Opinie o ZELNAR Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZELNAR Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZELNAR Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZELNAR Sp. z o.o. w Rzeszów

Czy w firmie ZELNAR Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca Ciężarówki, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Boska Pani Nowy wpis

Ta firma jest zgliszczami narzędziowni, która tam kiedyś była. Pracownik jest w niej traktowany jak nikt. Młodzi ludzie uciekają, starsi pracują tylko za najniższą krajową. Nie stosowanie się do kodeksu pracy w wielu podpunktach. Atmosfera jest chora. Na hali ciągle opary z żeliwa czuć. Pensje w miejscu bo rosną tylko wymagania wobec pracownika. Istnieją dwie kategorie ludzi w tej firmie ta lepsza i ta gorsza. Starsi pracownicy bywają oderwani od rzeczywistości. 75% ludzi przychodzi i po 3 miesiącach odchodzi. Naprawdę, nie polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ZELNAR Sp. z o.o.?

były pracownik Nowy wpis

Tam ktoś jeszcze pracuje?

Wojtek

Dzień dobry, jak wygląda praca w firmie? Terminowość wypłat, możliwości awansu, perspektywy na przyszłość?

Jak w ZELNAR Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zelnarowiec - były

Proszę zerknąć na stronę Zelnaru (której już nie ma i można ją sobie kupić) by poznać możliwości awansu Super upadek!

Dawid

Czytają wpisy mam wrażenie, że komuś bardzo zależy na oczernianiu firmy!!!

1-0
@Dawid

Tak na pewno. Jeśli nazwiemy firmę która zatrudnia teraz około 12 osób a kilka lat wstecz 70 i więcej to chyba sam prezes zniszczył to a nie ludzie ? Pozdrawiam starych pracowników choć może tylko zostało 5 ????

Poinformowany
@Dawid

Maja dużo roboty, co w obecnych czasach jest sporym osiągnięciem

Były
@1-0

Widocznie 12 rzetelnych zrobi więcej niż 70 pijanych na 2-3zmianie. Robiło się tam to się wie ;)

Lolek
@Były

Napewno :P

Boski

Wciąż mam wiadomości z ,,pierwszej ręki'' z firmy Zelnar i z tego co wiem jest źle, firma nie robi już form tylko śmierdzące żeliwne odlewy, na hali wiecznie nimi śmierdzi. Ciągły brak narzędzi, maszyny nie widziały serwisu od lat, nieterminowe wypłaty a nawet brak ciepłej wody w kranach. Kłamstwa prezesa i dyrektora na każdym kroku. Z perspektywy czasu cieszę się, że nie czekałem tylko przeniosłem się do innej firmy. Odradzam szukania tam zatrudnienia.

Honorowy
@Boski

Sam nie odszedłeś tylko cię wywalili, cięgle jesteś związany negatywnymi emocjami i próbujesz oczerniać firmę. Obecnie jest dużo większy porządek niż wcześniej, Prezes miał zawsze bzika na tym punkcie. Rotacja pracowników spadla do zera

Zelnarowiec - były
@Honorowy

Oczywiście, porządek musi być. Zerowa rotacja? - to jeszcze ktoś jest kto gasi światło? Co się dzieje ze stroną internetową, padła ponad rok temu i leży?? Ok, to oznaka porządku! Kontakt z firmą przez email? - raczej nie działa

Ile jest zmian w ZELNAR Sp. z o.o.?

Honorowy

Normalnie 2 ale czasami pracujemy na 3 jak jest dużo pilnej roboty

Czas płynie a o Zelnarze cisza. Nadal nic nie działa na stronie internetowej, brak kontaktu. Budynek stoi, ale czy tam jeszcze ktoś pracuje?

Mariusz

Pracowałeś tu? Jeśli tak, to jak oceniasz ZELNAR pod kątem wysokości wynagrodzenia? Czy pracownicy z dłuższym stażem pracy mogli liczyć na regularne podwyżki? Daj znać, na pewno wiesz coś na ten temat.

Jest sierpień, strona firmowa nie działa już wiele miesięcy, nie działa poczta internetowa, nie działają telefony. Jest tam jeszcze ktoś czy już zgaszono światło?

Mojżesz

Działają, nawet popłacili 2 letnie zaległości, teraz trudno się tan dostać wstawili zamek biometryczny w drzwiach wejściowych

Stary-Operator

Nie wiadomo co się w tej firmie dzieje, żadnych informacji.

Ojciec-dyrektor
@Stary-Operator

Zdemaskowali agentów i niema informacji

Ktoś wie czy Zelnar jeszcze istnieje? Strona internetowa nie działa, nie ma o nim żadnej informacji Doskonała narzędziownia została zniszczona?

Mariusz

W sieci nie ma żadnych informacji, że zawiesili działalność. Pracowałeś w firmie i możesz napisać, czy byłeś zadowolony z zatrudnienia? Chętnie dowiem się szczegółów.

@Mariusz

W sieci są tylko informacje dotyczące Zelnaru sprzed kilku lat. Strona internetowa znikła, brak jakiejkolwiek informacji o obecnej działalności. Istnieje spora szansa że firma nie istnieje.

Potro

teraz duzo nowego sie dzieje, nowe projekty jest co robic

Ojciecdyr
@Potro

Ja już tu nie pracuje, ale jakoś spokojnie wygląda, jak pracowałem to był Sajgon

Helena
@Potro

A orientujesz się czy przyjmują obecnie nowych pracowników?

Bos
@Helena

Zawsze przyjmowali jak chcesz żeby obecny się od ...... Wyzywał to zapraszam

Dawid.S

W 2017 świadczyłem dla nich usługę. Do dnia dzisiejszego nie mam wszystkich pieniędzy na koncie. Na telefony jak zwykle nie odpowiadają.

@Dawid.S

Skąd tak duże opóźnienie w realizacji płatności za usługę, którą wykonywałeś dla firmy ZELNAR? Zastanawiam się, czy w przeszłości również miały miejsce takie opóźnienia.

Bylyoperator

Mieli plajtować a oni inwestują 3 duże maszyny ostatnio dostarczono

aktualnyoperator
@Bylyoperator

Ciekawe kto wypisuje te bzdury, prezes czy dyrektor? Może napisałby ile maszyn wywieźli. A te które pozostały nie widziały prawdziwego serwisu od momentu zakupu. I jak prowadzi się produkcję bez podstawowych narzędzi jak to drzewiej bywało.

Siwy

Widzę że nie tylko ja zauważyłem że piszę tu prezes i nowy dyrektor a opinie pod testem ja nie narzekam to jeden z nich lub osoby co są na nowo zatrudnieni max 3 miesiące a zresztą nie ma tam nikogo więcej chyba ze firma w ostatnich dniach tak się rozrosła ???? nie polecam banda...... Pozdrawiam i odradzam Siwy

On
@Siwy

Czytam te wypociny i mam wrażenie że większości pisze i odpowiada sobie jedną Osobą.!!! Bicie piany. Tak się broni teraz zakład przed ludźmi na portalach.!!! Kto mądrzejszy to nie wejdzie w to coś.!

Myśliciel

Firma ma dobrą opinię więc dyrekcja stara się bo są wyniki!!

Rabarbar

Jak nowy dyr. ?

Obserwator
@Rabarbar

Nowy dyr. zaczyna brać wszystko za łeb

Mlody

Ja nie narzekam

Puszysty

Powiem tak odradzam zwłaszcza prezesa który tu pisze opinie he he he

Zostaw merytoryczną opinię o ZELNAR Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w ZELNAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZELNAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZELNAR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZELNAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ZELNAR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZELNAR Sp. z o.o.
  • 102