Opinie o Studio Reklamy Piątka w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Reklamy Piątka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Studio Reklamy Piątka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Reklamy Piątka w Częstochowa

abc

Hihih- tak cię Krzysztofie niby na wymioty zbieralo, a mnie nie kojarzysz... No tak, ta Skleroza... Daruj sobie, w stanie wskazującym prowadzisz samochód! Wiec zamilcz i Daruj sobie inwektywy. Brak słów na twoje zachowanie człowieku. Współczuję tym ludziom, których poniewierasz za grosze. Ja nie chciałabym cię znać nawet dwa dni dłużej. I uważaj bo ciebie najpierw ten "szlaK trafi":- D

@abc

współczuj najpierw sobie - skoro tak dobre masz o sobie zdanie, to czemu się wstydzisz swojego imienia??!?! a co ma do tego jazda po pijaku - może jeszcze dodaj coś bardziej osobistego, żeby się podnudować.... jak pewnie czytałaś wcześniej, nie bardzo masz komu współczuć, bo nawet tutaj apelowałem, żeny wszycy niezadowoleni do dzisiaj się zwolnili... i jakoś NIKT SKARBIE NIE PRZYSZEDŁ, więc tylko ci się ... (bo nie wiem jakie imię mam wpisać) tak wydaje:):) - i ludzi którzy ze mną pracuję NIGDY NIE PONIEWIERAŁEM - natomiast gardzę nierobami i złodziejami, którzy nie umieją i nie chcą pracować i może najwyższy czas założyć stronę "tego (usunięte przez administratora) nie zatrudniaj.pl", żeby ustrzec innych pracodawców przed smrodem, gnojem i złodziejstwem - przedstawisz się? po co tak się ukrywać, taka nieskazitelna, pewnie jeszcze dziewicza - i moj "szlak" się nie mart...przejrzyj wcześniejsze wpisy - jakoś od lat już powinien mnie trafić, a nie trafia, a jak trafi, to na pewno nie z Twojego powidu.. cokolwiek znacz ":-D" - ja tobie też!

Sławek
@Właściciel

Poniewierałeś i poniewierasz !!! Nawet kradniesz ludziom wypłatę jak nie podpiszą dokumentu "uniewinniającego" twą nędzną osobę. Ja się właśnie zwolniłem i co zrobiłeś? Okradałeś mnie przez pół roku i na koniec ukradłeś ostatnią wypłatę ! Ja z tym idę do sądu. Tak jak i do Urzędu skarbowego zgłosić oszustwo gospodarcze. Ludzie zatrudnieni są na czarno a podatki kradniesz dla siebie. No i z vatem też będziesz miał problem. Poza tym Sąd Rejonowy VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych , Państwowa Inspekcja Pracy i Sanepid !!! Tak krzysztofie szczypiński !!! Deptasz po ludziach , a teraz mam nadzieję oni ciebie stratują ! I udowodnię przed sądem że firmy RMP i Metal Panel są twoje. Nieważne na kogo zarejestrowałeś. Skończysz jak "Lord"(taka oszukańcza firma jak twoja). Myślał że jak na synusia zapisze to będzie wolny. Nic z tego Synuś dostał wyrok za współudział w oszustwach i malwersacjach. Stracił wszystko. Do niemiłego zobaczenia !!! Sławek

odpow
@Sławek

Jakim prawem to się ciągnie latami. Kazdy nawet tchorz by tą agonię zamkną. Ale nie gloria wykształcenia siedzi na wsi i ratujmy się kto może - no to amicą. A koniec będzie fa- tal-ny. Nikt nie deprymuje. Ile można ludzi przekręcać i gnoić. Może by się w końcu za uczciwą robotę zabrać. Ale po co lepiej udawać że się firmę prowadzi.

bp
@odpow

Witam poczytaj wpisy od początku to znajdziesz tekst Krzysia ,że w końcowym rozliczeniu to on nie okazuje sie frajerem a tych frajerów to jest sporo którzy na koniec kasy nie dostali pozdrawiam

bob

jaki szeryf wyszczekany szkoda że jak się pytałem kiedy będzie kasa to się nagle zapowietrza

@bob

to może się przedstawisz, wtedy wszystkim powiem czemu nie miałem ochoty ci płacić:) i się nie zapowietrza, tylko w mordę powinienem dać, za nieróbstwo a nie umiem. na szczęście jak wnioskuję nie muszę już ciebie znosić codziennie:) papap

szok

no co wy ludzie Piątka to najlepsza firma w częstochowie a nawet w województwie.umowy o pracę,pensja miesięczna,nadgodziny,ubrania robocze środki czystości.kawa i cukier dla pijących,woda,a dla wybrańców mocniejsze trunki i obiecanki było żle jest lepiej 10 lat to samo

@szok

Witam, w tej chwili szukam jeszcze pracowników do lakierni i do pracy przy ploterach CNC. Jeśli jest Pan zainteresowany, proszę zadzwonić i umóić się na spotkanie. Tutaj możemy tylko bawić się w pisanie, na poważne rozmowy zapraszam do siebie. Pozdrawiam.

@szok

Wiecie, że kiedyś jeszcze jak się dawałem oszukiwać, doszło do tego, że mając na warsztacie z dziewięciu pracowników, "rozchodziło" się tygodniowo 10 kg cukru:)!!!. tak kradli, że nie nadążałem kupować, więc przestałem... teraz już nic nie ginie, ale kiedyś było inaczej, więc może wrócę też do kupowania cukru:)

głupi pomysł

zainteresowany

Jakie warunki pracy pan zapewnia nowym pracownikom.Wiadomo najlepiej samemu sprawdzić ale o tej firmie nie za dobrze się mówi na mieście, a w każdej bajce trochę prawdy jest. Niezłą reklamę panu robią. ludzie z ciekawości będą zaglądać.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
bob

dramatem jest to że szeryf niby coś wie ale nie do końca że kradną to każdy wie kwestia jest tego typu że to wychodzi od szefa jeżeli szef cię oszukuje nie płacąc ci kasy to każdy ma prawo do tego samego p.Daniel to specyficzny zawodnik że cham to prawda ale że spotkał frajera to go cisnal a że szef nie ma szacunku do samego siebie to musi kogoś sprowadzić do swojego poziomu

@bob

dramatem jest to, że często płaciłem nie tylko za pracę ale i za obijanie się, a lakiernik na szczęscie, to już przeszłość! i jeszcze jedno - nikomu nigdy nie niezapłąciłem za pracę, a w rozliczeniu końcowym to uwierzcie mi - nie ja okazałem się frajerem jak byłeś miły zauważy w końcowym rozliczeniu z lakiernikiem również... ale fajne to PISANIE:), piszcie więcej:), wszystko tu jest poza konkretami, ale chyba nikt tu nie zagląda, poza tymi co mnie nienawidzą i nie mają odwagi tego mi powiedzieć w twarz:) ale musi by (usunięte przez administratora) takie zycie, żeby tak się wszystkiego bać, nawet kogoś, kim tak się gardzi...

wr

Dodam tylko, że lakiernik, którego wcześniej właściciel nazwa (usunięte przez administratora) otrzymywał tam jako jedyny pieniądze na czas, chodził do pracy jak chciał, nie rozumiem dlaczego to było tolerowane, ani tego systemu wartości. Gdzie logika? Właściciel sam pokazał, że (usunięte przez administratora) mają lepiej od "zwykłych" ludzi.

Właściciel

posłuchaj "wojskowy klub sportowy", bo tyle znaczy chyba wks:), wiedzę że jak brakuje argumentów i wiedzy, to zaczynają się wycieczki personalne!!! Dramat "kulubiku" Co do przeprasin, to mogę przeprosić, tych uczciwych z którymi pracuje i musieli patrzeć i tolerować, że trzeba pracować czasami z takim elementem! Oj musi was boleć moja osoba - szkoda tylko że tacy jesteście TCHURZE TCHURZE!!!

wks
@Właściciel

"wiedzę że jak brakuje argumentów i wiedzy" i tu muszę się zgodzić TCHÓRZ pisze się przez Ó a 'wks' 'ks' to inicjały nie moje hehehehehehehehehehehe a 'w' niech każdy sobie dopowie jak chce wybór jest

@wks

jeden (usunięte przez administratora) jak się pisze - ważne że nim jesteś!!! i zawsze jest wybór - można się ukrywać, można wziąźć za siebie odpowiedzialność wks:) - moje inicjały sie zgadzają, ty wszo ukrywaj się między włosami

Właściciel

Piątka prowadziła i prowadzi duże i coraz większe projekty, z roku na rok wzmacniając swój prak maszynowy. Zaintereswanych zapraszam do współpracy na piatka.com.pl Krzysiek

wks

Właścicielowi znowu zebrało sie na żale do całego świata.Wiem że masz wszystko w D... to się nie zmieni jak i cała reszta fajnie że żyjesz w iluzji wszystkiego dobrego.może kiedys dojdziesz do tego dlaczego ludzie tak cie nienawidzą widocznie mają powody.pozdrawiam

zadowolony

a ja zmieniłem pracę i przeszedłem tu z innej firmy i jakoś nie sprawdza mi się to o czym tutaj czytam. Może kiedyś tak było, ale nie teraz.

gk
@zadowolony

No tak przeszedłeś ze Studia reklamy Piątka do Piątka sp z o.o.Też bym był zadowolony jak łatwo w tym kraju zmienić nazwę firmy by ukryć brudy

ola

dalej subaru

@ola

Witaj "ola" ...masz rację, ale muszę cię zmartwić, i ciebi "as" też, nie wiem oczywiście po co Ci ta wiadomość, ale już niedługo:) Krzysiek - włąściciel firmy, którą tak się interesujecie:)

Właściciel

Ładne imię Abc.. tak samo brzydkie, jak sama jesteś?... kilka uwag do naszej "nieznajomości" widzisz w moim wieku ja juz nie muszę niczego szukać i nie jakby, tylko jestem wyluzowany, bo nie mam powodów być spięty - jak masz ochotę porozmawiać, to najpierw się przedstaw, bo inaczej cały twój wywód na mój temat raczej staje się mało wiarygodny, może przekląłem jak zobaczyłem jak wyglądasz i aż mi się odbiło, żeby nie zwymiotować:)... masz odwagę? Krzysiek, a nie K.S.:)

Właściciel

yapa, jak wnioskuję to Daniel lakiernik - największy cham, jakiego musiałem tolerować w pracy. jeśli się mylę, to niewiele, bo z tekstów wynika dokładnie to samo - ale ten poziom żartów jest trudno dostępny, trzeba mieś już zupełnie wypalony mózg... w każdym razie przestały w końcu ginąć rzeczy odkąd nie pracuje lakiernik Daniel, czy jakoś tak miał na imię.

an

LUDZIE PRACUJĄ BO JAK WCZEŚNIEJ ZAZNACZYŁEM NIE MAJĄ INNEGO WYJŚCIA(JEŚĆ TRZEBA I NA JEDZENIE TAM ZARABIAJĄ BO NA NIC INNEGO NIE STARCZA) WOLĄ NARZEKAĆ I BYĆ CIĄGLE OSZUKIWANI NIŻ ZNALEŹĆ NOWĄ PRACĘ A CO DO ZLECEŃ TO CAŁY CZAS SĄ TO NOWE ZLECENIA BO KLIENCI KTÓRZY MIELI DO CZYNIENIA Z TĄ FIRMĄ NIE CHCĄ NAWET SŁYSZEĆ O PIĄTCE ALE MYŚLĘ ŻE TO JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIE KONIEC PIĄTKI BO KIEDYŚ TO MUSI SIĘ SKOŃCZY

bob

an dokładnie zauważ że nikt kto mieszka w promieniu 5km tam nie pracuje po pan szczypiorrek ma już wyrobione renomę firma nie znika bo żyje od zaliczki do zaliczki szeryf jak by chciał wymagać to by wypłacił wszystkich na zero i powiedział ty się nadajesz a ty nie a tak to jest jak jest

Właściciel

an - mój były pracowniku - z łodziejaszku - po co ta nienawiść, wziąłeś kasę za beznadziejną pracę i jeszcze się dziwisz, że nie pracujesz... może w końcu kiedyś MY PRACODAWCY, oszukiwani i okradani przez takich nierobów, będziemy mogli wprast napisać tego i tego nie zatrudniać, bo Cię okradnie, albo popsuje nawet to co się teoretycznie nie da popsuć... i jakoś bez ciebie tylko jest lepiej:) - dziękuję że już nie pracujesz

nowiutki
@Właściciel

A co to jest łodziejaszek ???????????

an

STUDIO REKLAMY PIĄTAKA ISTNIEJE TYLKO DLATEGO ŻE W TEJ FIRMIE CAŁY CZAS OSZUKUJE SIĘ LUDZI A CO DO NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ TO ŻEBY CHOCIAŻ BYŁA WYPŁACONA W TERMINIE A JEST ROZBITA NA 10 RAT SAM DOBRZE WIESZ JAK JEST BO CAŁY CZAS SIE MUSISZ MĘCZYĆ(ALBO CIESZYĆ Z NAIWNIAKÓW) A ZA TAKIE PIENIĄDZE TYLKO OSOBA NA UTRZYMANIU RODZICÓW MOŻE SOBIE JAKOŚ PORADZIĆ RESZTA WPADA W DŁUGI I SAMA ODCHODZI PODEJRZEWAM ŻE WSZYSCY TAM PRACUJĄCY JEŻELI MIELI BY JAKĄŚ INĄ OFERTĘ NAWET BY SIĘ NIE ZASTANAWIALI TYLKO BY ODESZLI ALE ROTACJA JEST TAM I TAK NIESAMOWITA ALE NIC DZIWNEGO BO W CZĘSTOCHOWIE JEST OKOŁO 200000 TYS MIESZKAŃCÓW BEZROBOCIE OKOŁO 18% TO ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ NOWY NARYBEK DO PRACY W STUDIU REKLAMY PIĄTKA I STUDIO NIE ZNIKA Z POWIERZCHNI ZIEMI A SZKODA!!!!!

Munto

@an Słuchaj, gdyby było tak źle jak piszesz, że lepiej siedzieć w domu niż pracować u nich to to studio reklamy już dawno zniknęłoby z powierzchni ziemi. Widać czasy są ciężkie i nawet najniższa krajowa niektórym ludziom wystarcza do przeżycia od 10 do 10. Nie pochwalam warunków panujących tam, ale z drugiej strony jest możliwość w miarę realnego zarobku.

Właściciel

Do wszsytkich debili mylących portal z opiniami o zakładzie pracy z osobistymi wycieczkami i to nie na mój temat, bo to i wasze opinie mam w du..., ale mieszanie tutaj innych ludzi zwyczajnie odbieram jako PROSTACTWO sto razy większe niż to co piszecie o mnie... i dziwię się, że Administrator na to zezwala!!! o mnie piszcie co chcecie, zapraszam, ale o czym ja piszę - nie ma szans liczyć na inteligencję - w odróżnieniu do ludzi, którzy to czytają i cały czas jakoś nie może się ziścić wizja wszystkich zwolnionych, żeby Piątką "szlak trafił" - uprzejmię informuję, że nabyliśmy kolejną maszynę i zapraszam wszsytkich na stronę www.laseronline.eu

agata86

Niestety nie zdążysz odbyć stażu w tej firmie gdyż ostatnio imprezowałam z pracownikiem US i wykazał OGROMNE zainteresowanie panem(usunięte przez administratora)

jarpol33
@agata86

i tak trzymać

@agata86

Witaj agata86, pozdrów następnym razem swojego znajomego z urzędu, z którym imprezowałaś...pewnie również za moje pieniądze z podatków:)

on

Dlaczego ciągle znikają przydatne i prawdziwe opinie?? Zbyt ostre?

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Reklamy Piątka - Częstochowa

• Jak się pracuje w Studio Reklamy Piątka?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Reklamy Piątka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Reklamy Piątka?

Kandydaci do pracy w Studio Reklamy Piątka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Reklamy Piątka
1.2/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Klonowa 36
    42-233 Częstochowa