Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

ACAB

Za tą stawkę staram się nic nie robić

xwy

Ciekawe co z nagrodami rocznymi

Spawacz

Nie ma co narzekać były w tym miesiącu podwyżki na spawalni.

Wszystkim się należy nie tylko spawaczą

gucio

Dokładnie

xyz
@Spawacz

Pewnie, że po cichu byly podwyżki na produkcji - tylko sie wciska kit całej reszcie że nie ma kasy w firmie. Oczywiście zapomniano o biurach - bo przecież ludzie tam pracujący to frajerzy siedzący po kilka lat bez podwyżki i zyjacy z powietrza .

@xyz

Były na produkcji bo tam ciągle narzekają ile to roboty mają i w każdy weekend pracują są na każde zawołanie.

@xyz

Były podwyżki ale bardziej to była inflacja bo od 3 lat nie było. Przez te podwyżki panuje teraz nie fajna atmosfera na zakładzie bo zaczęły się teraz pogadanki dlatego ja mam tyle a inni tyle a robimy to samo. Mówi się że na zakładzie dobrze się zarabia ale przy ilu nadliczbowych godz poświęcając weekendy i swój czas rodzinny a przede wszystkim zdrowie. Nowych pracowników traktuje się jak konkurencję, zero pomocy i zrozumienia . To nie zakład jest zły tylko ludzie pracujący tworzą taką atmosferę.

Xyz

Z tego co wiem to ludzie są zadowoleni z podwyżki, i chętnie teraz robią godz nadliczbowe, choć niektórzy przesadzają i są na każde zawołanie a później narzekają jaka ciężka praca. Jeśli chodzi o atmosferę to zawsze była taka. Dalej ludzie się zwalniają i to nie tylko z produkcji ale z biura też.

Xxx

Jak komuś jest źle w tej firmie to może się zwolnić a nie sami zgadzacie się na nadliczbowe godz a później narzekacie że nie ma podwyżek i że źle jest w tej firmie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?

Jak dużo osób pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Lothar

ponad 250

hggh

spytaj ile w kadrach pracuje

Opirj
@hggh

Najbardziej rozbudowany jest dział księgowości ;)

gucio
@Lothar

250 to kadry?

Oloo

Witam, che się zatrudnić w Kzn mam pytanie na ile zmian jest praca, macie 4 brygadowy system? Jak jest płacone ewentualnie za taki system i czy są wogle jakieś plust takiej pracy

Oloo

Przesyłam pytanie czy pan kołcz już skończył audyt zarobków bo już pracuje w kzn od ponad roku i efektów pracy nie widać. Nie zauważył że jest za dużo dyrektorów i poco każdemu auto służbowe? Jakie to generuje stałe koszty? I dlaczego szeregowi pracownicy tak mało zarabiają?

Myślę że audyt został zakończony i wyniki nie były pozytywne. Kzn obecnie może zatrudniać bezrobotnych i studentow. Ale z autopsji obecnie na rynku płacą netto od 3500-4500 za magazyniera i, 4500-6000 za specjalistę i od 5500 za konstruktora, kierownicy od 6000 netto . Można sprawdzić na żywo na rozmowach o pracę w innych firmach.

Opie
@Odpowiedz

Potwierdzam, na specjalistę można spokojnie aplikować w Krakowie pomiędzy 6000 do 9000 brutto. Takich ofert jest sporo.

Jako pracownik chciałbym zobaczyć obliczenia tego pana na papierze

Garnek

Większość narzeka jak to źle w kzn, ale pracuje dalej masochiści? Jak to dobrze w innych zakładach ile to nie zarabiają koledzy. Zwolnij się jeden z drugim idź zobacz zarób. Wszędzie dobrze gdzie nas niema.

Opie
@Garnek

Nie wiem czy zauważyłeś, ale właśnie coraz więcej ludzi się zwalnia teraz. Nie tylko na produkcji, w biurach też.

Ktoś
@Garnek

Obstawiamy że jesteś z magazynu siedzisz pod biurkiem wiadomo u kogo na robocie się nie znasz jak twój przełożony na magazynie

zapiex

Czy na stanowiska typu konstruktor/technolog przyjmowani są studenci ostatniego roku, czy tytuł jest jednak obowiązkowy?

zapiex
@zapiex

Dodam oczywiście, że mam na myśli pełny etat (studenci zaoczni)

Oti
@zapiex

Kierownicy poszukują mało ambitnych, żeby ich nie przeskoczył ktoś lub zastąpił nie polecam

abc
@Oti

A płacą chociaż znośnie?

gef
@abc

Odlicz od średnich zarobków - 20 do 40% to otrzymasz wyplate w kzn + brak podwyżek gratis. Jak chcesz to przyjdz i poczuj bezsens takiej pracy. Jak nie masz na to czasu , to szukaj innej roboty.

Da się
@zapiex

Tak jest to możliwe w sumie i tak firma kształci nowego pracownika więc te kilka-kilkanaście miesięcy to akurat dobry czas na wdrożenie i poznanie podstaw.

Oti
@abc

Jeśli lubisz ciężką pracę w stresie za małe pieniądze i najlepiej za darmowe nadgodziny to polecam a i jak będziesz na L4 to weź komputer żeby pracować będą Cię dyskretnie nagabywali tak tu jest fajnie!

Leszcz
@Da się

Jakie szkoli ? To jakiś żart ! Szkoleń brak bo jesteś zasypany wklepywaniem do komputera. Szkolenia w kzn to fikcja! Tylko przed audytem kierownicy przynoszą papier do podpisu, że zostałeś przeszkolony. Firma dramat nie polecam

Waldrich

Ludzie omijajcie to miejsce z daleka, powtarzam Z DALEKA. W tej firmie jesteś numerem z oceną na koniec roku po której tylko możesz jeszcze mniej zarabiać, a płace są tu minimalne plus atmosfera chamska ,wroga jak u wrednego Niemca w polu i kierownik który mówi że na twoje miejsce ma 400 innych pracowników

Monter
@Waldrich

Dlaczego nikt nie poruszy tematu tragicznych warunków pracy,BHP i nie zgłaszanych wypadków przy pracy..a tym zajmuje się specjalna firma(usunięte przez administratora).Proszę o wypowiedzi na ten temat.

Monter

Tak, przyjeżdża po kasę za nie zgłaszanie wypadków... gość jest firmą (usunięte przez administratora).Nic nie robi żeby poprawić warunki pracy... niestety..

Ha ha ha

I cyk następny dyrektor w tym tempie to do końca roku na jednego pracownika będzie przypadał jeden dyrektor

Hyu
@Ha ha ha

W niektórych pionach jest więcej dyrektorów niż pracowników.

@Ha ha ha

Hej, jak to? W w Bieżanowie można szybko awansować na dyrektora? Jak w ogóle wygląda sprawa awansu? Przybliżysz? Są jakieś jasno określone warunki jak można go uzyskać ?

grzesio L
@Ewa

Jeśli jesteś lizusem i przy prezesach zwalasz swoją winę na innych to można szybko awansować

Diego Fernando

A co na ten wyzysk polskiej klasy robotniczej związki zawodowe?!? Czy w kzn już całkiem one upadły? A może wcześniej wspominany kołcz załatwił temat przy zamkniętych drzwiach?

Dyrektor
@Diego Fernando

Panowie ze związków zostali kupieni, może zechcą powiedzieć, warto ich zapytać, to farsa nie związki zawodowe

Kolega
@Diego Fernando

Związki zawodowe zostały odpowiednio nagrodzone i jest cisza

Dyrektor

Dla mnie w sumie ta firma jest OK. Można nie mieć kwalifikacji, można nie mieć wyników. Tak jak my Dyrekcja. Nie rozumiem tych pretensji. Mamy dobrą kasą, fajne auta. Snujemy się po firmie i nikt nas nie rozlicza. Zarząd pokrzykuje ale nie ma konsekwencji. To fajna firma. Bardzo polecam dla osób bez ambicji, bez chęci rozwoju a przede wszystkim tych co są tani i nie chcą kasy. Trzeba być znajomym odpowiednich osób, pokrzykiwać głośno, zwalić winę na innych i jest OK - bardzo polecam Ryba psuje się od głowy

Rafcio

Praca ciężka dużo papierologi, system nie pomaga, częste zmiany planu produkcji, bardzo małe wynagrodzenia, zero szkoleń, lub robione fikcyjnie na sztuke, zatrudnili kołcza który wciska ścieme zarządowi, robią korpo, ale z niewolnika niema dobrego pracownika! Nie polecam tej firmy strata czasu.

Były montażysta
@Rafcio

To wszystko to prawda pracownik fizyczny w tej firmie jest nikim. Dyrektor produkcji to (usunięte przez administratora) który nie ma szacunku dla pracownika. Chodzi po hali jak Pan a nie zna się na pracy.... naprawdę omijajcie tą firmę. Pracowałem tam i wiem jaki jest wyzysk ludzi...

Jsk

Kolcz jest przyjęty żeby zyskać na czasie. Obiecanki podwyżki, oceny pracownika, porównywanie wynagrodzeń do rynku , niby szkolenia - i nic. Kilka mies zleciało i firma zarobiła na naiwnych pracownikach wierzących w zmianę. Korpo w kzn to tylko brak podwyżek, frustracje i robienie z ludzi wała. Duża liczba ofert pracy - wynika z rotacji ludzi. Dyrektory i kierownicy w tej firmie interesują się tylko własnymi 4 literami . Jedyne co można od nich usłyszeć, że w nie ma kasy - naprawdę trzeba się tak ośmieszać przed załogą ?. Powiedzcie wreszcie k***... prawdę że jesteśmy dla was i zarządu śmieciami !!! Kandydaci - na rozmowie o pracę nie dajcie się złapać na obietnice HR , kierowników, dyrektorów, kolcza. Omijać firmę szerokim łukiem albo nie marudzić potem że nie byliście ostrzegani i zmarnowaliście tu czas.

Dla pracowników pieniędzy nie ma tyramy na was na minimalnej krajowej w ciężkich warunkach czy zdajecie sobie sprawę za co ludzie mają żyć kłamiecie i obiecanki ludzie traktowani są za nic !!!!!!!!!!

Montażysta

Niestety zgadzam się nie ma podwyżek na produkcji a w biurowcu ludzi pełno, nikt nie wie po co? Pełno dyrektorów i kierowników a zwykły pracownik musi na to robić za 3 tys w takich warunkach i za tak ciężką pracę. Dużo ludzi się zwalnia i dobrze bo kto mądry to odchodzi.

Podwyżek nie było i nie będzie bo przecież w biurze coraz to więcej ludzi na których trzeba pracować. A kierownik produkcji to tylko kolejne niepotrzebne stanowisko bo jest jeszcze dyrektor, zastępca którzy nie szanują pracownika.

Adela

Podwyżek nie będzie bo goscie którzy tu zarządzają już sie dorobili na firmie. Jeżeli firma przetrwa - to wiecej dla nich , jeżeli upadnie to powstanie tu nowe osiedle. W ramach podwyżek zrobiono niby piknik i zaproponowano bony multisport . Czy tym ludzie mają wyżywić rodziny i opłacić rachunki ? Nie ma co liczyc na to że bedzie lepiej. Obecnie średnia krajowa na dziś to 5802 brutto , Wystarczy przeliczyć ile traci sie co miesiąc siedząc tutaj w stosunku do innych firm i że na niewiele już starcza ta (usunięte przez administratora) wyplata .

Jsjs

Nic się nie martw, w biurach też nie ma podwyżek, tak więc i tu już niedługo bedzie się zwalniać coraz więcej ludzi.

Szkoda zdrowia (usunięte przez administratora) , Pracownika mają gdzieś

Adrian

Fajnie że podzieliłeś się swoją opinią, jednak ten wpis nie mówi zbyt wiele... Może napiszesz dokładniej co sądzisz o pracy w KZN "Bieżanów" i opiszesz jaka panuje atmosfera wewnątrz?

M
@Adrian

Hahah atmosfera, ojjj, jakby ci to powiedzieć... hahah

Jsjs
@Adrian

"Adrian" i wszytko jasne XD

Kzn Bieżanów to wylęgarnia ludzi którzy dostali biały kask nie wnoszą do firmy nic nie znają się na robocie nie potrafią zarządzać ludźmi. Zarobki w kzn są tragiczne jak firma płaci tak ludzie pracują taka jest prawda . Osobiście jestem w trakcie rozmowy o pracę w innej firmie i na początek dostaje lepsze warunki finansowe

Ex
@Anonim

Niestety negatywne opinie o firmie to prawda. Każda obietnica dla pracowników ze strony firmy jest niedotrzymywana. Brak jest podwyżek (nawet inflacyjnych) i jakichkolwiek szkoleń dla pracownikow . Zarobiona kasa idzie na nowe samochody służbowe , firmy zewnetrzne i inne zbędne rzeczy zamiast zamiast na podwyżki dla ludzi . Podejście pracowników do pracy jest takie samo jak firmy do pracowników - mają wyj... na pracę . W innych firmach płacą o wiele lepiej niz w kzn. Można tu przyjśc i pracować tylko w wypadku zagrożenia bezrobociem . W przeciwnym wypadku lepiej szukać czegoś innego.

natka
@Ex

A kim byłeś tam?

Hebej
@Anonim

Ja też, życzę powodzenia ????????

Cześć, Widzę, że KZN szuka kierownika robót torowych? Możecie podpowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Dużo nadgodzin, delegacji? Jaką stawkę mogą zaproponować?

@Nowy

Kzn rail tam uzyskasz informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.