Opinie o COLMEC w Rudno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie COLMEC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie COLMEC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COLMEC w Rudno

ja 33

Praca na produkcji ciężka w bardzo trudnych warunkach(zapach chemikaliów i hałas) duża rotacja w ostatnim czasie,malo kto wytrzymuje więcej niż kilka dni i odchodzą,szukaja cały czas ludzi, zła praca nie jest pod warunkiem ze się chce pracować i trochę spocic .

Luidzi

Firma normalnie działa? Jest powód tej ciszy?

enrike

no ja tez bym chciał takie szkolenia i idę na handlowca do nich, muszę tylko prawop jazdy jeszcze zrobić

tofik

Nasi najlepsi pracownicy mają już swoje firmy ; ARKO GUM ,KLK ,QUIN GUM , WOKAR , SELMAR, BORGUM. I nie mówcie że ich słabo docenialiśmy , nie płaciliśmy im tylko premii więc odebrali sobie go w doświadczeniu. BRAWO ONI

Aplikowałeś do firmy COLMEC? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
tofik

bolo

odradzam wszystkim [usunięte przez moderatora]

rzeczywiście, rozmowa kwalifikacyjna...wsty (usunięte przez administratora)

xxx

Mam pytanie a jak tam jest na produkcji czy warto się pchać. A jak kadra zarządzająca na produkcji bo chyba nie będzie ze mną rozmawiał ten niby szef co rekrutuje handlowców i zadaje te niewygodne pytania. A jeszcze jak zarobki dają na początek aby nie wyskoczyć zbyt wysoko. pozdro

Stefan

A jak się mają handlowcy w Colmec, jaka podstawa, jaki samochód do pracy, czy warto aplikować ???

Bos

[usunięte przez moderatora] ludzie tam są ztyrani jak woły z średniowiecza i zakręceni strasznie od tej roboty.

Normalny

Szanowny panie DISCO z panem to się całkowicie ZGADZAM!!!!!!!!

ETATOWIEC

Cyt: 'nie wszyscy pojechali" to chyba świadczy najlepiej o firmie. To konkurs był kto więcej opon wyprodukuje/ sprzeda czy jak sama przyznajesz pojechali Ci co morę umieją trzymać zamkniętą i potrafią podlizać się komu trzeba. Sama przyznałaś na czym polega premiowanie w tej firmie. A ja osobiście od kajaków, promów, Bangi i innych tego typu "zabaw" wolę kasę. Nie bądźby bardziej Japońscy od Japończyków bo oni już dawno odeszli od tego, że premią jest możliwość napicia się razem z szefem. Do pracy przychodzimy po pieniądze a Colmec to duża firma, nie porównuj jej drobnego "prywaciarza" który płaci wypłatę w pięciu ratach ale do średniej wielkości korporacji gdzie problemy z terminowością wypłaty raczej nie występują.

KOT2

Co do uwag poprzedników to totalne bzdury opisują o firmie COLMEC. Mąż pracuje od 1992 roku na produkcji i nie narzeka. Praca ciężka na linii produkcyjnej, ale wypłata od 20 lat na czas,bez spóźnień.Brat męża pracował w Austrii i robił ciężej i czasami bez wypłaty.Do dzisiaj nie może znaleźć porządnej firmy.A firma COLMEC to bardzo porządna firma. Robi wycieczki dla wszystkich. Proszę bardzo: np.10.09.2011 rok wycieczka kajakami po Wdzie , nocleg w hotelu Wrota Kaszub - dla produkcji.I też nie wszyscy pojechali,bo są tacy,którzy tylko narzekają i nigdzie nie jeżdżą. Mąż chwalił tę wycieczkę była świetnie zorganizowana dla pracowników magazynów i produkcji.Jeszcze nie koniec.Proszę wskazać firmę w pomorskim,która samolotem zabrała 150 pracowników do Szwecji na dwudniowe szkolenie.Po przylocie do Szwecji autobusy zabrały 150 osób do fabryki matki,żeby ją obejrzeć a potem 150 osób przewieziono no prom,który płynął do Finlandii. W czasie rejsu pracownicy mieli szkolenie,czas wolny,rozrywkę,disco. Mąż nie narzeka, a cieszy się,że pracuje w COLMECU.Firma jest OK. Co ciekawsze,też nie wszyscy pojechali,bo po prostu po polsku lepiej krytykować, narzekać ,niż się cieszyć.POZDRAWIAM.

Zostaw merytoryczną opinię o COLMEC - Rudno

• Jak się pracuje w COLMEC?

Zobacz opinie na temat firmy COLMEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COLMEC?

COLMEC