Opinie o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Selgros Cash&Carry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

Wejdź na stronę Selgros, przejdź do zakładki praca i tam są oferty pracy. Na każdym dziale brakuje ludzi. Mysle ze moze brakować ponad połowy personelu. Znajdziesz prace na każdym dziale, od Kas, Przyjęcia Towaru, przez Ryby Mięso Warzywa aż po Chemię Konserwy czy Nabiał. Do wyboru do koloru.

kololo
@Kasia

Bez przesady, brakuje góra 20%, jednak przy obecnym stanie osobowym i organizacji pracy robi to kosmiczną różnicę.

kruk

dużo ludzi samo odeszło bo już nie wytrzymywali psychicznie w selgrosie. a kolejna polowe zwolnili. lepiej szukac co innego niz selgros

kruk

na calej dziale spozywczym brakuje ludzi

kruk

w selgros gdansk dużo ludzi odchodzi. kierownicy niedoceniają swoich pracowników.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
LG/smk

Proszę wytłumaczcie mi po co zaopatrywać się w takim SELGROSIE/Makro skoro nie tylko nie jest taniej ale drożej niż nawet w marketach , do tego wybór żaden albo mizerny , daleko -- co dostaje sie w zamian gdzie jest fenomen tych centrów ?

Selgrosowa

Atmosfera jest fajna, zalezy tez od działu. Ale pracownicy sie wspierają nie zależnie czy sa z foodu czy z nonfoodu czy tez z biur. Wykształcenie średnie w praktyce być nie musi. Kazdy dział ma braki i poszukują każdego do pracy.

Selgrosowa

To powiem jak jest obecnie. Stawka na reke pracownika Hali waha sie w graniacach: 1600-1800, niektórzy jak maja jaja żeby walczyć o wyższe zarobki i harują cieżko, tak że czasami sie robi słabo od podnoszenia ciężarów po kilka, kilkanaście kilogramów dostanie te 2000zł po np.: roku czy 2 latach. Słyszałam ze niektóre kasjerki to i po 1500 maja.. Atmosfera przez ostatni rok pogorszyła sie masakrycznie. Oczekiwania kierowników Hali jak i samego dyrektora sa z kosmosu. Działy na których powinno być 8 osób maja po 3 lub 4 pracownikow. Ludzie pracują tam z przyzwyczajenia, nowi pracownicy wytrzymują do kilku miesięcy głownie z powodu zarobków małych jak na wykonywaną praca. 1700 na reke? Jak najbardziej jesli pracuje sie w miare swoich możliwości i jest sie rozumianym przez pracodawcę ale nie jesli jest Ci słabo z przepracowania a wymaga sie więcej i więcej przy śmieszniej liczbie pracownikow. Ale da sie wytrzymać, trzeba mieć nerwy. Trzymają tutaj ludzie, którzy sa fajna ekipa, tylko ze stanowczo o polowe za małą.. Z tego co zaobserwowałam polecam prace na działach świeżych: ryby, mięso, warzywa. Nabiał moze tez tylko troche tam zimno.

nick

wystarczy wejść na stronę www, ale jeżeli ktoś tego nie sprawdził i pyta na forum to chyba mu nie zależy na pracy aż tak?

dawny pracownik

Jeszce 4 lata temu było właśnie na umowę o prace i co 3 dni zmiana albo nocka, albo poranna albo popołudniowa, wiec do bani i pilnowali (usunięte przez administratora) jak tylko parę minut stałeś bo akurat nic nie było odraz upomnienie, ze nie wolno się obijać. A stawka to była (usunięte przez administratora)ZŁ brutto, wiec mega mało.

Nerko

Posłuchajcie Pracuje w Selgrosie w Gdansku od 2003 roku czyli od otwarcia hali Nie ma czegos takiego ze 3 dni na rano potem nocki czy cos podobnego To bajki jakies. Osoby,które są zatrudniane na umowe zlaecenie to tak moze i maja ale nie na umowe o prace Co do kierownictwa działów że tylko patrzą zeby opieprzyc Hmm Nie wiem kiedys moze tak Teraz juz troche przybastowali jak juz im tez sie cos niecos powiedzialo (usunięte przez administratora) Tak to kodeks pracy jestrz przestrzegany a co do zarobków no nie ma stawki takiej jak w Biedronce ale podobna i nie jest to najnizsza krajowa

mam wy....ne

Nie chodzi tylko jeździ na wrotkach

Negocjować warto zawsze ale często niestety bywa, że jak za wiele rządasz wezmą tego, który za mnie będzie robił z powodu dużego bezrobocia albo Ukrainca wezmą. W sklepach na budowach stoczniach coraz wiecej ich jest.

gda

czesc, mam rozmowę w poniedziałek,już drugą,pierwsa była przezpośrednika. Mam stopień niepełnosprawności,w pierwszym wypadku powiedziałem, ża chce zarabiać 1700. Nie wiem czy dobrze,oferowali mi stanowisko sprzedawca pracownk hali na rtv Ten gośc co ze mną rozmawiał,mówił że to do negocjacji,czy mam odpuszczać...? czy mam pozostać przy swoim na czym polega paca jak tam jes mówią ze mam pracować po 7 godzin,czyli nocki odpadają dajcie jakieś podpowiedzi

Aga

Taak ale tylko swoi dostana tam dobre stanowiska by żyło się lepiej elicie...

Aga

To złóż CV do selgros w Gdańsku ale nie licz na dużą płacę.

Asia

Szukaja na hale sklepowA??

chetna do pracy

Widac forum wymarło smiercia naturalna heh.

chetna do pracy

Daja bony czy nie?????????????

@chetna do pracy

Jest to forum wogole jeszcze zywe czy zywy trup????

chetna do pracy

A daja tez bony towarowe pracownikom na swieta?

dawny

Dostajesz (usunięte przez administratora)brutto na godzine i masz sie z tego cieszyc i wiadomo ustawowo dodatki za prace w noce i swieta. I wiadomo musisz zasuwac bo jak chcesz sobie troche odpoczac (pomijajac ustawowe przerwy) to odrazu cie pogania kierownik zmiany. Wiem o czym mowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gdańsk

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry