Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Szczurek jest tu panem

Brak podwyżek bo firma buduje biurowiec moze za 3lata chyba ze sie wkoncu ludzie zbuntuja ale kto jak sami przed emerytura a mlodzi uciekaja nie ma ekipy ktora by walczyla za podwyzkami

fanzone
@Szczurek jest tu panem

gdzie ta budowa???

marcin

Chciałbym się dowiedzieć czy firma szuka programistów maszyn cnc.

@marcin

raczej pomocników,

marcin
@anonymous

pomocników do czego???

Yy
@marcin

Do wyzysku

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Pracują tam osoby które nie szanują swojego zdrowia i lubią słuchać ze ciągle mało zrobili pracy. A dyrektor produkcji szkoda gadać. Za takie pieniądze w Krakowie można znaleźć prace w lepszej atmosferze.

Zuzanna

@marcin, poszukują teraz operatorów, ślusarzy, spawaczy i konstruktorów, to aktualne oferty, które są dostępne na stronie Bieżanowa. Skoro już jesteśmy w temacie samej pracy, to może odpowiecie na pytanie, które zadałam wcześniej dotyczące pracy w weekendy i urlopów?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?
mick

Witam, jak wyglądają zarobki pracowników z biura? Np administracja i logistyka?

Antek
@mick

referent coś około minimalnej, specjalista już kilka stówek więcej na rękę

Rudy
@mick

Za dużo stanowczo za dużo większość białych kasków to nieroby. Sami kierownicy i dyrektorzy wszyscy po znajomościach jest nawet cukiernik nie mający pojęcia o niczym ale jest z rodziny dyrektora (usunięte przez administratora)

aaa
@Rudy

Merytoryka: 5+ większość białych kasków to nieroby - rozwiń swoją myśl

bogie
@Antek

A inżynier na ile może dostać?

krwiopijca
@bogie

zależy: inżynier od czego, zielony leszcz czy z doświadczeniem

bogie
@krwiopijca

inżynier konstruktor/technolog/procesu, ile może dostać taki zaraz po szkole i taki z doświadczeniem

Zuzanna

@OLEK czyli okres próbny ma tylko 0,50 zł mniej niż normalny pracownik Kolejowych Zakładów Nawierzchniowych "Bieżanów"? @były operator i żaden pracownik nie ma wolnego weekendu? Niedziele też są pracujące? A jest szansa na prośbę grafikową, gdy potrzebujemy wolny weekend?

Wieloletni pracownik

Hala jest ogrzewana i przeszła termomodernizację wiec jest naprawdę ciepło.

OLEK
@Wieloletni pracownik

Mówimy o hali magazynowej nie produkcyjnej. :)

OLEK
@Wieloletni pracownik

Hala magazynowa bez ogrzewania nie produkcyjna.

@OLEK

Oki sorry

były operator

Praca jako operator cnc jest w systemie równoważnym: 12h dniówka, 12 h nocka i półtora dnia wolnego. czasem wypada ci dwie dniówki pod rząd, czasem dwie nocki, czasem dniówia+nocka+nocka itd itp. Nie masz żadnego weekendu wolnego, no chyba że jako weekend wolny zaliczasz tak, że masz nockę z piątku na sobotę. W sobotę musisz się wyspać do tej 12-13, to ci pół dnia zostaje. I tak raz w miesiącu. A tak czy sobota, czy niedziela trzeba pracować. Fajny system na określony czas. Jak jesteś kawalerem to zapomnij o weekendowych imprezach, a jak masz rodzinę to zapomnij o weekendowych wyjazdach :)

@były operator

A Ile można zarobić jako CNC operator?

Moderator

Tak takie sa zarobki 2600zl jest to ciezka praca tracisz tam zdrowie przez pyl i chalas najlepsze ze sa fylko 2firmy w polsce tym sie zajmuja a zarobik straszne

druga zmiana
@Moderator

Skoro jest tak źle to czemu ciągle pracujesz? Dla mnie rekomendacją jest fakt że pracownicy produkcji starają się zakotwiczyć znajomych/ rodzinę, a coraz lepsze fury odjeżdżające spod hali to chyba nie tylko efekt 500+...

Moderator

gaga
@Krzysiek

na łapę

Zuzanna

@Moderator a czy w związku z tym jakie macie warunki pracy w firmie Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" to są jakieś dodatki do pensji? Często za szkodliwość pracy firmy oferują swoim pracownikom coś dodatkowego.

Zuzanna

@MISZCZU teraz zarobki w supermarketach nie są wcale najniższe, dlatego pytanie czy Was też takie są? Ale podejrzewam, że chodzi Ci o to, że w Kolejowym Zakładzie Nawierzchniowym "Bieżanów" powinniście zarabiać więcej? Czy prowadziliście z kimś rozmowy na ten temat? Czy są dodatki za to, że pyli się w zakładzie?

MISZCZU

WITAM HALAS ZAPYLENIE ZAROBKI JAK W LIDLU

Zuzanna

@Wierny sługa nie jestem z kadr, ani żadnego innego stanowiska nie zajmuje w Kolejowych Zakładach Nawierzchniowych "Bieżanów". Jestem moderatorem forum gowork.pl. Chcę żeby dyskusja na wątku firmy była merytoryczna, nie był łamany regulamin i każdy zainteresowany pracą z łatwością zdobywał informacje jakich potrzebował.

Zuzanna

Na stronie Kolejowych Zakładów Nawierzchniowych "Bieżanów" widnieją oferty pracy opublikowane w sierpniu: https://kzn.pl/kariera/oferty-pracy/ Czy są one jeszcze aktualne? Czy do tej pory nie znalazły się osoby na te stanowiska? Gdyby rekrutacja jeszcze trwała to na wątku w zakładce Polityka Zatrudnienia możecie znaleźć szczegóły odnośnie rekrutacji.

Wierny sługa
@Zuzanna

Zuzanna,kim ty jesteś????...??kadry??

GG
@Wierny sługa

No Zuzia nie bądź taka..

Adde

Zapylenie chalas ale i tak jest ok

Zuzanna

@były operator ale przed podpisaniem umowy wiedziałeś, że tak będą wyglądać zmiany? Czy dopiero w trakcie pracy się dowiedziałeś? Myślę, że to istotne przy Twojej opinii na temat pracy w Kolejowych Zakładach Nawierzchniowych.

Jeśli chodzi o tą firmę, to mogę powiedzieć parę słów. Pracowałam zaledwie parę tyg (sam się zwolniłem) jako pracownik fizyczny i stwierdzam iż jest to ciężka praca za małe zarobki. Nie ma też współpracy z innymi pracownikami.. nie wspomnę o majstrach i kierowniku. Jestem pełen podziwu dla ludzi którzy tam pracują... Ale czy warto tak się męczyć?

Jak by tylko nie łamał tych szyn tak często ;)

Zuzanna

@niiii, @aaa ciężko mówić o zarobkach skoro nie wiadomo jakie macie doświadczenie czy kwalifikacje. Pracownicy mogą Wam podać ewentualne widełki do tego stanowiska, ale o konkretnych zarobkach najlepiej rozmawiać na rekrutacji w Kolejowych Zakładach Nawierzchniowych. Czy będzie aplikować?

Zniesmaczony
@Zuzanna

Niech odpowiedzią odnośnie zarobków będzie to że Operatorów CNC szukają cały czas !!!

niiii

Ile można zarobić jako operator CNC w tej firmie?

aaa

Czyli zarabiasz proporcjonalnie do swojego poziomu?

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.