Opinie o Luka Ciechanów w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Luka Ciechanów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Luka Ciechanów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luka Ciechanów w Ciechanów

Emilia

Na stronie zamieszczone jest ogłoszenie ,że poszukują do pracy Operatora maszyn numerycznych. Jak wyglądają obowiązki na tym stanowisku? I czy jest szansa zatrudnienia bez doświadczenia?

kogut

duzym krokiem zbliza sie 10 pazdziernika wyplata bedzie kasiorka albo i nie jak w poprzednich miechach szukam sobie innej fuchy niech se madrale sami robia i stana na maszyny coraz miej ludzi juz robi zostana emeryci co im za lipiec wisza kase za prace niech za ppie rda laj a az wiecie co glupich nie zaluje siemka

NickBezgłowy
@kogut

Ile byś nie robił to zawsze bedzie za mało i nie na czas. Swoich rozliczeń nie pilnują ale do ludzi pracujących się przyczepiają. Zawsze za mało kasy ile by nie było. Ta firma była jest i będzie totalna porażką. Niedługo nie będzie miał nie tylko kto uczyć ale i kogo uczyć.

bystry

spawacz u przez plot ma 15zl na godzine a ze stazem i aluminium kwasowka 25 zl na prototypowni jak wyzej 250tys na reke maja srednio pozostali sa i tacy co 9,5zl maja na krajalni

mmm
@bystry

cedrob ludzi sciaga do pracy proponuje 4600zl brutto miesiac wiec po co siedzis z w luka pare metrow dalej jest kasa tel cedrob 795133062 236750479 kadry

Wysoki

Pracowałem tam trochę i powie szczerze zarobki jak zarobki atmosfera na hali bardzo dobra ale już na dziale montażu jest brygadzista który nie ma szacunku do drugiego człowieka zachowuje się gorzej jak człowiek ze wsi i te jego teksty

Jackowski81
@Wysoki

Oj tam w każdej firmie znajdą się lepsi i gorsi ludzie. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Najważniejsze mieć odpowiednie nastawienie i traktować to tylko jako pracę poza tym przecież nikt nie każe Ci tam dzieci chrzcić. ;)

Szybki LOPEZ
@Wysoki

Też tam pracowałem przez jakiś czas, między innymi właśnie na montażu i z przykrością stwierdzam że tam nie ma z kim pracować. :( Poza tym akurat ten dział był zawsze traktowany jako kara. Jak nie było co robić na hali to zawsze szło się właśnie na montaż postukać młotkiem.

Emilia
@Szybki LOPEZ

Czy praca jest ciężka fizycznie? Jest szansa zatrudnienia na zasadzie przyuczenia? Czy jednak doświadczenie jest wymagane? Z góry dzięki.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Luka Ciechanów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Klocek

To bardzo proste do zrozumienia. Skoro firma podniosła stawki to czemu wszyscy pracownicy dostali kolejny miesiąc wypłatę w dwóch ratach? W zeszły miesiącu 500 zł potem resztę a w tym miesiącu już tylko po 300 zł? Najlepsze jest to że wg umowy płatne miało być DO 10 każdego miesiąca a tu akurat nikt nie śpieszy się z wypłatami. Ludzie maja kredyty do spłacania, rodziny ale to nikogo nie obchodzi. Zresztą i tak firma RafMet szykuje się do przejęcia reszty hali, której spora część już kupiła. Więc nie wiem skąd te info o podniesieniu stawek??

Klocek

A może jeszcze konkretami co do wynagrodzenia. Na początek rozpoczęcia pracy nawet zwykłego pracownika hali umowa tzw. śmieciowa której nikt prócz dyrekcji nie widział i 11 zł (9.40) Potem po 3 miesiącach próbnych trzeba samemu pisać prośbę do dyrekcji o możliwość dalszej pracy w tej firmie (dziwne).A nawet jak ktoś się stara to nie ma co liczyć na podwyżkę bo ciągle nie ma pieniędzy. Odmowy dostają nawet osoby które pracują tam kilka ładnych lat. Odpowiedź jest taka sama"jak się nie podoba praca za taką stawkę to znajdzie się ktoś komu taka stawka będzie odpowiadała" I tak z jednej strony mówi się że firma w ciągu roku miała milionowe obroty, a tu nagle nie ma pieniędzy na wypłaty i trzeba maszyny sprzedawać. Zresztą Panie Jm nie trzeba mi wierzyć(twierdząc że to moja wyobraźnia) wystarczy porozmawiać z ludźmi którzy tam odwalają robotę.

@Klocek

widzę że ty jednak tam pracujesz piszesz że tak żle to czemu się nie zwolnisz ?

Klocek

Nie muszę tam pracować żeby znać realia tego zakładu.

@Klocek

Potwierdzam. Tam tak jest.

Alicja

@towarzyszPRLu, czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na jakieś dodatki? Mam tu na myśli premie, szkolenia, ekstra płatne nadgodziny lub pakiet socjalny? Jako pracownik z dłuższym stażem napisz kilka słów o atmosferze w pracy i relacjach z przełożonym. Czy są według Ciebie satysfakcjonujące? Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla nowych pracowników.

Yoda
@Alicja

To może ja odpowiem. Tam nie ma ani jednej rzeczy która wymieniłeś/as. Baaa i do tego umowa zlecenie.

Witold
@Yoda

Dziękuję za Twoją odpowiedź. Może mógłbyś napisać jeszcze, jak wyglądają warunki zatrudnienia z Twojego punktu widzenia? Czy mając dłuższy staż pracy można negocjować rodzaj umowy i zmienić swoją umowę ze zlecenia na czas nieokreślony? Jak wygląda sytuacja z obecną rekrutacją? Czy firma zatrudnia nowych pracowników?

Yoda

Największe dziady w Ciechanowie. Warto przyjść popracować miesiąc, nabrać rozumu i uciekać. Młodzi ludzie, tam każdy dzień to dzień stracony. Nie dajcie się omamić głupimi gadkami.

Alicja

@mm, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy. Gdybyś mógł dodać jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym użytkownikom tego wątku szukającym zatrudnienia? Na stronie firmy http://lukagroup.pl/praca/pl/ jest ogłoszenie o pracę na stanowisko operator maszyn numerycznych. Można aplikować bezpośrednio na podany na stronie adres.

mm

zaklad pod wzgledem techniczny to super wspanialy doswiadczenie z zakresu obrobki skrawaniem mozesz zdobyc wspaniale maszyny stare bo stare ale wiele problemow ludzio rozwiaza zreszta to specjalistyczne maszyny do kol zebatych co do pracownika to troche praktyki musisz miec doswiadczenia czytac rysunek przyrzady miernicze a zwlaszcz katomierz uniwersalny mikrometr srednicowka 3 punktowa ot cala filozofia zarobek za czasow prl podobno byl dobry natomiast teraz to nie orientuje sie trzeba by bylo zajrzec tam i sie dowiemy mnie osobiscie to zaklad podoba sie duza mysl techniczna pozdrawiam

Alicja

Na stronie internetowej firmy luka ciechanów pojawiło się ogłoszenie o pracę. Firma poszukuje operatora maszyn numerycznych. Ciekawa jestem, czy mógłby ktoś napisać jak ocenia atrakcyjność tego stanowiska i na jakiego rodzaju profity może liczyć osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji.

towarzyszPRLu
@Alicja

To ogłoszenie jest dawno nie aktualne. Zarobki na przyuczeniu to minimalna krajowa, a po przyuczeniu 15zł brutto albo i nie, czyli 2400 zł brutto, czyli 1700zł netto. Trzeba posiedzieć tam wiele długich lat aby mieć tam jakieś sensowne pieniądze.

Czy firma potrzebuje pracowników, może ktoś podpowie.

Czesiek
@Adam

Złóż CV na miejscu.

Czesiek

Na plus: dobra atmosfera, brak presji, ludzie w porządku, szefostwo ok, zarobki wyższe dla tych co potrafią coś zrobić i mają możliwości zdobywania doświadczenia, dobre dla początkujących na maszynach aby zdobyć podstawowe doświadczenie Na minus: niskie zarobki (dla początkujących w zależności od stanowiska przez bardzo długi okres i dla wielu innych doświadczonych), brak inwestycji, remontu, stagnacja, maszyny których już chyba nigdzie nie używają Firma ma swoje zalety i wady. Zależy kto czego szuka. Wnioski można wyciągnąć samemu.

Rozjebany przez system

A więc powiem tak zapier....sie tu bez żadnej motywacji krótko mówiąc jak ktoś tu trafi to niech lepiej z tad spier....bo zmarnuje tu swoją przyszłość. Nikt cię tu nie doceni,no chyba że jesteś typowym kur... Lizusem (usunięte przez administratora) to może Ci się uda zabłysnąć ale jest tu już kolejka więc próbuj. Co do podwyżki to nie licz na to że ktoś ci ja zaproponuje. Będziesz dymal 10lat to nikt ci jej nie da. Ale jest tylko jedne wyjście. Trzeba się zwolnić to wtedy ci napier...50gr i każą siedzieć cicho żebyś się nie chwalił. Ze statystyk wiadomo że w tym zakładzie zarabia się na mniej w Ciechanowie to jest robota dla imprezowicza który lubi się pobawić mnie na trawę i alkohol ale nie dla kogoś kto kur... Ma rodzinę bo z takimi chujo...zarobkami to musi dorobić zbierając puszki w parku. Jeżeli chodzi o premnie, to jak się ktoś zapyta to mogę powiedzieć co to kur....jest tu nie ma czegoś takiego. Socjalne na poziomie mniej niż zero jak to śpiewa zespół kombi dobrze ze dzieci jeszcze dostają paczki na święta bo to by była kompletna tragedia.

Kaszleusz
@Rozjebany przez system

Potwierdzam. + tej pracy tylko taki że nie ma presji nie wiadomo jakiej.

?

Luka to wyzyskiwacze, szukają taniej siły roboczej. Ściągają pracowników z Ukrainy, dając im mniej niż najniższa krajowa. Chociaz nawet oni zaczynają się stawiać

rumcajs
@Anonim

Im płaci pośrednik Jest nim ukrainka i polak a stawkę mają tako jak wszyscy tylko ich goli pośrednik

@rumcajs

Tylko szkoda, że pośrednikowi płacą 14zł a pracownikom zatrudnionym na umowę 13 a nawet 12.50 na godzinę

Alicja

@Klocek - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Luka ciechanów? Czy aktualnie firma przyjmuje nowych pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowisko?

Alicja

Luka ciechanów poszukuje kandydatów na stanowisko: operator maszyn numerycznych - http://www.lukagroup.pl/praca/pl/ Zainteresowani ofertą?

@Alicja

Niestety ta oferta jest dłuuuugo nieaktualna gdyż wszystkie maszyny CNC są obsadzone. Poza tym z tego co mówił Pan prezes na ostatnim spotkaniu brygadzistów, to przyszłość tej firmy jest w stażystach i emerytach :) śmiech na sali. Zresztą wystarczy sobie porównać zarządzanie Luki i firmy która jest obok. Na domiar wszystkiego prezes jakiś czas temu powiedział że w tej firmie pieniędzy nigdy nie będzie. No i się sprawdza. O premii można pomarzyć mimo że ludzie zapierdzielają jak barany.

kkkkkkk

zaklad to byl dobry za czasow xxx natomiast zeby byl konkurencyjny to maszyny numeryczne cnc zachod to ma wyprzedzil polske o 50lat tam leci produkcja stawiaja nowe hale produkcyjne tam jest przyszlosc ludziom placa kase jk sie dogadasz to masz 17e do 25e brutto na godzine i jak siegna do pracy to trzymaja go rekoma zeby przyjechal nastepnego miesiaca dadza zarobic tam jest praca jest kasa

bystry

jka widze i krece sie tu i tam za praca to (usunięte przez administratora) niema roboty pisza oferuja w angielsikm jezyku cos tam a jak sie zglosisz to oczy robia pisz a zeby pisac w styczniu po nowym roku chyba ppoza odre ruszam wstydze sie za ten kraj jaruzelski ze swoja swita ro z pir dolil ten kraj to juz bylo od 1970r lata 1980 solidarnosc umocnil sie wojskowymi stan wojenny pioretiet pod koniec lat 80 okragly stol magdalenka zaklady zniszczone rozsprzedane reszta to sma upadla tajne sluzby rzadza dobrze sie trzymaja na stoleczkach obstawili sie biurokracja komunistyczne spadki a reszta ho ho ho zachod zalewa swoimy towarami biedronki lidle i inne supermarkiety zero zakladow pracy niedawno w ciechanowie upadl cot na sienkiewicza przechodzilem tam to dach z walaja z hal produkcyjnych poligrafie zrownali z ziemia ogrodzenie aby istnieje tak bedzie i z pozostalymi nie nie tu chleba nie ma mowia ty ni patriota a jak do gara nie mas zco wlozyc to myslisz o patrityzmie idziesz z achlebem juz polowa polski jest na emigracji calymy rodzinamy jada zyjz na walizkach dyrektorami nie sa ale im starczy i troche po miesiacu odloza a tu nedza nedza liczysz czy starczy czy do jutra

pepo

maja co niektorzy praktyki na cnc proponuje wejsc w net strony niemiecki ofert jest mnostwo z mozliwoscia programowania i jezyk niemiecki w mowie pismie to nawet 26e na godzine placa tak to 12 e cytroen czy volswagen od razu chwyta takich ludzi po co sie nekac w tej firmie jak jest chleb za granica tylko chciec i odwazyc sie bilet eurobus tam i z powrotem 500zl na miejsce dojedziesz na 2 dzien do roboty i dutki leca pozdrawiam chlopaki nie zalamujcie sie starczy wam na wszystko i zostanie poizdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Luka Ciechanów - Ciechanów

• Jak się pracuje w Luka Ciechanów?

Zobacz opinie na temat firmy Luka Ciechanów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luka Ciechanów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Luka Ciechanów