Opinie o COLMEC w Rudno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie COLMEC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie COLMEC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COLMEC w Rudno

Jak dużo osób pracuje w COLMEC?

Ola z Rudnopola Nowy wpis

Dowiedziałam się dzisiaj z reklamy FaceBooka że w Colm mają Black Wikęnd. Czy to dotyczy tylko sklepu z ciężarkami Pana Tomasza czy również opon ciężarowych Pana Jarotira? Chciałabym dokonać poważnych zakupów. W dziale opon osobowych też są jakieś wyprzedaże? Podobno likwidują osobówkę. Proszę o informację czy to prawda. Czy w związku z tym będę mogła kupić jakiś etat na Black Friday? Ewentualnie mogę kupic pół etatu. Jeśli to prawda z tą likwidacją to Chciałabym też kupić te kwiaty co w biurach stały. Po co to wyrzucać? Zawsze chciałam mieć Hibiskusa i tą trującą róże chińską. Ewentualnie proszę o informacje gdzie zostały wyrzucone to podjadę moim rowerem i zabiorę do koszyka. Czy stoły i szafy też będą na sprzedaż? Chętnie kupię tą słynną wycieraczkę z włosia kapibary. Podobno jak weszło sie z nadworza w najbardziej zabłoconych onucach to po tej wycieraczce trzewiki przemieniały się w glazurowane mokasyny. Czy na profilu FB zostanie zamieszczona lista rzeczy na sprzedaż? Jeśli tak to proszę również o przetłumaczenie na język ukraiński. Koleżanki też są kompletnie zajarane. A co z odzieżą co została na wieszakach po pracownikach? Czy na sprzedaż zostaną wystawione również te znane koreańskie polary z mikrofibry znanej marki KUM-ŁO-HO-HO ?

Oski Nowy wpis
@Ola z Rudnopola

Skąd pomysł, by cokolwiek było likwidowane, bądź zamykane? Nie wystawiali by chyba wciąż aktualnej oferty zatrudnienia dla kierowcy dystrybucji kat. C? Mam doświadczenie w prowadzeniu pojazdu typu "solo" i pasowałaby mi robota od poniedziałku do piątku, ale zależy mi na info, w jakiej wysokości pensję bym uzyskał? Kto coś wie, zarówno o wynagrodzeniach, jak i podejściu do pracownika tutaj?

Adam Nowy wpis
@Oski

Ona pisze o dziale opon osobowych. Dział ciężarowy ma sie dobrze. Płacą też nieźle. Jak ktos jeździł na tirach i tu dostanie prace to jest to mega różnica. Na plus. Znajomy jest kierowcą i bardzo chwali. Noclegi w hotelach. Weekendy wolne. Nie ma jazdy po nocach. Fajna praca.

Po dwóch latach przerwy chciałbym znowu wrócić do jeżdżenia. akurat tu mi się udało trafić na ofertę na kierowcę dystrybucji. Tam widziałem, że noclegi są w hotelach u nich proponowane, a 100% kosztów pokrywają? Chcę wiedzieć, czy nie muszę z pensji oddawać

Jarek

Witam pracował ktoś jako kierowca kat c w tej firmie. Jaki system ? Codziennie w domu ? Jakie warunki pracy

Aplikowałeś do firmy COLMEC? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w COLMEC?

Mieczysław

Z jakim wyprzedzeniem grafik jest ustalany i czy pracujący tu ludzie skłonni są sobie pomagać i iść czasem drugiemu na rękę, zamieniając się choćby zmianami? Bo czytam teraz, że robota pracownika magazynowego odbywa się w systemie dwóch zmian. Piszą w tej ofercie także o UoP i pracy na część etatu. Jaki jest to więc wymiar etatu, 1/2, 3/4, jeszcze inny? I jak z przejściem na cały etat, oraz jaka kasa za robotę?

Dick

Jakie auta dostają handlowcy?

Agnieszka

wiadomo o co ludziom z tym całym prestiżem tutaj chodziło? wstępnie pytam, bo za pracą w biurze się oglądam od nowego roku i zastanawiałam się czy by nie tutaj ale te opinie mnie teraz zastanawiają. Ktoś ma jakieś aktualne zdanie na temat pracy? czy wiadomo jakie firma ma potencjalne perspektywy na kolejny rok?

pytamo

Czy może się ktoś wypowiedzieć o tym jak pracuje sie handlowcom w tej firmie?

Ola z Rudnopola

Jest tylko jedno słowo mogące opisać majestat i renomę tego miejsca. PRESTIŻ. Chciałam coś więcej napisać ale niestety nutria przeżarła mi kabel od internetu... Pozdrawiam Was moi kochani :)

Wojciech z Rudna
@Ola z Rudnopola

Prestiż. Jaja sobie robicie. Z taką prostaczką to już dawno nie miałem do czyniena

Kazik

W takim(usunięte przez administratora) już dawno nie pracowałem. Zero profesjonalizmu. Żadne normy nie są respektowane. Pozdrowienia dla wytrwałych.

Małgorzata
@Kazik

Możesz dokładniej opisać jak się pracuje? Jakie normy nie są respektowane?

Na szczęście były pracownik

W przypadku stanowiska biurowego - nie polecam wiązania się z tą firmą. Zero jakikolwiek profesjonalizmu. Samo niedozwolone pytanie dyrektora na rozmowie kwalifikacyjnej o stan cywilny powinno dać do myślenia, potem tylko obietnice stawki na którą początkowo było się umówionym, a w rzeczywistości cały czas ta sama stawka co na okresie próbnym. Praca powyżej tygodniowej normy godzinowej dla pełnego etatu - codziennie pół godziny więcej. Do tego dochodzi brak profesjonalnego szkolenia i przygotowania do pracy - wiedza przekazywana przez odchodzą pracownicę, która niestety miała chyba jakiś problem ze sobą i wiedzy przekazać nie potrafiła, podobnie jak przyszły współpracownik. Handlowcy firmy może i mają duże ambicie, ale chyba nie dopuszczają do siebie myśli, że niestety nie są "wilkami z wall street". Serdecznie NIE POLECAM firmy.

Rozczarowany

Serwis na południową Polskę do kitu serwisant całkowity brak kompetencji , po kilkunastu próbach kalibracji wyważarki stwierdził że potrzebna konsultacja z innym serwisantem zabierając wywazarke ze sobą . Nastepnego dnia przywiozl wywazarke stwierdził że została uszkodzona płyta główna (serce urządzenia) koszt naprawy ok. 2500zl + koszt serwisu . Serwis umywa ręce twierdzi że usterka nie z ich winy choć maszyna przed kalibracja była sprawna . Porażka !!!!!

Wasyl
@Rozczarowany

To po co wołałes serwis skoro była sprawna? Skoro nie dzialala kalibracja to cos musialo byc wczesniej uszkodzone. Jak zwykle gumiarze placzecie ze maszyny i serwis drogi a wentyle kupujecie po 50groszy a sprzedajecie po 5zl. Z kapciem jak ktos przyjedzie to wsadzacie kupe warty sznurek bez sciagania kola nawet i wolacie 100zl.

Krzysiek

Czy firma zapewnia odpowiednią odzież ochronną i maski do pracy? Bo to jednak praca przy chemikaliach. więc ryzyko zdrowia.

....

Praca na produkcji totalna porażka 1 człowieka ma obsługiwać 2-3 stanowiska. Kierownictwo na produkcji porażka zero szacunku do człowieka. Nikomu nie polecam pracy na produkcji ludzie donoszą na każdym kroku (szczególnie 2 panów co ciągle im ciężko i potrzebują pomocy żeby wyjść na papierosa)

ja33

@igor socjal to jest należne każdemu kto ma umowę o prace i określoną liczbę pracowników i każda firma powinna to opłacać ale nie każda firma daje to pracownikom.. a pozarym w tej firmie niema wysokiej pensjii

Igor

Jeśli firma płaci wysokie pensje to myślę, że wcale nie są potrzebne pakiety socjalne bo każdy sam decyduje co chce mieć!!

ja 33

Wszystkie takie postulaty są ignorowane i zamiecione pod dywan, były pomiary hałasu i zapalenia i normy były zawyzone ale i tak wszystko oficjalnie jest dobrze$$. Rotacja jest taka duża pewnie też dlatego ze warunki nie są komfortowe nikt nie chce być kaleką na własne życzenie . Pakietów socjalnych nie ma tak jak premii(zadnych kart sportowych ani wczasow pod grusza itp.). Przeogromny upał a wyciągów brak, firma szuka ludzi, serdecznie zapraszam do wysyłania cv,haha

Patrycja

@ja 33, czy zgłaszałeś do działu BHP trudne warunki pracy? @Waldi ma rację pisząc, że firma powinna przestrzegać zasad i rozwiązać problem zapachu chemikaliów i hałasu. Czy rotacja pracowników jest spowodowana właśnie tymi utrudnieniami, czy raczej chodzi o wynagrodzenie lub rodzaj podpisywanych umów? Czy firma oferuje jakieś udogodnienia dla pracownika takie jak pakiet socjalny lub premie? Dodaj swoją szczegółową opinię, będzie źródłem informacji dla potencjalnych pracowników.

Waldi

Przecież są odpowiednie regulaminy dotyczące pracy w trudnych warunkach więc je przestrzegajcie!!

Zostaw merytoryczną opinię o COLMEC - Rudno

• Jak się pracuje w COLMEC?

Zobacz opinie na temat firmy COLMEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COLMEC?

COLMEC