Opinie o Yaga Team w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Yaga Team. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Yaga Team na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yaga Team w Kraków

Paulina Nowy wpis

Kilkukrotnie pracowałam jako hostessa i nigdy nie było problemu czy ze zleceniami czy wypłatami. Zawsze na czas do 14 dni od zlecenia. Wszystko sprawdzone, umowy czytelne.

Lidia Nowy wpis
@Paulina

No to brzmi ok z umową, dobrze że czytelne, bo szkoda byłoby dać się urobić. Ale skoro już kilkukrotnie byłaś to masz może jakieś porady dla początkującej? Przydałyby się

Paulina Nowy wpis
@Lidia

Porady na jakiej zasadzie? Dostajesz informacje na czym polega akcja i robisz swoje. Nie raz praca w weekendy, ale będąc studentką dzienna tylko wtedy jest możliwość takiej dodatkowej pracy. Wypłata na konto bankowe po 14 dniach od akcji. Ważne, żeby w tej pracy być komunikatywnym. Rozumiem, że podjęłaś już z firmą współpracę?

Sebastian Nowy wpis

Dziewczyna szuka pracy, jakie warunki zatrudnienia są w tej firmie? Czy na początek jest zlecenie, czy UoP? Jak z wypłacalnością, bo ktoś niżej pisał, że były problemy? No i ile można zarobić?

Halina

Cześć przeczytałam że wypłacają pieniądze dosyć szybko, pytanie czy zawsze w terminie? Bo że dosyć szybko nie znaczy że na czas.

Studentka

Pracowałam u tej Pani. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Sympatyczna oraz slowna osoba. Pieniążki wypłacane na czas. Gorąco polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yaga Team? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zuza

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, więc nie dziwią dobre opinie.

Wll

Pracuje z pania Agnieszka już kilka razy zawsze na wszytko odpowiada i stara się wszystko wytłumaczyć przejzyscie. Pieniążki wypłaca dość szybko Bardzo miła osoba Polecam !

Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Pracownik od jak dawna takie opóźnienia mają miejsce? Byliście może poinformowani co jest przyczyną takich opóźnień i jak długo będą one trwały?

@Karolina

Od zaczęcia współpracy

Ja osobiście jestem wkurzony na tą całą firmę a w szczególności na tą panią Agnieszkę która nie wywiązuje się z terminowym wypłacaniem pieniędzy co idzie za tym kasa powinna być 10 każdego miesiąca ,a w rezultacie dostajemy 20 każdego miesiąca . DRAMAT I PORAŻKA ODRADZAM PRACY U NIEJ

potwierdzam

@Soszi dalej pracujesz w firmie? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia. Na co mogą liczyć obecnie osoby dołączające do Yaga Team? Jakie zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne dla osób, które obecnie zastanawiają się zmianą miejsca pracy.

dalum

ola, teraz nie poszukują. Generalnie żeby do nich się dostać trzeba mieć sporo fuksa. Przede wszystkim dlatego, że zawsze trzymają telefony do osób z którymi wcześniej pracowali. I jeżeli oni są chętni na pracę to inni mogą o niej zapomnieć. Ale powodzenia: )

Soszi

Powiem tak, kumpel dość długo współpracuje z Panią Agnieszką, dziewczyny wszystkich z naszej paczki, znajomi i ja. Opinie negatywne chyba pisane w impulsie ? Idealnie nie jest, ale idzie się z głową dogadać ze wszystkim. Czasami Pani Agnieszka przesadza, ale jak widzę podejście niektórych do promocji to się nie dziwię. Jedyny minus? Kasę dostaje od 3-5 tygodni.

Ameetuu

Pracuję z Panią Agnieszką już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze w ciągu max. 2 tygodni są u mnie, w razie problemów łatwo się skontaktować, wszystko jest świetnie wyjaśnione i przejrzyste. Z czystym sumieniem polecam!

?

Jestem rozczarowana i całkowicie zawiedziona. Czuję się wręcz oszukana [usunięte przez moderatora] Tyle obietnic, zapewnień i gwarancji a rzeczywistość wszystko zweryfikowała. Porażka i dramat. NIE POLECAM, OSTRZEGAM I ODRADZAM.

Klient

Pierszy raz jestem na tym portalu ale tak mnie wyprowadziła z równowagi właścicielka Pani Agnieszka i jej pracownicy że obiecałam sobie że napiszę. Jestem niezadowolona, brak kontaktu, tel wyłączony, ludzie pszyszli o godzinę poźniej bez żadnego tłumaczenia, pracownicy unosili sie agresją, jak zwróciłam im uwagę, grozili mojej osobie. Koszmar. Straciliśmy przez tą firmę część Klientów. NIE POLECAM!

Ależ oczywiście ja też mam cholerny problem z tą firmą bo nie dostałam pieniędzy od kilku tygodni. Wiec niech [usunięte przez moderatora] przestanie udawać "wow" i w końcu zapłaci a swoje doświadczenia niech wsadzi sobie w [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Yaga Team - Kraków

• Jak się pracuje w Yaga Team?

Zobacz opinie na temat firmy Yaga Team tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yaga Team?

Yaga Team
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • OSIEDLE 2 PUŁKU LOTNICZEGO 3 lok. 14
    31-867 Kraków