METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Opinie o METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Witam, pytanko ile zarabia dyżurny stacji Metra Warszawskiego ???? Czy pracownicy metra otrzymują dodatki? Jeżeli tak jakie??

piotr

uwarzajcie bo boczne weście na stacji metra wawrzew som zamkiete to zalerzy jaii dyrzurny jesy na zmianie spotkałem się kilka razy żeboczne som zamkiete na wawrzewie

Panaman

Dostaliscie maszynisci plyn dezynfekcyjny do wlasnego uzytku i nosicie go przy sobie?

Sławek

Witam, Czy ktoś na tym forum może mi napisać ile można zarobić netto na stanowisku Elektryk Taboru ? Pozdrawiam.

Stefan
@Sławek

3000-3500 netto

Specjalista ds. Przetargów

Rozmowa w standardowym składzie: kierownictwo spółki, bezpośredni przełożony oraz pracownik HR. Rozmowa trwała w okolicach 45min do 1h czasu. Otrzymałem zaproszenie na II spotkanie z działem kadr w zakresie ustalenie warunków zatrudnienia, co w zasadzie było tożsame z pozytywnym rezultatem rozmowy kwalifikacyjnej. Po II etapie dosyć długie oczekiwanie na wynik rekrutacji (ponad 2 tygodnie), zatem jest to mały problem komunikacyjny zauważony po stronie Pracodawcy. Kwestia dyspozycyjności i doskonalenia zawodowego przeważyła o wyniku rekrutacji :)

Dotyczyły w dużej mierze znajomości ustawy PZP oraz sposobu organizacji pracy własnej w przedmiotowej komórce.

Marco

Jadąc do pracy ma trasie Młociny-Kabaty na Stacji Centrum o godzinie17:00 wsiadł smierdzący bezdomny z trzema wielkimi torbami.Zasmorodził cały pociąg.Pytam się,gdzie jest Straż Metra??????Przecież patrząc w monitoring możma zauważyć bezdomnych!!!!!!!!!!

Klor
@Marco

I co miała by ta straż zrobić skoro nie można wyrzucać pasażerów z pociągu?

NICK
@Marco

W takich sytuacjach proszę wzywać Straż Miejską :)

KTOŚ
@Marco

Pewnie patrolowała swój rejon a nie polowała na ludzi bezdomnych. Poza tym proszę się zapoznać z tematem. Osób bezdomnych wyrzucić ze środków komunikacji NIE MOŻNA.

Wiem
@Marco

Bezdomni, "pachnący"mają prawo jeździć.Dostali od miasta bezpłatne bilety.od poprzedniej władzy.Ochroniarzy z metra zredukowało wynagrodzenie i obecne warunki pracy.

Polaris

Mam pytanie, co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia na dyżurnego i maszynisty. Czyżby na tych stanowiskach jest duża rotacja ludzi ?

Tak

Dokładnie

Polaris
@Tak

A jeśli można wiedzieć czym jest to spowodowane, poniewaz myślę nad wysłaniem cv na te stanowiska

Hg
@Polaris

Zarobkami ;) Podstawa bardzo marna i duże premie które mogą zabrać za byle co

HG
@Polaris

Pensj.a ...dostaniesz 2800brutto plus premie które mogą zabrać za byle co . A zdrowie tracisz bardzo szybko jako maszynista

@Polaris

Nabór pracowników związany jest z rozwojem Spółki Metro Warszawskie i planowanym uruchomieniem nowych stacji metra.

Mariusz
@METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Witam. Chciałbym się zapytać jak wygląda etap rekrutacji?, a jak wygląda już proces szkolenia tzn, jak długo i czy jest płatny? bo nie ukrywam, ze jestem zainteresowany pracą jako maszynista.

Zainteresowanych podjęciem pracy w Metrze Warszawskim Sp. z o.o. zachęcamy do składania aplikacji.

@Mariusz

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Maszynistą - Instruktorem Metra Warszawskiego Sp. z o.o. znajdującym się w zakładce " aktualności" https://www.gowork.pl/panel/774504/aktualnosci

Jacek
@HG

Ten tu znowu jakieś brednie opowiada, napisz całą miesięczną stawkę z premiami i nie wciskaj ludziom kitu, że macie 2800 brutto.

Pracownik.
@Hg

Oczywiście jak zwykle przedstawia się wszystko w czarnych barwach i zapomina dopisać kilka istotnych szczegółów takich jak... warunki szkodliwe i dodatek za pracę w nocy i święta.

@Hg

Plus dodatki za pracę w nocy, plus szkodliwe.

Janek

Przecież od tego ciągłego chrzanienia głupot, jak to maszyniści niby zarabiają 2800 brutto, to normalnie ręce opadają.

Koronowirus

Pozdrawiam wszystkich pracowników Metra Warszawskiego.

Koronowirus
@Koronowirus

Jestem już w Polsce, może niedługo będę w Warszawie, chętnie odwiedzę Metro Warszawskie.

Ona

Chciałabym się zapytać gdzie jest ochrona metra jeśli jest potrzebna? Metrem jeżdżą osoby bezdomne spożywają alkohol a na dodatek cały wagon jest pusty od nieprzyjemnego zapachu. Nigdzie nie można zgłosić bo nikogo nie ma na stacjach.

pasażer
@Ona

Jeżeli widzi Pani uciążliwe osoby bezdomne to proszę powiadomić Straż Miejską albo Policję. SMW jest od ochrony infrastruktury metra, pozdrawiam.

Nick1
@Ona

Osoba bezdomna też jest człowiekiem i zasługuje na szacunek.

Mechanik

Witam. Na jakie zarobki może liczyc mechanik w sekcji naprawy taboru? Czy 4 tys. netto da się wyciągnąć Proszę również o info czy sa jakies benefity 13, nagrody, paczki, bony na swoeta5, grusze. W jakich przedziałach czasowych pracuje się zmianowo i czy sa za to dodatki Pozdrawiam

Wojciech
@Mechanik

Również jestem ciekaw

Elektryk

Witam, chciałbym się dowiedzieć dokładnie jak wygląda praca w metrze na stanowisku elektromontera odpowiedzialnego za urzadzenia trakcyjne, energetyczne i elektryczne w metrze? Jakie są zarobki? Jak wygląda praca? Jakie prace są wykonywane itp?

Rafał

Witam. Czy jest szansa bym dowiedział się tutaj od was jak mogę zostać maszynistą Metra Warszawskiego gdzie mogę się zgłosić lub aplikować, jakie wymogi są stawiane, jaki jest koszt zrobienia uprawnień i ile ewentualnie trwa. Z góry dziękuję.

Maszynista
@Rafał

Wpisz w google metro warszawskie praca i tam będziesz miał wsyztsko. Koszty żadne, czas trwania 7 miesięcy około i zarabiasz ponad 2000 netto podczas kursu

@Rafał

Ogłoszenia o naborze pracowników zamieszczane są w miarę zapotrzebowania na stronie internetowej Metra Warszawskiego Sp. z o.o. https://www.metro.waw.pl/praca-i-praktyki-w-metrze oraz innych portalach rekrutacyjnych.

Dziękuję za odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź.

Natalia

@Maryś Bardzo serdecznie Ci dziękuję za aktywne uczestnictwo w dyskusji i rzeczywistą pomoc innym użytkownikom forum. Nadal pracujesz w Metrze Warszawskim? Czy pracodawca wynagradza w jakiś sposób swoim pracownikom trudy tak odpowiedzialnej i niebezpiecznej, również dla zdrowia, pracy?

@Natalia

Tak,jest płacony dodatek szkodliwy a także dyżurny stacji,dyżurny stacji i ruchu,dyspozytorzy i maszyniści(w trakcie zmiany przepisów)mają możliwość przejścia na emeryturę pomostową,gdyż pracodawca odprowadza składki na pomostówkę.

Syberian

Są dodatki, owszem, ale wydaje mi się, że za pracę w warunkach uciążliwych, a nie szkodliwych.

Metro

Pomostówka o czym ty chłopie piszesz,żenada????

Mam pytanie, ile wynosi ta pomostówka po np. 15-20 latach pracy jako maszynista obecnie? 1000zł, 2000 zł?

@Metro

Trollu, nie wypowiadaj już się. Dałeś tutaj wielokrotnie popis swojej kultury, roszczeniowości i szacunku do pracodawcy. Tak, pomostówka.

mechanik

Jakoś nikt nie przeszedł na pomostówkę. Składki te (choć nie były wcześniej odprowadzane) umożliwiają jedynie otrzymanie lekko wyższej emerytury po 67. roku życia.

Metro

Troll to Ty jesteś cieciu.????

jojo

CO TY BREDZISZ????????????

Metro

Troll to Ty jesteś pajacu,jak Ci nie pasuje nie musisz czytać:)Co do szacunku to nie mam go do takich jak Ty i nie pajacuj z tą pomostówką bo robisz z siebie idiotę:)

LOLEK

Kolego najpierw przeczytaj co to znaczy dodatek uciążliwy i szkodliwy potem się wypowiadaj.

Zainteresowana

Dzień dobry, Mam pytanie jak wyglądają psychotesty na badaniach wstepnych na stanowisko dyżurnego?czy są trudne?

@Zainteresowana

Sam się dziwie że do tej pracy są psychotesty. Bo praca wygląda jak cieciówka nic wymagającego.

@LOLEK

A i po 8 MC zarabiasz koło 3400 netto , dostajesz uciążliwe a nie szkodliwe, Praca spoko bo nic się nie robi, ale siedzenie w pyle i ciemnościach nie jest do końca fajna. Atmosfera niby spoko przynajmniej wśród DS ale na Kabatach to typowa korporacja aby wykończyć konkurencję. To jest robota na czas przejściowy dużo nie zarobisz a szkoda bo by się z przyjemnością chodziło do tej pracy. Generalnie polecam ale nie na długo.

Zainteresowana

Dzień dobry,mam pytanie odnośnie stanowiska dyżurnego stacji. Jak wyglądają psychotesty na badaniach wstepnych?czy są bardzo trudne?

Prezes

Hej, mam pytanie, co robią maszyniści pomiędzy 00:45 a około 4 rano? Mam rozumieć, że przez 3h nic nie robią? Są te godziny jakoś mniej płatne? Bo tak czytam i czytam o ich narzekaniach na pensje, a jak widać płacą im za siedzenie na d.

Guliwer

A co mają robić? Sprzątać pociągi? Naprawiać je? No czekam na odpowiedź

@Guliwer

Być przydatnym dla firmy, tak, w sumie sprzątanie pociągów to dobry pomysł. jakby nie patrzył, to jest 25% dnia pracy. Widzę tu ogromną niegospodarność.

Były kolejarz
@Prezes

Lem kiedyś napisał "gdyby nie Internet to nie wiedziałbym że na świecie jest tylu idiotów" Widać że nie obce są ci standardy z innych spółek kolejowych gdzie maszynista po co całej nocy spędzonej na pociągu bo pilnuje pociągu przed graficiarzami a rano z zapałkami w oczach wiezie pasażerów. Wdrażaj to u siebie A tak na marginesie to forum dawno przestało być informacją o pracodawcy jakim jest MW, stało niestety miejscem gdzie rozgrywa się i szczuje jednych pracowników na drugich

Mw

Śpią

dzs
@Prezes

A co ty du/pku w nocy spisz zamiast pracowac? Widze tu ogromna niegospodarnosc. Hipokryta.

@dzs

Człowieku, oni są w pracy, co to ma być, żeby spać w godzinach pracy? Chyba właśnie z tego wynika różnica w ich wypłatach w stosunku do reszty pracowników spółki, nic dziwnego, jeżeli 25% nocnej zmiany przesypiają.

EX
@Prezes

Człowieku poczytaj sobie jakie obciążenia zdrowotne niesie za sobą praca nocna, poczytaj ile lat krócej żyją ludzie którzy pracowali w nocy. W interesie pracodawcy leży aby pracownicy wykonujący tak ciężką i odpowiedzialną pracę jak maszynista w metrze mogli odpocząć kiedy nie są potrzebni. Korzyści są obopólne, wypoczęty pracownik który rano nie musi jechać z zapałkami w oczach i który nie popełni błędu i pracodawca który nie musi non-stop poszukiwać i szkolić nowych pracowników Mam wrażenie że mentalnie zatrzymałeś się na etapie pana i sługi. ale te czasy już minęły

jojo
@Guliwer

A czemu nie? Posprzątać swoje miejsce pracy. Taka ujma?

@EX

Po co dyskutujesz z tymi pajacami to przygłupy i lizusy co zamiast właśnie pracować siedzą przed monitorem wyłapują złe komentarze i piszą pierdoły.Niech ten (usunięte przez administratora) prezes zastanowi się co robią w tym czasie dyżurni,dyspozytorzy,wartownicy ze stacji?????to samo co maszyniści więc bez sensu jest dyskutować jak ktoś nie ma pojęcia o czym pisze.

@Metro

Oho, ładnie się wyrażasz na temat innych działów. Sfrustrowany maszynista, który nie ma wykształcenia i ma za złe, że inni lepiej zarabiają, super. W dodatku widać, że konfident. Bo od razu śmie wygadywać jakieś bzdury jakoby inne działy spały jak wy.

Maciek

W jakich godzinach pracuje się na warsztacie?

ADAM

Panowie jak praca w sekcji elektrycznej, jak z atmosferą w pracy? Czy jesteście ogólnie zadowoleni z pracy w Metrze Warszawskim?

Polar

Witam, mam pytanko do ludzi z wiedzą. Czy jak się idze na kurs maszynisty w metrze to też podpisuje się jakąś lojalkę ?

Krzysiu
@Polar

Nie podpisuje się lojalk, ponieważ zdobyte uprawnienia dają możliwość tylko prowadzenia pociągu metra warszawskiego.

ponawiam

Czy można podjąć pracę w Metrze na 1/4 lub 1/2 etatu?

u
@ponawiam

Na dane stanowisko aplikujesz . Czekasz na kontakt. Na rozmowie pytasz jaki wymiar czasu pracy...oraz wszystko inne co Cie interesuje. Pada propozycja.Lub nie. Do podpisania umowy muszą wyrażsć chęć dwie strony.

@ponawiam

W przypadku zapotrzebowania na zatrudnienie pracownika w niepełnym wymiarze czasu pracy Metro Warszawskie Sp. z o.o. zawiera taką informację w ogłoszeniu o naborze.

Miki

Witam . Jak w tym roku wygląda sprawa z paczkami świątecznymi dla dzieci?

Zostaw merytoryczną opinię o METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.