WOMAK Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o WOMAK Sp.z o.o.

jasiek

pracujesz w WOMAK @anna?? pytam, bo ja poszukuję pracy w tej branży a ta firma bardzo by mi pasowała, nie wiesz czy są jakiekolwiek rekrutacje do firmy??

Szarik

Chamstwo Cwaniactwo i obłuda

egon

Zarabia się średnią krajową albo mniej...

ANONIM 2

Potwierdzam wszystko co napisali przedmowcy. Szkoda czasu na taka firme.

Wykiwani

Zero kultury osobistej osób prowadzących rozmowy rekrutacyjne !!!!!

Anonim

Ta firma nie zna podstawowego słowa PRZEPRASZAM!! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i bawiono sie ze mna w "kotka i myszke" Zostałąm potraktowana starsznie. Na poczatku wyglada wszystko super niestety pozniej juz nie... Szkoda ze przez ta firme zmarnowałam 3 tygodnie- zaprzestałam wysyłanie ofert z moja aplikacja i odmawiałam gdy ktos proponował mi prace z innych firm poniewaz ja byłam FER w przeciwieństwie do tej firmy! Wielki NEGATYW!!!

Zero Profesjonalizmu!

Generalnie wydaje sie ze ma sie stycznośc z solidna firma, ale nic bardziej błędnego juz przy pierwszym kontakcie okazuje sie ze jest to firma kompletnie nieprofesjonalna ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o WOMAK Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOMAK Sp.z o.o.