Opinie o Luka Ciechanów w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Luka Ciechanów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Luka Ciechanów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luka Ciechanów w Ciechanów

Klocek

To mówisz że troche sie uspokoiło ??Bo z tego co wiem to raczej nigdy nie mozna było mówić o spokojnej pracy. A co powiesz o zwolnieniach czy to na montażu czy na wysyłce czy nawet na hali? O wypłacaniu kasy na raty? O braku zamówień lub o delegowaniu ludzi do pracy w innych zakładach albo o wysyłaniu na bezpłatne obowiązkowe urlopy?

Klocek

Hmm z tego co wiem to żadnych przyjęć nie ma obecnie. Zwalniają w całej hali a jak nie zwalniają to wysyłają na przymusowe urlopy. Zreszta jak Ci pasuje zatrudnienie na miesiąc lub otrzymywanie pensji w ratach nie wiadomo kiedy to próbuj. Telefon jest na ich stronie Luka Group.

Leon669

Zakład jest tak stabilny...że chyli się ku upadkowi. Mało a praktycznie zero zamówień. Pracownicy są ciągle odsyłani do innych zakładów bo pracy nie ma. Niedawno wysyłano na przymusowe urlopy, teraz są spore zwolnienia. Płacą marnie i na raty. W zeszłym miesiącu zapłacili w dwóch ratach(pierwsza 500 zł, obecnie pracownicy dostali po 300 zł. Na wakacje się ma i na sobie sie nie oszczędza(wyjazdy zagraniczne, kominki, urządzanie domu, zakup nowych aut) a na pensje dla pracowników to już nie ma. Firma upada przez złe zarządzanie i brak zainteresowania sprawą rozwoju firmy. Zamiast inwestować to wyciąga się z firmy. Sprzedaje się najlepiej zarabiające maszyny a potem jest szczękanie zębami że nie ma czym pracować. Ogólnie totalna porażka.

Klocek

Teraz przyjeć nie ma a raczej zwolnienia i to spore

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Luka Ciechanów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Klocek

Zarobki takie są a raczej były na najniższym stanowisku. Obecnie to już równia pochyła bardziej przy końcu. Firma upada, są zwolnienia, ludzie boją się o własną pracę. Cóż maja poradzić skoro niektórzy całe życie w jednej firmie.

Klocek

Zarobki to 1680 zl a teraz to i tak nie wiadomo czy nie zamkną bo zamowien nie ma. Ludzi na urlopy bezplatne wysylają i pol etatu wciskają. Ogolnie wyzysk i malo placą.

bolo
@Klocek

chlopiepo co siedzisz tam za 1680zl wez torbe i za odre masz ponad 2000e netto na zycie 300e wydasz jest kasa jest tam roboty w brud nawet smieciarze co jezdza i zbieraja pojemniki to 2400e do reki maja

bystry

guzik prawda jkawytargujesz to masz tam przyszlosc to numeryki cnc na korbe jakie maja to przezytek no ale ludzie chca zaronbic zeby jakos egzystowac jak dadza to co musaza oplaty zrobisz i ledwo an zycie starczy te 1200 jak niema troche porobi i ucieka nawarszawe lub dalej znajomy wybyl do poznania otrzymal we firmie 6800zl natomiast zeby plynnie znal jezyk angielski w mowie i pismie no to 9000zl wiec o czym my tu piszemy tu co musza jak troche po weszysz to masz kase przyjemnej pracy

bystry

jest za duza roznica placowa miedzy pracownikiem fizycznym a umyslowym zarobi robol toco musicie dac 1680zl a inny 8tysiakow i jak tu sobie samopoczucienie psuc bulwersacja

ula
@bystry

henryk praca ma przynosić wymierne korzyści materialne, a zarobki w tej firmie to dno totalne, koledzy w pracy ok, ale właściciele to zwykli wyzyskiwacze na czele z szefem produkcji ajtujem, omijać szerokim łukiem chyba , że ktoś lubi pracować charytatywnie

bystry

sprortownie net tak zrobil 25zl spawacz ma z wszystkimy uprawnieniamy i stazem pracy min 5 lat

bystry

no ktos czyta dac zarobic beda mieli ludzi przez plot u sasiada wiecj maja do reki na prototypowni maja 6000zl do reki pozostali róznie

papa

na rachunek to niech sami robia co z tego mam

bystry

ba maszynista na elektrowozie do reki otrzymuje 3800zl mam sasiada jest kierowca na ciezarowce w ciechanowskiej firmie pracuje do reki ma 5200 zl natomiast co siekawe jest ubezpieczony i skladki zus od najnizszej teroche sie bulwersuje ale za kase jezdzi w obrobce te 20zl na godzine to moze juz byc starczy na to t na tamto ale za najnizsza to niech sami sie wezma za robote chca miec prtacownika czy niewolnika

bystry

godziwe godziwe 1680 to co musza ustawowo za malo warszawa oferuje 2800 do 3200 hotel do tego

bystry

pracowalem tam wspanialy zaklad zarobek przecietny ale za robote zlecona od klienta to kasuja aaaaa gruby portfel musi miec a ludizom to co musza to placa za dokladna prace ludzie powinni troszke wiecej zarabiac bo to z duzym doswiadczeniem ludzie pracuja i poznali tajniki obrobki skrawaniem tego sie nie zdobywa w szkole to lata praktyki tez robia praca w roznych zakladach staz staz staz i dobra kadra techniczna troche sie musza doszlifowac do obecnych standartow zyciowych sam zaklad to polecam ambitnym ludziom super

lulu

wiadomo ze wymogi sa ale za taka dokladnosc to przydala by sie troszke wieksza waluta bo na miotle tez maja 1200zl jak widze to wszyscy jednakowo traktowani zaklad owszem dobry stabilny sa male zgrzyty ale idzie wytrzymac pozdrawiam

sep

(usunięte przez administratora) z takim systemem jeszcze bat do reki i jak w sredniowieczu ot taka przyszlosc

lulu

kasa to co musza to dadza minimum do reki a wymogi masz wprawe i duza praktyke to tak duze wymagania czujnik zegarowy katomierz uniweralny tolerancja do sekund 0,01 to podstawa tolerancji

jan

dobry zaklad jeszcze kasa wieksza jak by byla

lulu

a z piotrem z jeszcze sie bije

Zostaw merytoryczną opinię o Luka Ciechanów - Ciechanów

• Jak się pracuje w Luka Ciechanów?

Zobacz opinie na temat firmy Luka Ciechanów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luka Ciechanów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Luka Ciechanów