Stokrotka

Lublin

Opinie o Stokrotka

Dureń

Gdyby nie tak prymitywne kierownictwo w tej firmie to z pewnością pracowalibyśmy w lepszych warunkach. Ale cóż kierownik jak ekonom pogania pachołków by pracowali bez wytchnienia i szybciutko!!! Stokrotka szkoli takich durniów by byli skuteczni bo przecież najważniejsza jest wciąż rosnąca wydajność pracy w tej firmie. Szkoda że nie wprost proporcjonalnie do zarobków! Kierowniku bądź mądrzejszy!!!!!

serena

Składam wypowiedzenie.idę pracować za 500 zl więcej.Jestem happy

Natalia

@trufla czy takie sytuacje zdarzają się często? Czy kierownictwo wyciąga jakieś wnioski? @DNO co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

DNO

Dlaczego kierownictwo firmy zamiast motywować pracowników do pracy skutecznie ich zniechęca??? Rola kierownika powinna być inna w firmie w której brakuje pracowników!!!! Może chwila refleksji nad własnym zachowaniem wobec pracowników!!! Po dzisiejszym dniu jest mi wstyd za kierownictwo..... Totalna porażka.... Jestem zawiedziona.....

trufla

Na powitanie zrobisz manko które pokryjesz z własnych pieniędzy!!! Na przerwę pójdziesz jak żołądek przyschnie Ci do pleców!!! Jak zobaczysz grafik to Cie trafi. Miała być jedna niedziela pracująca a są trzy!!! Rano spisz a tu telefon. zmienili Ci grafik i zapomnieli poinformować. wstajesz i lecisz szybko do pracy!!! w pracy gonisz od kasy do palet przez cały dzień!!! Po co Ci siłownia???

ssss

Jak lubisz non stop pracować, robić to pod presją za najniższą krajową to idź, pani na rozmowie zamydli Ci oczy talonami na święta, możliwością korzystania z karnetów na siłkę- na którą nie będziesz miała czasu- będziesz ją miała w pracy, socjalem itd, 40-godzinny tydzień pracy, a tak naprawdę to ... szkoda gadać

xxx

tragiczne warunki pracy,wymagania mega wygórowane od pracowników,straszenie zwolnieniami i zastraszanie,brak przekazu informacji ze strony kierownictwa a pozniej mega pretensje ze pracownik czegos nie wiedział.Urlopy przydzielane odgornie bez pytania pracownikow czy je chca w danym terminie

anka

jak masz takie ambicje o wykształcenie wyższe to przecież nie musisz siedzieć na kasie, przecież tak wiele rekrutacji jest teraz od firmy że szukają zastępców kieropwników sklepów że możesz mieć lepiej coś

byly pracownik

osoby z wyzszym wyksztalceniem na kasie a osoby na stanowisku kierowniczym max srednie po znajomosci chyba otrzymuja te stanowiska heh jestem szczesliwym człowiekiem ze juz nie pracuje w stokrotce :)Jak sie stamtad zwolnilam poczulam sie wolna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robienie robotow z ludzi Dzien dobry siateczke ? Jak klient bedzie potrzebowal sam sobie ja wezmie !Teraz mam mozliwosc pracy na stanowisku adekwatnym do mojego wyksztalcenia bo tam nic bym nie osiagnela

bombel

Powiem jedno jak najdalej od Stokrotki Można dzieci straszyć nie ucz sie to za karę pójdziesz pracować do Stokrotki

Michu

Tajemniczy klient sprawdza jak pracownicy realizują założenia firmy przy obsłudze klienta. Poza tym sprawdzane są rzeczy takie jak czas obsługi, wiedza pracownika czy czystość. Wiele kiepskich opinii słyszałem o Stokrotce, pracownicy zwykle w negatywnym tonie wypowiadają się na temat przełożonych i warunków pracy, a tutaj jak?

AA1

A co ci mają(usunięte przez administratora)powiedzieć? Skąd mają wiedzieć ześ nie z kontroli?(usunięte przez administratora)

werwa

Ludzie weźcie się w garść od tego jest PIP zadzwońcie przejdźcie się do nich osobiście, szkoda waszych nerwów i zdrowia.Skoro pozwalacie to was tak traktują.

eliza6

Zgadzam się absolutnie z tą wypowiedzią!!!!!Osobiście pracuje w jednym z sieci STOKROTKA w Lublinie i jest koszmar-mianowicie [usunięte przez moderatora] z jedna swoja [usunięte przez moderatora] ma Ciebie za wielkie [usunięte przez moderatora],drze za przeproszeniem RYJA,jak sie prosi urlop na żadanie lub opiekę nad dzieckiem to twierdzi że to nie przedszkole,uważa nas pracowników za [usunięte przez moderatora].W końcu się zbiorę i nagram wszystko na tel i pójdę do odpowiedniej instytucji

ja

witam.Mam pytanie ,zaproponowano mi prace w stokrotce na stanowisku kierownika w Szczecinie ,czy mozecie mi powiedziec jak tam jest?Jakie jest wynagrodzenie?A ile zarabia tam z-ca kierownika?Dziekuje bardzo.

ANONIM

NIE POLECAM PRACY W STOKROTCE W KWIDZYNIE TAM JEST STOSOWANY[usunięte przez moderatora]LUDZI MA ZA NIC POMIATA NIMI.JEDNEGO DNIA MASZ PRACE A NASTĘPNEGO TO JUŻ CZEKA WUPOWIEDZENIE.

NELI78

MOIM ZDANIEM TO POWINNI WKOŃCU ZABRAĆ SIĘ ZA TYŁKI [usunięte przez moderatora] WE WIĘKSZOŚCI SKLEPACH JEST [usunięte przez moderatora].JEST TO SGŁASZANE DO KADR A ONI NIC NIE ROBIĄ W TYM KIERUNKU.LUDZIE SĄ PONIŻANI I ZASTRASZANI.TAM JAK SIĘ IDZIE DO PRACY TO ZE STRACHEM.KOSZMAR

bardzo marne zarobki

Zostaw opinię o Stokrotka - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka