SANEK

Kielce

Opinie o SANEK

Natalia

@festerrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w SANEK. Piszesz, że trafiłeś idealnie. Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy w firmie. Takie szczegółowe, merytoryczne wpisy będą najbardziej cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

fester

To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie. Co do branży to oczywiście zostali w tej o której piszesz @12. pozdro

gieniek

i ustalił już ktoś co się stało z SANEK ? czy funkcjonuje dalej bez zmian, a może zmienił biuro w innej części, a może zmiana nazwy, czy jak wyżej wspomniane przebranżowienie się w inną działalność ? czy prowadzą jakiś nabór pracowników ? Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje związane z tą firmą

janek

ale przecież zawsze można spróbować się przebranżowić i zostawić pracowników, niektórzy i ta są potrzebni w każdej firmie jak np. księgowa, dział marketingu czy IT...

janek

no to jeśli wszystko jest zdjęte, telefon nie działa to nie znaczy, że firma upadła, mogła się przebranżowić, zmienić siedzibę, działalność

janekbaranek

Janek, a kto niby tam pracuje? Szyld zdjęty i numer telefonu dostępny na stronie nieaktywny. (usunięte przez administratora)

Fiodor

Orange niestety rujnuje wszystko co z TP zwiazane,teraz maja zwolnic wszystkivh swoich etatowych pracownikow,czyli dmów.Masakra i ruina

Tomo

Sanek nie miał problemów. Był jednym z kluczowych agentów TP. TP niestety zmieniło umowę, prezes nie chciał się na nią zgodzic wiec TP nie podpisała z nim umowy - oczywiscie prezes twierdzi ze to oni go zrujnowali itd.

saska

skad wiadomo, ze orange zerwalo umowe z sanek?

gosc

ale przeciez firma dziala wiec musza wyplacic chyba

marcin

Orange zerwało umowę z Sanek - stąd brak prowizji. Wstrzymali wypłąty na 90 dni.

gosc

to moze ktos cos wyjasni?< (usunięte przez administratora) dministratora)

teresa

Ciekawe obowiązki ma u nich telemarketer, zdobywanie serc i umysłów klientów, ciekawie brzmi, nie powiem.

friend

1 ha - 1 godzina:)

tajfun

po 6 ha na początek robisz. Jak lepiej idzie ci to mozesz 8 ha.10 min na 1ha jest przerwy.Ogólnie jest duzo stanowisk.Z tego co mowia to szukaja tylko 20 ludzi maks.

Moris

A jak to jest w przypadku studentów dziennych? Chcę sobie dorobić na utrzymanie i ważne jest dla mnie abym sama mogła ustalić sobie godziny pracy. Czy taka opcja jest możliwa?

tajfun
@Moris 18.11.2013 21:30

Kwestia dogadania się z osoba ustalającą grafik.Są rożne zmiany.

Wycho

Firma jest fajna i placi wiecej niz sie umow podpisze. Sa nadgodziny i premia za wolne dni. Elastyczny czas pracy i wogole bajka, polecam wszsytkim Ps. Za zrobienie wyniku placa 1000zl dodatkowo i daja 3 dni urlopu.

?

Od 9zł brutto wzwyż (do chyba 13)od niedawna sa u nich stawka.

?

Jest stawka podstawowa.Jak masz lepszy wynik, to jest większa.maja być podobno do tego prowizje dodatkowe.Tak słyszałem...

jaaa

Ogolnie nie jest źle! warto sie tam zaczepic :) pracowałem tez w firmie przy rondzie kozienickim ( wiekszosc wie o jakiej firmie mowa) ;) i tu jest inna bajka! nie jest idealnie ale duzo mni9ejsza presja i ludzie normalni !! juz tam nie pracuje ale do dzisiaj wspominam dobrze. Nie było kiedys stawki godzinowej ale ponoc to sie juz zmieniło wiec teraz to juz luz :)

?

Normalna firma.Bez fajerwerków.Jak się przyłożysz to zarobić można.Za samo picie kawy przecież nie zapłacą; jak to w radomiu:)

prac

ja tez polecam spoko firma

ktos

Pracuje 2 rok i jest ok!! TRZEBA POPROSTU PRACOWAĆ nie ściemniać szega menagera a przedewszystkim siebie

aleksandra b.

ta firma to jakas farsa kazdy kto tam pojdzie do pracy odejdzi jak sie okaze ze po 2 miesiacach tez kasy nie ma bo zamowienia sie raalizuja duzej a kasa jest 2 miesiace ale od zrealizowanie czyli pierwsza wieksza kasa jest po 5 miesiacach i tu jest zabawnie poniewaz w tej firmie nie ma szans zarobic 1000 zloty

~pracowałam tam

Ogólnie lżejsza atmosfera, i mała presja w porównaniu z innymi firmami tego typu.Sanek ma kilka biur w Radomiu więc pewnie opinie są rożne na temat poszczególnych oddziałów.Mi brakowało stawki godzinowej, ale słyszałam, że to się zmieniło u nich.Na prowizyjnym tez można wyjść, ale trzeba dużo dzwonić , a ja troszkę leniwa byłam:)

dasiel

Gość - 2012-02-26 19:46:12 Czy takie same rzeczy dzieją się w Radomiu? Pojawiła sie nowa oferta pracy z tej firmy, ale po przeczytaniu wpisów na forum zastanawiam się... Prosze o radę PozdrawiamW radomiu jest inaczej. Pracowalem tam prawie rok i nie narzekalem. zmienilem prace z powodu przeprowadzki

Gość

lukasz

wszystko jest ok koles wyplacalny,a ci ktorzy nazekaja niech sie wezma za prace albo niech ida gdzies do budowlanki,dzwigac cegly.Ja pracuje wyrabiam normy i jest ok pozdro z radomia

Zostaw opinię o SANEK - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANEK