BARWA SPÓŁKA Z O.O.

Opinie o BARWA SPÓŁKA Z O.O.

graficzka

rekrutacja w której uczestniczyłam była w listopadzie, natomiast chcieli zatrudnić grafika jeszcze w grudniu bo teraz mają akcję jubileuszową..więc bez grafika na ten moment to kiepsko ruszyć z kampanią..zerknęłam na (usunięte przez administratora)znowu wrzucone ogłoszenie 2 dni temu:) to samo co 2 tygodnie temu, rozumiem że tak cały rok można pociągnąć (usunięte przez administratora) i porobić jeszcze kilkadziesiąt projektów?

RaBarbarka

Cześć, Może ktoś napisać coś więcej o pracy na stanowisku Specjalisty ds. marketingu? Czy wszystkie te negatywne opinie są prawdą i nie warto tam aplikować?

Jak sie pracuje w Barwie- podejrzewam, że jak w większości polskich małych firm. Ludzie są ok, aczkolwiek nikt nikomu nie ufa i wszytko opiera się na układach i układzikach. (usunięte przez administratora) Jeżeli jesteś osobą ugodową i nie chcesz wypowiadać swojego zdania/ opinii, to zdecydowanie się tam odnajdziesz i będziesz miał/a ciepłą posadkę. Jeżeli sprzeciwisz się kilku osobom, (usunięte przez administratora) to raczej długo tam nie pobędziesz. Sama branża i produkty bardzo ciekawe. Czy polecam, myślę, że trzeba się samemu przekonać, bo coś co jest dobre dla jednej osoby, dla drugiej niekoniecznie musi być. Moje sugestie dla Barwa: - więcej szacunku dla ludzi - więcej dialogu z ludźmi - więcej obiektywizmu (usunięte przez administratora)

Patrycja

@nie polecam, jak sądzisz, z czego ta rotacja może wynikać? Czy podobnie jest na każdym dziale, czy tylko na wspomnianym przez Ciebie marketingu? Piszesz, że trudno o awans, czy jednak wytyczona jest jakaś ścieżka kariery?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BARWA SPÓŁKA Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Patrycja

@kandydatka, zarobki mogą być zróżnicowane, na pewno wiele zależy od wcześniejszego doświadczenia oraz indywidualnej rozmowy. Czy pracowałaś wcześniej na takim stanowisku? Napisz proszę, czy już wysyłałaś dokumenty aplikacyjne i jak poszła rekrutacja.

kandydatka

Na jakie zarobki można liczyć pracując tam jako pracownik biurowy?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś podpowiedzi dla kandydata przed rozmową?

Patrycja

@Piotr, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz zdradzić, jakiego typu szkolenia są prowadzone? Czy są prowadzone w siedzibie firmy, czy raczej wyjazdowe? Piszesz, że można się rozwijać, napisz proszę, od czego jest zależny awans. Trudno go otrzymać?

Patrycja

@Piotr, aktualnie jesteś zatrudniony w firmie? W Twoim komentarzu mówisz o rozwoju firmy, czy pracodawca organizuje szkolenia, zatrudnia nowe osoby, a może rozbudowuje jakieś działy? Piszesz również o pakiecie benefitów, a czy pracownicy otrzymują też premie i mają możliwość awansu?

@Patrycja

Obecnie jestem pracownikiem. Są zatrudnione nowe osoby, pracodawca realizuje różne szkolenia. Mamy możliwość rozwoju i awansu.

Większość ludzi uważa, że powinno się płacić za to, że ktoś 'leży i pachnie'. W Barwie rzeczywiście pracy jest dużo, firma prężnie się rozwija. Uważam, że podejście pracodawcy do pracowników jest uczciwe, warunki umowy jasne. Wypłata jest zawsze na czas, pracownicy mają min. kartę multi sport oraz prywatną opiekę medyczną. Nikt nikomu nie każe podpisywać cyrografu. Z tym wyzyskiwaniem pracowników to spora przesada.

Patrycja

Czy firma rekrutuje nowych pracowników? Na stronie internetowej pracodawcy nie ma nic na ten temat. Może ktoś z Was ostatnio aplikował i mógłby opowiedzieć o procesie? Jakie umiejętności będą przydatne? Czy nowe osoby otrzymują od razu umowę o pracę, mają dostęp do benefitów? Może firma oferuje zniżki pracownicze?

Patrycja

@Prawda W jaki sposób uświadczyłeś braku szacunku ze strony firmy Barwa? Ponadto, jak konkretnie zostałeś okłamany? Słowa, które kierujesz w stronę firmy są poważne, dlatego chciałabym Cię prosić o uzasadnienie swojej opinii. Będę Ci za to wdzięczna.

Tomasz

Generalnie jak pracodawca jest wymagający to pracownicy mówią dużo złego.

Grzesiek

Jakieś wskazówki dla chcącego tu pracować?

Patrycja

@Łysy i w sumie oprócz informacji, że pracowałeś kiedyś w firmie Barwa nic więcej się nie dowiedzieliśmy. Chcesz napisać jak Ci się tam pracowało? Czym się zajmowałeś? Czy uważasz, że w firmie mogły zajść jakieś zmiany?

Łysy
@Patrycja

Pracowałem w dziale technicznym, remonty bieżące, awarie, w ogóle prace budowlane w obiektach Spółdzielni. Pracowało mi się bardzo dobrze, Patrycjo. A zmiany jak sama wiesz, w firmie zaszły. I nie wiem czy na lepsze czy gorsze. Sama oceń.

Łysy
@Patrycja

Patrycjo, to było 30 lat temu, wiesz? :)

Patrycja

@R. czyli polecasz pracę w biurze, a w produkcji nie? A powiesz dokładniej jak wygląda praca w biurze firmy Barwa? Atmosfera jest bardzo ważna w pracy, bo dzięki niej chce się do niej przychodzić. A co jeszcze wpływa na Twoje zadowolenie z pracy? Może jest to rozwój, nauka lub benefity?

K.

a co powiecie o stanowisku specjalista ds eksportu?

R.
@K.

K. składaj papiery. Owszem, trzeba się narobić ale w biurach pracują w większości młodzi i naprawdę sympatyczni ludzie. Na pewno jest to miejsce gdzie można się zatrzymać na dłużej. Opinie sfrustrowanych poniżej dotyczą głównie pracy na produkcji/magazynie.

Patrycja

@Noname pisząc o takim przestępstwie jakim jest mobbing, mam nadzieje, że wiesz co on oznacza. A druga kwestia to, że to nie jest miejsce na wyzwiska. Kieruję Cie do przeczytania regulaminu forum: http://www.gowork.pl/regulamin Pisząc te negatywne opinie piszecie o pracy w magazynie czy jeszcze jakieś inne stanowiska opisujecie? Teraz widzę ofertę na dystrybutora i jestem ciekawa czy też macie takie opinie o tym stanowisku http://www.gowork.pl/praca/inne;b/malopolskie;l?oferta_opinie=pracuj.pl5618408

abc

Jakie warunki firma proponuje na stanowisku PH ( kasa,samochód itp.) ?

yayijj
@abc

złe, (usunięte przez administratora), ta firma ma kiepska ofertę i mało nowości, a zachowują się jak byś pracował (usunięte przez administratora)

nov

(usunięte przez administratora) beznadziejne zarobki, mimo że firma sie rozwija i na rynek wypuszcza nowe produkty to pracownicy fizyczni zarabiaja bardzo marne pieniądze. a przecież kazdy chce jakos zyc. brak szacunku pracodawcy do pracownika!

Zostaw merytoryczną opinię o BARWA SPÓŁKA Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w BARWA SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARWA SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

BARWA SPÓŁKA Z O.O.