Barwa
2 51 72 5 1
Kandydat Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
 Pytanie

Aplikuję na stanowisko Export Managera do Barwa Sp.z.o.o, napiszcie, jak pracuje się w tej firmie. Szczególnie w sprzedaży. Proszę o opinie obecnie zatrudnionych pracowników. Szczególnie interesują mnie benefity. Opinie tych, którzy już nie pracują przeczytałem poniżej.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Stark Nowy wpis
@Kandydat

Pracuje w tej firmie na tyle długo, żeby stwierdzić, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każde miejsce ma swoje plusy i minusy. W Barwie też tak jest. Co do Benefitow, to jest multisport, za opcje classic płacimy grosze. W poprzedniej firmie za to samo płaciłem prawie 3 razy więcej. Jest ubezpieczenie na życie w PZU, składka znośna, a warunki są ok. Jest prywatna opieka medyczna z opcją rodzinna, raz w tygodniu owoce, z tym, ze tutaj liczy się refleks???? Na święta dostajemy bony. Raz na kwartał organizowany jest kiermasz dla pracowników, gdzie kupujemy po cenie produkcyjnej kosmetyki produkowane u nas. Jednak i to miejsce na minusy. Są to sztywne, nienogocjowalne godziny pracy, od 7.30 do 15.30. Dla mnie początkowo stanowiło to ogromny problem bo mieszkam 30 km od firmy. Minusem jest to, że nie ma firmowej kawy i herbaty. Ale generalnie polecam to miejsce. Nie pracuje w sprzedaży, ale znam ludzi z tego działu i są w porządku.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Podszewka Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Minęło już trochę czasu odkąd zostałam zwolniona, potrzebowałam czasu aby wrócić do kondycji mentalnej po tym co się tam działo. Mobbing, bo chyba tak nazywa się manipulowanie, zastraszanie, bezpodstawne oskarżanie, szantaż, podważanie wiedzy i godności pracownika. Pewnego dnia, zostałam zaproszona do gabinetu i dano mi wypowiedzenie, kazano mi spisać swoje obowiązki, przekazać, zabrać swoje rzeczy i wyjść. Dotąd nie wiem dlaczego, zaznaczam ze wywiązywałam się ze swoich obowiązków i nie mam za sobą żadnych rozmów dyscyplinujących. Podobnie jak ja zostały zwolnione osoby przedemna, ten sam schemat. Ciągły strach, ze coś zrobi się źle, zarzucanie coraz większa ilością pracy. tempo zawrotnie szybkie. Razem z tym zero pochwał i poklepanie po ramieniu. Brak współpracy z innymi działami i ciagle napędzanie rywalizacji między nimi przez zarząd. Kończy się to brakiem zaufania do kogokolwiek i zastanawianiem się, co mogłam zrobić źle gdy już nadejdzie dzień wylania frustracji przez zarząd. Piszę zarząd, ale chodzi tutaj o jedną osobę, sławną już z innych wpisów Panią Prezes. To miejsce to istny koszmar i teatr psychozy z dramą. A na koniec... Co było dobre? Tylko ludzie i umiejetność wspólnego żartowanie z tego miejsca. Z perspektywy czasu, jednak i to jest przerażające. Ps. nikt z mojej ekipy już tam nie pracuje. To chyba najlepsza rekomendacja, jeśli jeszcze masz w głowie chęć wysłania cv do B.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
anonim
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w tej firmie 2 lata, wypowiedzenie złożyłam sama. Było to konieczne, bo moje zdrowie było dla mnie najważniejsze. Wysiadłam psychicznie od ciągłego stresu i oczekiwania co znowu będzie nie tak. Nie ma możliwości popełnienia błędów bo od razu wezwania na dywanik i afera na całą firmę. Żałuję, że nie nagrywałam wraz z moimi współpracownikami niektórych komentarzy pod naszym adresem wygłaszanych przez Najwyższą z Najwyższych Prezesów bo byłby wspaniały dowód w oskarżeniu o mobbing. Przez ten czas w którym tam pracowałam odeszło kilka osób , o czymś to świadczy. W tym wieloletni pracownicy, których nikt nie potrafił zatrzymać. Nawet teraz ,pisząc tę opinię wraca uczucie stresu i nieprzyjemne wspomnienie. Dobrze, że to już koniec.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
Paulina Nowy wpis
@anonim

Mobbing to dosyć poważny zarzut, bo sugeruje, że w pracy w firmie pracownicy byli długotrwale zastraszani i prześladowani. Możesz napisać przykłady jakichś konkretnych sytuacji? Będzie to bardzo pomocne, z góry dzięki.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Barwa? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Gosc

Ta firma szuka teraz samodzielnego ksiegowego ktos moze cos napisac podzielic sie czy warto tam pojsc? opinie to maja takie sobie...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
hm
@Gosc

to zależy co lubisz, jeśli lubisz stres i absurd to aplikuj.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Darek

Każdy może założyć swoją firmę po co tylko krytykować? Dla mnie jest ok!

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś1
unikać

Odczucia są takie, że Barwa funkcjonuje jak firma z lat 90-tych. Dużo do myślenia daje rotacja pracowników - z działu marketingu w 2018 odeszły jak na razie 4 osoby, z technologii 2, nie mówiąc już o pracownikach z magazynu. To też pokazuje, jak firma "walczy" o pracownika z doświadczeniem i dla której nie jest problemem nieustanne prowadzenie rekrutacji (tym samym zapewnia brak ciągłości w pracy w dziale etc.). Wszystkie inne rzeczy już tu opisane są także prawdą (brak dodatków świątecznych, wakacyjnych, wody, kawy, herbaty, ekspresu, sztućców w "kuchni", praca w określonych godzinach 7:30-15:30 i ani 10 minut spóźnienia, czy wyjścia później z pracy). Podsumowując - to nie jest firma, która wie, że jest rok 2018. Pod każdym względem.

Pomocna?
Tak23Nie
Zgłoś
mmmm
@unikać

a czy ktoś się może podzielić jak wygląda tam praca grafika?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patrycja
@unikać

W obecnych czasach benefity pozapłacowe są bardzo popularne, czy pracownicy firmy Barwa zwracali uwagę pracodawcy, że to dla nich istotne? Może są jakieś inne dodatki, jak na przykład zniżki na produkty? Wspominasz o dużej rotacji, czy wiesz, dlaczego pracownicy odchodzą? Jaka jest atmosfera między pracownikami? Czy ostatnio zaszły w firmie jakieś ważne zmiany?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
graficzka
@mmmm

nie wiem jak wygląda bo nie pracowałam, ale zrobiłam nowy wpis na temat rekrutacji:)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Małgorzata
@unikać

Co uważacie o obecnym dziale marketingu i jego kierowniczce? czy warto przyjść do nich? ja wygląda kwestia premii i atmosfery w pracy?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
@realista

Zweryfikowany użytkownik

 Rekomendacja
@Patrycja

Benefity są min.: multisport za 27 zł, dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, zniżki na produkty - może to dla niektórych za mało? Jeśli ktoś oczekuje większych benefitów - i wie gdzie są , to proszę o info. może wówczas też dołączę do tych co się sami zwolnili i będę szukać tam szczęścia.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Agata
@Małgorzata

Napisz proszę, czy finalnie zdecydowałaś się przesłać do firmy swoje CV. Jeśli tak, to czy masz już za sobą rekrutację? Byłaś zainteresowana działem marketingu - masz już jakieś doświadczenie w tej branży? Jeśli tak, to może udało Ci się wynegocjować wyższą stawkę? Jeśli zdobyłaś zatrudnienie, chętnie przeczytamy o Twoich wrażeniach ze spotkania w firmie Barwa. Możemy na Ciebie liczyć?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Byłem widziałem
@Małgorzata

Dział marketingu był super, a teraz jest cały nowy???? i ciezko powiedzieć czemu wszystkich z poprzedniego działu już nie ma. Obecnie jest nowy dział poza Panią kierownik, która pracowała w barwie kilka lat temu na stanowisku specjalisty i wróciła na wyższe stanowisko.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
graficzka

Witajcie, pod koniec listopada tego roku (2018) była rekrutacja na stanowisko grafika. Postanowiłam zaaplikować, a co mi tam..Dostałam meila rekrutacyjnego, gdzie było zadanie wykonania etykiety nowej serii ich produktu Bebi Kids, ok, poszło. Następnie zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną...a tu... proszę wykonać kolejne projekty, tym razem do zrobienia etykiety do serii Powszechnej kosmetyków pod jubileusz istnienia firmy. Ok, poszło. Oczywiście nie dostałam się, ktoś inny miał więcej szczęścia. Nie pisałabym tej opinii gdyby nie fakt, że 3 dni temu na pracuj.pl zobaczyłam na nowo ogłoszenie na stanowisko grafika. Czyli kolejne zgłoszenia, kolejne projekty podane jak na tacy? Takie projekty nie muszą od razu być użyte kopiuj wklej, ale mogą być inspiracją już dożywotnią:) Firma lubi robić ludzi w balona i ułatwiać sobie byt:) Kto aplikował niech śledzi etykiety przyszłych produktów, bo ja na pewno będę zerkać czy nie ma plagiatu!

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
@graficzka

taka jest być może polityka firmy, nie ma pomysłów to sobie je załatwi pod przykrywka oferty pracy

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Moskwa
@graficzka

Nie potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie z doświadczeniem startują w tego typu plebiscytach. Czy ktoś jest Was w stanie ocenić po wykonaniu jednego, dwóch zadań? Serio? Jesteście automatami?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kerrmoa
@graficzka

Dzięki za informację, szkoda czasu :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
graficzka
@Moskwa

rekrutacja w której uczestniczyłam była w listopadzie, natomiast chcieli zatrudnić grafika jeszcze w grudniu bo teraz mają akcję jubileuszową..więc bez grafika na ten moment to kiepsko ruszyć z kampanią..zerknęłam na pracuj.pl znowu wrzucone ogłoszenie 2 dni temu:) to samo co 2 tygodnie temu, rozumiem że tak cały rok można pociągnąć i mydlić ludziom oczy? i porobić jeszcze kilkadziesiąt projektów?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
graficzka
@Moskwa

Moskwa! moje posty są przestrogą, żeby inni nie musieli startować i tracić czas niepotrzebnie w tego typu plebiscytach

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
RaBarbarka

Cześć, Może ktoś napisać coś więcej o pracy na stanowisku Specjalisty ds. marketingu? Czy wszystkie te negatywne opinie są prawdą i nie warto tam aplikować?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
doRaBarbarki
@RaBarbarka

Jeśli jesteś odporna na absurd, to aplikuj. Jeśli nie - szkoda czasu. Opinie są niestety prawdą.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Magda

A ja postanowiłam dać szansę Barwie i mimo opinii poszłam na rozmowę. Nie żałuję, pracuję już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Zespół w biurze jest młody, atmosfera jest miła, zarobki Ok. Dla osób ceniących sobie stabilność, to miejsce idealne. Wiadomo nie jest to duże korpo, ale warunki naprawdę dobre. Nie wiem skąd tyle hejtu. Chyba sprawdza się porzekadło, że o złym doświadczeniu ludzie mówią 10 osobom, a o sukcesie tylko jednej. Generalnie polecam Barwę.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
życzliwa
@Magda

Magdaleno czy nadal podtrzymujesz swoje zdanie? Jak tam Twoje ostatnie premie??

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik

Jak sie pracuje w Barwie- podejrzewam, że jak w większości polskich małych firm. Ludzie są ok, aczkolwiek nikt nikomu nie ufa i wszytko opiera się na układach i układzikach. Jest dużo rodzinnych zależności z Panią Prezes co jest i dobre i złe. Jeżeli są wyciągane jakiekolwiek konsekwencje lub dostaje się tzw. OPRa to z reguły omija to osoby bliskie Pani Prezes, a obrywa się pracownikom z poza "układu". Jeżeli jesteś osobą ugodową i nie chcesz wypowiadać swojego zdania/ opinii, to zdecydowanie się tam odnajdziesz i będziesz miał/a ciepłą posadkę. Jeżeli sprzeciwisz się kilku osobom, które są w bliskich relacjach z Panią Prezes, to raczej długo tam nie pobędziesz. Sama branża i produkty bardzo ciekawe. Czy polecam, myślę, że trzeba się samemu przekonać, bo coś co jest dobre dla jednej osoby, dla drugiej niekoniecznie musi być. Moje sugestie dla Barwa: - więcej szacunku dla ludzi - więcej dialogu z ludźmi - więcej obiektywizmu - mniej nepotyzmu

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Patrycja

@nie polecam, jak sądzisz, z czego ta rotacja może wynikać? Czy podobnie jest na każdym dziale, czy tylko na wspomnianym przez Ciebie marketingu? Piszesz, że trudno o awans, czy jednak wytyczona jest jakaś ścieżka kariery?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Triple double
@Patrycja

Zapytaj dwa pokoje obok....

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patrycja

@Piotr, aktualnie jesteś zatrudniony w firmie? W Twoim komentarzu mówisz o rozwoju firmy, czy pracodawca organizuje szkolenia, zatrudnia nowe osoby, a może rozbudowuje jakieś działy? Piszesz również o pakiecie benefitów, a czy pracownicy otrzymują też premie i mają możliwość awansu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@Patrycja

Obecnie jestem pracownikiem. Są zatrudnione nowe osoby, pracodawca realizuje różne szkolenia. Mamy możliwość rozwoju i awansu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nie polecam
@Piotr

Zatrudniane są nowe osoby, bo jest ciągła rotacja (np. w marketingu). Z benefitów podstawa jak we wszystkich firmach: multisport i luxmed. Nie ma wody, kawy/herbaty, ekspresu dla pracowników, kuchnia = stolik dla dwóch osób. Innych benefitów pracowniczych (np. dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą) także nie ma. Struktura organizacyjna jest płaska, możliwości awansu są niewielkie.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patrycja

@kandydatka, zarobki mogą być zróżnicowane, na pewno wiele zależy od wcześniejszego doświadczenia oraz indywidualnej rozmowy. Czy pracowałaś wcześniej na takim stanowisku? Napisz proszę, czy już wysyłałaś dokumenty aplikacyjne i jak poszła rekrutacja.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kandydatka

Na jakie zarobki można liczyć pracując tam jako pracownik biurowy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś podpowiedzi dla kandydata przed rozmową?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ktos

Nie pracowałem tam, ale się zgadzam z przedmówcami. Byłem na rekrutacji, przyszła jakaś blond dama i zaczęła strugać księżną. Udzielną , jak by świat do niej należał. Ślicznotko!!! lądowanie na tylnej części ciała bywa bolesne i nawet Ci ta wypasiona "beemka" nie pomoże. Zacznij żyć normalnie . Jesteś typowa BMW. Bierna, mierna, wierna

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@ktos

Znaczy kolega się dostał i wylewa jad...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Noname

Mocne strony? Żadnej , ludzie pracujacy na prod. Bardzo fajni, co z tego skoro kadra zarządzająca to totalne DNO, zero kompetencji, wyzysk, mobing,wyzyskiem pogania, wycisna z Ciebie wszystko , dajac w zamian ochlapy , z poczuciem ze powinno sie ich calowac po stopach. Szczególnie odradzam prace w magazynie. Dyr. Operacyjny to totalny bez mozg z kompetencjami na poziomie orangutana. Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM WAM PRACE W TEJ FIRMIE!!!

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Noname

Wojtek? Pozdrawiam :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patrycja

@Piotr, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz zdradzić, jakiego typu szkolenia są prowadzone? Czy są prowadzone w siedzibie firmy, czy raczej wyjazdowe? Piszesz, że można się rozwijać, napisz proszę, od czego jest zależny awans. Trudno go otrzymać?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr

Większość ludzi uważa, że powinno się płacić za to, że ktoś 'leży i pachnie'. W Barwie rzeczywiście pracy jest dużo, firma prężnie się rozwija. Uważam, że podejście pracodawcy do pracowników jest uczciwe, warunki umowy jasne. Wypłata jest zawsze na czas, pracownicy mają min. kartę multi sport oraz prywatną opiekę medyczną. Nikt nikomu nie każe podpisywać cyrografu. Z tym wyzyskiwaniem pracowników to spora przesada.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patrycja

Czy firma rekrutuje nowych pracowników? Na stronie internetowej pracodawcy nie ma nic na ten temat. Może ktoś z Was ostatnio aplikował i mógłby opowiedzieć o procesie? Jakie umiejętności będą przydatne? Czy nowe osoby otrzymują od razu umowę o pracę, mają dostęp do benefitów? Może firma oferuje zniżki pracownicze?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Łysy

Pracowałem w Barwie w czasach kiedy prezesem był Augustyn Żurek, a biura zarządu mieściły się w Rynku Głównym. Fort Golikówka, to szare mydło,ozdoby choinkowe, bańki, zakład na Żółkiewskiego, a produkcja wody brzozowej "szła" w zakładzie na Barskiej. Sex&Drug&Rock&Roll, kto wówczas tam pracował ten wie. No i te dziewczyny wiecznie odurzone i bosko pachnące.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gość
@Łysy

Złe adresy, złe imię. Mało prawdy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patrycja

@Prawda W jaki sposób uświadczyłeś braku szacunku ze strony firmy Barwa? Ponadto, jak konkretnie zostałeś okłamany? Słowa, które kierujesz w stronę firmy są poważne, dlatego chciałabym Cię prosić o uzasadnienie swojej opinii. Będę Ci za to wdzięczna.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

Generalnie jak pracodawca jest wymagający to pracownicy mówią dużo złego.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Prawda

Manipulacja, kłamstwo, brak szacunku to cechy które idealnie opisują tą firmę...nikomu absolutnie nie polecam. Właścicielka nie umie doceniać i szanować ludzi....

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jarek

Myślę, że gdyby było źle to forum by wrzało a tu jak widać cisza.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pomocny

Jak by ktoś nie wiedział to ta sama firma : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,80546

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pomocny

Jak by ktoś nie wiedział to ta sama firma : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,77491

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grzesiek

Jakieś wskazówki dla chcącego tu pracować?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Be cool

Tam się powinni zmienić właściciele ????ludzie tam pracujący są super, ludzie zarządzający ta firmą.... Żenada, zero szacunku.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Barwa - Kraków

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Barwa