Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Ninka

Nasza kierowniczka jest ok, ekipa też zgrana. Bardziej chodzi o zarobki.Ja pracuje za 6.75, ale podobno inna agencja niż ta dla której ja pracuje ofruje coś w granicach 5,50!

ARLETA

Pracowalam w TXM w GOLENIOWIE pona dwa miesiace i ledwo wytrzymalam,kierowniczka jest mloda dziewczyna ,ktora stosuje mobing i jest arogancka i nie przyjemna,wszyscy sie na nia skarza,ale chyba jest nietykalna. Nic nie robi,wychodzi w trakcie pracy gdzies lazic,pali co chwile,nie potrafi obslugiwac klientow,ale potem to ona przydziela premie komu chce,ciezko pracowalam a ona mi nie dala premii i regionalna wyrazila zgode,bylo nas cztery ,to wszyskie dostaly tylko ja nie,to jest takie niesprawiedliwe i swiadzczy o tym ze robia co chca ,wystarczy ze cie nie polubi ,a ty glupi Kowalski zasowaj a potem premii i tak nie dostaniesz.Jednemu i drugiemu nie da i ma druga pensje dla siebie.Co to za firma ,wyzyskiwacze i kretacze ,praca bardzo ciezka ,a pensja 6,75 za godz.zenada poprostu i jeszcze premia nieuczciwie placona.Ludzie nie idzcie pracowac do TXM w GOLENIOWIE bo psychicznie i fizycznie sie wykonczycie za takie grosze.

Ryszarda K.

Albo będzie TXM szukał oszczędności albo podzieli los takich wielkich firm jak avans , mastercuk , mixelektronics , dayli .... i setek innych które z kosztami się nie liczyły. A ty oczywiście zawsze możesz poszukać na rynku coś lepszego.

Ninka

pracuje w jednym z TXM, ostatnio jest mowa o nowej APT tylko oni oferują o wiele niższe zarobki czy coś wam o tym wiadomo, że Adesso tnie koszty i chcą obniżac stawkę godzinową? teraz te zarobki nie są za wysokie a jak będą jeszcze niższe to chyba zacznę szukac innej pracy..

Sprzedawca

Brak rekrutacji.Pani zajmująca się przyjmowaniem podań chamsko oddała mi moje podanie krzycząc na mnie że Mam dzieci a z matkami są same problemy.Podkreśle że sama je posiada.Można powiedzieć że firma TXM nie lubi matek jako pracowników ale jako klientów to już tak.

Czy ma Pani dzieci.Żadne inne pytanie nie padło.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zosia

kierownik bardzo nie miły wulgarna w stosunku do pracowników .ciągle stoi przy komputerze i nic nie robi. takie rzeczy tylko w Myśliborzu .

ANONUIM
@zosia

TAK TEZ JEST W SRODZIE WLKP ROBI JAK MUSI

Witam Mam propozycje pracy w Textilu odnośnie tego mam pytanie,czy zatrudnienie przez agencje liczy mi się do stażu pracy? Czu w razie jej zakończenia przysługiwać mi będzie zasiłek?

textilka
@ja

umowa zlecenie-to czego się spodziewasz?jak szybko zaczniesz prace tak szybko możesz skonczyć(w 1 dzień)

ruda8

Omijajcie Textil Market szerokim łukiem, niekompetencja , arogancja i ogólne oszustwo to czego możecie się spodziewać. Umowy śmieciowe, nieposzanowanie człowieka i średnie umiejętności managerskie to powiew powietrza w Textil Market.

textilka

to święta prawda, za darmo nikomu nic nie dają, a praca w textilu ...taka normalna-obowiązki jak wszędzie,trochę za dużo tabelek ale idzie wytrzymać- jak się ma wszystko poukładane i to w miarę na bieżąco, no i najważniejsze jak się ma zgraną załogę!!!! bo to najważniejszy aspekt sklepu.

ZUZZA
@textilka

ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ,ŻE ZA NAJNIŻSZA KRAJOWĄ...CHOCIAŻ SOBIE DZIEWCZYNA W GIERKI POGRAŁA..SARKAZM O ILE ROZUMIESZ CO TO ZNACZY

Pola

Mika, dokładnie. Ja się cieszę, że mam super ekipę, oraz km i zkm :)Każda wie co należy do jej obowiązków i jest git :)

gosc
@Pola

bzdury gadaz kobieto,ciekawe czy w sklepie tez potrafisz powiedziec swoje zdanie,ludzie maja racje bo jest wyzysk wszedzie w tym kraju i trzeba o tym pisac, a ty oddaj swoja premie dla tych co malo zarabiaja jak jestes taka zadowolona...

mika

Wejscie się do pracy a nie narzekajcie bo ci co narzekają mało albo nic nie robią i kawka za kawką a jak się nie podoba to zwolnic się a nie wymyslac i pisać farmazony i uprzykrzać zycie innym a jak nie to wyjechac z kraju i swiety spokój

Pola

Jak się komuś praca w textilu nie podoba to niech nie pracuje. Ja nie narzekam,wystarczy wywiązywać się ze swoich obowiązków. Praca jak praca, nie zawsze jest łatwo, samo życie.

Tor Browser Bundle

O widzę że ktoś się wystraszył. To dobrze. Program można pobrać z wielu UZNANYCH i BEZPIECZNYCH źródeł a jego działanie polega na maskowaniu numeru ip komputera, sam program wygląda jak firefox i ma taką samą obsługę więc każdy powinien sobie poradzić. PS gdzie tam jest link?

Tor Browser Bundle

W związku z pojawiającymi się tutaj ostrzeżeniami, że nawet osoby niewinne i piszące prawdę o firmie mogą ponieść konsekwencje, proponuję wpisać w wyszukiwarce mój nick pobrać program i surfować bezpiecznie. Pozdrawiam :)

zuza

piszcie do mnie !!! jeżeli chcecie sie wymienić doświadczeniami , jak sobie poradzic ta presją z tej firmie to piszcie do mnie !! jestem nowym pracownikiem i chciaalabym wymienić sie pogladami, doświadczeniami , itp ale bez tego forum..chyba nie musze tu pisac dlaczego ?:) mail : zuzannaniewazne@wp.pl 3majcie sie ciepło.. wytrwamy !

z Wrocka

Rozumiem że sklepy które przetrwaja rok są sklepami perespektywicznymi . Obok moje chatki jest textil i może to taki zbieg okoliczności ale nie widziałam w nim więcej niz dwóch/dwoje klientów jednorazowo. Jeżdżaąc po kraju widzę w jakich dziwnych miejscach są posadowione sklepy textil. Pietra , piwnice , zaułki . Sa i oczywiście w galeriach . No ale jak sie ma sklepowy towar textilu do np. reservedu , troola , CandM no i czynsz w galerii jest zapewne dużo wyższy niż gdzie indziej. Czytając Wasze ostatnie wypowiedzi idnosze wrażenie że szykuje się wielkie częsienie ziemi w textilu. W końcu ktos poszedł po rozum do głowy i doszedł do wniosku że utrzymywanie i otwieranie kolejnych sklepów nie wiadomo gdzie i nie wuadomo po co to zwykły strzał w kolano i że sklep nie rentowny należy zamknąć jak najprędzej. Tak myśle . No ale może strategia firmy textil jest inna.

textilka :)
@z Wrocka

A textil to jedna grupa kapitałowa z trool, top sicret :)

Ryszarda K.

Wytłumaczcie mi dziewczyny jak można kupować towar oferowany przez Wasz sklep. Przecież to / oczywiście moim skromnym zdaniem / nieprawdopodobne badziewie. Pare razy przechodziłam koło witryny textilu i .. strach sie bać. Przecież gdyby nie te kolorowe wstążeczki i kiczowate girlandy to sklep textil wyglądał by jak komunistyczny dom towarowy - tyle że na wyprzedaży . Kto u Was kupuje? Myśle ze w pierwszym lepszym ciucholandzie można wybrać rzeczy bardziej gustowne i lepsze / o niebo/ gatunkowo. No ale widocznie to jak gupia jestem . Textil płaci czynsz , media , pracowników , ochrone , itd znaczy to że chyba nie dokłada do interesu. NI PANIMAJU.

textilka :)
@Ryszarda K.

U nas kupują MĄDRZY LUDZIE, bo jeśli przyjrzysz się lepiej to zobaczysz POLSKIE firmy tj. Szata, Anna, Modal, C+3 ale zdaje sobie sprawę że nic Ci to nie mówi i nie ogarniesz :)

ARLETA
@textilka :)

widze ze to nagminne ze kierowniczki to lesery i nic nie robia tylko udaja caly dzien ze cos w komputerze robia ,a zaloga zasowa za nie.

pracownik txm
@ARLETA

nie zgadzam się z tym ze kierowniczki to lesery pracuje w Gdyni w Textil Markecie i moje kierowniczki zasuwają jak my zwykłe sprzedawczynie, cieszcie się że jest jakaś praca,to wszystko zależy od załogi u mnie jest super załoga jest zgrana.pozdrawiam zadowolonych i nie zadowolonych

ZUZA
@pracownik txm

UCIEKAJ JAK NAJDALEJ

hvcfxds

Nie radze nikomu tam pracować kilka cennych uwag zanim zaczniecie tam pracować: - pensja dla kierownika to najnizsza krajowa plus 100zł- żenada!!!

Ancyk

Jak dla mnie praca w TXM jest ok. Moze i cisną z targetami, kuwetami.. ale nie narzkamy. Dajemy jakoś rade. Grunt to dobra atmosfera w pracy i dobra wspolpraca miedzy soba. Wolbrom pozdrawia ;)

grudziądzanka

Ostatnio textil w gru pozbył się takiego super ochroniarza, bo nie dość, że pilnował i dbał o porządek w sklepie, to jeszcze dokładał się do obrotów, bo potrafił doradzić lepiej niż personel.Babeczki specjalnie dla niego zjeżdżały do sklepu, bo wprowadzał tam ekstra atmosferę.No i widocznie komuś z kierownictwa się nie spodobała jego praca, bo go już nie ma.Oj, spadną im obroty w sklepie,spadną.

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 853, z czego 45 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 552 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adesso