Opinie o Workstreet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Workstreet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Workstreet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workstreet Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Workstreet Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko HR Business Partner. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Zbyszek Nowy wpis

Dziwna atmosfera

Umowa zlecenie, brak socjalu

Iza Nowy wpis

i żadnych szans na umowę o pracę chociażby na rok?

Wanda Nowy wpis

Powinniście mieć na uwadze, że agencja doradztwa personalnego Workstreet rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w 1995 roku i od początku pracuje z Klientami w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, specjalizując się w Direct/Executive Search, czyli bezpośrednim poszukiwaniu kluczowych specjalistów, menedżerów oraz wysokiej kadry kierowniczej. Kadrę ich firmy stanowią konsultanci oraz zespoły researcherów skoncentrowane na poszczególnych liniach biznesowych. Może chcielibyście rozpocząć z nimi swoją karierę zawodową? Właśnie poszukują kandydatów na stanowiska HR Generalist i HR Manager - ogłoszenia widnieją na znanym portalu z ofertami pracy. Kto z Was zechce aplikować?

logo firmy Serwisant rowerowy

Miałam okazję rozwijać się w obszarze researchu i rekrutacji w WorkStreet tuż po skończonych studiach. Atmosfera nie należała do wymarzonych, niemniej od niektórych osób z zespołu i Właścicielki nauczyłam się bardzo dużo. Pomimo tego, że rotacja jest bardzo duża, nie można zarzucić młodemu zespołowi zaangażowania i chęci nauki. Wzajemne wspieranie się i wymiana wiedzy wśród zespołu to duża wartość dodana. Z kolei to co bardzo frustruje to brak właściwego przepływu informacji pomiędzy właścicielami firmy. Ponadto ogromna presja (często nieuzasadniona) wobec terminów realizacji projektów. Jednak ich realizacja spotyka się z miłą celebracją.

Wanda

@Były pracownik, zachęcam Cię do napisania jeszcze kilku zdań na temat atmosfery jaka panowała w firmie w czasie Twojego zatrudnienia w Workstreet oraz relacji między pracownikami. Być może doświadczenie, którym się z nami podzielisz zmotywuje obecnych pracowników tej firmy do pozostawienia swoich komentarzy i opinii na jej temat. Bardzo ciekawe, czy po Twoim rozstaniu się z Workstreet zostały tam wprowadzone jakieś zmiany, które spowodowały zmianę wizerunku firmy zarówno w oczach pracowników jak i kontrahentów.

Co nowego dzieje się w Workstreet? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

W przedsiębiorstwie? Hehe :) Jeżeli ktoś chce doświadczyć żywego obrazu jakim szefem NIE być , jak NIE prowadzić firmy, jak NIE szanować ludzi i przy okazji tego jak NIE zarabiać, to można się zainteresować co nowego (ups, chyba niezmiennie starego) dzieje się w Workstreet ;)

Zenek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Wszystko się nie podoba a może trzeba spojrzeć w lustro!!

Nie polecam, brak szacunku do pracowników. Zatrudniają młode dziewuszyny bez doświadczenia za ledwo ponad (usunięte przez administratora) złotych a nazywają je konsultantkami. Firmę prowadzi małżeństwo - Ona mówi jedno, on drugie, może niech dojdą do porozumienia w domu i potem się biorą za biznes.

J

Z tego co wiem specjalista ds zakupów ma tutaj całkiem niezłą pensję ogólnie zajęcie jest całkiem proste, głównie to się chodzi i zbiera dla ludzi rzeczy

Ann

Byłam ostatnio na rozmowie u nich... co do pracy, no to pewnie trzeba to lubić i się nie bać. Zarobki, które proponowali bardzo słabe, sekretarki więcej zarabiają. Ciekawe czy ktoś się znalazł?

haha

ytf... mila i spokojna atmosfere? To chyba zart. Zwykly, utarty slogan, ktory w ogole nie odzwierciedla pracy w tej firmie. mialam okazje pracowac tam chwile... wieczne beszty ze za wolno, za malo, ze zle, ze nie tak, ale nikt nie przyjdzie i nie pomoze czy wytlumaczy. wszystkiego trzeba nauczyc sie samemu. (usunięte przez administratora)zero szacunku do pracownika.

kunia

Tą pozytywną atmosferę to raczej robią pracownicy niż pracodawca...

Luna

No ładnie widzę, że przez tyle lat nic się nie zmieniło a właściciele nadal nie poszli po rozum do głowy...

aaaa
@Luna

do PPPP - sam uzywasz sloganów o umowach smieciowych, a do pracy tutaj nikt nikogo nie zmusza, jak sie nie podoba pensja to nie trzeba przyjmować oferty - prawda? Najlepsi pracowownicy dobrze zarabiają. A z drugiej strony co masz do tego że zatrudniane są młode osoby bez doświadczenia, masz coś przeciwko że ludzie mogą sie uczyć,? Sam pewnie tak zaczynałeś a teraz jakieś pretensje do firmy. Jakiś kołtun z ciebie jest naprawdę.

BP
@aaaa

Kultura pracownika na poziomie firmy...:)

ppppp

Do swojaka - taaaaaaa, na pewno skoro pracujące tam osoby nie mają doświadczenia, a obecnie najdłużej pracującą osobą jest ta, która zatrudniona jest w firmie od niespełna roku, także z pewnością pracownicy workstreet są rozchwytywani przez inne firmy. Poza tym pracownicy workstreet to sami studenci, bez wykształcenia HR, z doświadczeniem w sprzedaży w sklepach. No ale tak to jest jak chce się zatrudniać tylko osoby ze statusem studenta - z wiadomego powodu. Do pracownika 4 - nie mów o komuniźmie, widać, że używasz utartych sloganów. Nikt nie wymaga pensji za nic nie robienie, ale jeśli pracujesz na pełen etat (mimo, że jesteś na umowie śmieciowej czy własnej działalności - co nie zgodne jest z prawem), dajesz z siebie 100%, nie masz czasu na przerwę, robisz wyniki, a zarabiasz w Warszawie niecałe 1500 zł to trochę śmieszne, tym bardziej, że sami pracownicy narzekają na pensje bo im nie starcza do przysłowiowego 10. Ale co tam, trzeba mówić, że jest świetnie, tylko dlatego, że się tam pracuje. No ale o czymś to świadczy, że najlepsi pracownicy sami odchodzą.

swojak

przesada, firma ma się dobrze, powiększa zespół a klienci wracają z nowymi projektami więc stwierdzenie nie do końca właściwe, trzeba mieć naprawdę złą wolę żeby takie rzeczy pisać. Ja dostaję kilka ofert pracy co miesiąc, więc mam poczucie że pracuję w firmie która potrafi tak wyszkolić pracowników że są atrakcyjni na rynku pracy

pracownik 4

pracuję w tej firmie i dziwię się że ludzie wypisują takie rzeczy. faktycznie trzeba pracować a nie oczekiwać kokosów bez żadnego doświadczenia, zastanówcie się co piszecie,. nie jest to moja pierwsza firma, wszędzie nawet w korporacjach jest podobnie, trzeba pracować i tyle, a wynagradzany jest sukces a nie samo bycie. Otrząśnijcie się, to nie komunizm ze każdemu się należy bo raczył się pojawić w pracy. tak naprawdę w firmie jest ok. i nie narzekam.

Frankie

Jakiś czas temu byłem na rozmowie. Pyt. standardowe Co wiem o firmie? Dlaczego tu?Co robiłem do tej pory,w jaki sposób pozyskiwałem klientów? Oraz zaskakujące pytanie : Czy wiem jakie obowiązki ma osoba pracująca na tym stanowisku(usunięte przez administratora)?? Oczywiście propozycja kilku godzin " na próbę" bez żadnych, nawet wstępnych informacji dot. wynagrodzenia, sposobu premiowania, zespołu w którym będę pracować itp. Wyglądało to tak jakby firma szukała rzeczywiście "kogokolwiek" kto zechce robić czarną robotę za psie grosze... tylko po to aby móc sobie wpisać w CV :consultant HR. Dla desperatów ok. dla ludzi świadomie zarządzających ścieżką kariery odradzam.....

anonimka

Mysle, ze wypowiedzi przybraly negatywny obrot... Pisalam swoja wypowiedz w nerwach i mysle, ze wiekszosc osob tak zrobilo. Z gory moge przeprosic wlascicieli i to robie. Owszem, zostalam zle potraktowana ale to tylko biznes i praca. Emocje ochlonal, a zal minie. Co do firmy nie piszcie, ze nie polecacie klientom. Klienci sa obslugiwani w 100 % dobrze. Osoby pracujace nawet krotko bardzo przykladaja sie do tego co robia i sa kontrolowane caly czas. Wybierane sa najlepsze kandydatury. Mozna w niej sie duzo nauczyc... Pomyslcie jaka krzywde mozecie zrobic komus piszac o doslownie wszystkim do konca nie bedac obiektywnym... Nie warto.

@anonimka

Ja myślę, że bardzo dobrze się stało, że prawda wypłynęła na wierzch. (usunięte przez afdministratora) solidnie pracowali na taką opinię wśród pracowników.."Pomyslcie jaka krzywde mozecie zrobic komus piszac o doslownie wszystkim do konca nie bedac obiektywnym" - wcześniej byliśmy nieobiektywni kiedy decydowaliśmy się ukrywać prawdę na temat tej pseudofirmy, to w dużej mierze wpłynęło na później pracujące tam osoby, które w porę nie zostały ostrzeżone. Wszystko co zostało napisane jest prawdą, którą najwyższy czas ujawnić.

Mam nadzieję, że oprócz byłych, obecnych, przyszłych (współczuję gorąco)pracowników zajrzą tu również potencjalni Klienci:) Chyba nie warto zlecać rekrutacji tak niepoważnej firmie, w której co miesiąc jest nowy "Konsultant", a profile konsultantów zamieszczone na stronie firmy Workstreet to kreatywny wymysł Właścicielki firmy, która wstydzi się prawdziwego profilu niedoświadczonych, niewyszklonych

Zostaw merytoryczną opinię o Workstreet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Workstreet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Workstreet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Workstreet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Workstreet Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Workstreet Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Jasiniec 30
    03-290 Warszawa