Yaga Team

Kraków

Opinie o Yaga Team

Karolina

@Pracownik od jak dawna takie opóźnienia mają miejsce? Byliście może poinformowani co jest przyczyną takich opóźnień i jak długo będą one trwały?

Ja osobiście jestem wkurzony na tą całą firmę a w szczególności na tą panią Agnieszkę która nie wywiązuje się z terminowym wypłacaniem pieniędzy co idzie za tym kasa powinna być 10 każdego miesiąca ,a w rezultacie dostajemy 20 każdego miesiąca . DRAMAT I PORAŻKA ODRADZAM PRACY U NIEJ

anonymous
@Pracownik 13.11.2017 12:53

potwierdzam

Karolina

@Soszi dalej pracujesz w firmie? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia. Na co mogą liczyć obecnie osoby dołączające do Yaga Team? Jakie zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne dla osób, które obecnie zastanawiają się zmianą miejsca pracy.

dalum

ola, teraz nie poszukują. Generalnie żeby do nich się dostać trzeba mieć sporo fuksa. Przede wszystkim dlatego, że zawsze trzymają telefony do osób z którymi wcześniej pracowali. I jeżeli oni są chętni na pracę to inni mogą o niej zapomnieć. Ale powodzenia: )

Soszi

Powiem tak, kumpel dość długo współpracuje z Panią Agnieszką, dziewczyny wszystkich z naszej paczki, znajomi i ja. Opinie negatywne chyba pisane w impulsie ? Idealnie nie jest, ale idzie się z głową dogadać ze wszystkim. Czasami Pani Agnieszka przesadza, ale jak widzę podejście niektórych do promocji to się nie dziwię. Jedyny minus? Kasę dostaje od 3-5 tygodni.

Ameetuu

Pracuję z Panią Agnieszką już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze w ciągu max. 2 tygodni są u mnie, w razie problemów łatwo się skontaktować, wszystko jest świetnie wyjaśnione i przejrzyste. Z czystym sumieniem polecam!

?

Jestem rozczarowana i całkowicie zawiedziona. Czuję się wręcz oszukana [usunięte przez moderatora] Tyle obietnic, zapewnień i gwarancji a rzeczywistość wszystko zweryfikowała. Porażka i dramat. NIE POLECAM, OSTRZEGAM I ODRADZAM.

Klient

Pierszy raz jestem na tym portalu ale tak mnie wyprowadziła z równowagi właścicielka Pani Agnieszka i jej pracownicy że obiecałam sobie że napiszę. Jestem niezadowolona, brak kontaktu, tel wyłączony, ludzie pszyszli o godzinę poźniej bez żadnego tłumaczenia, pracownicy unosili sie agresją, jak zwróciłam im uwagę, grozili mojej osobie. Koszmar. Straciliśmy przez tą firmę część Klientów. NIE POLECAM!

Marta

Ależ oczywiście ja też mam cholerny problem z tą firmą bo nie dostałam pieniędzy od kilku tygodni. Wiec niech [usunięte przez moderatora] przestanie udawać "wow" i w końcu zapłaci a swoje doświadczenia niech wsadzi sobie w [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Yaga Team - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yaga Team