Wis-Group Sp. z o.o.

Adres: Piotrkowska 54, 26-300 Opoczno

NIP: 7680002986 REGON: 590021172 KRS: 0000398795

Wis-Group Sp. z o.o.

Opinie o Wis-Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

yaca88
 Opinia

Fajna firma, ciężko się do pracy dostać :/

TakNie
Jan
 Opinia

Po co pisać opinie jak admin i tak usunie!

Tak3Nie

Anna
@Jan 06.01.2019 16:50

Komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy nie przestrzegają jego regulaminu. Akceptujesz go przed każdym dodaniem wpisu, więc zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim, a będziesz wiedział, jakich sytuacji może on dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Każdy z użytkowników może zgłosić komentarz, który jest sprawdzany przez administrację i dopiero w przypadku niezgodności z postanowieniami regulaminu, może zostać usunięty.

TakNie

Pedro
 Opinia

Nie narzekajcie bo przesadzacie. Normalna firma a że czasami cos nie wyjdzie to raczej normalne!

Jaki
@Pedro 23.10.2018 16:52

Cały czas coś nie wychodzi tylko kierowcy są (usunięte przez administratora) na pieniądze. Nie jest to normalna firma ponieważ nie umieją się określić ile płacą za km jedni mają 34gr inni 37 a wybrani 43gr

Porazka
 Opinia

Obiecują po 7/8 tys na miesiąc na plandece a jest ledwie 6tys i jazdę w kółkach a są przezuty po 3/4tygodnie i wiecznie tylko obciążenia za paliwo. Nikomu ne polecam tej bandy szef (usunięte przez administratora)

anonymous
 Opinia

Nie mam pozytywnej opinii na temat tego zakladu.

Opinia

Czekamy na aktualne informacje odnośnie firmy Wis-Group Sp. z o.o. w miejscowości Opoczno, bo nie ma komentarzy od Was!

Zostaw opinię o Wis-Group Sp. z o.o. - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wis-Group Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.