COLMEC

Opinie o COLMEC

Patrycja

@ja33, a czy firma zapewnia premie, lub szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Często rodzaj umowy o pracę jest czynnikiem decydującym przy podejmowaniu zatrudnienia. Firma szuka pracownika biurowego w dziale handlowym. Oferuje umowę o prace i dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Czy ktoś z Was będzie aplikował?

ja33

@igor socjal to jest należne każdemu kto ma umowę o prace i określoną liczbę pracowników i każda firma powinna to opłacać ale nie każda firma daje to pracownikom.. a pozarym w tej firmie niema wysokiej pensjii

Igor

Jeśli firma płaci wysokie pensje to myślę, że wcale nie są potrzebne pakiety socjalne bo każdy sam decyduje co chce mieć!!

ja 33

Wszystkie takie postulaty są ignorowane i zamiecione pod dywan, były pomiary hałasu i zapalenia i normy były zawyzone ale i tak wszystko oficjalnie jest dobrze$$. Rotacja jest taka duża pewnie też dlatego ze warunki nie są komfortowe nikt nie chce być kaleką na własne życzenie . Pakietów socjalnych nie ma tak jak premii(zadnych kart sportowych ani wczasow pod grusza itp.). Przeogromny upał a wyciągów brak, firma szuka ludzi, serdecznie zapraszam do wysyłania cv,haha

Patrycja

@ja 33, czy zgłaszałeś do działu BHP trudne warunki pracy? @Waldi ma rację pisząc, że firma powinna przestrzegać zasad i rozwiązać problem zapachu chemikaliów i hałasu. Czy rotacja pracowników jest spowodowana właśnie tymi utrudnieniami, czy raczej chodzi o wynagrodzenie lub rodzaj podpisywanych umów? Czy firma oferuje jakieś udogodnienia dla pracownika takie jak pakiet socjalny lub premie? Dodaj swoją szczegółową opinię, będzie źródłem informacji dla potencjalnych pracowników.

Waldi

Przecież są odpowiednie regulaminy dotyczące pracy w trudnych warunkach więc je przestrzegajcie!!

ja 33

Praca na produkcji ciężka w bardzo trudnych warunkach(zapach chemikaliów i hałas) duża rotacja w ostatnim czasie,malo kto wytrzymuje więcej niż kilka dni i odchodzą,szukaja cały czas ludzi, zła praca nie jest pod warunkiem ze się chce pracować i trochę spocic .

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w COLMEC? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Luidzi

Firma normalnie działa? Jest powód tej ciszy?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o COLMEC coś się w niej zmieniło?

enrike

no ja tez bym chciał takie szkolenia i idę na handlowca do nich, muszę tylko prawop jazdy jeszcze zrobić

tofik

Nasi najlepsi pracownicy mają już swoje firmy ; ARKO GUM ,KLK ,QUIN GUM , WOKAR , SELMAR, BORGUM. I nie mówcie że ich słabo docenialiśmy , nie płaciliśmy im tylko premii więc odebrali sobie go w doświadczeniu. BRAWO ONI

tofik

bolo

odradzam wszystkim [usunięte przez moderatora]

Ja

rzeczywiście, rozmowa kwalifikacyjna...wsty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

xxx

Mam pytanie a jak tam jest na produkcji czy warto się pchać. A jak kadra zarządzająca na produkcji bo chyba nie będzie ze mną rozmawiał ten niby szef co rekrutuje handlowców i zadaje te niewygodne pytania. A jeszcze jak zarobki dają na początek aby nie wyskoczyć zbyt wysoko. pozdro

Stefan

A jak się mają handlowcy w Colmec, jaka podstawa, jaki samochód do pracy, czy warto aplikować ???

Bos

[usunięte przez moderatora] ludzie tam są ztyrani jak woły z średniowiecza i zakręceni strasznie od tej roboty.

Normalny

Szanowny panie DISCO z panem to się całkowicie ZGADZAM!!!!!!!!

ETATOWIEC

Cyt: 'nie wszyscy pojechali" to chyba świadczy najlepiej o firmie. To konkurs był kto więcej opon wyprodukuje/ sprzeda czy jak sama przyznajesz pojechali Ci co morę umieją trzymać zamkniętą i potrafią podlizać się komu trzeba. Sama przyznałaś na czym polega premiowanie w tej firmie. A ja osobiście od kajaków, promów, Bangi i innych tego typu "zabaw" wolę kasę. Nie bądźby bardziej Japońscy od Japończyków bo oni już dawno odeszli od tego, że premią jest możliwość napicia się razem z szefem. Do pracy przychodzimy po pieniądze a Colmec to duża firma, nie porównuj jej drobnego "prywaciarza" który płaci wypłatę w pięciu ratach ale do średniej wielkości korporacji gdzie problemy z terminowością wypłaty raczej nie występują.

KOT2

Co do uwag poprzedników to totalne bzdury opisują o firmie COLMEC. Mąż pracuje od 1992 roku na produkcji i nie narzeka. Praca ciężka na linii produkcyjnej, ale wypłata od 20 lat na czas,bez spóźnień.Brat męża pracował w Austrii i robił ciężej i czasami bez wypłaty.Do dzisiaj nie może znaleźć porządnej firmy.A firma COLMEC to bardzo porządna firma. Robi wycieczki dla wszystkich. Proszę bardzo: np.10.09.2011 rok wycieczka kajakami po Wdzie , nocleg w hotelu Wrota Kaszub - dla produkcji.I też nie wszyscy pojechali,bo są tacy,którzy tylko narzekają i nigdzie nie jeżdżą. Mąż chwalił tę wycieczkę była świetnie zorganizowana dla pracowników magazynów i produkcji.Jeszcze nie koniec.Proszę wskazać firmę w pomorskim,która samolotem zabrała 150 pracowników do Szwecji na dwudniowe szkolenie.Po przylocie do Szwecji autobusy zabrały 150 osób do fabryki matki,żeby ją obejrzeć a potem 150 osób przewieziono no prom,który płynął do Finlandii. W czasie rejsu pracownicy mieli szkolenie,czas wolny,rozrywkę,disco. Mąż nie narzeka, a cieszy się,że pracuje w COLMECU.Firma jest OK. Co ciekawsze,też nie wszyscy pojechali,bo po prostu po polsku lepiej krytykować, narzekać ,niż się cieszyć.POZDRAWIAM.

Zostaw opinię o COLMEC - Rudno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLMEC