Pulsar Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Pulsar Sp. z o.o.

Edyta

@Tomek rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie Pulsar Sp. z o.o. Jakie, Twoim zdaniem powinna mieć jeszcze cechy osoba, aby również mogła sprawdzić się na Twoim lub innym stanowisku? Czy pracodawca w jakiś specjalny sposób motywuje lub docenia starania swoich pracowników, np. przez pakiet atrakcyjnych benefitów? Możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami?

Tomek

Szkoda że są tylko wpisu ludzi którzy negatywnie oceniają firmę "Orange" bo tak to trzeba nazwać. Tak naprawdę każdy agent Orange w umowie o pracę czy subagenta przepisuję wszystkie warunki jakie otrzymuję od Orange. Każdy kto się tam zatrudni może porozumieć się z Orange i sprawdzić czy tak jest. Ja współpracuje z Pulsar od 2013 r. i naprawdę zarabiam pieniądze raczej mało osiągalne dla zwykłego Kowalskiego. Zaczynałem jako etatowy pracownik Orange (samochód, komóra , komp, pełen etat i pełen socjal) ale nigdy nie udało mi się zarobić tyle co u agenta na działalności co na etacie w Orange. Nie ukrywam że trzeba być skutecznym handlowcem i nie każdy może się sprawdzić . Znam wielu handlowców którzy pracują u innych agentów o wile dłużej ode mnie i zarabiają naprawdę poważne pieniądze.

baza

@ ArtScaff - ale na tym forum mówimy akurat o firmie Pulsar Sp. z o.o. ...

ArtScaff

Firma, której właścicielem jest osoba mająca powiązania ze spółką Sell Global sp.z.o.o.- założoną najwidoczniej w celu żerowania i okradania firm podwykonawczych. Z faktury za miesięczny kontrakt za usługi świadczone dla tej "firmy", wystawionej w kwietniu na 14-dniowy termin płatności, do chwili obecnej(wrzesień) nie zostały przelane środki. Na listy z ponagleniami, oraz telefony brak odpowiedzi. Radzimy zdecydowanie unikać!

Lena91

Czy ma ktoś z Was może kontakt do firmy Pulsar? Wszystkie podane w internecie telefony nie działają, a potrzebuję pilnie wydania zaświadczenia do PUP. Proszę o odpowiedź !

paulina

Ta firma nie daje żadnych warunków bo umowę zlecenie nie nazwałabym warunkami Koszty po stronie pracownika paliwo drukowanie telefon. Rozliczenia brutto/brutto. Te dziady nic nie dają a zabierają % od prowizji. Za takie firmy powinnien się w końcu ktoś zabrać i zrobić z nimi porzadek Odradzam tam pracować.

była88

Narzędzie pracy to telefon ,nie ma podstawy i za wszystko płaci pracownik rozliczenie tak zwane brutto - brutto

pani a

przez 4 miesiące byłam koordynatorem w tej firmie. Problem największy to prezes. Nie ma pojęcia o zarządzaniu. ważniejsze od działań były poprawnie wypełnione tabelki. Jeżeli człowiek przez jeden dzien nie zadzwonił, to było podejrzenie ze ściemnia i nie pracuje... no i zawsze było mało, ludzie w najlepszych oddziałach już mieli go dosyc.

Asia78

Zastanawiałam się nad podjęciem u Nich pracy, też myślę, że gdybyło tak źle to nie zatrudniali by nikogo, a ludzie by u Nich nie pracowali :) Pozdrawiam

była88
@Asia78 19.11.2015 18:18

Praca tam to robota na wariackich papierach ,masz sprzedawać ,o nic nie pytać i najlepiej żebyś nie chciała wypłaty .:)

ada

nie podszywają się pod TP, są ich podwykonawcą. Zajmują się sprzedażą, nie naprawiają telefonów.

Anilka

Słyszałam o nich wiele negatywnych opinii. Coś, że podszywają się pod TP. SA, itd. Znajoma u nich naprawiała jakiś telefon i nie była zadowolona. Tak więc dobrze sobie rozważcie sugestie na ich temat!

max

kiedyś oddział w Szczecinie był najlepszy w firmie. ale panu prezesowi wiecznie było mało...

była

Nie przesadzam ja tam pracowała .jeśli wszystko jest ok dlaczego mieliście sprawy w sądzie pracy w Szczecinie :).plany Orange to 1/3 tego co wy dajecie .firma chce zdobyć kasę której potem nie wypłaca ;)

była

Pulsar sp z oo szuka przedstawicieli handlowych ponieważ obecni odchodzą jak nie ma wypłaty ,daja umowy zlecenia ,niemożliwe do wykonania plany i Wszystkie koszty prowadzenia biura spoczywa na pracownikach

maras

dawniej w pulsarze można było zarobic fajne pieniądze jak się było dobrym handlowcem. Dzisiaj to zbieranina oszustów i naciągaczy. tak samo jest u każdego partnera orange.

maria61

Umowa zlecenie ,spytaj się o pulsar Bydgoszcz co tam się działo .jak pulsae wypłacał pieniądze brutto brutto

maria61

Nie w pulsarze tam jedno powiedzą drugie robią Za wszystko sam zaplacisz , będą myśleć jak .obciąć prowizje a jak się zwolnisz to po pół roku bedziesz się prosił zeby wypłacili twoje pieniadze .podstawy tam nie ma tylko prowizja .h

byla 88

Pulsar nigdy nie da umowy o pracę ani 2 tysiące podstawy .Zawsze oszukiwał ludzi jeśli chodzi o wynagrodzenie i zasady pracy. Niech na rozmowie kwalifikacyjnej będą obecni pracownicy - telemarketerzy i rh wtedy można by się dowiedzieć o realiach tej pracy

matre

do elektro - to z pewnościa nie trafiłes na ogłoszenie firmy Pulsar opisywanej powyżej. Firma opisywana powyżej jest pośrednikiem w sprzedaży usług telekomunikacyjnych i chyba jest już na wymarciu....

vanessa

To wszystko prawda co napisali moi poprzednicy.W tej firmie nie ma przyszłości narzędzi do pracy komputery z IX wieku samochody pożal się boże.Pensje 300-500 zł Cała firma do dupy, ale cóż jak ktoś nie ma lepszego pomysłu na życie to musi akceptować to co ma.

Jaro

Dzieki Jaro. Chodzi mi o pewna kobiete z tej firmy, Jadwige K. Chcialbym uzyskac kilka jej danych z racji tego ze chce nawiazac kontakt. Pomozesz ?

zainteresowany

Chcialbym nawiazac kontakt z osoba na stanowisku kierowniczym bylym lub obecnym majacym wiedze na temat firmy. Moj email : ksysek1@op.pl

slaw

zamieszczone tutaj opinie odnosza sie do dwoch niezaleznych od siebie firm haha

olo

Sposób, w jaki pracodawcy traktują swoich pracowników, owocuje osiąganiu wyjątkowych wyników, gwarantujących im stałe utrzymywanie przewagi konkurencyjnej. Dzieje się tak dzięki nadzwyczajnemu i stałemu zaangażowaniu pracowników, więc po co takie akcje? Nie lepiej jest pomagać pracującym tam ludziom i korzystać z ich potencjału??

była

Bolo idź na rozmowę kwalifikacyjną na pewno się dostaniesz ,a w 2-3 dniu pracy dowiesz się że 80 % ludzi pracuje do 1 wypłaty ,za moich czasów były przypadki że pracownik wyszedł na papierosa i już nie wrócił a wypowiedzenie przysłał sms

była

A jednak ponownie wszedłem na forum. Masz dwie możliwości 1. Uwierzyć, 2. Zatrudnić się w tej firmie i uwierzyć po miesiącu. Najlepiej idź na rozmowę kwalifikacyjną (dostać się na rozmowę to nie problem), obejrzyj sobie biuro, narzędzia pracy (stan techniczny samochodów) i bardzo dokładnie przeczytaj umowę. Aby wypowiedź nie była traktowana jako człowieka z konkurencji, mogę powiedzieć, że wszędzie jest podobnie. Są to firmy, które utrzymują się wyłącznie z prowizji, więc mają interes w tym aby Twoja prowizja została w firmie. Jeżeli po czasie okażesz się dobrym sprzedawcą to masz szanse, że będziesz traktowany lepiej, ale bardzo trudno w takich warunkach coś osiągnąć.

była

Lata świetności mają już za sobą? chyba nigdy ich nie miała .Firma wykorzystuje ludzi,oszukuje na wypłatach ,praca na umowę zlecenie a pracownik ponosi wszystkie koszty-rozliczenie brutto-brutto,ja po swoje pieniądze musiałam iść do sądu .

Aśka

derk, nie szalej, to była ściema, ta firma lata świetlności ma za sobą, jak nie chcesz byc rozczarowany kasą to nie pracuj tam.

Aśka

mi się udało wynegocjowac 2 tys podstawy, kwasny mi jeszcze dał auto służbowe i telefon... i kase za listopad...

bom

Czy ktoś dostał kasę na listopad???

Tymek

Firma słaba, miejsce pracy do bani, szef nie chciał nam nawet słuchawek kupić byśmy sprzedawali przed kompem jak w call-center. Od lidera słyszeliśmy że mam ciągle dzwonić i sprzedawać, a jak już sprzedaliśmy "to czas wydrukować umowy i pojechać do klientów" - a to peszek. Niestety problemy z drukowaniem umów i dojazdem do klientów. No a jak klient nie podpisze umowy to kasy nie będzie. I tak po 3 tygodniach pracy bez umowy i prawie 2 miesiącach za darmo szczęśliwie już tam nie pracuję. Nie polecam!!!

jacek

To jakiś żart. Nigdy nie wiedziałem, ile zarobię, bo co miesiąc zmienialy sie tabele prowizji, potem problem z rozliczeniami. Wreszcie w ogóle przestali płacic

Słowa kojarzące się z Pulsar s.j. solidna(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .wysoką Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... fajni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?9zł Najbardziej podobało mi się w Pulsar s.j.: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Pulsar s.j.:zarobki

@anonim 08.04.2009 20:41

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Pracowałem tam na stanowisku kierowniczym. Tym co się tam wyprawia powinien się zająć prokurator. Nie pytajcie o szczegóły, nie będę ich zdradzał. Zapewniam, że większość negatywnych komentarzy jest prawdą

Zostaw opinię o Pulsar Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pulsar Sp. z o.o.