Opinie o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Detal Partner Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Detal Partner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detal Partner Sp. z o.o. w Koszalin

p

Masz umowę na pełen etat , wypłata na czas, premia zależy od czystości sklepu (nie chodzi tylko o mycie podłogi),wiedza o alkoholach ,szacunek i lojalność wobec szafa i kierownika ,ja ze swoją kierowniczką nie mam problemu zawszę mogę do niej zadzwonić jak mam problem .Szefowa jak każdy szef czasem krzyczy ale nie wyzywa nas czasem żuci mięsem ale jakoś nikt nie robi z tego afery każdemu się zdarza prawda . ja nie mam z nią problemu .

śmieszka

witam serdecznie ja pracuję w takim sklepie pomad 2 lata i nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi jeśli jesteś nie uczciwy ,kłamiesz , masz lepkie ręce to wylatujesz.Nikt nie lubi być okradany prawda!Wypłatę mam na czas ,a jeśli chodzi o premie to 50 zł dostałam może 2 razy a to dlatego że było manko po sezonie ,może nie jest to 500 zł ale 250zł ,300zł to zależy od wielu rzeczy .Szefowa jest wymagająca ale to chyba normalne jeśli ma się tyle sklepów nie bywa u nas często i oczekuje że będziemy robić to co należy do naszych obowiązków to chyba normalne .Musi być czysto ponieważ posiadamy w swoim szerokim asortymencie dość drogie alkohole i jeśli ktoś chce kupić butelkę whisky za 500zł to nie może być na niej grama kurzu pamiętajmy, że to świadczy także o nas .A zwolnienia jeśli jesteś naprawdę chory to nikt nie ma do ciebie pretensji i nie wywala cię na bruk ale jak jedzie się na lewiznach to już inna sprawa . pozdrowionka

A

Zdecydowanie zaprzeczam powyższym negatywnym opiniom na temat firmy Detal Partner. Pracuje tam od 3 lat i nigdy się nie spotkałem z jakiegokolwiek rodzaju poniżeniem, atmosfera panuje bardzo dobra wręcz przyjacielska, przy odrobinie wysiłku można się co miesiąc spodziewać premii a po wcale nie tak długim czasie i sumiennie wykonywanej pracy można się oczekiwać awansu. Z godzinami pracy nie ma problemu, i zawsze można się dogadać co do jakichś zmian w grafiku oczywiście z wcześniejszym uprzedzeniem. Nie spotkałem się też nigdy z wyzyskiem a jak już napisałem pracuję w firmie od dłuższego czasu. Jestem zadowolony z naszej współpracy a niedowiarkom polecam sprawdzić. Pozdrawiam pierwszą panią i życzę powodzenia jako pracownica biedronki.

Powiem szczerze, że dobrze dowiedzieć się z takiego portalu o swojej szefowej i zarobkach:) nie wiedziałem, że w firmie Detal-Partner nie ma premii, jest się wzywanym do pracy na wolnym czy niemile traktowanym:) oczywiscie wszytsko jest to bzdurą i nie pisze tego ze względu na to, że pracuje bo moge powiedzieć szefowej czy kierownikowi, że jest coś nie tak:) premia-za dobrze wykonywana prace jest co miesiac. wzywanie do pracy na wolnym-bzdura kompletna, atmosfera-trzeba sobie samemu wypracowac:) a jezeli ktos jest zadufaną w sobie osobą, to nigdy mu nie bedzie dobrze:) pani, ktora ma genialne warunki pracy w biedronce- GRATULUJE!:) moze tam popracuje dluzej:) az czekam na komentarz na temat pracy w biedronce:) powodzenia!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Detal Partner Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
nafi1

Odpowiadając na negatywne opinie o w/w firmie i pracodawcy chciałabym wyrazić swoją, patrząc z perspektywy osoby która zaczynała pracę bez większego doświadczenia, obycia w temacie, a dziś po kilkumiesięcznej współpracy mająca pozytywny stosunek zarówno do pracy jak i zasad w niej panujących. Uważam, że pracodawca jak każdy inny wymaga od swoich pracowników chociaż minimum zaangażowania i uczciwości. Jednocześnie uważam, że wymagając mobilizuje pracowników do pracy nad sobą. Jak w każdym miejscu pracy zdarzają się zgrzyty ale nigdy nie spotkałam się z poniżaniem czy wyzyskiwaniem ze strony pracodawcy. W firmie panują raczej otwarte i przyjacielskie stosunki dzięki czemu pracuję się spokojnie i przyjemnie. Nie spotkałam się również z niedocenieniem ze strony szefowej. Jak każdy pracodawca ceni sobie zaangażowanie i chęć działania za które rzeczywiście się odwdzięcza. Wiadomo, że wysokość premii zależy od kilku czynników ale przy odrobinie zaangażowania miło jest otrzymać premię jako dodatek do pensji (wypłacanej zawsze na czas). Dodatkowo praca w systemie zmianowym stwarza dość elastyczne warunki zatrudnienia - jestem osobą uczącą się i jak długo pracuję nie miałam trudności w dopasowaniu terminów zjazdów z pracą.

kacha

a jakie sa zarobki na PH????? wie ktos?

Zostaw merytoryczną opinię o Detal Partner Sp. z o.o. - Koszalin

Detal Partner Sp. z o.o.