ChM sp. z o. o.

Opinie o ChM sp. z o. o.

@Maclaw

Zapraszamy do aplikowania. Aktualne oferty znaleźć można na stronie: https://chm.eu/kariera/aktualne-oferty-pracy/.

Izabela Nowy wpis

Koszty wyjazdów biznesowych pokrywa w pełni firma? Przeczytałam o nich w ofercie Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu i chciałam się upewnić. Ogólnie to jak często się one zdarzają i jak to jest organizowane ? Może ktoś z doświadczenia wie.

Mariusz Nowy wpis
@Izabela

Ten jeden raz w roku to tak. Pamiętaj żeby znaleźć najtańszy dojazd, hotel najlepiej jedno-gwiazdkowy, a w delegację najlepiej wybrać się poza godzinami pracy, czyli sobota 2 w nocy. Poza tym to tak, w całości pokrywa firma. Aha, no i po wyjeździe musisz zdać obszerny raport przełożonym co na tym firma zyskała że wydała na Ciebie 500zł

Helena

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu ma w ogłoszeniu, że mile widziane osoby z hiszpańskim, czy ma się kontakt z tym językiem w pracy? To przy okazji byłaby dobra opcja dla mnie, bo aktualnie się go uczę :) Proszę o informację, dziękuję z góry.

Hiszpan Nowy wpis
@Helena

W dzisiejszych czasach niewiele osób ma predyspozycje i umie po hiszpańsku :)

Zpupydopapy Nowy wpis
@Hiszpan

Rozumiem ze masz na mysli glownie personel zenski?

Zrozumienie

Rozumiem i akceptuję wysokość zafundowanych nam podwyżek. Ponieważ podwyżki są jednak słabe i nie wystraczające to zamierzam samowolnie pracować około 4/5 etatu. Uważam że to w takiej sytuacji jak najbardziej uczciwe. Mam nadzieję że mój pracodawca wykaże się również wyrozumiałością i zrozumieniem naszej sytuacji i mojej decyzji. Zaoszczędzony czas poświęcę na swoje prywatne sprawy i pogawędki z innymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Zrozumienie

Ja to nie rozumiem nawet o co te spory są... Ja pracuję na 50% możliwości i wole te 2 zł więcej niż jakbym miał dostać 5zł więcej i zacząć pracować na 100% ... Ja nie mam zamiaru się przemęczać w tej robocie i traktuje tą pracę dosłownie jak przerwę w szkole na której można było sobie odpocząć i pogadać z kolegami.

Monitoring

A niby kto miałby mi uwagę zwrócić Kierownik ??? no proszę nie rozśmieszaj mnie

Doceniam sarkazm, naprawdę:) Planuje się tu przyjąć do was na kontrole jakości, napisałbyś o co tak dokładnie chodzi. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ze są osoby, które mogą w pracy robić co chcą, i nie ma konsekwencji, czy już za daleko wnioski wyciagam. 2 zł więcej na godzinę to chyba nie tak zle, chyba ze serio nadal ta podstawa tak biednie wychodzi?

Tomasz

Wiesz jak zarabiasz niewiele i dostaniesz nędzne 2 zł podwyżki to chyba nie ma za bardzo z czego się cieszyć. Tymczasem czynsz za mieszkanie wzrósł od marca z 480 na 630pln. Jakoś nikt mnie nie pytał i nie argumentował że ja dostałem podwyżkę poniżej 8% i podniósł mi czynsz o niemal 30%. Zawsze tylko wiatr w oczy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Zamierzam złożyć CV na specjalistę ds. rachunkowości. Jakie stawki obowiązują na tyk stanowisku ? Czy jest duża rotacja na pokrewnych stanowiskach?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Planuję złożyć CV na stanowisko Specjalista ds. rachunkowości. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Ciekawska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Firma obecnie szuka kogoś na stanowisko Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Jak atmosfera w dziale?

Chce złożyć CV na Kontrolera Jakości. Czy firma szuka kogoś w związku z rozwojem, czy jednak ktoś postanowił zmienić miejsce zatrudnienia? \ Jakie stawki obowiązują na tym stanowisku?

Elo

Planuje złożyć CV na magazyniera, na jakie stawki można liczyć , i jak wygląda praca ?

Kocioł

za czasów jak magazynem rządziła tylko brygadzistka, nie było żadnych afer

@Kocioł

To teraz kto oprócz brygadzistki dodatkowo tam zarządza? Tylko to donoszenie jest minusem, czy coś jeszcze po tych zmianach poszło w negatywną stronę? Podpowiesz ile może zarobić na rękę magazynier? Co do tego donoszenia jeszcze, bo aż mi to w głowie utkwiło :P To za jakie "przewinienia" donoszą?

wielebny

A wzrost płacy minimalnej, która wg GUS odzwierciedla prognozowaną inflację w 2024, to 19,4%... To nic, ale za to jaki to PRESTIŻ pracować w takiej firmie... ps. wczoraj pani w Biedronce nie chciała przyjąć ode mnie płatności prestiżem... chyba jakaś złośliwa była.

Rysa

Ładna wypowiedź widocznie zasługujemy niestety według naszego pracodawcy na tak niskie wynagrodzenie

Adela
@Rysa

czyli zarabia się tutaj tylko najniższą krajową? poza nią można liczyć na jakąś premię lub dodatki? ewentualnie, czy są tutaj jakieś benefity? jeśli tak, to jakie? poinformuj.

Nie bójmy się odmawiać przyjmowania podwyżek, może to im da trochę do myślenia

Standartowy pracownik Chm

Chm nie może sobie pozwolić na zły PR i pozwala odejść jedynie pracownikom którzy coś potrafią. Jakby to wyglądało, gdyby do jakiejś firmy poszedł pracownik z Chm, który nic nie potrafi - jeszcze pracownik z prawie piętnastoletnim stażem, ale już nie długo - Chm mnie wyszkolił, więc czas na zmianę firmy.

Kuźnia
@Standartowy pracownik Chm

Dawno już mówiło się że Chm jest najlepszą szkołą po szkole i kuźnią kadr dla całego Podlasia. Kto ma w cv Chm to naprawdę nie musi się martwić o pracę a inni pracodawcy wysoko sobie nas cenią także powodzenia w szukaniu innych alternatyw

Ile można?

A o wysokości podwyżek wśród pracowników administracyjnych dalej cisza... Czyżby znów powtórka z tamtego roku? Pokażą gotowy kwit do podpisu? A jeden z dyrektorów po hali będzie chodził i mówił że pracownicy dobre podwyżki dostali? 300 PLN brutto...

Lider

Są w firmie przedstawiciele liderzy naszych list płac. Ciekawe czy też zadowoleni są z zaproponowanych podwyżek :)

5R

Wszystkim Specjalistom z CHMu życzę by Wasza wydajność rosła w Nowym Roku tak jak Wasza pensja (czyli dążyła do minimalnej).

Podwyżka
@5R

Jeżeli prawdą jest że przedstawiciele handlowi zarabiają po 40 tysi. m-c. To wystarczy tym lewusom zabrać po dyszce miesięcznie i już mamy 160 000PLN na miesiąc na podwyżki dla nas. Chyba lepiej mieć 16 niezadowolonych na chm niż 500:).

2024r

Nastał Nowy Rok, czas na nowe obyczaje. Podniesienie motywacji pracowników, pozwolenie na wniesienie na teren zakładu swoich prywatnych rzeczy czyt. telefonów komórkowych i zlikwidowanie kar finansowych za L4 tj. zabieranie 1/3 z wypłaty naszych pieniędzy, które i tak topnieją w dobie inflacji

GSM
@2024r

Tak, z telefonami to (usunięte przez administratora). Ludzie mają różne sprawy do załatwienia przez SWÓJ telefon, a zakład to utrudnia. Gdzie sprzątaczki mogą wnosić telefony a pracownicy zakładu już nie.

Ciekawe
@Podwyżka

Ciekawe czy też mają egzaminy na wyższe „grupy” tak jak i my???

Taryfikator
@Ciekawe

Egzaminy mają pracownicy objęci tak zwanym taryfikatorem (dodam że jest to żenujące wydarzenie w życiu każdego z nas).

Aga

Teraz zaczynam rozumieć niektórych którzy decydują się na niby awanse na inne stanowiska. To rzeczywiście jedyna szansa na wynegocjowanie sobie porządnej podwyżki pensji. Niby awans nowe stanowisko a za tym podobno i niezła kasa. Oczekujemy uczciwego wynagrodzenia.

Jaka sytuacja z zarobkami po tych niżej wspominanych podwyżkach, na stanowisku technologa? Nie chce się kierować tym starym ogłoszeniem z lutego 2022, potrzebuje świeżych informacji właśnie o tym, jak płacą. Po to tutaj zajrzałem.

Ergo

I rzucają kwity osoby pracujące 10 lat plus w firmie, ale kierownictwo nic z tego nie robi. Żałują kasy i nie inwestują w pracownika. Myślę że nie doceniają doświadczonych pracowników którzy dobrze robia swoją robotę, pozwalają mu odejść i w jego miejsce biorą niedoświadczonego pracownika, z nadzieją że on nauczy się fachu od kolegi obok. Tylko że ten kolega obok też jest młody bo pracuje pol roku i sam nie miał się od kogo nauczyć bo firma puszcza doświadczonych pracowników. Do wiosny będą tylko takie oferty pracy w chm "praca w młodym i niedoświadczonym zespole" ;)

Kindybał

Może być wielkie zdziwienie jak osoby z doświadczeniem 10Lat+ rzucą kwitem na wieść o podwyżkach.

Dewmont5

Witam. Planuję złożyć CV na stanowisko technologa. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jaką jest atmosfera w firmie? I ogólnie czy warto starać się o to stanowisko? Pozdrawiam.

Serio
@Dewmont5

Poczytaj tutaj i wszystko ci się wyjaśni. Jeśli nie będzie przeszkadzać Ci niska pensja to szczerze zapraszamy!!!!

Propozycja
@Dewmont5

Składaj śmiało co. Nie schodź niżej niż 9 000pln brutto plus dodatki (wszelkiego rodzaju nagrody). Tylko pamiętaj o jednym zadbaj żeby w umowie była od razu waloryzacja Twojego wynagrodzenia co najmniej o wartość inflacji inaczej nigdy podwyżki już nie doświadczysz!!!! POWODZENIA!!!!!!

****
@Propozycja

I Wy mówicie ze stawki w firmie są niskie i wciąż na nie narzekacie. W innych firmach ludzie po 20 latach pracy dostają podwyżkę od stycznia 2024 żeby wyrównać z najniższą krajową.

Telefon

Dajcie spokój z tymi telefonami. Większość osób w tej firmie ma niestety taką mentalność, że gdyby można było mieć telefony, to bez przerwy by na nich siedzieli. Chcesz pilnie gdzieś zadzwonić, to idziesz do kierownika. On udostępni wam telefon. Dlaczego wszędzie są zamontowane kamery? Bo jak kierownik, majster, czy brygadzista nie patrzy, to potrafią dziać się takie cuda, że głowa mała. A dziś zbiorowy lament przy czytaniu stawek na nadchodzący rok. Największy żal co do nich to mają osoby najmniej zangażowane w dobro zakładu. Takie co tylko bez przerwy spoglądają na zegarek kiedy to fajrant, niedbale wykonujacy powierzone im zadania, lubiące iść na L4 lub urlop bezpłatny. Rozumiem, że podwyżki w tym roku nie są satysfakcjonujące, optymalnie i realnie by było gdyby wynosiły one 15%. Mam jednak wrażenie, że niektórzy oczekiwali podwyżek 50% i w zwiazku z tym natychmiastowego poprawienia warunków życia.

Magda
@Telefon

Nie lepiej było dać optymalnie i mieć święty spokój!!! Myślę że nawet nieco niżej niż optymalnie też zapewniło by komfort wszystkim, a tak to jest wielki (usunięte przez administratora) Ale nie lepiej jest jak zarząd z lawetą tutaj robią wpisy.

Kiedy

Kiedy dowiemy się o wysokości podwyżek???

Zostaw merytoryczną opinię o ChM sp. z o. o. - Juchnowiec Kościelny

• Jak się pracuje w ChM sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ChM sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ChM sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 7 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ChM sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ChM sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ChM sp. z o. o.