 godzin ostatnimi silami otwierasz sklep chociaz wcale nie chcesz ! I nie mozesz doprosic sie zeby moc isc odpoczac baaaa nawet nie mozna liczyc na jakas 2-3 godzinna przerwe ! Nie chcac byc dalej tak traktowanym , robisz pierwszy krok i chcesz sie zwolnic ,skladasz wypowiedzenie i wychodzisz ! Najpierw chore tel , potem grozby potem zastraszanie ! W nagrode za dobra prace dostajesz dyscyplinarke , i nagle wychodzi na to ze to wszystko co robiles do tej pory przez 4 miesiace to robiles to zle ! Za cale serducho , sile , czas i energie traktuja cie jak smiecia ! Takie podziekowania ! Zeby tego bylo malo w maju nie ma ani wynagrodzenia za kwiecien ani ekwiwalentu za urlop , kompletnie nic ! Odradzam no chyba ze bd sie zgadzal na wszystko , przytakiwal itp ! Bo do poki jestea z nimi , siedzisz cicho , nic nie mowisz i ba wszystko sie zgadzasz to jestes ok ! Problem zaczyna sie jak masz swoje zdanie i chcesz walczyc o to co ci sie nalezy ! I jak chcesz odejsc ! Ehhhhh szkoda gadac .....

Gabriela

@Krystian1988, rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Za nadgodziny przysługuje Ci wynagrodzenie lub odebranie wolnego dnia. Powinieneś porozmawiać o tym z przełożonym. Czy widzisz jakieś pozytywne strony tego zatrudnienia? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje miedzy współpracownikami? Przysługuje Ci pakiet socjalny? Mam na myśli bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Twoje informacje będą bardzo pomocne dla osób poszukujących pracy.

Krystian1988

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie ! Manka z kosmosu, brak w zdrapkach, nadgodziny ani nie wypłacane ani nie można odebrać. Bezczelność ze strony kierowniczki, praca po kilka dni pod rząd po 12h. Brak klimatyzacji na sklepie, pytanie o czajnik do zaparzenia kawy i herbaty sami mamy sobie kupić., jakoś trzeba te 12h wytrzymać w sklepie. Dzwonienie w dni wolne żeby przyjść za innego pracownika do pracy. Nie polecam nikomu pracy u Detal Partner.

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Detal Partner sp z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

łukasz

@Monter, chyba czegoś nie rozumiem. Skoro to forum, to chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć. Nawet ktoś, kto niestety pisze caps lockiem :) pozdrawiam.

XYZMMMMMM

Żałosne są te opinie ....., A CO POWIECIE NA TO JEŚLI PRACOWNIK PRACOWAŁ W TEJ FIRMIE BYŁ OSOBA UCZCIWĄ, LOJALNĄ ,I TYLKO TYLE ŻE POTRAFIŁ POWIEDZIEĆ SWOJE ZDANIE , ZOSTAŁ ZWOLNIONY .... NIGDY NIE LICZYŁO SIĘ JEGO ZDANIE, ZAWSZE WSZYSTKO ROBIŁ JAK NAJLEPIEJ ALE I TAK SZEFOWEJ NIE SZŁO DOGODZIĆ; W FIRMIE ZNAJDUJĄ SIĘ OSOBY KTÓRE CHOĆ BYWAŁY RZADKO NA SKLEPACH TO I TAK MOŻNA ICH ZALICZYĆ DO WYROZUMIAŁYCH OSÓB I POTRAFIĄCYCH ZMOBILIZOWAC PRACOWNIKÓW DO DALSZEJ PRACY ,JEŚLI KTOŚ IDZIE TAM DO PRACY TO NA WŁASNE RYZYKO.

A ja polecam. Jeżeli ktoś kradnie i wpadnie to nigdy nie będzie zadowolony z szefowej ani z pracy. Ja pracuję już piąty rok i jestem zadowolona zarówno z szefowej jak i zarobków oraz atmosfery.

Zostaw opinię o Detal Partner sp z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Partner sp z o.o.