Opinie o Luka Ciechanów w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Luka Ciechanów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Luka Ciechanów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luka Ciechanów w Ciechanów

baniak

szukaj se nowej roboty kasy niema kredyt biora

kimono

malo roboty sie czyni mało zlecen oj cieniutko zapowiada sie dalszy los beda chyba uszczuplali załoge kryzys kryzys jest blisko

Baniak

Bieda z robotą, wszsytko stoi, brak organizacji. Bieda jest taka że jak kaczki nad zakładem lecą to nam chleb rzucają

baniak

nie ma kasyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy na wyplate na co masz liczyc baniakuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Luka Ciechanów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Maciek

Czy są jakieś kruczki w umowie czy warto podpisać ?

Wafel Króla
@Maciek

Umowa jest spoko. Troche juz pracuję więc możesz spokojnie podpisywać.

kolowrotek

na cnc to z doswiadczeniem kupili nowecze cnc szkola uruchamiaja ale to gosciu z praktyka musi juz buc kasy za duzo nie dadza ot co musza jak masz troche praktyki to warszawa tam i kasa i wiecej wiedzi zdobedziesz

kolowrotek

kasa wieksza i ludzie sa a nie jada warszawa

baniak

borykaja sie z praca coraz miej jest zlecen ale dla czego nie zajmuja sie handlem stalą maja plac wen parking przed biurem zlikwidowac zrobic sprzedaz stali zbrojeniowej ksztaltownikow to stali gatonkowej maja mozliwosci ba nawet z hralewa kostke brukowa handel handel i kasa jest no trzeba podpowiadac nie idzie tak to inaczej odraniczyc ludzi w biurze po co maja piedzic w stolki na maszyny maja komputery zalatwia wszystko patrz po 2 stronie w koptrans tam samochodow pracownikow na placu nie ma stoja z tylu w bocznej drodze plac dla firmy tu w luka od ulicy stal kostka widok dla ludzi czlowiek jak zobaczy to kupi interes sie kreci polecam

gosciu

fm luka to bardzo dobry zaklad stym ze kierownictwo podchodzi tak jak za komuny pracuja inteligentni ludzie jedynie[usunięte przez admina]by wszedł pewnym osobom taki 2 licowy zhlopie mow co cie boli razem rozwiążemi problemi

bolo
@gosciu

o zwietach co dostali po 100zl nie pisza zlikwidowany zapis zostal nie wygodny no wiec po 100zl w lg 1700zl na czym to polega znak zapytania ot dziady

baniak

no na swietata prezes na stolowce dal koperte z opladkiem zyczeniamy karta wigilijna i 100zlotych na wodeczke oj oj stopa finansowa sie poprawila a wy tu narzekacie ze kasy nie ma tylko pracowac w innych firmach dostali po 500zl 700zl 1500zl w lg nawet 1700zlociszkow mikolaja a w luka 100zlotych czy sie pomylili a moze to za ubiegly rok co obiecal na stolowce i nie dal oj dziady dziady i to warszawa wstyd mnie za krawaciarzy

lukman

omijać lukę szerokim łukiem, firma płaci grosze pracownikom, który fachowiec od obróbki skrawaniem zarabia tam 5 000 netto? Praca monotonna, zero szans na rozwój i pensje głodowe, szkoda czasu.

jakotako
@lukman

dziesiatego kase wuplacilli ale miejsza oco w tym chpdzi ja chynba sie bede ewakuowal z tej firmy dziadowstwo na calego kasa miejsza za taka prace sztuki schodza wysyłka jest a wyplata miejsza ot madrale jade na warszawe szukac platnej pracy zeby 3500do reki nei zaronic masz 2250 strasza jeszcze ze obniza premie a hhhhhhh steczlka z taka firma kilka kilometrow dakej a przynajmiej wiecej waluty na koncie sami niech stana na maszyny zlomowe i skrzybia sztuki juz tego gown anie polecam

jak zwal tak zwal
@jakotako

kasy nie ma numeryk zakupili dzis rozladunek na hale zwalniamy sie jedziem na warszawe jest tam praca ik asa tu nie maa waluty ewakuacja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i skok ze spadochronem

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Luka Ciechanów?

bolo

chlopie zostaw tych dziadow w spokoju oni kasy nie maja sa zwroty w przekladni dzis 60sztuk kompletow powrucilo na reklamacje ludzie sa z lapanki do pracy przyjmowani bez zawodu np listonosz to jakis po humnistyce itd wyplaty sa przeciagane mowa o 10 kazdego miesiaca a wyplata jest ok 20 ludzie zwalniaja sie uciekaja do innej firmy urlopow nie masz dziadujesz o wolne a do cho le ry maszyny zlomowane trudno sie pracuje taka jest opinie pracownika nie liczcie na kokosy w muzealnym warsztacie zwalniam sie i ide do innej firmy kierunek warszawa szkoda czlowieku twooich nerw i czsu kasy tu nie maaaaaaaaaaaaaaaaa

Jaka umowa obowiązuje w Luka Ciechanów podczas okresu próbnego?

PrezesLuki

Umowa zlecenie przez 3 msc a potem umowa o pracę na czas określony. I takie przedłużanie umowy do nie wiadomo kiedy.

belmondo

metal tech obok jest wnuczek poszedl tam pracowac kasa w terminie jest

Prezes Luki

Ciekawe czy chłopaki robiący na umowę śmieciowa dostali wypłaty ?? Znając życie można śmiało powiedzieć że pewnie nie i że będzie poślizg. No bo młody łysy musi mieć kasę na nowe opony do roweru albo kasę na chatę w Nadarzynie.????

Tuptuś xd

Nooo i to rozumiem. Pensja przed świętami była, premie wypłacili....firma cudo. Mmmm nic tylko pracować.???? A wy narzekacie. Gdzie wam będzie lepiej?

Szybki Lopez

Koniec miesiąca a obiecanej premii jak nie było tak nie ma. Robią sobie żarty z ludzi którzy i tak mają mało ale dla nich pracują. Sami tylko sobie wypłacają i tylko rozliczają robotę.

Baniak z piętra
@Szybki Lopez

1 kwietnia. Nikt nie dostał premii, nawet żadnych pogłosek nie ma, znów firma zrobiła sobie kawał z pracowników.

Łysy

Zgadzam się, wciąż nie ma obiecanej premii, nawet wypłaty. Kredyt biorą żeby pracownikom po 200 zł premii dać. Poza tym co tu za fachowcy pracują. Przychodzi prezes i pyta co jest robione, nie potrafi niczego nazwać nie wie co jego firma produkuje. Cała ta firma nadaje się żeby to gdzieś zgłosić, choć w obecnej sytuacji wirusa może być ryzyko. A z resztą wypłaty i tak nie ma więc...

jka zwal tak zwal
@Szybki Lopez

no teraz to masz wyplate i premie ho ho ho wspaniale chura aaaaaaaaaaaaaa wiosna coraz blizej szczaw bedzie i kaiory tez troszeczke

Wkurwiony Stefan.

No jakąś kuraw masakra. Ten zakład to katastrofa jakich mało. Kiedyś płacili ochłapy,jak ja to mówię po 1000zł a teraz każdy co pujdzie się zapytać o swoje to jest jedna z góry ustalona gadka że już przelane. No ile (usunięte przez administratora) może iść przelew jeżeli przelej ci 8 a przychodzi 14 i kasy niema. Czyste (usunięte przez administratora) Nie dziwię się że nikt tu nie chce robić.

ferbur
@Wkurwiony Stefan.

ostatnio 13lutgo z poslizgiem kasa wplynela obiecuja premie a na wyplate nie maja waluty maja tupet wiosna idzie ruszamy dalej gdzie jest wyplata na cazzas stazowe jubileuszowe maszyny zostana dla presesowo

Grzegorz
@ferbur

Czy sytuacje z opóźnionymi wynagrodzeniami zdarzały się już wcześniej? Długo pracujesz w Luce Ciechanów?

Baniak z piętra
@Grzegorz

Taaak, co miesiąc. Wypłaty są zazwyczaj nie na czas i w ratach. System premiowy zrobiony tak że o wszystko można się uczepić dzięki czemu premia w przypadku najniższej krajowej nie przekroczy 200 zł bo zawsze będzie o co obciąć. Teraz nikt nie ma 100 procent, nikt nie zasłużył

BrygadzistaLuki
@Baniak z piętra

Zacznijmy od tego że póki co o żadnych premiach można tylko pomarzyć. Były naliczane i do chwili obecnej zero wyplat naliczonych premii.

Jakie wartości są cenione w Luka Ciechanów?

Znajomość z rodziną zarządu

SaganDzban

(usunięte przez administratora) To co robią przechodzi ludzkie pojęcie. Zwykłego pracownika mają za nic mimo że to my na nich pracujemy. Niech zrobią więcej kierowników i dyrektorów.

@SaganDzban

Dokładnie, do tego brak ogrzewania. Na górze ciepło a na hali niedługo chłodziwo zamarźnie przy tokarkach

ferbur
@Łysy

no jest zimno a zwlasza po niedzieli jak w lodowce piec misza pstawic lub koksownik ale wypowiedzenia dostali ludzie do konca roku w przyszlosci bedzie ocieplenie w domu moze bedziemy w ciepelku zmarzlina nie grozi

york

ponownie wyplata jest dzielon a 1000zl a dalej hohohoooo

TokarzMarynarz
@york

Oj tam to normalka w tym zakładzie. Był czas przywyknąć. Poza tym nie jest źle. Tak wszyscy narzekaja a i pracują.

@york

1000 to i tak dobrze wiele osób wogóle nie dostało

Zostaw merytoryczną opinię o Luka Ciechanów - Ciechanów

• Jak się pracuje w Luka Ciechanów?

Zobacz opinie na temat firmy Luka Ciechanów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luka Ciechanów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Luka Ciechanów