Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Abc

Umowa o pracę na trzy miesiące

Teresa
@Abc

A po 3 miesiącach przedłużają czy jak pracownik się sprawdzi to jest możliwość na stałe? A na początku to jaką proponują płacę? Po 3miesiącach pensja wzrasta?

Hanna

Hej, czy nadal jest to stanowisko z jednego ogłoszenia, referent ds. Zakupów? Chciałabym spytać, czy to faktyczna praca, czy jakiś staż z urzędu. Bo często tam w UP widzę oferty na takie stanowisko i rzadko kiedy to jest zatrudnienie normalne.

Kzn

Co z podwyżkami dla ludzi ile czasu będziemy się prosić o godną wypłatę co robią związki zawodowe w tej sprawie

Hanna

Cześć, w różnych zakątkach internetu znalazłam oferty świeże do nich na Elektryka Utrzymania Ruchu w przemyśle ciężkim. Nie to, żebym ja była zainteresowana, mąż ma więcej predyspozycji do tej pracy niż ja. Proponują w ofercie dodatki zmianowe, na czym one polegają?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?

Po wczorajszej wypłacie na hali 1/2 pracowników szuka nowej pracy a 1/2 chce iść na 3 miesiące na opiekę.Zostaną tylko pociotki. Tak jest w tym zakładzie

Hrg

Jeśli zostaną tylko pociotki to i tak jest jakieś 60 % załogi ;)

Jeśli to możliwe to ile było tej wypłaty?macie pobory nie mniejsze niż w Hamechu

Olo

Zamiast pisać głupoty to zacznijcie coś robić z tym jesteście na zawołanie w soboty i święta i nikt nie odmówi tego taki wpis nie zrobi wrażenia na nikim. Mogę tylko potwierdzić że wszyscy po pracujemy na marne grosze a praca jest ciężka pozdrawiam wszystkich

miał
@Olo

Ale w soboty i niedziele chodzą same pociotki, a później normalnych pracowników na urlop w poniedziałek wysyłają, bo nie ma roboty. A pociotka kredyt jest ważniejszy niż zwykłego robola

Roman
@miał

Widzę, że nie masz najlepszego zdania o kolegach z pracy. A nie ma chyba lepszego sposobu, by upominać się o lepsze warunki pracy i wyższe pensje, jak robiąc to wspólnie, jednym głosem? Skąd zatem takie podziały? I ile wypłacili 10-tego, że takie nastroje?

Ktoooś
@Roman

byli tacy i nic się nie zmieniło

No i jak po wypłacie za maj druga połowa szuka pracy ,znalazła czy nadal pracuje

Człowiek sukcesu

Cieszę się że mam taką pracę. Pieniądze się zgadzają, jak najbardziej

@Człowiek sukcesu

A ile było wypłaty? bo jakiś koleś pisał że 7tys zarabia ,tylko nie napisal jako kto

Kochanek Meduzy

Pewnie ten co na siłę chce usprawniać stanowiska pracy

Hanna

A co nie tak z „wczorajsza wypłata”? Chyba pracodawca Was informował ile macie na umowie to jakaś niespodzianka ?

...
@Kochanek Meduzy

Na tego gamonia już nie idzie patrzeć chodzi i próbuje na siłę udowodnić że się cokolwiek zna na robocie a nie ma zielonego pojęcia że szkodzi. Ale musi dobrze podpierd.lać że go jeszcze nie wyj.bali tępy kudłaty baran

Jako spawacz ale robi wszystkie soboty i niedziele.. pozdrawiam brak życia prywatego.

Mikołaj

A tylko on ma taka możliwość roboty w weekendy czy każdy pracownik mógłby się tak ustawić? Rozumiem że to skutkuje dużą ilością godzin i stąd taka wysoka wypłata.

Honorata

A jakby nie pracował w weekendy to ile by zarobił?? Jaka podstawa jest

Czy można liczyć w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Omnichannel

Tak luksmed jest grany. Wraz z opcją dla rodziny

Grażyna
@Omnichannel

płaci za to pracodawca czy ściągane jest to z pensji ?

Boss
@Grażyna

Za wszystko płaci pracownik, ponad 120zł i co rok bez wiedzy pracownika podnoszą stawki

@Boss

120 zł? To chyba jak płacisz za rodzinę. Bo jak tylko pracownik to płaci jakieś 2-3 zł...

Kamila

A to faktycznie ten aspekt mógł podkreślić. A z tymi stawkami to jak to wygląda?

Nie polecam, praca ciężka 18zł/h i nie wierzcie kierownikowi że podniesie z następną umową. Jeśli ktoś lubi niewolnictwo to odpowiednia praca, 4razy pracownik musi w ciągu dnia zegar odbić

Edyta
@Marcin

I to odbijanie jest takie ciężkie? Czy raczej inne obowiązki?

Masochista
@Edyta

Nie organizują pracy jak powinni tylko patrzą jak uprzykrzyć życie szeregowemu pracownikowi. Pieniądze które płacą były dobre 4 lata temu. Sam się zastanawiam dlaczego jeszcze tu pracuję....

Jan

Słyszałem że krajalnia od 10-18. Teraz to robota pójdzie? 40% więcej ? Dajecie znać

Gabriela

A dlaczego mieliby to zrobić?

Spartakus

Witam czy są może przyjęcia na spawacza i ile można zarobić na start i po próbnej umowie ?

Oksk
@Spartakus

Spawaczy zawsze szukają.

@Oksk

Szukają? pytanie dlaczego szukają?pewnie zarobki stoją na drodze ,a kto szuka ten znajduje

Kamila
@Nik

Ale to znasz obecne stawki, że tak oceniasz?

Ooqo
@Kamila

Jakby stawki były dobre to by nie musieli ciągle szukać, logiczne.

bambuła
@Spartakus

Grażyna
@bambuła

7 tys netto czy brutto, to na pewno stawka za miesiac?

@Grażyna

Jak czytam komentarze o zarobkach 7tys to nie wiem może dwóch pracowników tyle zarabia.. Proszę policzyć 19brutto/h+premia+ewentualnie dodatek za 2 zmianę przy 168godz 3000-3100 na rękę...Kolejna uwaga proszę pytać o zakres obowiązków na stanowisku spawacza.. Pozdrawiam.

Ktoooś

Generalnie na zewnątrz mercedes, a w środku syrenka, kasa marna, warunki takie sobie, praca ciężka, jak już to na produkcji można się na chwilę zatrzepić i szukać dalej, magazyn szerokim łukiem omijać, najwięcej roboty a najmniejsza kasa i pretensje o wszystko choć ekipę mają fajną i zgraną

@Ktoooś

Byłem, widziałem, słyszałem i zrezygnowałem, wybrałem inną za trochę lepszą kasę, ale przynajmniej bez kurzu i całego (usunięte przez administratora) jak można tam wózkiem jeździć, chyba firma szkoli nowe pokolenie na paryż dakar????

Dziobak

Słaby zakład.

Gg

Co sądzicie o decyzji zarządu że nie będzie rocznej nagrody. Za chwilę zostaną zabrane inne dodatki do tego to zmierza. Chyba najwyższa pora szukać lepszej pracy tutaj już lepiej nie będzie przykre......

@Gg

To prawda? ????Wygląda na to że zwolniłm się w odpowiednim momencie...

Paola
@Kotr

A dlaczego się zwolniłeś co nie podobało Ci się w pracy / załodze? Czy wynagrodzenie 3500 netto jest normalnością???

@Gg

A kto brał te roczne nagrody ?bo chyba nie zwykły fizol

@Paola

Brak perspektyw na awans i podwyżki, z roku na rok kasy było raczej coraz mniej (brak różnych premii, które były wcześniej itp.). Niepewność o przyszłość mojego stanowiska pracy.

@Gg

Moim zdaniem nagrody roczne powinny być za frekwencję, zaangażowanie ,za umiejętności i chęć do pracy. A nie jeden z drugim przychodzi po pół roku z chorobowego i jaki to on roszczeniowiec bo mu się nagroda należy. A pół dniówki zabawa telefonem i tego czy tamtego nie będzie robił bo jaki to on zmęczony.

Kotr

Tu, gdzie pracuję teraz nagrody roczne wynoszą ok 10 rocznego zarobku, w zależności od obrotu i dostają je wszyscy. Za frekwencję jest dodatkowa kwota kilkadziesiąt zł miesięcznie. Ludzie są zaangażowani bo im dobrze płacą, naturalna kolej rzeczy.

KIK
@Gg

A kto brał roczne nagrody, bo pracownicy fizyczni to chyba nie

KIK
@Kotr

Jaki to za zaklad pracy taki chojny jest

Spartakus

A gdzie pracujesz ?

@KIK

Nawet gdybym napisał to i tak wykasują, zdradzę jedynie że zakład jest w Niepołomicach.

Nik

No właśnie powinni płacić za umiejętności, ale nie ma tak ,przychodzi nowy i ma to samo co ten który coś potrafi

Beatka

Mam wyższe wykształcenie ale wolałabym znaki drogowe myć w zimie przy tem. -15° niż wrócić do tego (usunięte przez administratora) Pieniądze i atmosfera jak za karę w kamieniołomach. Kto z tej firmy odchodzi, zaczyna nowe piękne spokojne życie.

Dlaczego te firmy kzn mają takie złe opinie? To rzadkość nawet jak na firmy budowlane?

fgd

Dlaczego na kwitku płacowym nie ma wyszczególnionej ulgi podatkowej i kosztów uzyskania a jak są to gdzie są ukryte?

abcdefu

Dlatego ze dla żadzących tymi firmami ( szczegolnie na gorze ) wiekszosć pracowników jest obca Postaw przed nimi w żędzie ludzi ''ponizej kierownika'' normalnie ubranych, a nie bedą potrafili powiedzieć ich imienia czy stanowiska . To jakby kierowca kojażył do poziomu kierownicy - 'czyli ' managiera '' , dyrektora czy kierownika takze z ich wynagrodzeniami .... - reszta załogi dla nich to silnik, zawias, chamulce, czy opony nie wymagajace doinwestowania. Potem są zdziwieni ze '' auto '' zwane firmą (usunięte przez administratora) wo pali i jezdzi. . KZN to na zewnątrz taki merc ze srodkiem z seicento.

Tak jest

Niektórym biały kask rozum odbiera

XYZ
@fgd

Może wystarczy podejść i zapytać w odpowiednim dziale? Gowork.pl nie jest helpdeskiem, tylko portalem opiniotwórczym o pracodawcach. Spokojnej nocki!

Mikołaj
@fgd

Może nie wszystko musi być wyszczególnione. Inni też mają takie kwitki czy tylko tobie brakuje tych pozycji? A jeśli już o kasie gadka to ile masz netto? Bo jakbym się zatrudnił to chciałbym wiedzieć ile dają na początek.

anh
@Mikołaj

KZN to PGR gdzie nic nie nie nauczysz ani nie zarobisz kokosów. Firma z zewnątrz tylko wygląda na '' rozwijającą sie '' .Nowy budowany budynek i auta służbowe to tylko tak od frontu żeby nie straszyć ludzi. W rzeczywistości duże maszyny na jednej - jedynej hali się sypią. Cały proces produkcyjny to farsa. Zarząd i prokurent mają w (usunięte przez administratora) wynagrodzenia załogi ale wymagają zaangażowania więc ludzie chodzą wku.... albo mają na nich (usunięte przez administratora) Administracja w niebieskim budynku ma blade pojecie o własnej robocie , a załatwienie tam spraw zajmuje sporo czasu . Na magazynie podczas mocnego deszu powstaje jezioro, zaś montaż pracuje w błocie pod chmurką . Firma jest mocno niedoinwestowana w sprzęt mechaniczny i elektronikę więc cała robota kuleje . Ogólnie jak nie masz ambicji bo jest ci obojetne co robisz albo jesteś bez pracy to możesz przyjść. .

Ekran
@anh

Zapomniałeś napisać, że auta służbowe tylko dla dyrektorów. Ogólnodostępnych samochodów służbowych, którymi np. można podjechać na budowę, albo do klienta jest jak na lekarstwo.

Abc
@XYZ

Ale do kogo podejść jak ze zwykłym pracownikiem się nie rozmawia. We firmie jest fatalna atmosfera

Transport

Panie prezesie czy normalną sytuacją jest że na garstkę ludzi jest kierownik oraz zastępca kierownika jest również brygadzista oraz zastępca brygadzisty ? A tak na prawdę nie ma komu pracować pan brygadzista zabiera ludzi do dźwigu rozumiem to ale bez uprawnień siada do kabiny żeby się pokazać kim on to nie jest oczywiście ludzie pracują przy operatorze bez uprawnień a pan z dźwigi 24 pije sobie kawę. Inna sprawa pan brygadzista bez uprawnień jeździ lokomotywa jak każdy kto chce bez szkoleń badań itp czy w kzn Bieżanów musi dojść do tragedii i kto za to będzie odpowiadał są filmy i zdjęcia

Heb
@Transport

Co się dziwisz, w tej firmie już od dawna na jednego pracownika przypada jeden dyrektor i dwóch kierowników XD

Do transport

Panowie z grupy speed teraz płaczecie a jak braliście duże pieniądze to była cisza .

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Ciężka praca za marne pieniądze coraz więcej ludzi mówi że chce odejść z tej firmy

Agata

Jaka na dzień dzisiejszy jest stawka? Może nie jest aż tak tragicznie? W końcu każdy prowadzi inne życie... mnie by 3000 na rękę zadowalało.

@Agata

To proszę zacząć pracę przy montażu czy w transporcie za 3 tyś ! Kpina !!!! Ogarnijcie się !!!!!!!

sylwek

19 zł brutto

Ktoś

Pracuję w tym zakładzie dużo lat i tak źle jeszcze nie było

sylwek
@Ktoś

Dramat Prezesa (usunięte przez administratora) by kase chapać ,związki dawno powinni wywalić,nie potrzebne nic nie robią ,maszyny padają ,rodziny robią ,planistów multum ,dyrektorów od (usunięte przez administratora)dramat,wegetować cza i tyle jak oni udają że płacą cza udawać że robimy.Tak to działa w kzn.

M

Zarobki w tej firmie to kpina z ludzi . Panie prezesie nie wstyd panu czytać co ludzie piszą o warunkach pracy i zarobkach jak upadła ta firma przyjdzie czas że nie będzie miał kto na was robić bo kto ma trochę oleju w głowie to odejdzie . Na obecną chwilę tą firmę polecam omijać z daleka praca ciężka ludzi się nie szanuje zarobki minimalna krajowa

@M

Dużo osób się zwalnia ale nie ma się co dziwić zarobki małe, robota ciężka i lizusy którzy donoszą na swoich kolegów.... Szanujcie pracowników bo tak szybko odchodzą...

Agata

a te (usunięte przez administratora) to mają jakieś extra pensje? opłaca im się tak kablować? :D

Czy jest ktoś kto orientuje się jak będzie wyglądały wynagrodzenia po wprowadzeniu tego " nowego ładu"

Agata

chyba nikt bo cisza na forum :( no ale ty jesteś pracownikiem, więc takie rzeczy powinieneś wiedzieć co nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.