Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

DTR

Co myślicie o pracy w KZN dla konstruktora/ mechanika? Opłaca się? Warto?

kasai

Płaca to chyba jakieś żarty, straszny wyzysk jak na taką pracę.... Nie mówiąc o warunkach pracy, syf, brud, zapylenie....

Ktoś
@kasai

Podobno w drobiarskich jest fajnie tylko śmierdzi kurczakiem... Przecież w KZN mają przemysł ciężki wiec czemu się dziwić?

Wiesz ja pracuje tam 3 lata i zero podwyżki tylko niechęć kierownika i jego wyższość jak idzie po hali.

wezyr

Narzekają na smog w Krakowie, proszę przyjechać do KZNu i zmierzyć zapylenie, jest masakrycznie !!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?

Zarobki 15-18 zł brutto. To raczej nie dużo jak na ciężką pracę.

sos
@pracownik

Jakie 15-18?A maruda z giętarki 22!

Jak dalej będzie takie poszanowanie pracownika to za nie długo nie będzie miał tam kto robić. Bo o pieniądzach nie wspominam.

fredi

I nie zmienia sie nic ..... Kablowanie chleb powszedni.

kick

niewiem durniu jak piszesz ze morze byc ok w tej firmie to idz i sprawdz a zobaczysz tylko ci co maja kase z tej firmy i bogaca sie na potege a zwykly pracownik to zero tylko bhp ale unijne zwykloi pracownicy walczyli o wolne zwiazki panie prezesie w razie wojny pan jest na hawajach a my co karabiny i umierac za (usunięte przez administratora) kraj zlodzieji

...

MARCIM MAK przestań się w końcu kompromitować żałosnymi tekstami cały czas piszesz na forum obelgi pod adresem mistrzów i kierownictwa a cały czasz wydzwaniasz żeby cie przyjęli do pracy...

olo

zycze ci ty szczurze ze 2016 rok bedzie dla ciebie koncem takiej funkcji wysuszony gnoju pozbawiles prcy nie jednej osoby by zaplusowac u szefa zycze ci bys skonczyl w zbieraniu smieci w 2016 roku ty zasrana gnido

olo

masz racje wiecej nierobow niz pracownikow ale taki kierownik jak cala reszta tych nierobow niech sie dziela oplatkami katolicy oj ja ja przyjdzie kryska na matyska

oster

Pracowałem w kilku firmach produkcyjnych i kzn jest ok na tle konkurencji. dobra kasa zdarzają się jakies ekstra świadczenia czy premie. Myślę, że niektórym się we łbach poprzewracało zarzucają kierownikom ze nie pracowali fizycznie, ku...wa przecież nie taka ich rola oni mają zarządzać a nie tytłać się w smarze

kenzo

Facet,zmień płytę bo nudny już jesteś i ani to śmieszne ani straszne co piszesz. Pewnie jeden z tych co już za bramę wywalili i żal (usunięte przez administratora) ciska, a jak jeszcze pracujesz to chyba wiesz gdzie biuro, piszesz wypowiedzenie i nie ma Cię. Aż strach pomyśleć że taki prostak pomiędzy nami na hali się kręci.I do szkoły facet do szkoły bo o kimś się pisze a poziom poniżej zera. Jak Cię firma kiedyś dorwie to mam nadzieję że na środku hali postawi,dopiero będziemy mieli ubaw !!!

Haha. Najlepszy tekst tego forum :)

czeba

Byli analfabeci, teraz są poeci...

bodzio

Dlaczego jak pojawia się komentarz na temat mistrza, to robi się cisza w mistrzówce ? Prawda w oczy kole ? ! Motto mistrza "Brakuje ci siana, podkabluj kumpla z rana" hehehe.

@bodzio

Nasi mistrzowie to ludzie rozkazujący nie znający się w ogóle na robocie. A zarabiają pieniądze o wiele większe od zwykłych pracowników. Żart

czeba

inny
@nnn

zgadzam się

aaaa

CZEBA :D Mistrz, absolutny mistrz. Jojo jak to jest żyć z tak potężnym debetem intelektualnym? Następnym razem jak będziesz pisać zwróć uwagę na czerwone podkreślenie, nie jest to wybranie najlepszych tekstów tylko oznaczenie błędów w pisowni.

osram

bawi mnie sytuacja, ze dorośli mężczyźni, nie mogą zrozumieć, że w pracy (zwłaszcza takiej, gdzie w powietrzu "lataja" tony stali) sie nie chleje! jeden heros z drugim odezwalby sie na hali lub pokazał sile tuż przed brama, a nie, jak gimnazjalista, wylewał swoja żółć z domku, spod mamusinej pierzynki. ej dzieci, nie chłopy...

y

w jaki sposób chcesz się doskonalić zawodowo w kzn?

@y

Przecież to opłacane posty, nikt normalny nie napisze takich bredni tylko klakiery internetowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.