Expo-Group, S.Kuzma

Opinie o Expo-Group, S.Kuzma

Hm

Hm! Dojna zmiana ci pomoże a od ten firmy 3-maj sie z dala adM

M

Hej czy ktoś mi powie jakie tutaj są oferty pracy i czy da się dostać tutaj ofertę pracy czy nie ma w tym momencie takiej możliwości? Potrzebna jest mi taka umowa, bo mam już swój wiek i zastanawiam się czy dałoby się tutaj dosiedzieć do emerytury, hm?

@Stach

ona
@@Stach 17.10.2016 19:03
Jak się ma na bakier z prawem to się ucieka lub ukrywa. Prawdopodobnie ten Pan z nazwy ma coś na sumieniu @Stach...

święta prawda

Stach

Jak to jest, przecież ten w nazwie nie jest w kierownictwie a tu jest! Ktoś wytłumaczy?

Pools

W tej firmie panuje zazwyczaj nerwowa atmosfera i aż ciśnie się na usta , jaki pan taki kram!

Pools

Kris

Atmosfera wyczekiwania na zaległą kasę

Mood

Ten z nazwy? Biedny człowiek z kompleksami

Marszal

wielka szkoda tylko, że pracownicy muszą pracować na długi tego pana co jest w nazwie!

Sun

prawda o tej firmie jest taka, że jakość i obsługa nie jest najlepsza! Nie polecam

Tur

Mierna jakość, firma niegodna polecenia

Trans

Nie polecam firmy, a tym bardziej współpracy

Tom

Ha, ha, ha...aleś pojechał Nustroli. Oni i świetna fima, żałosne

Tomek

Wybujałe ego.Są takie firmy usługowe, które uważają się za potentata (i tak się prezentują), a w rzeczywistości są zwykłymi szaraczkami. Egzemplifikacją takich firm są m.in. korporacje taksówkowe, obnoszące się ze swą wielkością, która nijak ma się z rzeczywistością. Czy duża korporacja obsługuje klientów dwiema taksówkami na krzyż?! Bo chyba tak jest, jeżeli na zamówiony pojazd częstokroć trzeba czekać prawie dwadzieścia minut… Ale to już inna para kaloszy.

Rysiek

firemka po prostu; taka mała mikro firemka. Nawet jeśli komuś o wybujałym ego może sie wydawać że jest inaczej, to niestety tak nie jest!

gość

firemka nie godna uwagi

TM

Firma, obok której warto przejść obojętnie. Szkda czasu nawet na ten wpis!

ANO

Musisz wiec koniecznie zamówic z futerkiem!

Niki do anonim

Jak wyprujesz sobie zyły to może ci sie uda. Moim zdaniem warto szukać innej roboty!

EG

A czy wogóle funkcjonuje jeszcze na rynku ten Pan? U mnie też ma dług?

Gość

Nie polecam ani pracy, ani firmy. Kiedyś ta firma występowała pod nazwa Maxtom!

Zostaw opinię o Expo-Group, S.Kuzma - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expo-Group, S.Kuzma