Barwa

Kraków

Opinie o Barwa

Patrycja

@Noname pisząc o takim przestępstwie jakim jest mobbing, mam nadzieje, że wiesz co on oznacza. A druga kwestia to, że to nie jest miejsce na wyzwiska. Kieruję Cie do przeczytania regulaminu forum: http://www.gowork.pl/regulamin Pisząc te negatywne opinie piszecie o pracy w magazynie czy jeszcze jakieś inne stanowiska opisujecie? Teraz widzę ofertę na dystrybutora i jestem ciekawa czy też macie takie opinie o tym stanowisku http://www.gowork.pl/praca/inne;b/malopolskie;l?oferta_opinie=pracuj.pl5618408

Darek

Dziękuję za opinię - uchroniło mnie to przed stratą czasu a czas to pieniądz.

Noname

Mocne strony? Żadnej , ludzie pracujacy na prod. Bardzo fajni, co z tego skoro kadra zarządzająca to totalne DNO, zero kompetencji, wyzysk, mobing,wyzyskiem pogania, wycisna z Ciebie wszystko , dajac w zamian ochlapy , z poczuciem ze powinno sie ich calowac po stopach. Szczególnie odradzam prace w magazynie. Dyr. Operacyjny to totalny bez mozg z kompetencjami na poziomie orangutana. Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM WAM PRACE W TEJ FIRMIE!!!

ktos

Nie pracowałem tam, ale się zgadzam z przedmówcami. Byłem na rekrutacji, przyszła jakaś blond dama i zaczęła strugać księżną. Udzielną , jak by świat do niej należał. Ślicznotko!!! lądowanie na tylnej części ciała bywa bolesne i nawet Ci ta wypasiona "beemka" nie pomoże. Zacznij żyć normalnie . Jesteś typowa BMW. Bierna, mierna, wierna

abc

Jakie warunki firma proponuje na stanowisku PH ( kasa,samochód itp.) ?

yayijj
@abc 19.04.2016 11:43
Jakie warunki firma proponuje na stanowisku PH ( kasa,samochód itp.) ?

złe, handlowcy przecież nie mają czym handlować, ta firma ma kiepska ofertę i mało nowości, a zachowują się jak byś pracował w L'orealu

nov

Wyzysk i beznadziejne zarobki, mimo że firma sie rozwija i na rynek wypuszcza nowe produkty to pracownicy fizyczni zarabiaja bardzo marne pieniądze. a przecież kazdy chce jakos zyc. brak szacunku pracodawcy do pracownika!

Zdzicha

(usunięte przez administratora) i wyzysk- oczywiście produkcja bo w biurach za siedzenie dostają 5 razy więcej niż ci co (usunięte przez administratora)ale kto przyjmie na stare lata gdzieś do pracy?

Pasta Agata

A teraz kierownik magazynu "wanted" :-)

malina23

(usunięte przez administratora) Nie dadzą zarobić uczciwych pieniędzy za bardzo ciężką pracę! Stanowczo odradzam

Zniechęcona pracą

Również odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tą firma. Wyzysk, wynagrodzenie kompletnie nie odzwierciedla wysiłku jaki trzeba włożyć w pracę w tym zakładzie... Pani prezes szczyci się sukcesami firmy, angażuje się w działalność charytatywną ale nie docenia pracy ludzi bez których firma nie miała by racji bytu...

kociaczek99

Z całego serca odradzam jakikolwiek kontakt z ta firmą.Szanowna Pani prezes ma w d... pracowników i ich potrzeby liczy się tylko zysk dla firmy.Tylko robota robota robota i wieczne narzekanie że i tak źle pracujemy.Wieczna kontrola.Nie nie nie i jeszcze raz nie szkoda czasu i zdrowia!!!!!!

Ss

Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z ta firmą! Poniżanie ludzi!, głodowa pensja!! a robooty od zaje....ania! Pani Prezes oraz reszta osób pracujących w biurze wozi się po Wyspach Kanaryjskich i spotkaniach integracyjnych zamiast dać zarobić ciężko pracującym ludziom! Czy to że ktoś pracuje na produkcji oznacza że nie chce godnie żyć w tym kraju!

malwina
@Ss 14.10.2014 09:38

To wszystko co piszą o tym zakładzie to naprawdę jest szczera prawda z tym wyzyskiwaniem pracowników i to że są tzw. psie zarobki.Dlatego to potwierdzam bo pracowałam tam bardzo dużo lat i przedtem jak była spółdzielnia to naprawdę zarobki były znakomite,a było to za tzw.komuny. To gdzie my teraz jesteśmy i dla kogo pracujemy.

Ala

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam nie wiem czy ktoś potrafiłby tam wytrzymać na dłuższą metę szczerze odradzam

Zostaw opinię o Barwa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barwa