BARWA SPÓŁKA Z O.O.

Opinie o BARWA SPÓŁKA Z O.O.

kandydat koordynator

Witam. Widziałem ogłoszenie na stanowisko koordynator sprzedazy .Poproszę o kilka cennych uwag na temat tego stanowiska pracy. Czy zadania ,cele są realne do zrealizowania czy wzięte z sufitu. Przełożeni.Podejsci do handlowca itp,

Kama

Dzień dobry , czy na obecną chwilę są zatrudnienia w firmie na produkcji ?Pakowanie praca przy taśmie ? Jestem zainteresowana!

@Kama

Zachęcamy do wysłania CV na adres: rekrutacja@barwa.com.pl :)

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do BARWA SPÓŁKA Z O.O.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 2 stycznia.

Dzień dobry, obecnie poszukujemy pracownika do Działu Eksportu, co wiążę się z bardzo intensywnym rozwojem i planami ekspansji zagranicznej. Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: rekrutacja@barwa.com.pl :)

12e456

1)Atmosfera na pozór pozytywna, bardzo sztuczna, toksyczna. 2)Pracownicy nie mają żadnego marginesu błędu, jedna pomyłka skutkuje odebraniem części wynagrodzenia, które nawet w całości jest bardzo małe. 3)Brak możliwości awansu. 4)Całkowity brak pochwał pracowników. 5)Fatalna organizacja pracy. 6)Winą za źle prosperującą firmę, obarcza się osoby na najniższych stanowiskach, które dobrze wykonują swoje obowiązki. Nie skupiając się na realnym źródle problemu. 7)Bardzo niskie płace.

@12e456

Dzień dobry, uprzejmie dziękujemy za przesłaną opinię. Szanujemy każdy punkt widzenia i staramy się zrozumieć Pana/i emocje. Odpowiadając na część merytoryczną – pomyłki, które narażają firmę na straty materialne mają swoje konsekwencje zarówno dla Pracodawcy, jak i dla Pracownika. Zasady wynagradzania zasadniczego i dodatkowych składników, takich jak premie i nagrody uznaniowe ustalane są indywidualnie z Pracownikiem przed przyjęciem do pracy, jak również w trakcie zatrudnienia. Nigdy nie obniżaliśmy swoim pracownikom wynagrodzenia zasadniczego za popełniane błędy, natomiast premia uznaniowa to nagroda, którą przyznajemy dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego, jeśli nie dochodzi do rażących błędów lub pomyłek. Ponadto w Barwie każdy ma możliwość awansu, jeżeli wykaże się odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem na danym stanowisku. Przedsiębiorstwo funkcjonuje bardzo dobrze i to Zarząd Spółki podejmuje strategiczne decyzje o funkcjonowaniu firmy. Pracownicy natomiast odpowiadają za przydzielony im zakres obowiązków. Pozostałe opinie są subiektywne i warto je skonfrontować z opinią bezpośredniego przełożonego. Jest nam bardzo przykro, że takie są Pana/i odczucia. Z pewnością przeanalizujemy te uwagi bardzo wnikliwie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BARWA SPÓŁKA Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Szczególnie dbamy w Barwie o dobrą atmosferę. Wpływa to na relacje pomiędzy pracownikami, zaangażowanie w wykonywane zajęcia, efektywność działań. Ważne jest, by każdy z nas czuł się dobrze w pracy, był sprawiedliwie oceniany. Wspieramy się w codziennych zadaniach, pomagamy sobie, rozmawiamy. W Barwie nie ma niezdrowej rywalizacji – tutaj wszyscy sobie pomagamy, by osiągnąć wspólny cel.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w BARWA SPÓŁKA Z O.O.?

Oczywiście. Poszukujemy przede wszystkim ludzi zaangażowanych, którzy mają mnóstwo pozytywnej energii, chcą działać, rozwijać się i śmiało dążą do celu.

Aktualność
Szanowni Państwo,

cenimy sobie wszystkie opinie o pracy wystawione przez naszych obecnych, ale także byłych pracowników. Z uwagą śledzimy wszystkie pojawiające się na forum treści i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Naszym celem jest, by profil ten był przestrzenią do wartościowej i merytorycznej wymiany zdań oraz miejscem uzyskania rzetelnej informacji o pracy w Barwie.

Wszystkie pozostawione tutaj opinie, które wskazują nam obszary wymagające poprawy lub usprawnień w zakresie warunków pracy traktujemy poważnie. Każdą z nich sumiennie analizujemy, wyciągamy wnioski i w razie potrzeby wprowadzamy korekty w obszarach wymagających zmian.

Aby najpełniej odpowiadać na pojawiające się pytania i sugestie dotyczące Barwy, pragniemy utrzymać w tym miejscu kulturę wypowiedzi i wysoki poziom merytoryczny komentarzy. W tej kwestii liczymy na wszystkich użytkowników piszących recenzje. Tylko dzięki temu mogą być one dla nas rzetelnymi sygnałami, do których możemy się odnieść i z których możemy wyciągnąć wnioski.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi w Internecie ma swoje ograniczenia. Nie ma w tej przestrzeni miejsca na kłamstwo, obrażanie drugiego człowieka czy naruszania godności innych osób.

Wszystkie treści, które będą niezgodne z prawem czy pozbawione merytorycznej zawartości będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl. We wszystkich nurtujących Państwa kwestiach zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem mailowym: biuro@barwa.com.pl.

Kandudat

Uwaga, kandydaci! Po bardzo rozbudowanym zadaniu rekrutacyjnym firma nawet nie da wam feedbacku...

@Kandudat

Każdy kandydat otrzymuje od nas feedback. Jeżeli Pan/Pani go nie otrzymał/a, wiadomość mailowa mogła trafić do SPAM-u. Prosimy o kontakt, postaramy się jak najszybciej sprawdzić tę kwestię.

Czy w Barwa pracuje się na open space?

Nie, w Barwie nie pracujemy na open space.

Paulina

Dzień dobry, czy w firmie można liczyć na rozwój osobisty oraz zawodowy. Jeśli tak to w jaki sposób podnoszone są kompetencje pracowników? Czy są to szkolenia czy może jeszcze coś innego? Dla wielu osób jest to naprawdę bardzo ważna kwestia więc proszę, napiszcie jak jest w firmie.

AM
@Paulina

Nie, na rozmowie mi to powiedzieli bo w zawadzie struktura jest płaska. O szkoleniach przez 2 lata nie słyszałem.

@Paulina

Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie, wdrażamy we wszystkie procesy, dajemy możliwość uczestniczenia w tworzeniu produktu na każdym etapie i faktycznego wpływu na efekt końcowy. Dzielimy się wzajemnie swoimi doświadczeniami. Szkolimy specjalistów i menadżerów oraz angażujemy ich w pełni w działalność firmy. Nasi Pracownicy są również wysyłani na specjalistyczne szkolenia, podnoszące ich kompetencje.

Jak się pracuje z ludźmi z Barwa?

Adu

Ludzie spoko, ale co z tego jak nikt nie może działać zgodnie ze swoim doświadczeniem bo Zarząd ma swoje opinie rodem z przed kilkunastu kilkadziesiąt lat...

Dżizas

A jak się odmienia słowo "barwa"...? To piszą jakieś boty na tym serwisie czy co

Xyz

Nie polecam, ludzie spoko, ale gdzieś wyżej skutecznie starają się zniszczyć relacje i podkładać świnie. Brak możliwości rozwoju a co najgorsze - brak chęci rozwoju przez firmę i wprowadzenia szerszej dystrybucji.

Piott
@Xyz

Zgadzam się niestety wystarczy popatrzeć na marketing czy magazyn u zespoły - w ciągu roku rotacja podwójna.. W innych zespołach góra rok są ludzie. Tylko wesoły dział handlowy się trzyma

Simon

Ojciec powiedział do swojego syna ′′Skończyłeś z wyróżnieniem, oto samochód, który nabyłem wiele lat temu. Ma kilka lat. Ale zanim ci go dam, zabierz go do komisu używanych samochodów w centrum i powiedz im, że chcesz go sprzedać i zobacz ile ci oferują. Syn poszedł do komisu używanych aut, wrócił do ojca i powiedział: ′′ Zaoferowali mi 5,000pln bo wygląda na bardzo zmęczony." Ojciec powiedział," Zabierz go do lombardu." Syn poszedł do lombardu, wrócił do ojca i powiedział," Pan w sklepie zaoferował 500 pln, ponieważ to był bardzo stary samochód." Ojciec poprosił syna, żeby pojechał do klubu samochodowego i pokazał im samochód. Syn wziął samochód do klubu, wrócił i powiedział ojcu," Niektórzy w klubie zaoferowali za niego 500,000pln ponieważ to Nissan Skyline R34, kultowy samochód i szuka go wielu." Ojciec powiedział do swojego syna," Właściwe miejsce ceni Cię we właściwy sposób," Jeśli nie jesteś ceniony, nie bądź zły, to znaczy, że jesteś w złym miejscu Ci, którzy znają Twoją wartość, to ci, którzy Cię doceniają. Nigdy nie zostawaj w miejscu, gdzie nikt nie widzi Twojej wartości. Tą historią chciałbym wam uświadomić kim jesteście w firmie

Czy pracodawca Barwa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nickowy

Teoretycznie tak, ale w praktyce to mit. Nawet przy darmowym szkoleniu trzeba podpisać lojalkę.

Aplikuję na stanowisko Export Managera do Barwa Sp.z.o.o, napiszcie, jak pracuje się w tej firmie. Szczególnie w sprzedaży. Proszę o opinie obecnie zatrudnionych pracowników. Szczególnie interesują mnie benefity. Opinie tych, którzy już nie pracują przeczytałem poniżej.

Stark
@Kandydat

Pracuje w tej firmie na tyle długo, żeby stwierdzić, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każde miejsce ma swoje plusy i minusy. W Barwie też tak jest. Co do Benefitow, to jest multisport, za opcje classic płacimy grosze. W poprzedniej firmie za to samo płaciłem prawie 3 razy więcej. Jest ubezpieczenie na życie w PZU, składka znośna, a warunki są ok. Jest prywatna opieka medyczna z opcją rodzinna, raz w tygodniu owoce, z tym, ze tutaj liczy się refleks???? Na święta dostajemy bony. Raz na kwartał organizowany jest kiermasz dla pracowników, gdzie kupujemy po cenie produkcyjnej kosmetyki produkowane u nas. Jednak i to miejsce na minusy. Są to sztywne, nienogocjowalne godziny pracy, od 7.30 do 15.30. Dla mnie początkowo stanowiło to ogromny problem bo mieszkam 30 km od firmy. Minusem jest to, że nie ma firmowej kawy i herbaty. Ale generalnie polecam to miejsce. Nie pracuje w sprzedaży, ale znam ludzi z tego działu i są w porządku.

Jacko
@Stark

Czy orientujesz się jakie są zarobki przy obsłudze klienta ?

Magda

A ja postanowiłam dać szansę Barwie i mimo opinii poszłam na rozmowę. Nie żałuję, pracuję już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Zespół w biurze jest młody, atmosfera jest miła, zarobki Ok. Dla osób ceniących sobie stabilność, to miejsce idealne. Wiadomo nie jest to duże korpo, ale warunki naprawdę dobre. Nie wiem skąd tyle hejtu. Chyba sprawdza się porzekadło, że o złym doświadczeniu ludzie mówią 10 osobom, a o sukcesie tylko jednej. Generalnie polecam Barwę.

życzliwa
@Magda

(usunięte przez administratora)czy nadal podtrzymujesz swoje zdanie? Jak tam Twoje ostatnie premie??

@dobresobie
@Magda

@magda czy nadal tam pracujesz i podtrzymujesz swoją opinię?

Paulina
@@dobresobie

Twój nick wskazuje, że jesteś innego zdania niż Magda? Zgadza się, czy nie? Barwa jest w ogóle Twoim pracodawcą?

Ola

@Stark godziny fakt trochę wczesne ale z drugiej strony też się wcześnie kończy więc w sumie fajnie... Fajnie, że są te bony świąteczne a w jakiej wysokości one są jak można wiedzieć? I czy na tych kiermaszach jest ustalony jakiś limit zakupów?

Stark
@Ola

Bony są w wysokości 150 zł. Ostatnio pojawił się też expres do kawy na kapsułki.

@dobresobie
@Stark

A kapsułki rozumiem, trzeba dokupić na własną rękę? Tez mi luksus.

Gosc

Ta firma szuka teraz samodzielnego ksiegowego ktos moze cos napisac podzielic sie czy warto tam pojsc? opinie to maja takie sobie...

Darek

Każdy może założyć swoją firmę po co tylko krytykować? Dla mnie jest ok!

unikać

Odczucia są takie, że Barwa funkcjonuje jak firma z lat 90-tych. Dużo do myślenia daje rotacja pracowników - z działu marketingu w 2018 odeszły jak na razie 4 osoby, z technologii 2, nie mówiąc już o pracownikach z magazynu. To też pokazuje, jak firma "walczy" o pracownika z doświadczeniem i dla której nie jest problemem nieustanne prowadzenie rekrutacji (tym samym zapewnia brak ciągłości w pracy w dziale etc.). Wszystkie inne rzeczy już tu opisane są także prawdą (brak dodatków świątecznych, wakacyjnych, wody, kawy, herbaty, ekspresu, sztućców w "kuchni", praca w określonych godzinach 7:30-15:30 i ani 10 minut spóźnienia, czy wyjścia później z pracy). Podsumowując - to nie jest firma, która wie, że jest rok 2018. Pod każdym względem.

mmmm
@unikać

a czy ktoś się może podzielić jak wygląda tam praca grafika?

Patrycja
@unikać

W obecnych czasach benefity pozapłacowe są bardzo popularne, czy pracownicy firmy Barwa zwracali uwagę pracodawcy, że to dla nich istotne? Może są jakieś inne dodatki, jak na przykład zniżki na produkty? Wspominasz o dużej rotacji, czy wiesz, dlaczego pracownicy odchodzą? Jaka jest atmosfera między pracownikami? Czy ostatnio zaszły w firmie jakieś ważne zmiany?

graficzka
@mmmm

nie wiem jak wygląda bo nie pracowałam, ale zrobiłam nowy wpis na temat rekrutacji:)

Małgorzata
@unikać

Co uważacie o obecnym dziale marketingu i jego kierowniczce? czy warto przyjść do nich? ja wygląda kwestia premii i atmosfery w pracy?

Agata
@Małgorzata

Napisz proszę, czy finalnie zdecydowałaś się przesłać do firmy swoje CV. Jeśli tak, to czy masz już za sobą rekrutację? Byłaś zainteresowana działem marketingu - masz już jakieś doświadczenie w tej branży? Jeśli tak, to może udało Ci się wynegocjować wyższą stawkę? Jeśli zdobyłaś zatrudnienie, chętnie przeczytamy o Twoich wrażeniach ze spotkania w firmie Barwa. Możemy na Ciebie liczyć?

Byłem widziałem
@Małgorzata

Dział marketingu był super, a teraz jest cały nowy???? i ciezko powiedzieć czemu wszystkich z poprzedniego działu już nie ma. Obecnie jest nowy dział poza Panią kierownik, która pracowała w barwie kilka lat temu na stanowisku specjalisty i wróciła na wyższe stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o BARWA SPÓŁKA Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w BARWA SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARWA SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

BARWA SPÓŁKA Z O.O.