Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

Firma jest wporzadku, szefostwo ok Podoba mi się ze się dużo dzieje I to same pozytywy

Czekajcie

nikt nikogo nie trzyma, jak nie chcecie pracować to się zwolnijcie, jeżeli ktoś czegoś nie zrozumiał to tylko świadczy o tym z kim pracujemy. widocznie pisanie i czytanie bzdur Wam odpowiada. powodzenia

czekamy

Pamiętajcie, że nie zamydlicie nam oczu żadnymi pieniędzmi, premiami czy podwyżkami. MY dalej czekamy na konkretne zmiany. Albo na lepsze z wami albo po prostu na zmianę firmy obsługującej magazyn.

prawda

Nie ma jak to nakłamać na spotkaniu , teraz sie okazuje ze juz likwiduja 300zl za nowego pracownika ale bedzie premia ktora nie jest dokladnie opisana i moze byc dalej zabrana , warunki nie sa sprecyzowane. obiecuja bo wiedza ze zaraz sezon i ludzie pojda do za granice , arpack tez sie otwiera zaraz a nowych ludzi nie widac , jakos nie wala oknami do nas. i jeszcze pilnowanie jeden drugiego zeby nie chodzil na l4 i urlop na zadanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
logo firmy Spawacz - Praca od zaraz DL
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
brodaty

Dobrze się dzieje :) Przynajmniej ludzie piszą jak jest i ja się z tym zgadzam. Ciekawe który umysłowiec napisał że przez nas samych zostajemy dłużej. To WY weźcie się w końcu za robotę. Wychodzi na to że pampers był tylko wierzchołkiem tej góry lodowej a titanic za chwilę pójdzie na dno. Do kolegi wyżej 21? Ja wyszedłem o 22:30 ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE KLIENT BĘDZIE ZADOWOLONY!! :) Już wam to mówiłem poczekajcie aż zrobi się cieplej zaczną się prace sezonowe w Niemczech a skoro nie ma chętnych tu do pracy to... Oj,ciężko będzie :) a co do tych 300 zł za nowego, wy powinniście to dopłacać już obecnym że jeszcze tu siedzą. Ale skoro wy z góry robicie ze wszystkich złodziei i montujecie bramke - sami sobie strzelacie w kolano. Zmieńcie flagi bmw przed wjazdem na napis - nie musze pisać - wy sami wiecie jaki.

nie lubię poniedziałku

odpowiedź do tego wyżej. dlaczego inni mają przez nas więcej pracy bo kierowniczek zakłada ze przy 60 osobach absencja wynosić będzie 0!!! jest to nie możliwe ale on o tym nie wie. ale jak te same osoby nie zostają a może one same muszą przyjść się zapytać czy mogą zostać w nadgodzinach żenua. A po drugie to w umowach mamy pracę po 8 godz. dziennie!!! Więc nie drażnij ludzi bo jakby wszyscy chcieli wyjść po 8 godz. to zostaliby na magazynie tylko brygadziści nowa ochrona i Cat i co wy na to nie mówiąc że dzisiaj wyszliśmy o 21.00 gdzie powinniśmy wyjść o 19.00 Pamiętajcie nie jesteśmy azjatami mamy prawo wyjść po 8 godzinach pracy. My już nie mamy znajomych chętnych do pracy bo wszyscy już tutaj pracowali a starych nie chcecie zatrudnić a chętni byli. Średnia wypłata za luty 20 dni* 8 godz.=160* 11 zł brutto =1760 brutto - 30% podatku to wychodzi 1232zł + premia którą zawsze ucinacie więc JAK ŻYĆ Kierowniku!!! to my żeby zarobić musimy zostawać w nadgodzinach porażka. Nadgodziny powinny być aby dorobić!!Nie dziwcie się że za taką kasę ktoś będzie chętny do pracy !!!

co dalej..
@nie lubię poniedziałku

"Nadgodziny powinny być aby dorobić!!Nie dziwcie się że za taką kasę ktoś będzie chętny do pracy !!! " - całkowicie się zgadzam i mam jeszcze maleńką nadzieję, że coś się w końcu zmieni zanim titanic zatonie. Zmiana kierownika wcale nie pomogła, można stwierdzić, że jest jeszcze gorzej!

poniedzialek

A do kolegi wyżej: MACIE ZROBIĆ TAK ŻEBY KAŻDY WYCHODZIŁ PO 8 GODZINACH I NIE MUSIAŁ NARZEKAĆ ŻE ZA MAŁO ZAROBIŁ! 3% PODWYŻKI? TO WSTYD SIĘ Z TYM WYCHYLAĆ !! ROBICIE Z NAS IDIOTÓW CAŁY CZAS! CO MY DALIŚMY OD SIEBIE? MY CODZIENNIE DAJEMY Z SIEBIE WSZYSTKO I UTRZYMUJEMY TĄ ZASRANĄ CEVE A WY TYLKO WYMYŚLACIE JAK NAM DOJEBAĆ ROBOTY A NIEMCOM WEJŚĆ W (usunięte przez administratora) I ŻEBY ONI MIELI MNIEJ ROBOTY!

poniedziałek

Czytam i męczy mnie te forum, ciągle komuś coś nie pasuje Chcieliśmy : -zmiany menadżera -zmiany kierownika -podwyżki -premie więc Dostaliśmy -ponadto od dziś kasa za przyprowadzonego nowego pracownika Oczywiście wciąż mało, ale co WY daliście w zamian ? dlaczego inni mają przez was więcej pracy ? - codziennie zostaję na nadgodzinach wieczorem, pomimo iż wciąż te same osoby wychodzą przed 14:00 i mają gdzieś pozostawioną pracę, za to pierwsi LECĄ pytać: "dlaczego tak mało dostali ?" Wierzę że z tym też się w końcu Uporają i oby przy takich rozprawkach nie ucierpieli niewinni.

sms info
@poniedziałek

Nadzieja matka... Nic nie zrobia bo co maja zrobic ? nie slyszales na apelu ze nie maja chetnych do pracy wiec proponuja 300zl za osobe . kto tyle z nowych tu wytrzyma ? Zostajesz po nadgodzianch to zostawaj , inni nie musza i maja to gdzies . Beda prosic ale nic nie zrobia . generalnie ratunku juz nie ma i tylko czekac...to kadra kierownicza sie obawia o stolki a nie zwykli pracownicy...

poniedziałek
@poniedziałek

Jeszcze ylko zmiana brygadzistów bo się na to stanowisko nie nadają. To że ktoś zna dobrze system to nie znaczy że ma być brygadzistą. Był pampers to im jechał i chodzili jak w zegarku a teraz się panoszą te ich fochy i mszczenie się wyjdzie im bokiem. Nie potraficie chłopaki ogarnąć magazynu to nie stanowiska dla was. Pamiętajcie, że skoro poleciał pampers to polecicie i wy. Tego wam życzę i na to czekam jak 99% pracowników bo tym 1% jesteście wy NIEROBY!

sms info

Jako ze jest duzo atrakcji i nie wszyscy wiedza zostaje uruchomiona FAKTY CEVA sms info usluga,nr tel.(usunięte przez administratora). Puszczajcie cynki albo wysylajcie puste smsy ,numery zostana zapisane Wasze ,bedziecie otrzymywac wiadomosci na bierzaco smsem , te oficjalne i nie oficjalne . To nie jest zart i pelen legal bo nedziecie tylko otrzymywac smsy ,chyba ze ktos chce sie podzielic informacjami to niech pisze i zaraz bedzie wyslane do calej grupy . pierwsze osoby juz smsy dostaly . Pozdrawiam ( nie jestem z cevy )

stopa

Jak nie umieliście docenić ludzi którzy zbierali od 800 do 1000 linii w 8 godzin to teraz doceńcie tych co zbierają po 500 bo tamte czasy już nie wrócą chyba że Niemcy zamkną rynek pracy dla Polaków. Nie liczę tych lizaków co dostawał Miłosz i Beata żenada.

premia 300

Witam Widzę że kierowniczek pomału już wymięka i nie ma planu ratunku na ten magazyn i pyta się ludzi jak to wszystko poustalać zmiany i tak dalej haha.Oj spieszcie się szybko czas urlopów blisko a tutaj ludzi jak nie było tak nie ma !!! Chyba już na stałe delegacje będą do nas przyjeżdżać. Niech dadzą tyle co w Poznaniu 17 zł i wzwyż to ludzie się znajdą a staży nie będą szukać nowej pracy !! kasa za delegację niech trafi dla nas szaraków. Ale Pan manager po piątkowym spotkaniu myśli że za polecenie tego magazynu dla znajomego i jak ta osoba przepracuje 3 miesiące to dostanie 300zł premii żal już te polecone osoby dawno się skończyły i kto chciałby polecać takie miejsce pracy. Sami powiedzieli że nie ma już chętnych do pracy chociaż nie kłamią że podań mają całą stertę!! oj Titanic zaczyna tonąć tak jak w tamtym roku i sytuacja sie powtarza co roku. Z absencją sobie nie poradzicie dajcie dość dużą premie za nie chodzenie na L4 to sytuacja się unormuje tak myśle. Pozdrawiam

komedia

No ,teraz to beda jaja od poniedzialku...zmiany i szok...dla nowego kierownika nie ma juz ratunku. Piekna praca w czwartek i piatek , oby tak dalej ...

pieknie

Taaak , co tu sie wyprawia to jakas komedia jest , grafik nowy ludziom nie pasuje a cale kierownictwo olewa to , dalej nic nowego i bez zmian , znowu puste obietnice i nic wiecej . Szkoda gadac . A brygadziscie walcza i liza tylek nowemu kierownikowi ile sie da . Nie ma pieniedzy , nowych pracownikow jakos nie widac ...

vili

W sprawie premii lub innych pytań proponuje udać się do Sta.... on z pewnością pokieruje was do kompetentnej osoby....ot taki mały ekspert

premie

Aby dowiedzieć się czemu odebrano ci premię zgłoś się do brygadzisty on wytłumaczy ci dlaczego. A ja odpowiem wam odrazu teraz bo i tak odpowiedź jest standardowa: "Bo XXX jest lepszy od Ciebie i nie możemy Cię z nim równać" wychodzi teraz występowanie przed szereg :)

wózkowy

Nikt nie chce przyjsc i nikt nie przyjdzie. Co z tego że nie ma pampersa? Jak i tak magazynem rządzą wariaci. Mało niemcom w (usunięte przez administratora) nie wejdą, a oni ich jebią z każdej strony. Za późne wysyłki? Za dużo kar? Nie zatrudnimy ludzi, nie podniesiemy stawki bo na to nie ma pieniędzy ale na DELEGACJE i POMOC UMYSŁOWĄ i ich hotele zawsze się kasa znajdzie, a póki co rozwiązaniem nadgodziny w drugą stronę. Nie będziemy pracować do nocy ale za to od rana do wieczora:) caly zmiana popołudniowa na 11? Oj nie długo zostaniecie sami.

wp

Panowie i Panie nic dziwnego że nikt tu nie chce przyjść skoro nawet tą nędzną premie ucinają!!!! Czekamy z niecierpliwością na kwitki!!! Na ogłoszenie o pracę na pół etatu to żadnych chętnych nie ma polewa na max-a czego oni jeszcze nie wymyślą

jem chipsy i chudne

O premii nie chce wspominac, wszystkim ladnie up...li w tym miesiącu...

edek
@jem chipsy i chudne

nie wspominaj ale potem się nie żal jak jesteś traktowany

czarny

może i pozostała dwójka pracowała ale ale jeden z nich został złapany na kradzieży.No ale wg.szanownej Pani Ilony nic się nie stało.W normalnym zakładzie człowiek ten byłby dyscyplinarnie zwolniony tak jak osoby będące pod wpływem alko w czasie pracy .tak to nauczył pan co zastraszał ze nieważne że człowiek pół sztywny nie przytomny ale w pracy musiał byc

czesio

Wymienić to powinni przydupasa pampersa bo pozostała dwójka normalnie pracowała .tylko przydupas donosił ,bo nic oprócz drukowania zleceń nie umiał i nie umie do tej pory .koordynator w firmie współpracującej z niemcami nie zna niemieckiego to jest ewenement na skale światową!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland