Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

A co się stało że szukają przede wszystkim operatorów? Tylu ich przecież było..

Zbyszek

oj karta multsport sprzydala by sie, bardzo by sie sprzydala...niestety niema i nie zapowiada sie zeby cos sie zmienilo:(

adam

liczysz na podwyzki? nie ma szans, predzej zwolnienia beda...;/

adam

brak karty multisport, sprzydaly by sie jakies benefity

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?
ole

Kasa marna jak za taką pracę

nie polecam
@ole

Uwaga, praca za najniższą krajową jako referent ds. zakupów!

Pracownik KZN

Pracuję w KZN Bieżanów od kilku lat. Firma bardzo szybko się rozwija, inwestuje w nowe technologie, nowe maszyny i pracowników. Ciekawią mnie opinie ludzi, którzy tak bardzo narzekają skoro mają być już niebawem podwyżki, socjal też jest na niezłym poziomie a nagrody adekwatne do włożonego wysiłku ale prawda jest taka, że wszystkim nie dogodzi. Zawsze znajdzie się taki, który będzie tylko narzekał albo płakał. Ciekawe jest również to, że skoro firma jest aż tak zła to dlaczego nowi pracownicy, którzy przychodzą do firmy to głównie koledzy obecnie pracujących.

owen

Chciałem sie dowiedziec czy beda przyjecia do KZNu na Producje??

Zwiąchol

Były pracowniku a ty byłeś w związku? Jeśli nie to nie psiocz. Jeśli tak to jeśli faktycznie szef związku nic nie robił to trzeba było wybrać nowego. Przepisać się do innego związku,który coś robi, założyć nowy... Inspektor BHP - na niego też można znaleźć bat jeśli rzeczywiście swoją biernością działa na niekorzyść pracowników. Trzeba tylko chcieć coś robić realnie (i mówię tu o działaniach pozytywnych przynajmniej na początku), a nie w pracy uszy po sobie a w domu z piwkiem kozak w internecie. Bo jeśli nie ma realnej informacji od załogi to przecież może być, że Ci na górze myślą że wszystko jest OK, skoro nikt się nie skarży.

lakus

czy mi ktoś powie ile zarabia operator koparki w KZN

Lolo Pindolo

Kiedyś nie było internetu i anonimowych opinii. Ale nie uwierzę, że pod budką z piwem nie narzekało się na szefa, majstra itd. Tak było kiedyś tak jest i teraz. Normalna sprawa - nie ma firm idealnych

Romek

Dokładnie, kiedyś Bieżanów był w czasach świetności i mówiło się tylko dobrze, a teraz jak patrze na te opinie, to nie wierze, że to ta sama firma.

Mario

A co ty dupcysz. przeciaż podwyżka poszła do (usunięte przez administratora) ja mam tam dobrze mogli by dąć lepiej, nieroby tylko nie mają. z tgo co mi muwili to mam wypłate jak prezess

Janusz

Co w ogóle robi pomocnik cnc? To stanowisko typowo na przyuczenie to operatora czy stanowisko typu przynieś wynieś pozamiataj a jak coś zrobi bum to operator ma na kogo zwalić winę i umywa rączki od odpowiedzialności?

XXL

W tej firmie najczęściej szukają ludzi na stanowisko Pomocnika CNC z Którego w przyszłości ma być operator a dlaczego tak dozo tych pomocników szukają przecież maja tylko trzy obrabiarki? a dlatego ze mało kto chce robić w tym systemie Równoważnego czasu pracy za te pieniądze które mu oferują a jak już ktoś się zgodzi to albo sam odchodzi albo mu umowy nie przedłużają bo się nie nadaje do tej pracy kompletnie. Na innych Stanowiskach jes zupełnie inaczej normalna praca na II Zmiany

2letni pracownik

Firma masakra, pracowałem tam ponad dwa lata, nie wierzyć w marketingowy bełkot zwierzchników. Nauczyć się paru zdań po angielsku lub niemiecku i uciekać za granice nie oglądając się za siebie. (usunięte przez administratora)

?

komuś zależy na tym żeby zatuszować sprawę a ten gość do którego zostało powiedziane że zostanie zwolniony powinien zgłosić ten fakt do inspekcji pracy ale on tego nie zgłosi bo się boi (usunięte przez administratora)

fox

Tak gdzieś 1800-1900

....

nie zarobisz 2 tysiące za normalne godziny bez sobót i nadgodzin to pewne

Ktoś

Nie mam zielonego pojęcia. Są chłopy, co robią dłużej niż 5 lat. Ale tutaj nikt Ci prawdy nie powie, ile rzeczywiście ma. Więcej niż 2k, to wychodzi z dodatkowymi godzinami w sobotę i niedzielę za +100%.

Ktoś

Zarobki powyżej 2k netto na produkcji. Można pracować. Atmosfera OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.